<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ 1. kolo starších a najmladších žiakov

Košice (28. 4. 2018)

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 28.4.2018 - 10:20) Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 63 Kamenický DaliborKamenický Dalibor 04 04 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 3 19.17 11.00
2 108 Remeta ĽubomírRemeta Ľubomír 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 20.97 7.00
3 118 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 21.18 6.00
4 263 Hančár DominikHančár Dominik 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 23.08
5 26 Karniš KristianKarniš Kristian 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 24.03
MS 82 Onder DanielOnder Daniel 02 02 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 2 20.58
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 28.4.2018 - 10:20) Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 125 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 19.44 9.00
2 93 Hadváb ŠimonHadváb Šimon 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 20.49 8.00
3 88 Beňa TimotejBeňa Timotej 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 21.28 5.00
4 10 Mikula DávidMikula Dávid 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 21.64 3.00
5 264 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 22.06 1.00
6 267 Tovarňák MariánTovarňák Marián 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 22.41
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 28.4.2018 - 10:20) Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 102 Lukačejda AlexLukačejda Alex 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 21.39 4.00
2 9 Klima JakubKlima Jakub 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 21.74 2.00
3 265 Matejko DanielMatejko Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 22.18
4 76 Laporčák LukášLaporčák Lukáš 03 03 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 5 23.01
5 115 Vránek MarekVránek Marek 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 24.81
11 Sabol DanielSabol Daniel 77 77 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 DNS
Celkom 6 pretekárov

150 m - Starší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (so, 28.4.2018 - 10:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 63 Kamenický DaliborKamenický Dalibor 04 04 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 19.17
2 125 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 19.44
3 93 Hadváb ŠimonHadváb Šimon 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20.49
4 108 Remeta ĽubomírRemeta Ľubomír 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20.97
5 118 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 21.18
6 88 Beňa TimotejBeňa Timotej 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.28
7 102 Lukačejda AlexLukačejda Alex 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.39
8 10 Mikula DávidMikula Dávid 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 21.64
9 9 Klima JakubKlima Jakub 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 21.74
10 264 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 22.06
11 265 Matejko DanielMatejko Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 22.18
12 267 Tovarňák MariánTovarňák Marián 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 22.41
13 76 Laporčák LukášLaporčák Lukáš 03 03 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 23.01
14 263 Hančár DominikHančár Dominik 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 23.08
15 26 Karniš KristianKarniš Kristian 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 24.03
16 115 Vránek MarekVránek Marek 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 24.81
MS 82 Onder DanielOnder Daniel 02 02 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 20.58
11 Sabol DanielSabol Daniel 77 77 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. DNS
Celkom 18 pretekárov

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 28.4.2018 - 10:30) Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 157 Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 21.80 7.00
2 225 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 22.43 6.00
3 175 Tomečková TimeaTomečková Timea 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 22.64 5.00
4 244 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 22.65 4.00
5 234 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 23.30
6 156 Blizmanová EunikaBlizmanová Eunika 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 24.25
7 255 Fiľová BarboraFiľová Barbora 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 24.74
8 235 Kafková AmáliaKafková Amália 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 24.98
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 28.4.2018 - 10:30) Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 232 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 21.18 11.00
2 168 Majirská KarolínaMajirská Karolína 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 21.58 9.00
3 245 Spišáková LíviaSpišáková Lívia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 22.66 3.00
4 154 Terezková LilianaTerezková Liliana 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 8 23.20
5 246 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 23.90
6 152 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 24.16
251 Vargová GabrielaVargová Gabriela 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 28.4.2018 - 10:30) Vietor: -2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 229 Azariová KlaudiaAzariová Klaudia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 21.77 8.00
2 233 Hakulinová StanislavaHakulinová Stanislava 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 22.72 2.00
3 211 Hudáková DeborahHudáková Deborah 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 22.93 1.00
4 172 Sučková TimeaSučková Timea 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 23.71
5 241 Radráková EmaRadráková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 24.13
6 237 Krotká KarolínaKrotká Karolína 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 26.04
148 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 DNS
Celkom 7 pretekárov

150 m - Staršie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (so, 28.4.2018 - 10:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 232 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 21.18
2 168 Majirská KarolínaMajirská Karolína 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 21.58
3 229 Azariová KlaudiaAzariová Klaudia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 21.77
4 157 Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 21.80
5 225 Rusnáková SonjaRusnáková Sonja 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.43
6 175 Tomečková TimeaTomečková Timea 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 22.64
7 244 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 22.65
8 245 Spišáková LíviaSpišáková Lívia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 22.66
9 233 Hakulinová StanislavaHakulinová Stanislava 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 22.72
10 211 Hudáková DeborahHudáková Deborah 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.93
11 154 Terezková LilianaTerezková Liliana 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 23.20
12 234 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 23.30
13 172 Sučková TimeaSučková Timea 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 23.71
14 246 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 23.90
15 241 Radráková EmaRadráková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 24.13
16 152 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 24.16
17 156 Blizmanová EunikaBlizmanová Eunika 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 24.25
18 255 Fiľová BarboraFiľová Barbora 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 24.74
19 235 Kafková AmáliaKafková Amália 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 24.98
20 237 Krotká KarolínaKrotká Karolína 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 26.04
251 Vargová GabrielaVargová Gabriela 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice DNS
148 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice DNS
Celkom 22 pretekárov

150 m - Najmladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (so, 28.4.2018 - 10:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 114 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.45
2 103 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 23.72
3 70 Janok Tobias GabriJanok Tobias Gabri 08 08 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 24.02
4 19 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 24.53
5 83 Uhľár MatejUhľár Matej 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 24.99
6 87 Baran MatejBaran Matej 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 25.12
7 91 Dzubák JakubDzubák Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 25.43
8 79 Olexa LukášOlexa Lukáš 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 25.44
9 254 Filčák MartinFilčák Martin 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 25.46
10 22 Mázik NicolasMázik Nicolas 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 25.62
11 66 Rusňák RóbertRusňák Róbert 08 08 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 26.20
12 1 Goga GregorGoga Gregor 09 09 ABC HumennéABC Humenné 26.21
13 64 Lukáš MichalLukáš Michal 08 08 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 26.33
14 21 Majdák KamilMajdák Kamil 08 08 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 27.28
15 13 Tobák AdamTobák Adam 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 28.09
16 23 Restei ŠimonRestei Šimon 08 08 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 28.97
17 276 Majer KristianMajer Kristian 09 09 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 29.31
18 65 Nováček MatejNováček Matej 09 09 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 29.79
19 14 Voš JakubVoš Jakub 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 38.45
MS 107 Priščák ViliamPriščák Viliam 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 26.50
MS 111 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 24.58
Celkom 21 pretekárov

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 28.4.2018 - 10:40) Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 114 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 22.45 11.00
2 103 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 23.72 9.00
3 19 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 24.53 7.00
4 79 Olexa LukášOlexa Lukáš 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 2 25.44 3.00
5 254 Filčák MartinFilčák Martin 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 25.46 2.00
6 64 Lukáš MichalLukáš Michal 08 08 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 3 26.33
7 14 Voš JakubVoš Jakub 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 38.45
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 28.4.2018 - 10:40) Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 70 Janok Tobias GabriJanok Tobias Gabri 08 08 MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou 3 24.02 8.00
2 83 Uhľár MatejUhľár Matej 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 8 24.99 6.00
3 91 Dzubák JakubDzubák Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 25.43 4.00
4 22 Mázik NicolasMázik Nicolas 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 25.62 1.00
5 1 Goga GregorGoga Gregor 09 09 ABC HumennéABC Humenné 5 26.21
6 276 Majer KristianMajer Kristian 09 09 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 6 29.31
MS 111 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 24.58
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 28.4.2018 - 10:40) Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 87 Baran MatejBaran Matej 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 25.12 5.00
2 66 Rusňák RóbertRusňák Róbert 08 08 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 7 26.20
3 21 Majdák KamilMajdák Kamil 08 08 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 27.28
4 13 Tobák AdamTobák Adam 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 28.09
5 23 Restei ŠimonRestei Šimon 08 08 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 28.97
6 65 Nováček MatejNováček Matej 09 09 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 3 29.79
MS 107 Priščák ViliamPriščák Viliam 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 26.50
Celkom 7 pretekárov

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 28.4.2018 - 10:55) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 252 Vahovičová VanesaVahovičová Vanesa 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 26.88 1.00
2 187 Pavlová MichaelaPavlová Michaela 08 08 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 6 27.49
3 214 Kašperová DominikaKašperová Dominika 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 28.16
4 140 Madejová DorotkaMadejová Dorotka 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 30.27
5 188 Pavlová ZuzanaPavlová Zuzana 10 10 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 2 33.12
MS 228 Ševcová ZinaŠevcová Zina 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 26.59
243 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 28.4.2018 - 10:55) Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 136 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 24.50 7.00
2 195 Babjaková LauraBabjaková Laura 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 25.32 4.00
3 219 Olearčinová SimonaOlearčinová Simona 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 25.96 2.00
4 137 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 27.88
5 186 Olejárová DanielaOlejárová Daniela 09 09 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 7 28.52
6 205 Sekeráková MartinaSekeráková Martina 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 8 29.54
7 181 Kočišová EllaKočišová Ella 10 10 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 6 30.20
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 28.4.2018 - 10:55) Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 183 Matalíková NinaMatalíková Nina 07 07 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 2 24.55 6.00
2 139 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 24.94 5.00
3 144 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 25.55 3.00
4 199 Majchráková BiankaMajchráková Bianka 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 6 27.45
5 142 Váczyová VilmaVáczyová Vilma 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 29.95
MS 203 Drábiková SimonaDrábiková Simona 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 24.25
189 Sipková LilianaSipková Liliana 10 10 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 7 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 28.4.2018 - 10:55) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 240 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 22.17 11.00
2 227 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 22.80 9.00
3 134 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 24.44 8.00
4 138 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 28.73
5 200 Mesarošová PatríciaMesarošová Patrícia 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 2 30.12
6 178 Budziňáková KatarínaBudziňáková Katarína 07 07 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 4 30.54
146 Kosálová IvetaKosálová Iveta 08 08 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 DNS
Celkom 7 pretekárov

150 m - Najmladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (so, 28.4.2018 - 10:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 240 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 22.17
2 227 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.80
3 134 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 24.44
4 136 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 24.50
5 183 Matalíková NinaMatalíková Nina 07 07 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 24.55
6 139 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 24.94
7 195 Babjaková LauraBabjaková Laura 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 25.32
8 144 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 25.55
9 219 Olearčinová SimonaOlearčinová Simona 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 25.96
10 252 Vahovičová VanesaVahovičová Vanesa 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 26.88
11 199 Majchráková BiankaMajchráková Bianka 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 27.45
12 187 Pavlová MichaelaPavlová Michaela 08 08 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 27.49
13 137 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 27.88
14 214 Kašperová DominikaKašperová Dominika 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 28.16
15 186 Olejárová DanielaOlejárová Daniela 09 09 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 28.52
16 138 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 28.73
17 205 Sekeráková MartinaSekeráková Martina 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 29.54
18 142 Váczyová VilmaVáczyová Vilma 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 29.95
19 200 Mesarošová PatríciaMesarošová Patrícia 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 30.12
20 181 Kočišová EllaKočišová Ella 10 10 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 30.20
21 140 Madejová DorotkaMadejová Dorotka 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 30.27
22 178 Budziňáková KatarínaBudziňáková Katarína 07 07 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 30.54
23 188 Pavlová ZuzanaPavlová Zuzana 10 10 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 33.12
MS 228 Ševcová ZinaŠevcová Zina 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 26.59
MS 203 Drábiková SimonaDrábiková Simona 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 24.25
243 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice DNS
189 Sipková LilianaSipková Liliana 10 10 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča DNS
146 Kosálová IvetaKosálová Iveta 08 08 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice DNS
Celkom 28 pretekárov