<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ mladšieho žiactva a najmladšieho žiactva

Michalovce (3. 6. 2018)

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 3.6.2018 - 10:35) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 82 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 08.30
2 86 Gondkovič JánGondkovič Ján 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 1 08.50
3 50 Packo TomášPacko Tomáš 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 09.00
4 83 Fajner MarošFajner Maroš 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 09.10
5 55 Gergely Filip AttilaGergely Filip Attila 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.30
6 29 Šomody RastislavŠomody Rastislav 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 09.30
Poznámky:
Ručné časy
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 3.6.2018 - 10:35) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 21 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 08.20
2 26 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 08.50
3 8 Ferenc MiroslavFerenc Miroslav 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 09.20
4 49 Macko MarekMacko Marek 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 09.70
5 28 Smutný ErikSmutný Erik 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 6 09.90
Poznámky:
Ručné časy
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 3.6.2018 - 10:35) Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 104 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.30
2 94 Uhlár JúliusUhlár Július 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 08.50
3 45 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 09.10
4 43 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 09.40
5 35 Mruz ChristopherMruz Christopher 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.80
Poznámky:
Ručné časy
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 3.6.2018 - 10:35) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 7 Antal MarianAntal Marian 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 08.00
2 113 Švída DominikŠvída Dominik 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.80
3 64 Milas RobertMilas Robert 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 08.90
4 70 Solár MatejSolár Matej 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 09.00
5 46 Alex TaňkošAlex Taňkoš 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 09.50
Poznámky:
Ručné časy
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 7 Antal MarianAntal Marian 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 08.00
2 21 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 08.20
3 82 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 08.30
3 104 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.30
5 86 Gondkovič JánGondkovič Ján 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 1 08.50
5 26 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 08.50
5 94 Uhlár JúliusUhlár Július 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 08.50
8 113 Švída DominikŠvída Dominik 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.80
9 64 Milas RobertMilas Robert 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 08.90
10 50 Packo TomášPacko Tomáš 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 09.00
10 70 Solár MatejSolár Matej 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 09.00
12 83 Fajner MarošFajner Maroš 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 09.10
12 45 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 09.10
14 8 Ferenc MiroslavFerenc Miroslav 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 09.20
15 55 Gergely Filip AttilaGergely Filip Attila 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.30
15 29 Šomody RastislavŠomody Rastislav 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 09.30
17 43 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 09.40
18 46 Alex TaňkošAlex Taňkoš 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 09.50
19 49 Macko MarekMacko Marek 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 09.70
20 35 Mruz ChristopherMruz Christopher 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.80
21 28 Smutný ErikSmutný Erik 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 6 09.90

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále (ne, 3.6.2018 - 11:35) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 7 Antal MarianAntal Marian 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 08.08
2 21 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 08.32
3 104 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.36
4 86 Gondkovič JánGondkovič Ján 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 6 08.56
5 82 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 2 08.62
6 94 Uhlár JúliusUhlár Július 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 1 08.70
Celkom 6 pretekárov

60 m - Mladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 3.6.2018 - 10:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 7 Antal MarianAntal Marian 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 08.00
2 21 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 08.20
3= 104 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.30
3= 82 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 08.30
5= 26 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 08.50
5= 86 Gondkovič JánGondkovič Ján 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 08.50
5= 94 Uhlár JúliusUhlár Július 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 08.50
8 113 Švída DominikŠvída Dominik 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.80
9 64 Milas RobertMilas Robert 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 08.90
10= 50 Packo TomášPacko Tomáš 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 09.00
10= 70 Solár MatejSolár Matej 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 09.00
12= 83 Fajner MarošFajner Maroš 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 09.10
12= 45 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 09.10
14 8 Ferenc MiroslavFerenc Miroslav 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 09.20
15 55 Gergely Filip AttilaGergely Filip Attila 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 09.30
16 29 Šomody RastislavŠomody Rastislav 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 09.30
17 43 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 09.40
18 46 Alex TaňkošAlex Taňkoš 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 09.50
19 49 Macko MarekMacko Marek 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 09.70
20 35 Mruz ChristopherMruz Christopher 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 09.80
21 28 Smutný ErikSmutný Erik 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 09.90
Poznámky:
Ručné časy
Celkom 21 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (ne, 3.6.2018 - 11:30) Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 237 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.52
2 246 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.62
3 228 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.67
4 117 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 08.70
5 235 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 08.74
6 137 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 5 08.82
Celkom 6 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 3.6.2018 - 10:25) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 237 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.30
2 246 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.50
3 139 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 08.90
4 223 Šamuľáková DenisaŠamuľáková Denisa 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 1 09.10
5 157 Baculíková EmaBaculíková Ema 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 09.10
6 238 Kafková AmáliaKafková Amália 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.90
Poznámky:
Ručné časy
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 3.6.2018 - 10:25) Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 117 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 08.40
2 199 Kaminská LeaKaminská Lea 05 05 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 2 08.70
3 200 Gburová DašaGburová Daša 06 06 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 4 08.90
4 167 Terezková LilianaTerezková Liliana 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 08.90
5 42 Tóthová VandaTóthová Vanda 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 09.00
6 198 Horváthová SašaHorváthová Saša 06 06 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 6 09.20
Poznámky:
Ručné časy
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 3.6.2018 - 10:25) Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 228 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.40
2 137 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 08.50
3 162 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 08.60
4 180 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 08.90
5 219 Onderčinová YvonneOnderčinová Yvonne 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 09.20
6 183 Zástěrová BiankaZástěrová Bianka 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 09.20
Poznámky:
Ručné časy
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 3.6.2018 - 10:25) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 235 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.50
2 159 Ivanová SabinaIvanová Sabina 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 08.70
3 236 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.90
4 146 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 09.00
5 178 Peršalová MichaelaPeršalová Michaela 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 09.30
171 Fiľová BarboraFiľová Barbora 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 DNS
Poznámky:
Ručné časy
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 3.6.2018 - 10:25) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 141 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 08.80
2 233 Šibová NatáliaŠibová Natália 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.00
3 239 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.00
4 214 Drábiková SimonaDrábiková Simona 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 09.40
5 186 Helou EmmaHelou Emma 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.90
Poznámky:
Ručné časy
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 237 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.30
2 117 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 3 08.40
2 228 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.40
4 246 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.50
4 137 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 08.50
4 235 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.50
7 162 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 08.60
8 199 Kaminská LeaKaminská Lea 05 05 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 2 08.70
8 159 Ivanová SabinaIvanová Sabina 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 08.70
10 141 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 08.80
11 139 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 2 08.90
11 200 Gburová DašaGburová Daša 06 06 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 4 08.90
11 167 Terezková LilianaTerezková Liliana 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 08.90
11 180 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 08.90
11 236 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.90
16 42 Tóthová VandaTóthová Vanda 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 09.00
16 146 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 09.00
16 233 Šibová NatáliaŠibová Natália 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.00
16 239 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.00
20 223 Šamuľáková DenisaŠamuľáková Denisa 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 1 09.10
20 157 Baculíková EmaBaculíková Ema 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 09.10
22 198 Horváthová SašaHorváthová Saša 06 06 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 6 09.20
22 219 Onderčinová YvonneOnderčinová Yvonne 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 09.20
22 183 Zástěrová BiankaZástěrová Bianka 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 09.20
25 178 Peršalová MichaelaPeršalová Michaela 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 09.30
26 214 Drábiková SimonaDrábiková Simona 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 09.40
27 238 Kafková AmáliaKafková Amália 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.90
27 186 Helou EmmaHelou Emma 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.90
171 Fiľová BarboraFiľová Barbora 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 DNS

60 m - Mladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 3.6.2018 - 10:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 237 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.30
2= 117 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 08.40
2= 228 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.40
4= 235 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.50
4= 137 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 08.50
4= 246 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.50
7 162 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 08.60
8= 159 Ivanová SabinaIvanová Sabina 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 08.70
8= 199 Kaminská LeaKaminská Lea 05 05 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 08.70
10 141 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 08.80
11= 139 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 08.90
11= 180 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 08.90
11= 236 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.90
11= 200 Gburová DašaGburová Daša 06 06 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 08.90
15 167 Terezková LilianaTerezková Liliana 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 08.90
16= 42 Tóthová VandaTóthová Vanda 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 09.00
16= 233 Šibová NatáliaŠibová Natália 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.00
16= 146 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 09.00
19 239 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.00
20 223 Šamuľáková DenisaŠamuľáková Denisa 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 09.10
21 157 Baculíková EmaBaculíková Ema 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 09.10
22= 219 Onderčinová YvonneOnderčinová Yvonne 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 09.20
22= 183 Zástěrová BiankaZástěrová Bianka 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 09.20
24 198 Horváthová SašaHorváthová Saša 06 06 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 09.20
25 178 Peršalová MichaelaPeršalová Michaela 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 09.30
26 214 Drábiková SimonaDrábiková Simona 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 09.40
27= 238 Kafková AmáliaKafková Amália 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.90
27= 186 Helou EmmaHelou Emma 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 09.90
171 Fiľová BarboraFiľová Barbora 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné DNS
Poznámky:
Ručné časy
Celkom 29 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (Finále)

Finále (ne, 3.6.2018 - 11:25) Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 53 Lazorik JurajLazorik Juraj 07 07 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 3 08.83
2 106 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.87
3 32 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 08.93
4 92 Prosták MiroslavProsták Miroslav 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 2 09.00
5 80 Janok Tobias GabriJanok Tobias Gabri 08 08 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 1 09.20
6 37 Benko ĽudovítBenko Ľudovít 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 09.30
Celkom 6 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 3.6.2018 - 10:20) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 106 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.07
2 48 Filčák MartinFilčák Martin 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 09.62
3 74 Kurta NikolasKurta Nikolas 07 07 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 5 10.63
4 52 Lazorik JakubLazorik Jakub 09 09 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 6 10.70
5 111 Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 13.12
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 3.6.2018 - 10:20) Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 53 Lazorik JurajLazorik Juraj 07 07 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 6 08.88
2 37 Benko ĽudovítBenko Ľudovít 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 09.28
3 1 Goga GregorGoga Gregor 09 09 ABC HumennéABC Humenné 4 10.26
4 3 Matta MiroslavMatta Miroslav 10 10 ABC HumennéABC Humenné 2 10.92
12 Keder MilanKeder Milan 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 3.6.2018 - 10:20) Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 92 Prosták MiroslavProsták Miroslav 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 3 09.20
2 9 Galovič TomášGalovič Tomáš 07 07 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 10.16
3 76 Ambrozy ŠimonAmbrozy Šimon 10 10 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 5 10.24
4 2 Goga MartinGoga Martin 10 10 ABC HumennéABC Humenné 2 10.58
5 6 Žužo OliverŽužo Oliver 09 09 ABC HumennéABC Humenné 6 10.68
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 3.6.2018 - 10:20) Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 32 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.44
2 41 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 09.56
3 31 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 10.28
4 5 Sokolovič LukášSokolovič Lukáš 09 09 ABC HumennéABC Humenné 6 10.44
5 33 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 11.50
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 3.6.2018 - 10:20) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 80 Janok Tobias GabriJanok Tobias Gabri 08 08 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 3 09.52
2 75 Novák DávidNovák Dávid 08 08 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 1 09.92
3 36 Tobák AdamTobák Adam 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 10.73
4 4 Petrik AdamPetrik Adam 10 10 ABC HumennéABC Humenné 2 12.35
5 10 Hižnay FilipHižnay Filip 10 10 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 12.53
34 Mády PatrikMády Patrik 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 53 Lazorik JurajLazorik Juraj 07 07 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 6 08.88
2 106 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.07
3 92 Prosták MiroslavProsták Miroslav 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 3 09.20
4 37 Benko ĽudovítBenko Ľudovít 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 09.28
5 32 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.44
6 80 Janok Tobias GabriJanok Tobias Gabri 08 08 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 3 09.52
7 41 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 09.56
8 48 Filčák MartinFilčák Martin 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 09.62
9 75 Novák DávidNovák Dávid 08 08 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 1 09.92
10 9 Galovič TomášGalovič Tomáš 07 07 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 10.16
11 76 Ambrozy ŠimonAmbrozy Šimon 10 10 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 5 10.24
12 1 Goga GregorGoga Gregor 09 09 ABC HumennéABC Humenné 4 10.26
13 31 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 10.28
14 5 Sokolovič LukášSokolovič Lukáš 09 09 ABC HumennéABC Humenné 6 10.44
15 2 Goga MartinGoga Martin 10 10 ABC HumennéABC Humenné 2 10.58
16 74 Kurta NikolasKurta Nikolas 07 07 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 5 10.63
17 6 Žužo OliverŽužo Oliver 09 09 ABC HumennéABC Humenné 6 10.68
18 52 Lazorik JakubLazorik Jakub 09 09 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 6 10.70
19 36 Tobák AdamTobák Adam 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 10.73
20 3 Matta MiroslavMatta Miroslav 10 10 ABC HumennéABC Humenné 2 10.92
21 33 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 11.50
22 4 Petrik AdamPetrik Adam 10 10 ABC HumennéABC Humenné 2 12.35
23 10 Hižnay FilipHižnay Filip 10 10 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 12.53
24 111 Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 13.12
12 Keder MilanKeder Milan 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 DNS
34 Mády PatrikMády Patrik 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 DNS

60 m - Najmladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 3.6.2018 - 10:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 53 Lazorik JurajLazorik Juraj 07 07 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 08.88
2 106 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.07
3 92 Prosták MiroslavProsták Miroslav 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 09.20
4 37 Benko ĽudovítBenko Ľudovít 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 09.28
5 32 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 09.44
6 80 Janok Tobias GabriJanok Tobias Gabri 08 08 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 09.52
7 41 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 09.56
8 48 Filčák MartinFilčák Martin 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 09.62
9 75 Novák DávidNovák Dávid 08 08 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 09.92
10 9 Galovič TomášGalovič Tomáš 07 07 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 10.16
11 76 Ambrozy ŠimonAmbrozy Šimon 10 10 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 10.24
12 1 Goga GregorGoga Gregor 09 09 ABC HumennéABC Humenné 10.26
13 31 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 10.28
14 5 Sokolovič LukášSokolovič Lukáš 09 09 ABC HumennéABC Humenné 10.44
15 2 Goga MartinGoga Martin 10 10 ABC HumennéABC Humenné 10.58
16 74 Kurta NikolasKurta Nikolas 07 07 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 10.63
17 6 Žužo OliverŽužo Oliver 09 09 ABC HumennéABC Humenné 10.68
18 52 Lazorik JakubLazorik Jakub 09 09 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 10.70
19 36 Tobák AdamTobák Adam 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 10.73
20 3 Matta MiroslavMatta Miroslav 10 10 ABC HumennéABC Humenné 10.92
21 33 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 11.50
22 4 Petrik AdamPetrik Adam 10 10 ABC HumennéABC Humenné 12.35
23 10 Hižnay FilipHižnay Filip 10 10 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 12.53
24 111 Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 13.12
12 Keder MilanKeder Milan 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca DNS
34 Mády PatrikMády Patrik 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. DNS
Celkom 26 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (ne, 3.6.2018 - 10:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 188 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 08.82
2 229 Macečková BožidaraMacečková Božidara 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.08
3 242 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.17
4 248 Švidová NellyŠvidová Nelly 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.26
5 149 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 09.30
6 230 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.52
7 177 Mandulová BarboraMandulová Barbora 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 09.57
8= 153 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 09.84
8= 212 Babjaková LauraBabjaková Laura 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 09.84
10 247 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.84
11 245 Šmagalová SandraŠmagalová Sandra 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.96
12= 216 Majchráková BiankaMajchráková Bianka 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 09.98
12= 138 Demková NeilaDemková Neila 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 09.98
14 197 Blašková AlexandraBlašková Alexandra 08 08 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 10.05
15 211 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 10.08
16 151 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 10.22
17 160 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 10.24
18 114 Adamčíková KristínaAdamčíková Kristína 10 10 ABC HumennéABC Humenné 10.33
19 148 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 10.35
20 161 Kosálová IvetaKosálová Iveta 08 08 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 10.41
21 155 Skybová ZoeSkybová Zoe 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 10.44
22 112 Pramuková IvanaPramuková Ivana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.64
23 201 Ďatková NikolaĎatková Nikola 09 09 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 10.76
24 164 Olekšáková EmaOlekšáková Ema 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 10.94
25 152 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 11.18
26 154 Orolova MartinaOrolova Martina 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 11.40
27 156 Váczyová VilmaVáczyová Vilma 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 11.42
28 124 Levická StellaLevická Stella 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 11.68
29 125 Regendová MiriamRegendová Miriam 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 12.49
Celkom 29 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 3.6.2018 - 10:15) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 188 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.82
2 212 Babjaková LauraBabjaková Laura 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 09.84
3 247 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.84
4 148 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 6 10.35
5 201 Ďatková NikolaĎatková Nikola 09 09 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 2 10.76
6 125 Regendová MiriamRegendová Miriam 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 1 12.49
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 3.6.2018 - 10:15) Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 248 Švidová NellyŠvidová Nelly 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.26
2 245 Šmagalová SandraŠmagalová Sandra 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.96
3 216 Majchráková BiankaMajchráková Bianka 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 3 09.98
4 160 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 10.24
5 112 Pramuková IvanaPramuková Ivana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 10.64
6 164 Olekšáková EmaOlekšáková Ema 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 10.94
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 3.6.2018 - 10:15) Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 242 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.17
2 177 Mandulová BarboraMandulová Barbora 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 09.57
3 138 Demková NeilaDemková Neila 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 5 09.98
4 197 Blašková AlexandraBlašková Alexandra 08 08 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 3 10.05
5 114 Adamčíková KristínaAdamčíková Kristína 10 10 ABC HumennéABC Humenné 6 10.33
6 161 Kosálová IvetaKosálová Iveta 08 08 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 10.41
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 3.6.2018 - 10:15) Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 229 Macečková BožidaraMacečková Božidara 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.08
2 149 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.30
3 230 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.52
4 151 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 10.22
5 152 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 11.18
6 154 Orolova MartinaOrolova Martina 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 11.40
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 3.6.2018 - 10:15) Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 153 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.84
2 211 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 3 10.08
3 155 Skybová ZoeSkybová Zoe 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 10.44
4 156 Váczyová VilmaVáczyová Vilma 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 11.42
5 124 Levická StellaLevická Stella 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 11.68
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 188 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.82
2 229 Macečková BožidaraMacečková Božidara 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.08
3 242 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.17
4 248 Švidová NellyŠvidová Nelly 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.26
5 149 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.30
6 230 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.52
7 177 Mandulová BarboraMandulová Barbora 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 09.57
8 212 Babjaková LauraBabjaková Laura 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 09.84
8 247 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.84
8 153 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.84
11 245 Šmagalová SandraŠmagalová Sandra 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.96
12 216 Majchráková BiankaMajchráková Bianka 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 3 09.98
12 138 Demková NeilaDemková Neila 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 5 09.98
14 197 Blašková AlexandraBlašková Alexandra 08 08 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 3 10.05
15 211 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 3 10.08
16 151 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 10.22
17 160 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 10.24
18 114 Adamčíková KristínaAdamčíková Kristína 10 10 ABC HumennéABC Humenné 6 10.33
19 148 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 6 10.35
20 161 Kosálová IvetaKosálová Iveta 08 08 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 10.41
21 155 Skybová ZoeSkybová Zoe 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 10.44
22 112 Pramuková IvanaPramuková Ivana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 10.64
23 201 Ďatková NikolaĎatková Nikola 09 09 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 2 10.76
24 164 Olekšáková EmaOlekšáková Ema 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 10.94
25 152 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 11.18
26 154 Orolova MartinaOrolova Martina 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 11.40
27 156 Váczyová VilmaVáczyová Vilma 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 11.42
28 124 Levická StellaLevická Stella 09 09 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2 11.68
29 125 Regendová MiriamRegendová Miriam 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 1 12.49

60 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále (ne, 3.6.2018 - 11:20) Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 188 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 08.76
2 229 Macečková BožidaraMacečková Božidara 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.98
3 248 Švidová NellyŠvidová Nelly 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.06
4 242 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.16
5 149 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.20
6 230 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.42
Celkom 6 pretekárov