<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ mladšieho žiactva a najmladšieho žiactva

Michalovce (3. 6. 2018)

Diaľka z miesta odrazu - Najmladší žiaci

(ne, 3.6.2018 - 13:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 106 Vrabec JánVrabec Ján
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 447 +0.7 m/s 434  +0.7431  -0.1437  +3.5437434  +2.4443  +2.2447  +0.7
2 37 Benko ĽudovítBenko Ľudovít
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
07 07 444 +3.0 m/s 415 +1.7 m/s 400  +1.6x415  +1.7415406  +1.7424  +2.9444  +3.0
3 80 Janok Tobias GabriJanok Tobias Gabri
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
08 08 415 +3.1 m/s 403 +1.3 m/s 389  +1.3403  +1.9367  +1.7403403  +1.3415  +3.1368  +1.7
4 41 Krajčír SamuelKrajčír Samuel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
07 07 398 +2.7 m/s 388 +1.9 m/s 373  -0.1369  +1.2364  +0.5373388  +1.9398  +2.7x
5 23 Kepes PeterKepes Peter
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
08 08 395 +1.7 m/s 368  +1.0388  +0.7395  +1.7395365  +3.2x376  +1.4
6 60 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 381 +1.6 m/s 279  +0.8376  -0.1378  +0.5378363  +1.1374  +2.4381  +1.6
7 73 Dravecký LukášDravecký Lukáš
AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča
07 07 378 +1.7 m/s 314  +0.4323  +0.2362  +0.9362354  +1.0378  +1.7314  +2.9
8 48 Filčák MartinFilčák Martin
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
07 07 363 +0.8 m/s 363  +0.8336  +1.7356  +2.2363354  +2.8310  +2.4x
9 52 Lazorik JakubLazorik Jakub
Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ
09 09 341 +2.0 m/s 341  +2.0304  +0.6335  +0.9341
10 5 Sokolovič LukášSokolovič Lukáš
ABC HumennéABC Humenné
09 09 340 -0.1 m/s 319  +1.6333  +0.5340  -0.1340
11 72 Beniač MatejBeniač Matej
AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča
10 10 338 +1.4 m/s 321  +0.6321  +1.9338  +1.4338
12 75 Novák DávidNovák Dávid
AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča
08 08 336 -0.1 m/s 330  +0.4336  -0.1331  +1.2336
13 44 Restei ŠimonRestei Šimon
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
08 08 311 +2.2 m/s 304 +1.9 m/s 311  +2.2304  +1.9295  +0.3311
14 40 Kmec MartinKmec Martin
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
09 09 307 +0.3 m/s 280  +0.3282  +0.9307  +0.3307
15 3 Matta MiroslavMatta Miroslav
ABC HumennéABC Humenné
10 10 302 +0.5 m/s 283  +0.3300  -1.3302  +0.5302
16 111 Kafka LukášKafka Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 300 +0.5 m/s 281  +2.1x300  +0.5300
17 6 Žužo OliverŽužo Oliver
ABC HumennéABC Humenné
09 09 293 -0.1 m/s 293  -0.1282  +0.2284  -0.1293
18 74 Kurta NikolasKurta Nikolas
AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča
07 07 291 +1.3 m/s 250  +1.3291  +1.3256  +3.1291
19 67 Nannavecchia Angelo TeoNannavecchia Angelo Teo
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 290 +0.2 m/s 285  -0.1290  +0.2290  +1.4290
20 15 Paleček TobiasPaleček Tobias
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
09 09 286 +0.2 m/s -281  +1.4286  +0.2286
21 77 Šaradín DušanŠaradín Dušan
AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča
10 10 275 +0.3 m/s 275  +0.3x258  +2.1275
22 33 Katoč TomášKatoč Tomáš
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
11 11 248 +0.2 m/s x248  +0.2207  +0.2248
23 10 Hižnay FilipHižnay Filip
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
10 10 227 +1.0 m/s 227  +1.0--227
24 4 Petrik AdamPetrik Adam
ABC HumennéABC Humenné
10 10 186 +0.4 m/s 164  -0.1160  +0.2186  +0.4186
12 Keder MilanKeder Milan
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
09 09 DNS 0.0
Celkom 25 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky

(ne, 3.6.2018 - 11:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 196 Vaňová EmaVaňová Ema
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 430 +0.9 m/s 388  +0.5403  +0.2403403  -1.0409  -0.1430  +0.9
2 163 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
07 07 410 -0.4 m/s 385  +0.3388  +1.4388403  -1.5402  +0.2410  -0.4
3 232 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 407 -0.1 m/s 395  +1.0395  -0.4395358  -1.2378  +0.2407  -0.1
4 242 Semančíková HanaSemančíková Hana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 397 +0.2 m/s 397  +0.2379  -0.1397385  -1.8392  -0.1385  +0.3
5 248 Švidová NellyŠvidová Nelly
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 388 -0.1 m/s 378  -0.1373  +0.5378358  -0.1388  -0.1383  -1.6
6 160 Kopkášová NelaKopkášová Nela
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
09 09 383 +2.1 m/s 362 +0.2 m/s 383  +2.1356  +0.3383355  -0.5310  -0.1362  +0.2
7 150 Katočová RebekaKatočová Rebeka
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 366 -0.1 m/s 361  +1.8365  +0.4365366  -0.1338  -0.1363  +1.3
8 208 Šaradínová SimonaŠaradínová Simona
AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča
07 07 364 -0.1 m/s 336  -0.1364  -0.1364x348  -0.1360  -0.1
9 247 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 363 -0.1 m/s 352  +0.3363  -0.1363
10 212 Babjaková LauraBabjaková Laura
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
07 07 355 -0.2 m/s 353  +0.3355  -0.2355
11 119 Hižnayová AlexandraHižnayová Alexandra
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
07 07 342 +0.2 m/s 333  -0.6342  +0.2342
12 197 Blašková AlexandraBlašková Alexandra
MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok
08 08 328 -0.1 m/s 328  -0.1321  +1.0328
13 158 Geczyová PetronelaGeczyová Petronela
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
08 08 302 -0.1 m/s 302  -0.1285  +0.6302
14 151 Katočová RomanaKatočová Romana
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
09 09 299 +0.8 m/s 299  +0.8285  -0.5299
15 112 Pramuková IvanaPramuková Ivana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 296 +0.2 m/s 282  -0.5296  +0.2296
16 115 Balážiková DianaBalážiková Diana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
10 10 286 +0.5 m/s 286  +0.5250  +0.8286
17 152 Kissová AlexandraKissová Alexandra
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
11 11 277 +1.9 m/s 277  +1.9243  +0.2277
18 114 Adamčíková KristínaAdamčíková Kristína
ABC HumennéABC Humenné
10 10 275 +1.0 m/s 275  +1.0206  -0.5275
19 201 Ďatková NikolaĎatková Nikola
AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča
09 09 273 +2.3 m/s 180 +0.2 m/s 180  +0.2273  +2.3273
20 122 Chlebušová TamaraChlebušová Tamara
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
08 08 263 +1.1 m/s 250  -0.7263  +1.1263
21 187 Kovalčínová AndreaKovalčínová Andrea
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 260 +1.3 m/s x260  +1.3260
22 124 Levická StellaLevická Stella
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
09 09 237 +1.3 m/s 234  +0.2237  +1.3237
23 156 Váczyová VilmaVáczyová Vilma
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
10 10 228 +0.1 m/s 228  +0.1168  +1.0228
24 125 Regendová MiriamRegendová Miriam
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
08 08 217 +0.2 m/s 217  +0.2205  +1.2217
Celkom 24 pretekárov