<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ mladšieho žiactva a najmladšieho žiactva

Michalovce (3. 6. 2018)

Skok do výšky - Mladší žiaci

(ne, 3.6.2018 - 11:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 115120125130135138141144147151154
1 108 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 151 o-ooooxxoxoxxoxxoxxx
2 79 Vavrek JánVavrek Ján
AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča
05 05 144 ooooxooxoxxoxxx
3 27 Palkó SamuelPalkó Samuel
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
05 05 138 ----xxoxoxxx
4 97 Dzubák MatejDzubák Matej
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 120 ooxxx
5 101 Chovanec MartinChovanec Martin
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 115 oxxx
6 22 Kádár BenjamínKádár Benjamín
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
06 06 115 xoxxx
70 Solár MatejSolár Matej
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 NM xxx
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(ne, 3.6.2018 - 13:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 110115120125130133136139142145150153
1 234 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 150 ----o-ooxooxxoxxx
2 165 Sedláková SonjaSedláková Sonja
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 142 --oxoooooxoxxx
3 225 Čupeľová PetraČupeľová Petra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 133 ooooxxoxox-
4 167 Terezková LilianaTerezková Liliana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 125 -oooxxx
5 191 Petrová HenrietaPetrová Henrieta
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 125 ooxooxxx
6 190 Lovecká JanaLovecká Jana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 120 xooxoxxx
143 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
06 06 DNS
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Najmladší žiaci

(ne, 3.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 110115120125128
1 100 Hudák TimotejHudák Timotej
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 125 oooxoxxx
2 102 Macej MárioMacej Mário
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 110 oxxx
3 60 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 110 xxoxxx
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Najmladšie žiačky

(ne, 3.6.2018 - 12:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 105110115118121124127130
1 188 Križovenská LianaKrižovenská Liana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 127 ooooooxoxxx
2 196 Vaňová EmaVaňová Ema
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 124 oxooxxoxoxxoxxx
3 119 Hižnayová AlexandraHižnayová Alexandra
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
07 07 115 oxoxoxxx
4= 208 Šaradínová SimonaŠaradínová Simona
AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča
07 07 110 xoxxoxxx
4= 231 Poperníková AlexandraPoperníková Alexandra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 110 xoxxoxxx
207 Suchá Sofia MáriaSuchá Sofia Mária
AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča
08 08 NM xxx
Celkom 6 pretekárov