<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ mladšieho žiactva a najmladšieho žiactva

Michalovce (3. 6. 2018)

600 m - Mladší žiaci

(ne, 3.6.2018 - 12:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 21 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 1 1:43.78
2 30 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 1:48.68
3 38 Bidulský MatejBidulský Matej 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 1:56.98
4 20 Horvath RichardHorvath Richard 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 2:03.37
5 13 Levický PeterLevický Peter 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 2:45.30
Celkom 5 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky

(ne, 3.6.2018 - 12:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 175 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 1:49.18
2 243 Spišáková LíviaSpišáková Lívia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:50.86
3 169 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 1:54.18
4 244 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 1:59.17
5 141 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 1:59.85
6 224 Bodíková EmaBodíková Ema 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 2:03.67
7 210 Lipovská RadkaLipovská Radka 06 06 MBO StrážskeMBO Strážske 8 2:08.85
8 136 Ádámová PatrícaÁdámová Patríca 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 7 2:09.17
Celkom 8 pretekárov

600 m - Najmladší žiaci

(ne, 3.6.2018 - 12:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 48 Filčák MartinFilčák Martin 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 1:57.43
2 53 Lazorik JurajLazorik Juraj 07 07 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 8 1:58.17
3 24 Kollár MatejKollár Matej 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 1 1:59.07
4 96 Brehuv JakubBrehuv Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 2:07.02
5 23 Kepes PeterKepes Peter 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 7 2:11.90
6 1 Goga GregorGoga Gregor 09 09 ABC HumennéABC Humenné 6 2:18.46
7 76 Ambrozy ŠimonAmbrozy Šimon 10 10 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 4 2:18.72
8 92 Prosták MiroslavProsták Miroslav 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 10 2:18.88
9 2 Goga MartinGoga Martin 10 10 ABC HumennéABC Humenné 5 2:40.39
10 15 Paleček TobiasPaleček Tobias 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 9 3:03.68
Celkom 10 pretekárov

600 m - Najmladšie žiačky

(ne, 3.6.2018 - 12:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 163 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 2:02.30
2 187 Kovalčínová AndreaKovalčínová Andrea 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 2:03.62
3 211 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 3 2:07.30
4 177 Mandulová BarboraMandulová Barbora 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 2:10.62
5 227 Chromová LuciaChromová Lucia 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 2:13.30
6 138 Demková NeilaDemková Neila 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 6 2:16.25
7 119 Hižnayová AlexandraHižnayová Alexandra 07 07 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 2:16.53
8 164 Olekšáková EmaOlekšáková Ema 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 2:22.79
9 206 Suchá JúliaSuchá Júlia 10 10 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 9 3:26.06
Celkom 9 pretekárov