<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ mladšieho žiactva a najmladšieho žiactva

Michalovce (3. 6. 2018)

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 3.6.2018 - 10:35) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 82 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 08.30
2 86 Gondkovič JánGondkovič Ján 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 1 08.50
3 50 Packo TomášPacko Tomáš 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 09.00
4 83 Fajner MarošFajner Maroš 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 09.10
5 55 Gergely Filip AttilaGergely Filip Attila 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.30
6 29 Šomody RastislavŠomody Rastislav 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 09.30
Poznámky:
Ručné časy
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 3.6.2018 - 10:35) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 21 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 08.20
2 26 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 08.50
3 8 Ferenc MiroslavFerenc Miroslav 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 09.20
4 49 Macko MarekMacko Marek 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 09.70
5 28 Smutný ErikSmutný Erik 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 6 09.90
Poznámky:
Ručné časy
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 3.6.2018 - 10:35) Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 104 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.30
2 94 Uhlár JúliusUhlár Július 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 08.50
3 45 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 09.10
4 43 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 09.40
5 35 Mruz ChristopherMruz Christopher 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.80
Poznámky:
Ručné časy
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 3.6.2018 - 10:35) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 7 Antal MarianAntal Marian 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 08.00
2 113 Švída DominikŠvída Dominik 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.80
3 64 Milas RobertMilas Robert 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 08.90
4 70 Solár MatejSolár Matej 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 09.00
5 46 Alex TaňkošAlex Taňkoš 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 09.50
Poznámky:
Ručné časy
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 7 Antal MarianAntal Marian 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 08.00
2 21 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 08.20
3 82 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 08.30
3 104 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.30
5 86 Gondkovič JánGondkovič Ján 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 1 08.50
5 26 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 08.50
5 94 Uhlár JúliusUhlár Július 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 08.50
8 113 Švída DominikŠvída Dominik 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.80
9 64 Milas RobertMilas Robert 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 08.90
10 50 Packo TomášPacko Tomáš 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 09.00
10 70 Solár MatejSolár Matej 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 09.00
12 83 Fajner MarošFajner Maroš 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 09.10
12 45 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 09.10
14 8 Ferenc MiroslavFerenc Miroslav 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 09.20
15 55 Gergely Filip AttilaGergely Filip Attila 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.30
15 29 Šomody RastislavŠomody Rastislav 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 09.30
17 43 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 09.40
18 46 Alex TaňkošAlex Taňkoš 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 09.50
19 49 Macko MarekMacko Marek 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 09.70
20 35 Mruz ChristopherMruz Christopher 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.80
21 28 Smutný ErikSmutný Erik 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 6 09.90

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále (ne, 3.6.2018 - 11:35) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 7 Antal MarianAntal Marian 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 08.08
2 21 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 08.32
3 104 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.36
4 86 Gondkovič JánGondkovič Ján 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 6 08.56
5 82 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 2 08.62
6 94 Uhlár JúliusUhlár Július 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 1 08.70
Celkom 6 pretekárov

60 m - Mladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 3.6.2018 - 10:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 7 Antal MarianAntal Marian 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 08.00
2 21 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 08.20
3= 104 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.30
3= 82 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 08.30
5= 26 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 08.50
5= 86 Gondkovič JánGondkovič Ján 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 08.50
5= 94 Uhlár JúliusUhlár Július 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 08.50
8 113 Švída DominikŠvída Dominik 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.80
9 64 Milas RobertMilas Robert 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 08.90
10= 50 Packo TomášPacko Tomáš 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 09.00
10= 70 Solár MatejSolár Matej 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 09.00
12= 83 Fajner MarošFajner Maroš 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 09.10
12= 45 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 09.10
14 8 Ferenc MiroslavFerenc Miroslav 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 09.20
15 55 Gergely Filip AttilaGergely Filip Attila 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 09.30
16 29 Šomody RastislavŠomody Rastislav 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 09.30
17 43 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 09.40
18 46 Alex TaňkošAlex Taňkoš 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 09.50
19 49 Macko MarekMacko Marek 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 09.70
20 35 Mruz ChristopherMruz Christopher 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 09.80
21 28 Smutný ErikSmutný Erik 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 09.90
Poznámky:
Ručné časy
Celkom 21 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (ne, 3.6.2018 - 11:30) Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 237 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.52
2 246 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.62
3 228 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.67
4 117 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 08.70
5 235 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 08.74
6 137 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 5 08.82
Celkom 6 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 3.6.2018 - 10:25) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 237 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.30
2 246 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.50
3 139 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 08.90
4 223 Šamuľáková DenisaŠamuľáková Denisa 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 1 09.10
5 157 Baculíková EmaBaculíková Ema 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 09.10
6 238 Kafková AmáliaKafková Amália 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.90
Poznámky:
Ručné časy
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 3.6.2018 - 10:25) Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 117 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 08.40
2 199 Kaminská LeaKaminská Lea 05 05 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 2 08.70
3 200 Gburová DašaGburová Daša 06 06 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 4 08.90
4 167 Terezková LilianaTerezková Liliana 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 08.90
5 42 Tóthová VandaTóthová Vanda 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 09.00
6 198 Horváthová SašaHorváthová Saša 06 06 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 6 09.20
Poznámky:
Ručné časy
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 3.6.2018 - 10:25) Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 228 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.40
2 137 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 08.50
3 162 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 08.60
4 180 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 08.90
5 219 Onderčinová YvonneOnderčinová Yvonne 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 09.20
6 183 Zástěrová BiankaZástěrová Bianka 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 09.20
Poznámky:
Ručné časy
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 3.6.2018 - 10:25) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 235 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.50
2 159 Ivanová SabinaIvanová Sabina 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 08.70
3 236 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.90
4 146 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 09.00
5 178 Peršalová MichaelaPeršalová Michaela 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 09.30
171 Fiľová BarboraFiľová Barbora 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 DNS
Poznámky:
Ručné časy
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 3.6.2018 - 10:25) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 141 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 08.80
2 233 Šibová NatáliaŠibová Natália 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.00
3 239 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.00
4 214 Drábiková SimonaDrábiková Simona 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 09.40
5 186 Helou EmmaHelou Emma 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.90
Poznámky:
Ručné časy
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 237 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.30
2 117 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 08.40
2 228 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.40
4 246 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.50
4 137 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 08.50
4 235 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.50
7 162 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 08.60
8 199 Kaminská LeaKaminská Lea 05 05 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 2 08.70
8 159 Ivanová SabinaIvanová Sabina 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 08.70
10 141 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 08.80
11 139 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 08.90
11 200 Gburová DašaGburová Daša 06 06 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 4 08.90
11 167 Terezková LilianaTerezková Liliana 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 08.90
11 180 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 08.90
11 236 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.90
16 42 Tóthová VandaTóthová Vanda 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 09.00
16 146 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 09.00
16 233 Šibová NatáliaŠibová Natália 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.00
16 239 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.00
20 223 Šamuľáková DenisaŠamuľáková Denisa 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 1 09.10
20 157 Baculíková EmaBaculíková Ema 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 09.10
22 198 Horváthová SašaHorváthová Saša 06 06 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 6 09.20
22 219 Onderčinová YvonneOnderčinová Yvonne 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 09.20
22 183 Zástěrová BiankaZástěrová Bianka 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 09.20
25 178 Peršalová MichaelaPeršalová Michaela 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 09.30
26 214 Drábiková SimonaDrábiková Simona 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 09.40
27 238 Kafková AmáliaKafková Amália 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.90
27 186 Helou EmmaHelou Emma 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.90
171 Fiľová BarboraFiľová Barbora 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 DNS

60 m - Mladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 3.6.2018 - 10:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 237 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.30
2= 117 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 08.40
2= 228 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.40
4= 235 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.50
4= 137 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 08.50
4= 246 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.50
7 162 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 08.60
8= 159 Ivanová SabinaIvanová Sabina 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 08.70
8= 199 Kaminská LeaKaminská Lea 05 05 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 08.70
10 141 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 08.80
11= 139 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 08.90
11= 180 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 08.90
11= 236 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.90
11= 200 Gburová DašaGburová Daša 06 06 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 08.90
15 167 Terezková LilianaTerezková Liliana 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 08.90
16= 42 Tóthová VandaTóthová Vanda 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 09.00
16= 233 Šibová NatáliaŠibová Natália 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.00
16= 146 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 09.00
19 239 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.00
20 223 Šamuľáková DenisaŠamuľáková Denisa 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 09.10
21 157 Baculíková EmaBaculíková Ema 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 09.10
22= 219 Onderčinová YvonneOnderčinová Yvonne 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 09.20
22= 183 Zástěrová BiankaZástěrová Bianka 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 09.20
24 198 Horváthová SašaHorváthová Saša 06 06 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 09.20
25 178 Peršalová MichaelaPeršalová Michaela 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 09.30
26 214 Drábiková SimonaDrábiková Simona 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 09.40
27= 238 Kafková AmáliaKafková Amália 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.90
27= 186 Helou EmmaHelou Emma 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 09.90
171 Fiľová BarboraFiľová Barbora 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné DNS
Poznámky:
Ručné časy
Celkom 29 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (Finále)

Finále (ne, 3.6.2018 - 11:25) Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 53 Lazorik JurajLazorik Juraj 07 07 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 3 08.83
2 106 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.87
3 32 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 08.93
4 92 Prosták MiroslavProsták Miroslav 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 2 09.00
5 80 Janok Tobias GabriJanok Tobias Gabri 08 08 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 1 09.20
6 37 Benko ĽudovítBenko Ľudovít 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 09.30
Celkom 6 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 3.6.2018 - 10:20) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 106 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.07
2 48 Filčák MartinFilčák Martin 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 09.62
3 74 Kurta NikolasKurta Nikolas 07 07 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 5 10.63
4 52 Lazorik JakubLazorik Jakub 09 09 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 6 10.70
5 111 Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 13.12
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 3.6.2018 - 10:20) Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 53 Lazorik JurajLazorik Juraj 07 07 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 6 08.88
2 37 Benko ĽudovítBenko Ľudovít 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 09.28
3 1 Goga GregorGoga Gregor 09 09 ABC HumennéABC Humenné 4 10.26
4 3 Matta MiroslavMatta Miroslav 10 10 ABC HumennéABC Humenné 2 10.92
12 Keder MilanKeder Milan 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 3.6.2018 - 10:20) Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 92 Prosták MiroslavProsták Miroslav 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 3 09.20
2 9 Galovič TomášGalovič Tomáš 07 07 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 10.16
3 76 Ambrozy ŠimonAmbrozy Šimon 10 10 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 5 10.24
4 2 Goga MartinGoga Martin 10 10 ABC HumennéABC Humenné 2 10.58
5 6 Žužo OliverŽužo Oliver 09 09 ABC HumennéABC Humenné 6 10.68
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 3.6.2018 - 10:20) Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 32 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.44
2 41 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 09.56
3 31 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 10.28
4 5 Sokolovič LukášSokolovič Lukáš 09 09 ABC HumennéABC Humenné 6 10.44
5 33 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 11.50
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 3.6.2018 - 10:20) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 80 Janok Tobias GabriJanok Tobias Gabri 08 08 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 3 09.52
2 75 Novák DávidNovák Dávid 08 08 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 1 09.92
3 36 Tobák AdamTobák Adam 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 10.73
4 4 Petrik AdamPetrik Adam 10 10 ABC HumennéABC Humenné 2 12.35
5 10 Hižnay FilipHižnay Filip 10 10 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 12.53
34 Mády PatrikMády Patrik 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 53 Lazorik JurajLazorik Juraj 07 07 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 6 08.88
2 106 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.07
3 92 Prosták MiroslavProsták Miroslav 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 3 09.20
4 37 Benko ĽudovítBenko Ľudovít 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 09.28
5 32 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.44
6 80 Janok Tobias GabriJanok Tobias Gabri 08 08 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 3 09.52
7 41 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 09.56
8 48 Filčák MartinFilčák Martin 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 09.62
9 75 Novák DávidNovák Dávid 08 08 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 1 09.92
10 9 Galovič TomášGalovič Tomáš 07 07 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 10.16
11 76 Ambrozy ŠimonAmbrozy Šimon 10 10 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 5 10.24
12 1 Goga GregorGoga Gregor 09 09 ABC HumennéABC Humenné 4 10.26
13 31 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 10.28
14 5 Sokolovič LukášSokolovič Lukáš 09 09 ABC HumennéABC Humenné 6 10.44
15 2 Goga MartinGoga Martin 10 10 ABC HumennéABC Humenné 2 10.58
16 74 Kurta NikolasKurta Nikolas 07 07 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 5 10.63
17 6 Žužo OliverŽužo Oliver 09 09 ABC HumennéABC Humenné 6 10.68
18 52 Lazorik JakubLazorik Jakub 09 09 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 6 10.70
19 36 Tobák AdamTobák Adam 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 10.73
20 3 Matta MiroslavMatta Miroslav 10 10 ABC HumennéABC Humenné 2 10.92
21 33 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 11.50
22 4 Petrik AdamPetrik Adam 10 10 ABC HumennéABC Humenné 2 12.35
23 10 Hižnay FilipHižnay Filip 10 10 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 12.53
24 111 Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 13.12
12 Keder MilanKeder Milan 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 DNS
34 Mády PatrikMády Patrik 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 DNS

60 m - Najmladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 3.6.2018 - 10:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 53 Lazorik JurajLazorik Juraj 07 07 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 08.88
2 106 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.07
3 92 Prosták MiroslavProsták Miroslav 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 09.20
4 37 Benko ĽudovítBenko Ľudovít 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 09.28
5 32 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 09.44
6 80 Janok Tobias GabriJanok Tobias Gabri 08 08 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 09.52
7 41 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 09.56
8 48 Filčák MartinFilčák Martin 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 09.62
9 75 Novák DávidNovák Dávid 08 08 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 09.92
10 9 Galovič TomášGalovič Tomáš 07 07 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 10.16
11 76 Ambrozy ŠimonAmbrozy Šimon 10 10 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 10.24
12 1 Goga GregorGoga Gregor 09 09 ABC HumennéABC Humenné 10.26
13 31 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 10.28
14 5 Sokolovič LukášSokolovič Lukáš 09 09 ABC HumennéABC Humenné 10.44
15 2 Goga MartinGoga Martin 10 10 ABC HumennéABC Humenné 10.58
16 74 Kurta NikolasKurta Nikolas 07 07 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 10.63
17 6 Žužo OliverŽužo Oliver 09 09 ABC HumennéABC Humenné 10.68
18 52 Lazorik JakubLazorik Jakub 09 09 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 10.70
19 36 Tobák AdamTobák Adam 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 10.73
20 3 Matta MiroslavMatta Miroslav 10 10 ABC HumennéABC Humenné 10.92
21 33 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 11.50
22 4 Petrik AdamPetrik Adam 10 10 ABC HumennéABC Humenné 12.35
23 10 Hižnay FilipHižnay Filip 10 10 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 12.53
24 111 Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 13.12
12 Keder MilanKeder Milan 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca DNS
34 Mády PatrikMády Patrik 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. DNS
Celkom 26 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 3.6.2018 - 10:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 188 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 08.82
2 229 Macečková BožidaraMacečková Božidara 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.08
3 242 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.17
4 248 Švidová NellyŠvidová Nelly 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.26
5 149 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 09.30
6 230 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.52
7 177 Mandulová BarboraMandulová Barbora 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 09.57
8= 153 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 09.84
8= 212 Babjaková LauraBabjaková Laura 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 09.84
10 247 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.84
11 245 Šmagalová SandraŠmagalová Sandra 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.96
12= 216 Majchráková BiankaMajchráková Bianka 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 09.98
12= 138 Demková NeilaDemková Neila 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 09.98
14 197 Blašková AlexandraBlašková Alexandra 08 08 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 10.05
15 211 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 10.08
16 151 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 10.22
17 160 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 10.24
18 114 Adamčíková KristínaAdamčíková Kristína 10 10 ABC HumennéABC Humenné 10.33
19 148 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 10.35
20 161 Kosálová IvetaKosálová Iveta 08 08 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 10.41
21 155 Skybová ZoeSkybová Zoe 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 10.44
22 112 Pramuková IvanaPramuková Ivana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.64
23 201 Ďatková NikolaĎatková Nikola 09 09 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 10.76
24 164 Olekšáková EmaOlekšáková Ema 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 10.94
25 152 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 11.18
26 154 Orolova MartinaOrolova Martina 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 11.40
27 156 Váczyová VilmaVáczyová Vilma 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 11.42
28 124 Levická StellaLevická Stella 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 11.68
29 125 Regendová MiriamRegendová Miriam 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 12.49
Celkom 29 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 3.6.2018 - 10:15) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 188 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.82
2 212 Babjaková LauraBabjaková Laura 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 09.84
3 247 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.84
4 148 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 6 10.35
5 201 Ďatková NikolaĎatková Nikola 09 09 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 2 10.76
6 125 Regendová MiriamRegendová Miriam 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 1 12.49
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 3.6.2018 - 10:15) Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 248 Švidová NellyŠvidová Nelly 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.26
2 245 Šmagalová SandraŠmagalová Sandra 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.96
3 216 Majchráková BiankaMajchráková Bianka 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 3 09.98
4 160 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 10.24
5 112 Pramuková IvanaPramuková Ivana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 10.64
6 164 Olekšáková EmaOlekšáková Ema 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 10.94
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 3.6.2018 - 10:15) Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 242 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.17
2 177 Mandulová BarboraMandulová Barbora 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 09.57
3 138 Demková NeilaDemková Neila 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 5 09.98
4 197 Blašková AlexandraBlašková Alexandra 08 08 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 3 10.05
5 114 Adamčíková KristínaAdamčíková Kristína 10 10 ABC HumennéABC Humenné 6 10.33
6 161 Kosálová IvetaKosálová Iveta 08 08 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 10.41
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 3.6.2018 - 10:15) Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 229 Macečková BožidaraMacečková Božidara 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.08
2 149 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.30
3 230 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.52
4 151 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 10.22
5 152 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 11.18
6 154 Orolova MartinaOrolova Martina 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 11.40
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 3.6.2018 - 10:15) Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 153 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.84
2 211 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 3 10.08
3 155 Skybová ZoeSkybová Zoe 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 10.44
4 156 Váczyová VilmaVáczyová Vilma 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 11.42
5 124 Levická StellaLevická Stella 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 11.68
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 188 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.82
2 229 Macečková BožidaraMacečková Božidara 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.08
3 242 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.17
4 248 Švidová NellyŠvidová Nelly 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.26
5 149 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.30
6 230 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.52
7 177 Mandulová BarboraMandulová Barbora 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 09.57
8 212 Babjaková LauraBabjaková Laura 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 09.84
8 247 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.84
8 153 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.84
11 245 Šmagalová SandraŠmagalová Sandra 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.96
12 216 Majchráková BiankaMajchráková Bianka 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 3 09.98
12 138 Demková NeilaDemková Neila 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 5 09.98
14 197 Blašková AlexandraBlašková Alexandra 08 08 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 3 10.05
15 211 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 3 10.08
16 151 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 10.22
17 160 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 10.24
18 114 Adamčíková KristínaAdamčíková Kristína 10 10 ABC HumennéABC Humenné 6 10.33
19 148 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 6 10.35
20 161 Kosálová IvetaKosálová Iveta 08 08 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 10.41
21 155 Skybová ZoeSkybová Zoe 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 10.44
22 112 Pramuková IvanaPramuková Ivana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 10.64
23 201 Ďatková NikolaĎatková Nikola 09 09 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 2 10.76
24 164 Olekšáková EmaOlekšáková Ema 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 10.94
25 152 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 11.18
26 154 Orolova MartinaOrolova Martina 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 11.40
27 156 Váczyová VilmaVáczyová Vilma 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 11.42
28 124 Levická StellaLevická Stella 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 11.68
29 125 Regendová MiriamRegendová Miriam 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 1 12.49

60 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále (ne, 3.6.2018 - 11:20) Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 188 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 08.76
2 229 Macečková BožidaraMacečková Božidara 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.98
3 248 Švidová NellyŠvidová Nelly 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.06
4 242 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.16
5 149 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.20
6 230 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.42
Celkom 6 pretekárov

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 3.6.2018 - 13:05) Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 39 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 19.80
2 104 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 20.10
3 108 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 20.90
4 57 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 21.00
Poznámky:
Ručné časy
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 3.6.2018 - 13:05) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 101 Chovanec MartinChovanec Martin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 21.30
2 54 Bednár AdamBednár Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 21.60
82 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 DNS
7 Antal MarianAntal Marian 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 DNS
Poznámky:
Ručné časy
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 3.6.2018 - 13:05) Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 18 Elek MarkoElek Marko 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 22.80
2 38 Bidulský MatejBidulský Matej 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 22.90
3 45 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 23.30
4 29 Šomody RastislavŠomody Rastislav 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 23.60
Poznámky:
Ručné časy
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 3.6.2018 - 13:05) Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 27 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 1 22.60
2 62 Kochan DominikKochan Dominik 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 22.60
3 65 Mirón MatejMirón Matej 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 24.70
4 28 Smutný ErikSmutný Erik 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 25.80
Poznámky:
Ručné časy
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 3.6.2018 - 13:05) Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 94 Uhlár JúliusUhlár Július 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 1 21.90
2 64 Milas RobertMilas Robert 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 22.70
3 43 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 24.10
4 63 Korečko AdamKorečko Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 24.30
Poznámky:
Ručné časy
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ne, 3.6.2018 - 13:05) Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 19 Grulyo MiguelGrulyo Miguel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 21.60
2 22 Kádár BenjamínKádár Benjamín 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 22.50
3 50 Packo TomášPacko Tomáš 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 23.00
88 Ismaili EkremIsmaili Ekrem 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 3 DNS
Poznámky:
Ručné časy
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 39 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 19.80
2 104 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 20.10
3 108 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 20.90
4 57 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 21.00
5 101 Chovanec MartinChovanec Martin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 21.30
6 54 Bednár AdamBednár Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 21.60
6 19 Grulyo MiguelGrulyo Miguel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 21.60
8 94 Uhlár JúliusUhlár Július 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 1 21.90
9 22 Kádár BenjamínKádár Benjamín 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 22.50
10 27 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 1 22.60
10 62 Kochan DominikKochan Dominik 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 22.60
12 64 Milas RobertMilas Robert 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 22.70
13 18 Elek MarkoElek Marko 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 22.80
14 38 Bidulský MatejBidulský Matej 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 22.90
15 50 Packo TomášPacko Tomáš 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 23.00
16 45 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 23.30
17 29 Šomody RastislavŠomody Rastislav 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 23.60
18 43 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 24.10
19 63 Korečko AdamKorečko Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 24.30
20 65 Mirón MatejMirón Matej 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 24.70
21 28 Smutný ErikSmutný Erik 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 25.80
82 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 DNS
7 Antal MarianAntal Marian 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 DNS
88 Ismaili EkremIsmaili Ekrem 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 3 DNS

150 m - Mladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 3.6.2018 - 13:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 39 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 19.80
2 104 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20.10
3 108 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 20.90
4 57 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 21.00
5 101 Chovanec MartinChovanec Martin 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.30
6= 54 Bednár AdamBednár Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 21.60
6= 19 Grulyo MiguelGrulyo Miguel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 21.60
8 94 Uhlár JúliusUhlár Július 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 21.90
9 22 Kádár BenjamínKádár Benjamín 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 22.50
10 27 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 22.60
11 62 Kochan DominikKochan Dominik 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 22.60
12 64 Milas RobertMilas Robert 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 22.70
13 18 Elek MarkoElek Marko 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 22.80
14 38 Bidulský MatejBidulský Matej 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 22.90
15 50 Packo TomášPacko Tomáš 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 23.00
16 45 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 23.30
17 29 Šomody RastislavŠomody Rastislav 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 23.60
18 43 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 24.10
19 63 Korečko AdamKorečko Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 24.30
20 65 Mirón MatejMirón Matej 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 24.70
21 28 Smutný ErikSmutný Erik 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 25.80
7 Antal MarianAntal Marian 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca DNS
88 Ismaili EkremIsmaili Ekrem 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... DNS
82 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... DNS
Poznámky:
Ručné časy
Celkom 24 pretekárov

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 3.6.2018 - 12:55) Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 237 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 20.52
2 137 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 1 21.52
3 246 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 21.69
4 243 Spišáková LíviaSpišáková Lívia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 21.96
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 3.6.2018 - 12:55) Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 139 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 22.66
2 233 Šibová NatáliaŠibová Natália 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 22.76
3 239 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 23.06
4 244 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 23.08
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 3.6.2018 - 12:55) Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 162 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 22.18
2 180 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 22.78
3 236 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 22.80
4 178 Peršalová MichaelaPeršalová Michaela 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 23.42
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 3.6.2018 - 12:55) Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 214 Drábiková SimonaDrábiková Simona 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 2 23.55
2 140 Hrutkaiová SaraHrutkaiová Sara 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 1 24.07
3 184 Blizmanová EunikaBlizmanová Eunika 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 24.23
171 Fiľová BarboraFiľová Barbora 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 3.6.2018 - 12:55) Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 144 Mezeiová KarolínaMezeiová Karolína 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 25.46
2 192 Stanková KristínaStanková Kristína 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 26.72
3 142 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 26.98
4 195 Tinthofferová SandraTinthofferová Sandra 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 27.70
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ne, 3.6.2018 - 12:55) Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 189 Kurimská SárahKurimská Sárah 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 23.02
2 198 Horváthová SašaHorváthová Saša 06 06 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 2 24.48
3 145 Peczuchová DanielaPeczuchová Daniela 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 26.84
Celkom 3 pretekári
Beh 07 (ne, 3.6.2018 - 12:55) Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 175 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 23.05
2 42 Tóthová VandaTóthová Vanda 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 23.33
3 176 Kovalová SofiaKovalová Sofia 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 29.31
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 237 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 20.52
2 137 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 1 21.52
3 246 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 21.69
4 243 Spišáková LíviaSpišáková Lívia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 21.96
5 162 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 22.18
6 139 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 22.66
7 233 Šibová NatáliaŠibová Natália 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 22.76
8 180 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 22.78
9 236 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 22.80
10 189 Kurimská SárahKurimská Sárah 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 23.02
11 175 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 23.05
12 239 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 23.06
13 244 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 23.08
14 42 Tóthová VandaTóthová Vanda 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 23.33
15 178 Peršalová MichaelaPeršalová Michaela 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 23.42
16 214 Drábiková SimonaDrábiková Simona 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 2 23.55
17 140 Hrutkaiová SaraHrutkaiová Sara 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 1 24.07
18 184 Blizmanová EunikaBlizmanová Eunika 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 24.23
19 198 Horváthová SašaHorváthová Saša 06 06 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 2 24.48
20 144 Mezeiová KarolínaMezeiová Karolína 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 25.46
21 192 Stanková KristínaStanková Kristína 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 26.72
22 145 Peczuchová DanielaPeczuchová Daniela 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 26.84
23 142 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 26.98
24 195 Tinthofferová SandraTinthofferová Sandra 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 27.70
25 176 Kovalová SofiaKovalová Sofia 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 29.31
171 Fiľová BarboraFiľová Barbora 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 DNS

150 m - Mladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 3.6.2018 - 12:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 237 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 20.52
2 137 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 21.52
3 246 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 21.69
4 243 Spišáková LíviaSpišáková Lívia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 21.96
5 162 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 22.18
6 139 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 22.66
7 233 Šibová NatáliaŠibová Natália 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.76
8 180 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 22.78
9 236 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.80
10 189 Kurimská SárahKurimská Sárah 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 23.02
11 175 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 23.05
12 239 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 23.06
13 244 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 23.08
14 42 Tóthová VandaTóthová Vanda 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 23.33
15 178 Peršalová MichaelaPeršalová Michaela 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 23.42
16 214 Drábiková SimonaDrábiková Simona 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 23.55
17 140 Hrutkaiová SaraHrutkaiová Sara 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 24.07
18 184 Blizmanová EunikaBlizmanová Eunika 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 24.23
19 198 Horváthová SašaHorváthová Saša 06 06 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 24.48
20 144 Mezeiová KarolínaMezeiová Karolína 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 25.46
21 192 Stanková KristínaStanková Kristína 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 26.72
22 145 Peczuchová DanielaPeczuchová Daniela 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 26.84
23 142 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 26.98
24 195 Tinthofferová SandraTinthofferová Sandra 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 27.70
25 176 Kovalová SofiaKovalová Sofia 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 29.31
171 Fiľová BarboraFiľová Barbora 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné DNS
Celkom 26 pretekárov

150 m - Najmladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 3.6.2018 - 12:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 100 Hudák TimotejHudák Timotej 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.10
2 92 Prosták MiroslavProsták Miroslav 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 22.80
3 32 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 23.00
4 102 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 23.30
5 41 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 23.40
6 96 Brehuv JakubBrehuv Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 23.50
7 80 Janok Tobias GabriJanok Tobias Gabri 08 08 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 23.70
8 31 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 25.10
9 1 Goga GregorGoga Gregor 09 09 ABC HumennéABC Humenné 25.20
10 91 Olexa LukášOlexa Lukáš 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 25.30
11= 52 Lazorik JakubLazorik Jakub 09 09 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 26.20
11= 5 Sokolovič LukášSokolovič Lukáš 09 09 ABC HumennéABC Humenné 26.20
13 111 Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 26.40
14 36 Tobák AdamTobák Adam 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 26.70
15 2 Goga MartinGoga Martin 10 10 ABC HumennéABC Humenné 27.10
16 6 Žužo OliverŽužo Oliver 09 09 ABC HumennéABC Humenné 27.20
17 203 Šichta JánŠichta Ján 10 10 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 28.20
34 Mády PatrikMády Patrik 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. DNS
Poznámky:
Ručné časy
Celkom 18 pretekárov

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 3.6.2018 - 12:45) Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 100 Hudák TimotejHudák Timotej 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 22.10
2 92 Prosták MiroslavProsták Miroslav 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 22.80
3 102 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 23.30
4 41 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 23.40
Poznámky:
Ručné časy
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 3.6.2018 - 12:45) Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 80 Janok Tobias GabriJanok Tobias Gabri 08 08 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 2 23.70
2 31 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 25.10
3 1 Goga GregorGoga Gregor 09 09 ABC HumennéABC Humenné 4 25.20
4 91 Olexa LukášOlexa Lukáš 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 3 25.30
Poznámky:
Ručné časy
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 3.6.2018 - 12:45) Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 5 Sokolovič LukášSokolovič Lukáš 09 09 ABC HumennéABC Humenné 4 26.20
2 36 Tobák AdamTobák Adam 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 26.70
3 2 Goga MartinGoga Martin 10 10 ABC HumennéABC Humenné 3 27.10
4 6 Žužo OliverŽužo Oliver 09 09 ABC HumennéABC Humenné 1 27.20
Poznámky:
Ručné časy
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 3.6.2018 - 12:45) Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 96 Brehuv JakubBrehuv Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 23.50
2 52 Lazorik JakubLazorik Jakub 09 09 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 4 26.20
3 111 Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 26.40
Poznámky:
Ručné časy
Celkom 3 pretekári
Beh 05 (ne, 3.6.2018 - 12:45) Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 32 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 23.00
2 203 Šichta JánŠichta Ján 10 10 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 4 28.20
34 Mády PatrikMády Patrik 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 DNS
Poznámky:
Ručné časy
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 100 Hudák TimotejHudák Timotej 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 22.10
2 92 Prosták MiroslavProsták Miroslav 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 22.80
3 32 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 23.00
4 102 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 23.30
5 41 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 23.40
6 96 Brehuv JakubBrehuv Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 23.50
7 80 Janok Tobias GabriJanok Tobias Gabri 08 08 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 2 23.70
8 31 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 25.10
9 1 Goga GregorGoga Gregor 09 09 ABC HumennéABC Humenné 4 25.20
10 91 Olexa LukášOlexa Lukáš 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 3 25.30
11 5 Sokolovič LukášSokolovič Lukáš 09 09 ABC HumennéABC Humenné 4 26.20
11 52 Lazorik JakubLazorik Jakub 09 09 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 4 26.20
13 111 Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 26.40
14 36 Tobák AdamTobák Adam 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 26.70
15 2 Goga MartinGoga Martin 10 10 ABC HumennéABC Humenné 3 27.10
16 6 Žužo OliverŽužo Oliver 09 09 ABC HumennéABC Humenné 1 27.20
17 203 Šichta JánŠichta Ján 10 10 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 4 28.20
34 Mády PatrikMády Patrik 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 DNS

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 3.6.2018 - 12:35) Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 188 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 21.50
2 240 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 21.69
3 232 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 22.53
4 185 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 27.60
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 3.6.2018 - 12:35) Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 150 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 23.38
2 196 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 23.62
3 153 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 24.10
4 212 Babjaková LauraBabjaková Laura 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 24.12
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 3.6.2018 - 12:35) Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 187 Kovalčínová AndreaKovalčínová Andrea 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 24.15
2 155 Skybová ZoeSkybová Zoe 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 25.07
3 245 Šmagalová SandraŠmagalová Sandra 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 25.49
4 148 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 1 25.90
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 3.6.2018 - 12:35) Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 216 Majchráková BiankaMajchráková Bianka 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 24.62
2 220 Poczová AlexandraPoczová Alexandra 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 2 26.32
222 Šipošová ZuzanaŠipošová Zuzana 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 3 DNS
Celkom 3 pretekári
Beh 05 (ne, 3.6.2018 - 12:35) Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 149 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 23.15
2 194 Švarková TeréziaŠvarková Terézia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 24.59
3 218 Mesarošová PatríciaMesarošová Patrícia 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 2 28.39
Celkom 3 pretekári
Beh 06 (ne, 3.6.2018 - 12:35) Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 177 Mandulová BarboraMandulová Barbora 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 25.45
2 161 Kosálová IvetaKosálová Iveta 08 08 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 26.46
3 154 Orolova MartinaOrolova Martina 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 30.15
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 188 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 21.50
2 240 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 21.69
3 232 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 22.53
4 149 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 23.15
5 150 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 23.38
6 196 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 23.62
7 153 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 24.10
8 212 Babjaková LauraBabjaková Laura 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 24.12
9 187 Kovalčínová AndreaKovalčínová Andrea 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 24.15
10 194 Švarková TeréziaŠvarková Terézia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 24.59
11 216 Majchráková BiankaMajchráková Bianka 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 24.62
12 155 Skybová ZoeSkybová Zoe 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 25.07
13 177 Mandulová BarboraMandulová Barbora 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 25.45
14 245 Šmagalová SandraŠmagalová Sandra 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 25.49
15 148 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 1 25.90
16 220 Poczová AlexandraPoczová Alexandra 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 2 26.32
17 161 Kosálová IvetaKosálová Iveta 08 08 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 26.46
18 185 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 27.60
19 218 Mesarošová PatríciaMesarošová Patrícia 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 2 28.39
20 154 Orolova MartinaOrolova Martina 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 30.15
222 Šipošová ZuzanaŠipošová Zuzana 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 3 DNS

150 m - Najmladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 3.6.2018 - 12:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 188 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 21.50
2 240 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 21.69
3 232 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.53
4 149 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 23.15
5 150 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 23.38
6 196 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 23.62
7 153 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 24.10
8 212 Babjaková LauraBabjaková Laura 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 24.12
9 187 Kovalčínová AndreaKovalčínová Andrea 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 24.15
10 194 Švarková TeréziaŠvarková Terézia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 24.59
11 216 Majchráková BiankaMajchráková Bianka 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 24.62
12 155 Skybová ZoeSkybová Zoe 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 25.07
13 177 Mandulová BarboraMandulová Barbora 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 25.45
14 245 Šmagalová SandraŠmagalová Sandra 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 25.49
15 148 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 25.90
16 220 Poczová AlexandraPoczová Alexandra 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 26.32
17 161 Kosálová IvetaKosálová Iveta 08 08 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 26.46
18 185 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 27.60
19 218 Mesarošová PatríciaMesarošová Patrícia 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 28.39
20 154 Orolova MartinaOrolova Martina 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 30.15
222 Šipošová ZuzanaŠipošová Zuzana 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... DNS
Celkom 21 pretekárov

300 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 3.6.2018 - 11:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 26 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 44.80
2 51 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 45.41
3 79 Vavrek JánVavrek Ján 05 05 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 3 47.15
4 93 Selecký SamuelSelecký Samuel 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 51.27
Poznámky:
Vložený pretek
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 3.6.2018 - 11:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 30 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 44.98
2 95 Varady TomášVarady Tomáš 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 50.13
3 24 Kollár MatejKollár Matej 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 52.35
MS 106 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 48.27
Poznámky:
Vložený pretek
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 26 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 44.80
2 30 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 44.98
3 51 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 45.41
4 79 Vavrek JánVavrek Ján 05 05 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 3 47.15
5 106 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 48.27
6 95 Varady TomášVarady Tomáš 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 50.13
7 93 Selecký SamuelSelecký Samuel 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 51.27
8 24 Kollár MatejKollár Matej 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 52.35

300 m - Mladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 3.6.2018 - 11:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 26 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 44.80
2 30 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 44.98
3 51 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 45.41
4 79 Vavrek JánVavrek Ján 05 05 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 47.15
5 95 Varady TomášVarady Tomáš 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 50.13
6 93 Selecký SamuelSelecký Samuel 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 51.27
7 24 Kollár MatejKollár Matej 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 52.35
MS 106 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 48.27
Poznámky:
Vložený pretek
Celkom 8 pretekárov

300 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 3.6.2018 - 11:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 228 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 46.50
2 146 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 52.30
3 138 Demková NeilaDemková Neila 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 1 57.50
143 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 DNS
Poznámky:
Vložený pretek; ručné časy
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 3.6.2018 - 11:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 183 Zástěrová BiankaZástěrová Bianka 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 56.20
2 148 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 58.20
242 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS
240 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DNS
Poznámky:
Vložený pretek; ručné časy
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 3.6.2018 - 11:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 200 Gburová DašaGburová Daša 06 06 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 2 50.50
2 190 Lovecká JanaLovecká Jana 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 56.70
MS 229 Macečková BožidaraMacečková Božidara 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 49.80
Poznámky:
Vložený pretek; ručné časy
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 228 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 46.50
2 229 Macečková BožidaraMacečková Božidara 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 49.80
3 200 Gburová DašaGburová Daša 06 06 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 2 50.50
4 146 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 52.30
5 183 Zástěrová BiankaZástěrová Bianka 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 56.20
6 190 Lovecká JanaLovecká Jana 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 56.70
7 138 Demková NeilaDemková Neila 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 1 57.50
8 148 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 58.20
143 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 DNS
242 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS
240 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DNS

300 m - Mladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 3.6.2018 - 11:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 228 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 46.50
2 229 Macečková BožidaraMacečková Božidara 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 49.80
3 200 Gburová DašaGburová Daša 06 06 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 50.50
4 146 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 52.30
5 183 Zástěrová BiankaZástěrová Bianka 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 56.20
6 190 Lovecká JanaLovecká Jana 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 56.70
7 138 Demková NeilaDemková Neila 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 57.50
8 148 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 58.20
242 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice DNS
143 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... DNS
240 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice DNS
Poznámky:
Vložený pretek; ručné časy
Celkom 11 pretekárov

600 m - Mladší žiaci

(ne, 3.6.2018 - 12:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 21 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 1 1:43.78
2 30 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 1:48.68
3 38 Bidulský MatejBidulský Matej 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 1:56.98
4 20 Horvath RichardHorvath Richard 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 2:03.37
5 13 Levický PeterLevický Peter 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 2:45.30
Celkom 5 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky

(ne, 3.6.2018 - 12:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 175 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 1:49.18
2 243 Spišáková LíviaSpišáková Lívia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:50.86
3 169 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 1:54.18
4 244 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 1:59.17
5 141 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 1:59.85
6 224 Bodíková EmaBodíková Ema 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 2:03.67
7 210 Lipovská RadkaLipovská Radka 06 06 MBO StrážskeMBO Strážske 8 2:08.85
8 136 Ádámová PatrícaÁdámová Patríca 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 7 2:09.17
Celkom 8 pretekárov

600 m - Najmladší žiaci

(ne, 3.6.2018 - 12:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 48 Filčák MartinFilčák Martin 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 1:57.43
2 53 Lazorik JurajLazorik Juraj 07 07 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 8 1:58.17
3 24 Kollár MatejKollár Matej 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 1 1:59.07
4 96 Brehuv JakubBrehuv Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 2:07.02
5 23 Kepes PeterKepes Peter 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 7 2:11.90
6 1 Goga GregorGoga Gregor 09 09 ABC HumennéABC Humenné 6 2:18.46
7 76 Ambrozy ŠimonAmbrozy Šimon 10 10 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 4 2:18.72
8 92 Prosták MiroslavProsták Miroslav 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 10 2:18.88
9 2 Goga MartinGoga Martin 10 10 ABC HumennéABC Humenné 5 2:40.39
10 15 Paleček TobiasPaleček Tobias 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 9 3:03.68
Celkom 10 pretekárov

600 m - Najmladšie žiačky

(ne, 3.6.2018 - 12:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 163 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 2:02.30
2 187 Kovalčínová AndreaKovalčínová Andrea 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 2:03.62
3 211 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 3 2:07.30
4 177 Mandulová BarboraMandulová Barbora 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 2:10.62
5 227 Chromová LuciaChromová Lucia 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 2:13.30
6 138 Demková NeilaDemková Neila 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 6 2:16.25
7 119 Hižnayová AlexandraHižnayová Alexandra 07 07 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 2:16.53
8 164 Olekšáková EmaOlekšáková Ema 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 2:22.79
9 206 Suchá JúliaSuchá Júlia 10 10 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 9 3:26.06
Celkom 9 pretekárov

1000 m - Najmladší žiaci

(ne, 3.6.2018 - 10:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 73 Dravecký LukášDravecký Lukáš 07 07 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 3 3:47.55
2 9 Galovič TomášGalovič Tomáš 07 07 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 1 3:58.30
3 72 Beniač MatejBeniač Matej 10 10 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 2 4:24.15
4 12 Keder MilanKeder Milan 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 4:31.78
5 77 Šaradín DušanŠaradín Dušan 10 10 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 5 5:00.35
Celkom 5 pretekárov

1000 m - Najmladšie žiačky

(ne, 3.6.2018 - 10:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 185 Gmitterová AuréliaGmitterová Aurélia 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 4:10.88
2 120 Hudecová MichaelaHudecová Michaela 07 07 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 4:21.37
3 204 Lazarová ZuzanaLazarová Zuzana 08 08 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 4 4:27.93
4 129 Simanová SofiaSimanová Sofia 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 1 4:31.27
Celkom 4 pretekári

1500 m - Mladší žiaci

(ne, 3.6.2018 - 11:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 81 Bujdoš DávidBujdoš Dávid 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 1 5:21.52
2 99 Guth RichardGuth Richard 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 5:51.02
3 27 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 5:57.36
4 63 Korečko AdamKorečko Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 6:05.12
5 22 Kádár BenjamínKádár Benjamín 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 6:12.87
6 18 Elek MarkoElek Marko 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 6:18.63
8 Ferenc MiroslavFerenc Miroslav 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 DNS
Celkom 7 pretekárov

1500 m - Mladšie žiačky

(ne, 3.6.2018 - 11:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 186 Helou EmmaHelou Emma 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 6:11.25
2 132 Vavreková Nina NatáliaVavreková Nina Natália 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 6:11.73
118 Halušková MartinaHalušková Martina 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 DNF
Celkom 3 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 3.6.2018 - 10:05) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 57 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 10.36
2 97 Dzubák MatejDzubák Matej 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 10.58
3 107 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 10.67
4 99 Guth RichardGuth Richard 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 10.79
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 3.6.2018 - 10:05) Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 98 Gajdoš JakubGajdoš Jakub 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 11.27
2 62 Kochan DominikKochan Dominik 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 12.09
3 63 Korečko AdamKorečko Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 12.53
4 49 Macko MarekMacko Marek 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 13.45
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 57 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 10.36
2 97 Dzubák MatejDzubák Matej 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 10.58
3 107 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 10.67
4 99 Guth RichardGuth Richard 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 10.79
5 98 Gajdoš JakubGajdoš Jakub 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 11.27
6 62 Kochan DominikKochan Dominik 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 12.09
7 63 Korečko AdamKorečko Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 12.53
8 49 Macko MarekMacko Marek 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 13.45

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 3.6.2018 - 10:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 57 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 10.36
2 97 Dzubák MatejDzubák Matej 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.58
3 107 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.67
4 99 Guth RichardGuth Richard 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.79
5 98 Gajdoš JakubGajdoš Jakub 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.27
6 62 Kochan DominikKochan Dominik 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 12.09
7 63 Korečko AdamKorečko Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 12.53
8 49 Macko MarekMacko Marek 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 13.45
Celkom 8 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky

(ne, 3.6.2018 - 10:00) Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 121 Chlebušová KornéliaChlebušová Kornélia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 10.92
2 234 Vaneková TeréziaVaneková Terézia 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 10.96
3 165 Sedláková SonjaSedláková Sonja 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 11.42
4 191 Petrová HenrietaPetrová Henrieta 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 11.48
131 Štempelová AlexandraŠtempelová Alexandra 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 DNS
Celkom 5 pretekárov

Chôdza dráha 1000 m - Najmladší žiaci

(ne, 3.6.2018 - 09:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Karty
1 91 Olexa LukášOlexa Lukáš 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 6:34.26
2 67 Nannavecchia Angelo TeoNannavecchia Angelo Teo 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 6:39.46
3 23 Kepes PeterKepes Peter 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 6:49.88
4 10 Hižnay FilipHižnay Filip 10 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 7:47.62
Celkom 4 pretekári

Chôdza dráha 1000 m - Najmladšie žiačky

(ne, 3.6.2018 - 09:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Karty
1 207 Suchá Sofia MáriaSuchá Sofia Mária 08 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 6:46.59
2 218 Mesarošová PatríciaMesarošová Patrícia 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 7:03.36
3 221 Sekeráková MartinaSekeráková Martina 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 7:08.76
4 115 Balážiková DianaBalážiková Diana 10 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7:09.46
5 193 Svatová LíviaSvatová Lívia 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7:21.59
6 206 Suchá JúliaSuchá Júlia 10 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 7:38.32
7 202 Jánošíková NinaJánošíková Nina 07 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 7:38.36
8 124 Levická StellaLevická Stella 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7:39.42
9 125 Regendová MiriamRegendová Miriam 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7:50.98
Celkom 9 pretekárov

Chôdza dráha 2000 m - Mladší žiaci

(ne, 3.6.2018 - 09:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Karty
1 65 Mirón MatejMirón Matej 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 13:53.28
2 56 Hornáček JakubHornáček Jakub 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 13:56.08
3 25 Komjáti RolandKomjáti Roland 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 15:24.87
Celkom 3 pretekári

Chôdza dráha 2000 m - Mladšie žiačky

(ne, 3.6.2018 - 09:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Karty
1 184 Blizmanová EunikaBlizmanová Eunika 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 12:08.76
2 131 Štempelová AlexandraŠtempelová Alexandra 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 12:44.52
3 145 Peczuchová DanielaPeczuchová Daniela 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 13:45.25
4 195 Tinthofferová SandraTinthofferová Sandra 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 13:56.62
5 126 Rojáková RebekaRojáková Rebeka 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 13:59.42
6 238 Kafková AmáliaKafková Amália 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 14:13.25
7 133 Viestová ZuzanaViestová Zuzana 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 14:53.35
8 130 Raganová MartinaRaganová Martina 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 15:00.35
9 116 Čipková BiankaČipková Bianka 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 15:07.08
10 142 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 15:11.28
11 134 Zatrochová SofiaZatrochová Sofia 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 15:30.17
Celkom 11 pretekárov

Skok do výšky - Mladší žiaci

(ne, 3.6.2018 - 11:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Výkon 115120125130135138141144147151154
1 108 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 151 o-ooooxxoxoxxoxxoxxx
2 79 Vavrek JánVavrek Ján
AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča
05 05 144 ooooxooxoxxoxxx
3 27 Palkó SamuelPalkó Samuel
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
05 05 138 ----xxoxoxxx
4 97 Dzubák MatejDzubák Matej
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 120 ooxxx
5 101 Chovanec MartinChovanec Martin
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 115 oxxx
6 22 Kádár BenjamínKádár Benjamín
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
06 06 115 xoxxx
70 Solár MatejSolár Matej
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 NM xxx
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(ne, 3.6.2018 - 13:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Výkon 110115120125130133136139142145150153
1 234 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 150 ----o-ooxooxxoxxx
2 165 Sedláková SonjaSedláková Sonja
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 142 --oxoooooxoxxx
3 225 Čupeľová PetraČupeľová Petra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 133 ooooxxoxox-
4 167 Terezková LilianaTerezková Liliana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 125 -oooxxx
5 191 Petrová HenrietaPetrová Henrieta
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 125 ooxooxxx
6 190 Lovecká JanaLovecká Jana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 120 xooxoxxx
143 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
06 06 DNS
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Najmladší žiaci

(ne, 3.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Výkon 110115120125128
1 100 Hudák TimotejHudák Timotej
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 125 oooxoxxx
2 102 Macej MárioMacej Mário
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 110 oxxx
3 60 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 110 xxoxxx
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Najmladšie žiačky

(ne, 3.6.2018 - 12:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Výkon 105110115118121124127130
1 188 Križovenská LianaKrižovenská Liana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 127 ooooooxoxxx
2 196 Vaňová EmaVaňová Ema
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 124 oxooxxoxoxxoxxx
3 119 Hižnayová AlexandraHižnayová Alexandra
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
07 07 115 oxoxoxxx
4= 208 Šaradínová SimonaŠaradínová Simona
AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča
07 07 110 xoxxoxxx
4= 231 Poperníková AlexandraPoperníková Alexandra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 110 xoxxoxxx
207 Suchá Sofia MáriaSuchá Sofia Mária
AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča
08 08 NM xxx
Celkom 6 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(ne, 3.6.2018 - 12:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 82 Čížek SamuelČížek Samuel
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
05 05 462 +0.8 m/s 422  +0.9450  +0.9450462  +0.8455  +1.9x
2 39 Graban PatrikGraban Patrik
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 456 +0.4 m/s x434  +0.4434419  -0.1453  -0.9456  +0.4
3 57 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 445 +2.0 m/s x445  +2.0445xxx
4 51 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 434 +0.4 m/s 385  -1.7434  +0.4434-424  -0.8x
5 50 Packo Tomáš