<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ 1. kolo starších a najmladších žiakov

Košice (28. 4. 2018)

800 m - Starší žiaci

(so, 28.4.2018 - 09:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 81 Rosinský DenisRosinský Denis 04 04 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 2:30.11 11.00
2 61 Ebergényi VratkoEbergényi Vratko 04 04 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 2:41.88 9.00
3 26 Karniš KristianKarniš Kristian 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2:46.04 8.00
4 99 Kmecik SamuelKmecik Samuel 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:48.54 7.00
Celkom 4 pretekári

800 m - Staršie žiačky

(so, 28.4.2018 - 09:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 260 Ivančová TamaraIvančová Tamara 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2:28.47 11.00
2 245 Spišáková LíviaSpišáková Lívia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:37.11 9.00
3 135 Chovanová ViktóriaChovanová Viktória 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2:39.10 8.00
4 261 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2:39.94 7.00
5 259 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2:41.17 6.00
6 157 Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2:49.77 5.00
7 215 Kažimírová ViktóriaKažimírová Viktória 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:51.42 4.00
8 196 Bežovská DanielaBežovská Daniela 04 04 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 2:52.14 3.00
9 169 Nováková DominikaNováková Dominika 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2:52.42 2.00
10 207 Benková-Rybárov BarboraBenková-Rybárov Barbora 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:54.40 1.00
11 262 Frivaldská PetraFrivaldská Petra 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2:56.80
12 217 Laktičová DominikaLaktičová Dominika 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:58.77
13 238 Kundisová KamilaKundisová Kamila 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3:04.15
14 204 Preverčiková DominikaPreverčiková Dominika 04 04 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 3:06.71
15 250 Zuštinová MartinaZuštinová Martina 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3:11.83
Celkom 15 pretekárov