<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ 1. kolo starších a najmladších žiakov

Košice (28. 4. 2018)

Skok do diaľky - Starší žiaci

(so, 28.4.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 6 Michalko SamuelMichalko Samuel
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
03 03 598 -2.1 m/s 594  -0.9598  -2.1-598574  -1.0585  -0.6592  +0.2 11.00
2 17 Frič JakubFrič Jakub
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
04 04 530 +1.0 m/s 506  +0.2486  -0.2484  -2.9506472  -0.9497  -1.1530  +1.0 9.00
3 268 Bilšák PeterBilšák Peter
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
03 03 516 -1.0 m/s 494  -1.4481  -1.1x494516  -1.0xx 8.00
4 59 Šoltés MarekŠoltés Marek
MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok
04 04 515 -2.5 m/s 496  -2.4503  -2.7-503491  -2.4492  -0.1515  -2.5 7.00
5 122 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 506 +1.3 m/s 481  -1.6xx481506  +1.3x452  +1.2 6.00
6 85 Varga ŠimonVarga Šimon
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
03 03 503 -0.7 m/s 489  -2.9480  -1.4496  -0.8496503  -0.7x477  -2.2 5.00
7 90 Draganovský JónášDraganovský Jónáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 500 +0.2 m/s 450  -0.9487  -1.9500  +0.2500484  -1.2445  -1.3486  -1.7 4.00
8 84 Valigura KristiánValigura Kristián
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
03 03 491 -0.1 m/s x482  +0.2477  -2.7482473  +1.1491  -0.1- 3.00
9 77 Mezei MarcoMezei Marco
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
04 04 479 -1.1 m/s 479  -1.1462  -0.9x4790.00.00.0 2.00
10 126 Váňa LukášVáňa Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 471 -1.8 m/s 471  -1.8-463  -1.54710.00.00.0 1.00
11 94 Hnatko RichardHnatko Richard
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 455 -1.7 m/s 452  -0.4x455  -1.74550.00.00.0
12 102 Lukačejda AlexLukačejda Alex
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 452 -1.5 m/s 420  -3.1x452  -1.54520.00.00.0
13 61 Ebergényi VratkoEbergényi Vratko
AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča
04 04 445 -0.8 m/s xx445  -0.84450.00.00.0
14 118 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 443 -0.1 m/s 440  -1.7x443  -0.14430.00.00.0
15 95 Jackanin SamuelJackanin Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 443 -1.4 m/s 436  -2.0443  -1.4395  -2.54430.00.00.0
16 72 Balog MilanBalog Milan
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
04 04 440 -0.4 m/s 440  -0.4418  -2.5402  -2.04400.00.00.0
17 110 Šima SamuelŠima Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 427 +0.2 m/s 396  +0.4x427  +0.24270.00.00.0
18 5 Kromka RóbertKromka Róbert
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
04 04 399 +0.2 m/s 387  -0.1399  +0.2368  -3.43990.00.00.0
19 71 Babjak MartinBabjak Martin
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
04 04 387 -2.8 m/s 387  -2.8365  -2.6x3870.00.00.0
20 45 Olejár MartinOlejár Martin
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
04 04 381 +0.3 m/s 381  +0.3376  -2.3377  -1.63810.00.00.0
21 119 Kusek EmanuelKusek Emanuel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 379 -2.4 m/s 369  -3.5379  -2.4x3790.00.00.0
22 248 Švída DominikŠvída Dominik
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 360 -0.4 m/s x360  -0.4357  +0.23600.00.00.0
MS 97 Kašper JánKašper Ján
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
02 02 413 +0.2 m/s 408  +0.5x413  +0.24130.00.00.0
36 Kekeľ ViktorKekeľ Viktor
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
04 04 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
52 Sivák KristiánSivák Kristián
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 NM xx-0.00.00.00.0
Celkom 25 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(so, 28.4.2018 - 10:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 230 Bujňáková EmaBujňáková Ema
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 497 -0.1 m/s 497  -0.1483  +1.6465  -2.0497459  -0.8467  -1.0479  -0.3 11.00
2 153 Šimková AnnaŠimková Anna
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 470 -1.0 m/s 443  -2.1453  -0.8445  -1.5453415  -0.5470  -1.0470  -0.1 9.00
3 223 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 467 -1.3 m/s 423  -1.4416  -1.6457  -2.1457467  -1.3464  +0.2x 8.00
4 130 Kicová SáraKicová Sára
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
03 03 458 -1.3 m/s 366  -1.3458  -1.3450  +0.2458410-- 7.00
5 218 Mihňáková BibiánaMihňáková Bibiána
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 449 -1.7 m/s 449  -1.7414  -3.5x449xx414  -1.7 6.00
6 169 Nováková DominikaNováková Dominika
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
03 03 440 +0.3 m/s 425  +0.2440  +0.3423  -0.7440xx413  -0.1 5.00
7 211 Hudáková DeborahHudáková Deborah
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 435 -0.5 m/s 435  -0.5x396  -1.2435xx395  +0.2 4.00
8 168 Majirská KarolínaMajirská Karolína
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
03 03 432 -0.3 m/s 391  -0.6414  -2.6432  -0.3432421  -3.0420  -2.0430  +0.2 3.00
9 202 Pilníková DianaPilníková Diana
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
03 03 430 -3.4 m/s 430  -3.4x408  -2.84300.00.00.0 2.00
10 151 Sedláková SophiaSedláková Sophia
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
04 04 422 -1.8 m/s 415  +1.2390  -0.2422  -1.84220.00.00.0 1.00
11 180 Gburová DašaGburová Daša
AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča
06 06 413 -0.6 m/s 413  -0.6xx4130.00.00.0
12 201 Pavliková DenisaPavliková Denisa
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
04 04 398 -0.2 m/s x392  -0.8398  -0.23980.00.00.0
13 209 Cimbaľakova EmaCimbaľakova Ema
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 397 -1.6 m/s 397  -1.6358  -1.1368  -0.33970.00.00.0
14 143 Baculíková EmaBaculíková Ema
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 395 +0.2 m/s 395  +0.2368  +0.2370  -2.23950.00.00.0
15 150 Sedláková SonjaSedláková Sonja
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 380 -1.6 m/s 365  -2.9347  -2.3380  -1.63800.00.00.0
16 246 Stanová TeréziaStanová Terézia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 357 +0.2 m/s 357  +0.2341  -1.9x3570.00.00.0
17 224 Reľovská SáraReľovská Sára
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 344 -2.1 m/s x344  -2.1343  -3.53440.00.00.0
MS 170 Pončáková TamaraPončáková Tamara
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
02 02 403 +0.4 m/s 403  +0.4x349  -1.24030.00.00.0
MS 162 Jurčišinová IvanaJurčišinová Ivana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
02 02 390 -0.1 m/s 385  -1.4390  -0.1384  -0.83900.00.00.0
236 Franková KatarínaFranková Katarína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
229 Azariová KlaudiaAzariová Klaudia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
166 Naďová NatáliaNaďová Natália
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
02 02 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkom 22 pretekárov