<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ 1. kolo starších a najmladších žiakov

Košice (28. 4. 2018)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 28.4.2018 - 08:40) Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 125 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.04
2 267 Tovarňák MariánTovarňák Marián 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 08.68
3 9 Klima JakubKlima Jakub 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.03
4 38 Kovalčin RichardKovalčin Richard 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 09.04
5 10 Mikula DávidMikula Dávid 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.15
6 115 Vránek MarekVránek Marek 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.63
7 106 Ondis ŠimonOndis Šimon 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.66
8 48 Pončák TomášPončák Tomáš 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 09.70
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 28.4.2018 - 08:40) Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 59 Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 8 08.14
2 94 Hnatko RichardHnatko Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.46
3 108 Remeta ĽubomírRemeta Ľubomír 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.67
4= 72 Balog MilanBalog Milan 04 04 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 09.05
4= 248 Švída DominikŠvída Dominik 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.05
6 5 Kromka RóbertKromka Róbert 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 09.25
7 263 Hančár DominikHančár Dominik 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 09.36
8 24 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 09.81
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 28.4.2018 - 08:40) Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 6 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 07.74
2 126 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 07.89
3 88 Beňa TimotejBeňa Timotej 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.69
4 93 Hadváb ŠimonHadváb Šimon 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.92
5 18 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 08.93
6 81 Rosinský DenisRosinský Denis 04 04 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 8 09.07
7 264 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 09.22
8 4 Miškovský MarcelMiškovský Marcel 06 06 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 10.81
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 28.4.2018 - 08:40) Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 85 Varga ŠimonVarga Šimon 03 03 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 7 08.10
2 121 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.38
3 113 Vasilega RichardVasilega Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 08.79
4 61 Ebergényi VratkoEbergényi Vratko 04 04 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 5 08.81
5 265 Matejko DanielMatejko Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 08.91
6 119 Kusek EmanuelKusek Emanuel 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.26
7 71 Babjak MartinBabjak Martin 04 04 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 09.41
MS 11 Sabol DanielSabol Daniel 77 77 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 07.91
Celkom 8 pretekárov

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále A (so, 28.4.2018 - 09:00) Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 6 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 07.72 11.00
2 126 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.04 9.00
3 59 Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 2 08.18 8.00
4 125 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.25 7.00
5 85 Varga ŠimonVarga Šimon 03 03 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 6 08.28 6.00
6 121 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.54 5.00
7 94 Hnatko RichardHnatko Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 08.67 4.00
108 Remeta ĽubomírRemeta Ľubomír 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 28.4.2018 - 09:00) Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 88 Beňa TimotejBeňa Timotej 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.42 3.00
2 93 Hadváb ŠimonHadváb Šimon 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 08.65 2.00
3 18 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 08.74 1.00
4 267 Tovarňák MariánTovarňák Marián 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 08.78
5 113 Vasilega RichardVasilega Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.88
6 9 Klima JakubKlima Jakub 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 08.90
7 265 Matejko DanielMatejko Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 08.98
61 Ebergényi VratkoEbergényi Vratko 04 04 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 6 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Starší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (so, 28.4.2018 - 08:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 6 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 07.74
2 126 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 07.89
3 125 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.04
4 85 Varga ŠimonVarga Šimon 03 03 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 08.10
5 59 Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 08.14
6 121 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.38
7 94 Hnatko RichardHnatko Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.46
8 108 Remeta ĽubomírRemeta Ľubomír 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.67
9 267 Tovarňák MariánTovarňák Marián 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 08.68
10 88 Beňa TimotejBeňa Timotej 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.69
11 113 Vasilega RichardVasilega Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.79
12 61 Ebergényi VratkoEbergényi Vratko 04 04 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 08.81
13 265 Matejko DanielMatejko Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 08.91
14 93 Hadváb ŠimonHadváb Šimon 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.92
15 18 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 08.93
16 9 Klima JakubKlima Jakub 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 09.03
17 38 Kovalčin RichardKovalčin Richard 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 09.04
18= 72 Balog MilanBalog Milan 04 04 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 09.05
18= 248 Švída DominikŠvída Dominik 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.05
20 81 Rosinský DenisRosinský Denis 04 04 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 09.07
21 10 Mikula DávidMikula Dávid 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 09.15
22 264 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 09.22
23 5 Kromka RóbertKromka Róbert 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 09.25
24 119 Kusek EmanuelKusek Emanuel 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.26
25 263 Hančár DominikHančár Dominik 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 09.36
26 71 Babjak MartinBabjak Martin 04 04 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 09.41
27 115 Vránek MarekVránek Marek 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.63
28 106 Ondis ŠimonOndis Šimon 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.66
29 48 Pončák TomášPončák Tomáš 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 09.70
30 24 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 09.81
31 4 Miškovský MarcelMiškovský Marcel 06 06 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 10.81
MS 11 Sabol DanielSabol Daniel 77 77 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 07.91
Celkom 32 pretekárov

60 m - Dorastenky

(so, 28.4.2018 - 08:50) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 162 Jurčišinová IvanaJurčišinová Ivana 02 02 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 09.05 11.00
2 170 Pončáková TamaraPončáková Tamara 02 02 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 09.49 9.00
Celkom 2 pretekári

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 28.4.2018 - 08:50) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 223 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 08.55
2 230 Bujňáková EmaBujňáková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.75
3 175 Tomečková TimeaTomečková Timea 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 09.46
4 257 Krajniková HanaKrajniková Hana 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 09.78
5 148 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 09.83
6 210 Hanobíková EmaHanobíková Ema 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.88
7 235 Kafková AmáliaKafková Amália 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.99
8 204 Preverčiková DominikaPreverčiková Dominika 04 04 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 7 10.03
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 28.4.2018 - 08:50) Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 130 Kicová SáraKicová Sára 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 08.55
2 244 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.18
3 238 Kundisová KamilaKundisová Kamila 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.19
4 236 Franková KatarínaFranková Katarína 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.34
5 143 Baculíková EmaBaculíková Ema 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 09.38
6 246 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.67
7 258 Cipková EmaCipková Ema 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 09.72
8 224 Reľovská SáraReľovská Sára 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.92
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 28.4.2018 - 08:50) Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 232 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.66
2 201 Pavliková DenisaPavliková Denisa 04 04 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 7 09.05
3 225 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.15
4 169 Nováková DominikaNováková Dominika 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 09.17
5 157 Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 09.23
6 234 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.74
7 255 Fiľová BarboraFiľová Barbora 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 09.94
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 28.4.2018 - 08:50) Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 218 Mihňáková BibiánaMihňáková Bibiána 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.77
2 239 Lauffová NinaLauffová Nina 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.78
3 154 Terezková LilianaTerezková Liliana 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 09.37
4 241 Radráková EmaRadráková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.53
5 152 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 09.69
6 237 Krotká KarolínaKrotká Karolína 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 10.53
7 256 Fiľová TamaraFiľová Tamara 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 10.57
Celkom 7 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále A (so, 28.4.2018 - 09:00) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 223 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.50 11.00
2 130 Kicová SáraKicová Sára 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 08.54 9.00
3 239 Lauffová NinaLauffová Nina 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.60 8.00
4 232 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.63 7.00
5 230 Bujňáková EmaBujňáková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.67 6.00
6 218 Mihňáková BibiánaMihňáková Bibiána 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.86 5.00
7 201 Pavliková DenisaPavliková Denisa 04 04 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 8 09.16 4.00
8 225 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.19 2.50
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 28.4.2018 - 09:00) Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 169 Nováková DominikaNováková Dominika 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.84 1.00
2 244 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.19 2.50
3 238 Kundisová KamilaKundisová Kamila 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.33
4 157 Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.35
5 236 Franková KatarínaFranková Katarína 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.36
6 175 Tomečková TimeaTomečková Timea 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 09.52
7 154 Terezková LilianaTerezková Liliana 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 09.53
8 143 Baculíková EmaBaculíková Ema 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 09.57
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (so, 28.4.2018 - 08:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1= 130 Kicová SáraKicová Sára 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 08.55
1= 223 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.55
3 232 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.66
4 230 Bujňáková EmaBujňáková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.75
5 218 Mihňáková BibiánaMihňáková Bibiána 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.77
6 239 Lauffová NinaLauffová Nina 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 08.78
7 201 Pavliková DenisaPavliková Denisa 04 04 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 09.05
8 225 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.15
9 169 Nováková DominikaNováková Dominika 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 09.17
10 244 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.18
11 238 Kundisová KamilaKundisová Kamila 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.19
12 157 Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 09.23
13 236 Franková KatarínaFranková Katarína 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.34
14 154 Terezková LilianaTerezková Liliana 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 09.37
15 143 Baculíková EmaBaculíková Ema 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 09.38
16 175 Tomečková TimeaTomečková Timea 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 09.46
17 241 Radráková EmaRadráková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.53
18 246 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.67
19 152 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 09.69
20 258 Cipková EmaCipková Ema 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 09.72
21 234 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.74
22 257 Krajniková HanaKrajniková Hana 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 09.78
23 148 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 09.83
24 210 Hanobíková EmaHanobíková Ema 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.88
25 224 Reľovská SáraReľovská Sára 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.92
26 255 Fiľová BarboraFiľová Barbora 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 09.94
27 235 Kafková AmáliaKafková Amália 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.99
28 204 Preverčiková DominikaPreverčiková Dominika 04 04 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 10.03
29 237 Krotká KarolínaKrotká Karolína 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.53
30 256 Fiľová TamaraFiľová Tamara 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 10.57
Celkom 30 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (so, 28.4.2018 - 07:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 114 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.04
2 275 Lazorík JurajLazorík Juraj 07 07 SAZ - individuálny členSAZ - individuálny člen 09.30
3 70 Janok Tobias GabriJanok Tobias Gabri 08 08 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 09.51
4 19 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 09.53
5 15 Benko ĽudovítBenko Ľudovít 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 09.65
6 89 Brehuv JakubBrehuv Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.71
7 64 Lukáš MichalLukáš Michal 08 08 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 09.72
8 254 Filčák MartinFilčák Martin 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 09.91
9 22 Mázik NicolasMázik Nicolas 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 10.11
10 75 Kuliňák PatrikKuliňák Patrik 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 10.12
11 3 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 ABC HumennéABC Humenné 10.20
12 91 Dzubák JakubDzubák Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.21
13 21 Majdák KamilMajdák Kamil 08 08 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 10.23
14 60 Beniač MatejBeniač Matej 10 10 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 10.26
15 272 Gajdoš DávidGajdoš Dávid 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.33
16 66 Rusňák RóbertRusňák Róbert 08 08 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 10.62
17 23 Restei ŠimonRestei Šimon 08 08 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 10.79
18 1 Goga GregorGoga Gregor 09 09 ABC HumennéABC Humenné 10.81
19 274 Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.82
20 2 Goga MartinGoga Martin 10 10 ABC HumennéABC Humenné 10.90
21 13 Tobák AdamTobák Adam 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 11.18
22 271 Gajdoš JánGajdoš Ján 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 11.36
23 12 Szabo ŠimonSzabo Šimon 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 11.39
24 16 Berko EnricoBerko Enrico 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 11.52
25 65 Nováček MatejNováček Matej 09 09 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 11.55
26 68 Šaradín DušanŠaradín Dušan 10 10 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 11.59
27 276 Majer KristianMajer Kristian 09 09 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 11.70
28 269 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 12.05
29 62 Kačír MartinKačír Martin 08 08 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 12.22
30 141 Paňko JakubPaňko Jakub 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 12.56
31 14 Voš JakubVoš Jakub 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 13.60
MS 107 Priščák ViliamPriščák Viliam 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.44
MS 92 Fignár TobiasFignár Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.93
111 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 DQ
Celkom 34 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 28.4.2018 - 07:50) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 70 Janok Tobias GabriJanok Tobias Gabri 08 08 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 4 09.51
2 19 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 09.53
3 254 Filčák MartinFilčák Martin 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 09.91
4 91 Dzubák JakubDzubák Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 10.21
5 12 Szabo ŠimonSzabo Šimon 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 11.39
6 65 Nováček MatejNováček Matej 09 09 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 7 11.55
7 276 Majer KristianMajer Kristian 09 09 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 2 11.70
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 28.4.2018 - 07:50) Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 89 Brehuv JakubBrehuv Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 09.71
2 64 Lukáš MichalLukáš Michal 08 08 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 6 09.72
3 22 Mázik NicolasMázik Nicolas 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 10.11
4 21 Majdák KamilMajdák Kamil 08 08 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 10.23
5 13 Tobák AdamTobák Adam 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 11.18
6 271 Gajdoš JánGajdoš Ján 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 11.36
7 269 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 12.05
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 28.4.2018 - 07:50) Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 114 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.04
2 3 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 ABC HumennéABC Humenné 6 10.20
3 60 Beniač MatejBeniač Matej 10 10 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 4 10.26
4 272 Gajdoš DávidGajdoš Dávid 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 10.33
5 16 Berko EnricoBerko Enrico 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 11.52
6 141 Paňko JakubPaňko Jakub 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 12.56
7 14 Voš JakubVoš Jakub 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 13.60
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 28.4.2018 - 07:50) Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 275 Lazorík JurajLazorík Juraj 07 07 SAZ - individuálny členSAZ - individuálny člen 3 09.30
2 66 Rusňák RóbertRusňák Róbert 08 08 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 2 10.62
3 23 Restei ŠimonRestei Šimon 08 08 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 10.79
4 274 Kafka LukášKafka Lukáš 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 10.82
5 2 Goga MartinGoga Martin 10 10 ABC HumennéABC Humenné 4 10.90
6 68 Šaradín DušanŠaradín Dušan 10 10 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 7 11.59
111 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 DQ
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 28.4.2018 - 07:50) Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 15 Benko ĽudovítBenko Ľudovít 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 09.65
2 75 Kuliňák PatrikKuliňák Patrik 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 2 10.12
3 1 Goga GregorGoga Gregor 09 09 ABC HumennéABC Humenné 3 10.81
4 62 Kačír MartinKačír Martin 08 08 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 6 12.22
MS 107 Priščák ViliamPriščák Viliam 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.44
MS 92 Fignár TobiasFignár Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.93
Celkom 6 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (Finále)

Finále A (so, 28.4.2018 - 09:00) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 114 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.89 11.00
2 275 Lazorík JurajLazorík Juraj 07 07 SAZ - individuálny členSAZ - individuálny člen 5 08.93 9.00
3 70 Janok Tobias GabriJanok Tobias Gabri 08 08 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 3 09.56 8.00
4 19 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 09.59 7.00
5 64 Lukáš MichalLukáš Michal 08 08 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 8 09.76 6.00
6 254 Filčák MartinFilčák Martin 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 09.78 5.00
7 89 Brehuv JakubBrehuv Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.92 4.00
15 Benko ĽudovítBenko Ľudovít 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 28.4.2018 - 09:00) Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 75 Kuliňák PatrikKuliňák Patrik 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 3 09.83 3.00
2 22 Mázik NicolasMázik Nicolas 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 10.04 2.00
3 3 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 ABC HumennéABC Humenné 6 10.15 1.00
4 91 Dzubák JakubDzubák Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 10.34
272 Gajdoš DávidGajdoš Dávid 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 DNS
21 Majdák KamilMajdák Kamil 08 08 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 DNS
66 Rusňák RóbertRusňák Róbert 08 08 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 1 DNS
60 Beniač MatejBeniač Matej 10 10 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 7 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále A (so, 28.4.2018 - 09:00) Vietor: -2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 240 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.31 11.00
2 227 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.39 9.00
3 247 Švidová NellyŠvidová Nelly 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.43 8.00
4 243 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.46 7.00
5 134 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.61 6.00
6 212 Chromová LuciaChromová Lucia 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.84 5.00
7 136 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 10.00 4.00
8 195 Babjaková LauraBabjaková Laura 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 8 10.23 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 28.4.2018 - 09:00) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 139 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.87 2.00
2 144 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 10.05 1.00
3 145 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 10.14
4 129 Grácová MonikaGrácová Monika 08 08 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 10.19
5 219 Olearčinová SimonaOlearčinová Simona 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.31
6 214 Kašperová DominikaKašperová Dominika 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 10.38
7 199 Majchráková BiankaMajchráková Bianka 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 6 10.55
8 226 Senčáková SimonaSenčáková Simona 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 10.71
Celkom 8 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 28.4.2018 - 08:00) Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 240 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.29
2 243 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.50
3 136 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.77
4 212 Chromová LuciaChromová Lucia 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 10.01
5 199 Majchráková BiankaMajchráková Bianka 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 2 10.25
6 188 Pavlová ZuzanaPavlová Zuzana 10 10 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 7 12.42
7 185 Melcherová ZuzanaMelcherová Zuzana 10 10 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 6 12.45
MS 228 Ševcová ZinaŠevcová Zina 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 10.44
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 28.4.2018 - 08:00) Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 195 Babjaková LauraBabjaková Laura 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 10.03
2 129 Grácová MonikaGrácová Monika 08 08 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 10.14
3 144 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 10.23
4 214 Kašperová DominikaKašperová Dominika 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 10.47
5 137 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 10.65
6 270 Gajdošová LauraGajdošová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 10.87
7 181 Kočišová EllaKočišová Ella 10 10 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 7 12.19
128 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 10 10 ABC HumennéABC Humenné 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 28.4.2018 - 08:00) Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 247 Švidová NellyŠvidová Nelly 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.53
2 219 Olearčinová SimonaOlearčinová Simona 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 10.32
3 145 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 10.32
4 127 Adamčíková KristínaAdamčíková Kristína 10 10 ABC HumennéABC Humenné 5 10.81
5 252 Vahovičová VanesaVahovičová Vanesa 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 10.84
6 133 Potočná NikolaPotočná Nikola 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 11.72
7 140 Madejová DorotkaMadejová Dorotka 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 11.83
MS 208 Bodíková NinaBodíková Nina 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 10.97
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 28.4.2018 - 08:00) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 134 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.59
2 226 Senčáková SimonaSenčáková Simona 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.46
3 132 Potočná DanielaPotočná Daniela 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 10.50
4 8 Kissová ŠtefániaKissová Štefánia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 10.76
5 273 Penzešová PetraPenzešová Petra 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 11.06
6 193 Vdovjaková NinaVdovjaková Nina 09 09 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 8 11.64
7 138 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 11.76
8 253 Petrocová ZdenkaPetrocová Zdenka 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 12.74
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 28.4.2018 - 08:00) Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 227 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 09.39
2 139 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.14
3 146 Kosálová IvetaKosálová Iveta 08 08 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 10.55
4 187 Pavlová MichaelaPavlová Michaela 08 08 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 1 10.73
5 131 Mlynárová ŠarlotaMlynárová Šarlota 08 08 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 10.78
6 222 Poperníková AlexandraPoperníková Alexandra 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 10.80
7 142 Váczyová VilmaVáczyová Vilma 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 11.26
MS 203 Drábiková SimonaDrábiková Simona 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 3 09.77
Celkom 8 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (so, 28.4.2018 - 08:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 240 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.29
2 227 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.39
3 243 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.50
4 247 Švidová NellyŠvidová Nelly 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.53
5 134 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 09.59
6 136 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 09.77
7 212 Chromová LuciaChromová Lucia 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.01
8 195 Babjaková LauraBabjaková Laura 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 10.03
9= 139 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 10.14
9= 129 Grácová MonikaGrácová Monika 08 08 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 10.14
11 144 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 10.23
12 199 Majchráková BiankaMajchráková Bianka 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 10.25
13 219 Olearčinová SimonaOlearčinová Simona 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.32
14 145 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 10.32
15 226 Senčáková SimonaSenčáková Simona 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.46
16 214 Kašperová DominikaKašperová Dominika 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.47
17 132 Potočná DanielaPotočná Daniela 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 10.50
18 146 Kosálová IvetaKosálová Iveta 08 08 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 10.55
19 137 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 10.65
20 187 Pavlová MichaelaPavlová Michaela 08 08 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 10.73
21 8 Kissová ŠtefániaKissová Štefánia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 10.76
22 131 Mlynárová ŠarlotaMlynárová Šarlota 08 08 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 10.78
23 222 Poperníková AlexandraPoperníková Alexandra 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.80
24 127 Adamčíková KristínaAdamčíková Kristína 10 10 ABC HumennéABC Humenné 10.81
25 252 Vahovičová VanesaVahovičová Vanesa 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 10.84
26 270 Gajdošová LauraGajdošová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.87
27 273 Penzešová PetraPenzešová Petra 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 11.06
28 142 Váczyová VilmaVáczyová Vilma 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 11.26
29 193 Vdovjaková NinaVdovjaková Nina 09 09 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 11.64
30 133 Potočná NikolaPotočná Nikola 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 11.72
31 138 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 11.76
32 140 Madejová DorotkaMadejová Dorotka 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 11.83
33 181 Kočišová EllaKočišová Ella 10 10 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 12.19
34 188 Pavlová ZuzanaPavlová Zuzana 10 10 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 12.42
35 185 Melcherová ZuzanaMelcherová Zuzana 10 10 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 12.45
36 253 Petrocová ZdenkaPetrocová Zdenka 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 12.74
MS 228 Ševcová ZinaŠevcová Zina 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.44
MS 208 Bodíková NinaBodíková Nina 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.97
MS 203 Drábiková SimonaDrábiková Simona 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 09.77
128 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 10 10 ABC HumennéABC Humenné DNS
Celkom 40 pretekárov