<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ mladšieho žiactva a najmladšieho žiactva

Michalovce (3. 6. 2018)

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci

(ne, 3.6.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 95 Varady TomášVarady Tomáš
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
05 05 50.30 48,2045,8750,3050,3043,9845,9647,78
2 8 Ferenc MiroslavFerenc Miroslav
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 49.36 x49,3646,8849,3644,7045,9747,06
3 78 Valent ViliamValent Viliam
AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča
05 05 47.91 44,6447,8147,9147,9146,4844,7743,70
4 107 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 47.58 45,6045,2046,2346,2343,6843,5747,58
5 19 Grulyo MiguelGrulyo Miguel
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
05 05 44.67 42,3344,6744,4344,6743,6236,3841,68
6 83 Fajner MarošFajner Maroš
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
05 05 42.72 31,7539,7342,7242,7240,2539,5540,93
7 86 Gondkovič JánGondkovič Ján
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
05 05 42.02 x41,8441,7741,8437,7542,0237,63
8 113 Švída DominikŠvída Dominik
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 39.23 35,7037,9039,2339,2337,6628,9238,75
9 51 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 39.19 38,9837,5739,1939,19
10 110 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 38.17 x34,8438,1738,17
11 25 Komjáti RolandKomjáti Roland
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
06 06 36.17 34,5835,7336,1736,17
12 20 Horvath RichardHorvath Richard
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
05 05 32.76 32,7631,0030,2432,76
13 29 Šomody RastislavŠomody Rastislav
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
06 06 30.35 20,2025,4130,3530,35
14 46 Alex TaňkošAlex Taňkoš
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 28.57 26,8828,5725,3128,57
15 88 Ismaili EkremIsmaili Ekrem
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
06 06 19.97 19,5219,9717,0719,97
16 13 Levický PeterLevický Peter
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
06 06 18.87 x18,2518,8718,87
97 Dzubák MatejDzubák Matej
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 DNS 0.0
69 Paľa MarekPaľa Marek
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 DNS 0.0
Celkom 18 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky

(ne, 3.6.2018 - 11:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 217 Marcinová MichaelaMarcinová Michaela
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
05 05 49.75 48,9445,0949,7549,7544,5846,2645,98
2 132 Vavreková Nina NatáliaVavreková Nina Natália
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 42.82 42,82x42,7142,8242,2339,17x
3 117 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 42.35 39,7242,34x42,3440,8542,3540,10
4 123 Kiselová ZuzanaKiselová Zuzana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 38.20 38,2034,7334,6838,2036,6635,8037,88
5 224 Bodíková EmaBodíková Ema
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 36.99 36,9933,2029,4236,9934,6632,0332,87
6 192 Stanková KristínaStanková Kristína
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 36.18 29,4833,5236,1836,1832,4134,3132,92
7 189 Kurimská SárahKurimská Sárah
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 36.03 35,4935,4835,9835,9836,0334,2930,07
8 157 Baculíková EmaBaculíková Ema
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 35.00 28,1535,0024,6435,0034,78x33,78
9 226 Geffertová TamaraGeffertová Tamara
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 33.23 26,4132,2233,2333,23
10 116 Čipková BiankaČipková Bianka
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
06 06 32.98 27,9331,6832,9832,98
11 136 Ádámová PatrícaÁdámová Patríca
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
06 06 30.98 29,5130,9830,4830,98
12 145 Peczuchová DanielaPeczuchová Daniela
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
05 05 29.32 22,6329,3227,6829,32
13 126 Rojáková RebekaRojáková Rebeka
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
05 05 23.70 22,6221,7523,7023,70
14 140 Hrutkaiová SaraHrutkaiová Sara
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
05 05 23.37 23,3722,9322,8023,37
15 144 Mezeiová KarolínaMezeiová Karolína
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
05 05 18.02 14,8718,0217,8818,02
16 118 Halušková MartinaHalušková Martina
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
06 06 13.24 12,8612,8313,2413,24
213 Baková LeaBaková Lea
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
05 05 DNS 0.0
172 Fiľová TamaraFiľová Tamara
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 DNS 0.0
Celkom 18 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci

(ne, 3.6.2018 - 12:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 100 Hudák TimotejHudák Timotej
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 40.45 37,5536,9836,7237,5540,4536,5737,54
2 73 Dravecký LukášDravecký Lukáš
AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča
07 07 36.44 33,7431,2731,9633,7430,3831,5536,44
3 105 Vagaský FrantišekVagaský František
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 35.93 28,6130,3130,1130,3135,9331,41x
4 24 Kollár MatejKollár Matej
Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav...
07 07 35.56 33,9135,5630,2135,5632,5827,1829,34
5 9 Galovič TomášGalovič Tomáš
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
07 07 29.54 25,4324,8026,4226,4229,5427,1323,51
6 53 Lazorik JurajLazorik Juraj
Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ
07 07 27.93 26,4826,5821,6526,5825,1727,9325,44
7 44 Restei ŠimonRestei Šimon
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
08 08 27.74 25,2824,6222,8625,2827,7427,1127,53
8 72 Beniač MatejBeniač Matej
AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča
10 10 23.41 23,4121,81x23,4122,6021,58x
9 203 Šichta JánŠichta Ján
AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča
10 10 23.12 21,5623,1222,3823,12
10 74 Kurta NikolasKurta Nikolas
AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča
07 07 23.04 23,0410,7319,8523,04
11 40 Kmec MartinKmec Martin
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
09 09 20.68 20,6816,8517,0320,68
12 77 Šaradín DušanŠaradín Dušan
AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča
10 10 18.90 18,2318,9004,9018,90
Celkom 12 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky

(ne, 3.6.2018 - 13:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 120 Hudecová MichaelaHudecová Michaela
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
07 07 29.47 25,3727,29x27,2929,4723,6728,32
2 193 Svatová LíviaSvatová Lívia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 27.91 x25,9125,2425,9127,9125,2818,44
3 230 Pillárová KatarínaPillárová Katarína
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 26.60 26,6024,2924,7326,6022,59x23,93
4 129 Simanová SofiaSimanová Sofia
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
08 08 25.53 x19,8823,2223,2220,4719,3825,53
5 209 Viduchová ZuzanaViduchová Zuzana
AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča
07 07 25.46 25,4423,1522,7625,4419,8523,4925,46
6 158 Geczyová PetronelaGeczyová Petronela
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
08 08 23.27 22,63x18,5622,6323,2720,2016,40
7 194 Švarková TeréziaŠvarková Terézia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 20.38 10,5617,5716,0217,5717,5519,3920,38
8 122 Chlebušová TamaraChlebušová Tamara
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
08 08 16.39 15,1516,3915,6216,3914,0512,3416,37
9 115 Balážiková DianaBalážiková Diana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
10 10 12.53 12,5310,9111,2612,53
10 202 Jánošíková NinaJánošíková Nina
AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča
07 07 12.09 09,8505,1512,0912,09
222 Šipošová ZuzanaŠipošová Zuzana
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
07 07 DNS 0.0
Celkom 11 pretekárov