<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ mladšieho žiactva a najmladšieho žiactva

Michalovce (3. 6. 2018)

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 3.6.2018 - 13:05) Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 39 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 19.80
2 104 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 20.10
3 108 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 20.90
4 57 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 21.00
Poznámky:
Ručné časy
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 3.6.2018 - 13:05) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 101 Chovanec MartinChovanec Martin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 21.30
2 54 Bednár AdamBednár Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 21.60
82 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 DNS
7 Antal MarianAntal Marian 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 DNS
Poznámky:
Ručné časy
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 3.6.2018 - 13:05) Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 18 Elek MarkoElek Marko 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 22.80
2 38 Bidulský MatejBidulský Matej 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 22.90
3 45 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 23.30
4 29 Šomody RastislavŠomody Rastislav 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 23.60
Poznámky:
Ručné časy
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 3.6.2018 - 13:05) Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 27 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 1 22.60
2 62 Kochan DominikKochan Dominik 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 22.60
3 65 Mirón MatejMirón Matej 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 24.70
4 28 Smutný ErikSmutný Erik 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 25.80
Poznámky:
Ručné časy
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 3.6.2018 - 13:05) Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 94 Uhlár JúliusUhlár Július 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 1 21.90
2 64 Milas RobertMilas Robert 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 22.70
3 43 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 24.10
4 63 Korečko AdamKorečko Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 24.30
Poznámky:
Ručné časy
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ne, 3.6.2018 - 13:05) Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 19 Grulyo MiguelGrulyo Miguel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 21.60
2 22 Kádár BenjamínKádár Benjamín 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 22.50
3 50 Packo TomášPacko Tomáš 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 23.00
88 Ismaili EkremIsmaili Ekrem 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 3 DNS
Poznámky:
Ručné časy
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 39 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 19.80
2 104 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 20.10
3 108 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 20.90
4 57 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 21.00
5 101 Chovanec MartinChovanec Martin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 21.30
6 54 Bednár AdamBednár Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 21.60
6 19 Grulyo MiguelGrulyo Miguel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 21.60
8 94 Uhlár JúliusUhlár Július 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 1 21.90
9 22 Kádár BenjamínKádár Benjamín 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 22.50
10 27 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 1 22.60
10 62 Kochan DominikKochan Dominik 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 22.60
12 64 Milas RobertMilas Robert 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 22.70
13 18 Elek MarkoElek Marko 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 22.80
14 38 Bidulský MatejBidulský Matej 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 22.90
15 50 Packo TomášPacko Tomáš 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 23.00
16 45 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 23.30
17 29 Šomody RastislavŠomody Rastislav 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 23.60
18 43 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 24.10
19 63 Korečko AdamKorečko Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 24.30
20 65 Mirón MatejMirón Matej 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 24.70
21 28 Smutný ErikSmutný Erik 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 25.80
82 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 DNS
7 Antal MarianAntal Marian 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 DNS
88 Ismaili EkremIsmaili Ekrem 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 3 DNS

150 m - Mladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 3.6.2018 - 13:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 39 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 19.80
2 104 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20.10
3 108 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 20.90
4 57 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 21.00
5 101 Chovanec MartinChovanec Martin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.30
6= 54 Bednár AdamBednár Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 21.60
6= 19 Grulyo MiguelGrulyo Miguel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 21.60
8 94 Uhlár JúliusUhlár Július 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 21.90
9 22 Kádár BenjamínKádár Benjamín 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 22.50
10 27 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 22.60
11 62 Kochan DominikKochan Dominik 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 22.60
12 64 Milas RobertMilas Robert 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 22.70
13 18 Elek MarkoElek Marko 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 22.80
14 38 Bidulský MatejBidulský Matej 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 22.90
15 50 Packo TomášPacko Tomáš 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 23.00
16 45 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 23.30
17 29 Šomody RastislavŠomody Rastislav 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 23.60
18 43 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 24.10
19 63 Korečko AdamKorečko Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 24.30
20 65 Mirón MatejMirón Matej 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 24.70
21 28 Smutný ErikSmutný Erik 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 25.80
7 Antal MarianAntal Marian 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca DNS
88 Ismaili EkremIsmaili Ekrem 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... DNS
82 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... DNS
Poznámky:
Ručné časy
Celkom 24 pretekárov

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 3.6.2018 - 12:55) Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 237 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 20.52
2 137 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 1 21.52
3 246 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 21.69
4 243 Spišáková LíviaSpišáková Lívia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 21.96
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 3.6.2018 - 12:55) Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 139 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 22.66
2 233 Šibová NatáliaŠibová Natália 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 22.76
3 239 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 23.06
4 244 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 23.08
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 3.6.2018 - 12:55) Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 162 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 22.18
2 180 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 22.78
3 236 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 22.80
4 178 Peršalová MichaelaPeršalová Michaela 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 23.42
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 3.6.2018 - 12:55) Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 214 Drábiková SimonaDrábiková Simona 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 2 23.55
2 140 Hrutkaiová SaraHrutkaiová Sara 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 1 24.07
3 184 Blizmanová EunikaBlizmanová Eunika 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 24.23
171 Fiľová BarboraFiľová Barbora 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 3.6.2018 - 12:55) Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 144 Mezeiová KarolínaMezeiová Karolína 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 25.46
2 192 Stanková KristínaStanková Kristína 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 26.72
3 142 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 26.98
4 195 Tinthofferová SandraTinthofferová Sandra 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 27.70
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ne, 3.6.2018 - 12:55) Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 189 Kurimská SárahKurimská Sárah 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 23.02
2 198 Horváthová SašaHorváthová Saša 06 06 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 2 24.48
3 145 Peczuchová DanielaPeczuchová Daniela 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 26.84
Celkom 3 pretekári
Beh 07 (ne, 3.6.2018 - 12:55) Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 175 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 23.05
2 42 Tóthová VandaTóthová Vanda 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 23.33
3 176 Kovalová SofiaKovalová Sofia 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 29.31
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 237 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 20.52
2 137 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 1 21.52
3 246 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 21.69
4 243 Spišáková LíviaSpišáková Lívia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 21.96
5 162 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 22.18
6 139 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 22.66
7 233 Šibová NatáliaŠibová Natália 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 22.76
8 180 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 22.78
9 236 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 22.80
10 189 Kurimská SárahKurimská Sárah 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 23.02
11 175 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 23.05
12 239 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 23.06
13 244 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 23.08
14 42 Tóthová VandaTóthová Vanda 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 23.33
15 178 Peršalová MichaelaPeršalová Michaela 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 23.42
16 214 Drábiková SimonaDrábiková Simona 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 2 23.55
17 140 Hrutkaiová SaraHrutkaiová Sara 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 1 24.07
18 184 Blizmanová EunikaBlizmanová Eunika 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 24.23
19 198 Horváthová SašaHorváthová Saša 06 06 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 2 24.48
20 144 Mezeiová KarolínaMezeiová Karolína 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 25.46
21 192 Stanková KristínaStanková Kristína 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 26.72
22 145 Peczuchová DanielaPeczuchová Daniela 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 26.84
23 142 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 26.98
24 195 Tinthofferová SandraTinthofferová Sandra 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 27.70
25 176 Kovalová SofiaKovalová Sofia 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 29.31
171 Fiľová BarboraFiľová Barbora 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 DNS

150 m - Mladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 3.6.2018 - 12:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 237 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 20.52
2 137 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 21.52
3 246 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 21.69
4 243 Spišáková LíviaSpišáková Lívia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 21.96
5 162 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 22.18
6 139 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 22.66
7 233 Šibová NatáliaŠibová Natália 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.76
8 180 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 22.78
9 236 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.80
10 189 Kurimská SárahKurimská Sárah 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 23.02
11 175 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 23.05
12 239 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 23.06
13 244 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 23.08
14 42 Tóthová VandaTóthová Vanda 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 23.33
15 178 Peršalová MichaelaPeršalová Michaela 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 23.42
16 214 Drábiková SimonaDrábiková Simona 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 23.55
17 140 Hrutkaiová SaraHrutkaiová Sara 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 24.07
18 184 Blizmanová EunikaBlizmanová Eunika 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 24.23
19 198 Horváthová SašaHorváthová Saša 06 06 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 24.48
20 144 Mezeiová KarolínaMezeiová Karolína 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 25.46
21 192 Stanková KristínaStanková Kristína 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 26.72
22 145 Peczuchová DanielaPeczuchová Daniela 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 26.84
23 142 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 26.98
24 195 Tinthofferová SandraTinthofferová Sandra 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 27.70
25 176 Kovalová SofiaKovalová Sofia 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 29.31
171 Fiľová BarboraFiľová Barbora 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné DNS
Celkom 26 pretekárov

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 3.6.2018 - 12:45) Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 100 Hudák TimotejHudák Timotej 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 22.10
2 92 Prosták MiroslavProsták Miroslav 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 22.80
3 102 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 23.30
4 41 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 23.40
Poznámky:
Ručné časy
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 3.6.2018 - 12:45) Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 80 Janok Tobias GabriJanok Tobias Gabri 08 08 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 2 23.70
2 31 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 25.10
3 1 Goga GregorGoga Gregor 09 09 ABC HumennéABC Humenné 4 25.20
4 91 Olexa LukášOlexa Lukáš 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 3 25.30
Poznámky:
Ručné časy
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 3.6.2018 - 12:45) Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 5 Sokolovič LukášSokolovič Lukáš 09 09 ABC HumennéABC Humenné 4 26.20
2 36 Tobák AdamTobák Adam 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 26.70
3 2 Goga MartinGoga Martin 10 10 ABC HumennéABC Humenné 3 27.10
4 6 Žužo OliverŽužo Oliver 09 09 ABC HumennéABC Humenné 1 27.20
Poznámky:
Ručné časy
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 3.6.2018 - 12:45) Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 96 Brehuv JakubBrehuv Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 23.50
2 52 Lazorik JakubLazorik Jakub 09 09 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 4 26.20
3 111 Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 26.40
Poznámky:
Ručné časy
Celkom 3 pretekári
Beh 05 (ne, 3.6.2018 - 12:45) Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 32 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 23.00
2 203 Šichta JánŠichta Ján 10 10 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 4 28.20
34 Mády PatrikMády Patrik 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 DNS
Poznámky:
Ručné časy
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 100 Hudák TimotejHudák Timotej 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 22.10
2 92 Prosták MiroslavProsták Miroslav 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 22.80
3 32 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 23.00
4 102 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 23.30
5 41 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 23.40
6 96 Brehuv JakubBrehuv Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 23.50
7 80 Janok Tobias GabriJanok Tobias Gabri 08 08 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 2 23.70
8 31 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 25.10
9 1 Goga GregorGoga Gregor 09 09 ABC HumennéABC Humenné 4 25.20
10 91 Olexa LukášOlexa Lukáš 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 3 25.30
11 5 Sokolovič LukášSokolovič Lukáš 09 09 ABC HumennéABC Humenné 4 26.20
11 52 Lazorik JakubLazorik Jakub 09 09 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 4 26.20
13 111 Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 26.40
14 36 Tobák AdamTobák Adam 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 26.70
15 2 Goga MartinGoga Martin 10 10 ABC HumennéABC Humenné 3 27.10
16 6 Žužo OliverŽužo Oliver 09 09 ABC HumennéABC Humenné 1 27.20
17 203 Šichta JánŠichta Ján 10 10 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 4 28.20
34 Mády PatrikMády Patrik 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 DNS

150 m - Najmladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 3.6.2018 - 12:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 100 Hudák TimotejHudák Timotej 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.10
2 92 Prosták MiroslavProsták Miroslav 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 22.80
3 32 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 23.00
4 102 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 23.30
5 41 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 23.40
6 96 Brehuv JakubBrehuv Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 23.50
7 80 Janok Tobias GabriJanok Tobias Gabri 08 08 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 23.70
8 31 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 25.10
9 1 Goga GregorGoga Gregor 09 09 ABC HumennéABC Humenné 25.20
10 91 Olexa LukášOlexa Lukáš 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 25.30
11= 52 Lazorik JakubLazorik Jakub 09 09 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 26.20
11= 5 Sokolovič LukášSokolovič Lukáš 09 09 ABC HumennéABC Humenné 26.20
13 111 Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 26.40
14 36 Tobák AdamTobák Adam 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 26.70
15 2 Goga MartinGoga Martin 10 10 ABC HumennéABC Humenné 27.10
16 6 Žužo OliverŽužo Oliver 09 09 ABC HumennéABC Humenné 27.20
17 203 Šichta JánŠichta Ján 10 10 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 28.20
34 Mády PatrikMády Patrik 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. DNS
Poznámky:
Ručné časy
Celkom 18 pretekárov

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 3.6.2018 - 12:35) Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 188 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 21.50
2 240 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 21.69
3 232 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 22.53
4 185 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 27.60
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 3.6.2018 - 12:35) Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 150 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 23.38
2 196 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 23.62
3 153 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 24.10
4 212 Babjaková LauraBabjaková Laura 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 24.12
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 3.6.2018 - 12:35) Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 187 Kovalčínová AndreaKovalčínová Andrea 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 24.15
2 155 Skybová ZoeSkybová Zoe 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 25.07
3 245 Šmagalová SandraŠmagalová Sandra 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 25.49
4 148 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 1 25.90
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 3.6.2018 - 12:35) Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 216 Majchráková BiankaMajchráková Bianka 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 24.62
2 220 Poczová AlexandraPoczová Alexandra 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 2 26.32
222 Šipošová ZuzanaŠipošová Zuzana 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 3 DNS
Celkom 3 pretekári
Beh 05 (ne, 3.6.2018 - 12:35) Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 149 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 23.15
2 194 Švarková TeréziaŠvarková Terézia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 24.59
3 218 Mesarošová PatríciaMesarošová Patrícia 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 2 28.39
Celkom 3 pretekári
Beh 06 (ne, 3.6.2018 - 12:35) Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 177 Mandulová BarboraMandulová Barbora 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 25.45
2 161 Kosálová IvetaKosálová Iveta 08 08 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 26.46
3 154 Orolova MartinaOrolova Martina 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 30.15
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 188 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 21.50
2 240 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 21.69
3 232 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 22.53
4 149 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 23.15
5 150 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 23.38
6 196 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 23.62
7 153 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 24.10
8 212 Babjaková LauraBabjaková Laura 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 24.12
9 187 Kovalčínová AndreaKovalčínová Andrea 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 24.15
10 194 Švarková TeréziaŠvarková Terézia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 24.59
11 216 Majchráková BiankaMajchráková Bianka 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 24.62
12 155 Skybová ZoeSkybová Zoe 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 25.07
13 177 Mandulová BarboraMandulová Barbora 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 25.45
14 245 Šmagalová SandraŠmagalová Sandra 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 25.49
15 148 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 1 25.90
16 220 Poczová AlexandraPoczová Alexandra 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 2 26.32
17 161 Kosálová IvetaKosálová Iveta 08 08 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 26.46
18 185 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 27.60
19 218 Mesarošová PatríciaMesarošová Patrícia 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 2 28.39
20 154 Orolova MartinaOrolova Martina 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 30.15
222 Šipošová ZuzanaŠipošová Zuzana 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 3 DNS

150 m - Najmladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 3.6.2018 - 12:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 188 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 21.50
2 240 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 21.69
3 232 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.53
4 149 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 23.15
5 150 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 23.38
6 196 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 23.62
7 153 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 24.10
8 212 Babjaková LauraBabjaková Laura 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 24.12
9 187 Kovalčínová AndreaKovalčínová Andrea 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 24.15
10 194 Švarková TeréziaŠvarková Terézia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 24.59
11 216 Majchráková BiankaMajchráková Bianka 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 24.62
12 155 Skybová ZoeSkybová Zoe 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 25.07
13 177 Mandulová BarboraMandulová Barbora 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 25.45
14 245 Šmagalová SandraŠmagalová Sandra 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 25.49
15 148 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 25.90
16 220 Poczová AlexandraPoczová Alexandra 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 26.32
17 161 Kosálová IvetaKosálová Iveta 08 08 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 26.46
18 185 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 27.60
19 218 Mesarošová PatríciaMesarošová Patrícia 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 28.39
20 154 Orolova MartinaOrolova Martina 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 30.15
222 Šipošová ZuzanaŠipošová Zuzana 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... DNS
Celkom 21 pretekárov