<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ 1. kolo starších a najmladších žiakov

Košice (28. 4. 2018)

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 28.4.2018 - 11:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 6 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 38.84 11.00
2 126 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 40.46 9.00
3 125 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 43.64 5.00
4 265 Matejko DanielMatejko Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 51.57
5 24 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 52.07
MS 7 Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 37.93
248 Švída DominikŠvída Dominik 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 28.4.2018 - 11:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 124 Novitzky SamuelNovitzky Samuel 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 43.31 6.00
2 18 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 45.22 3.00
3 268 Bilšák PeterBilšák Peter 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 46.10 2.00
4 38 Kovalčin RichardKovalčin Richard 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 48.21
5 5 Kromka RóbertKromka Róbert 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 50.04
6 263 Hančár DominikHančár Dominik 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 52.56
7 4 Miškovský MarcelMiškovský Marcel 06 06 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 58.90
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 28.4.2018 - 11:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 121 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 43.16 8.00
2 122 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 43.23 7.00
3 104 Majda GabrielMajda Gabriel 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 43.80 4.00
4 264 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 47.58 1.00
5 119 Kusek EmanuelKusek Emanuel 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 50.65
6 48 Pončák TomášPončák Tomáš 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 56.39
Celkom 6 pretekárov

300 m - Starší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (so, 28.4.2018 - 11:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 6 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 38.84
2 126 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 40.46
3 121 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 43.16
4 122 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 43.23
5 124 Novitzky SamuelNovitzky Samuel 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 43.31
6 125 Sopko WilliamSopko William 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 43.64
7 104 Majda GabrielMajda Gabriel 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 43.80
8 18 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 45.22
9 268 Bilšák PeterBilšák Peter 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 46.10
10 264 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 47.58
11 38 Kovalčin RichardKovalčin Richard 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 48.21
12 5 Kromka RóbertKromka Róbert 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 50.04
13 119 Kusek EmanuelKusek Emanuel 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 50.65
14 265 Matejko DanielMatejko Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 51.57
15 24 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 52.07
16 263 Hančár DominikHančár Dominik 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 52.56
17 48 Pončák TomášPončák Tomáš 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 56.39
18 4 Miškovský MarcelMiškovský Marcel 06 06 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 58.90
MS 7 Dulina SamuelDulina Samuel 01 01 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 37.93
248 Švída DominikŠvída Dominik 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice DNS
Celkom 20 pretekárov

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 28.4.2018 - 11:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 172 Sučková TimeaSučková Timea 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 50.99 11.00
2 258 Cipková EmaCipková Ema 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 52.64 7.00
3 250 Zuštinová MartinaZuštinová Martina 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 53.91 6.00
4 257 Krajniková HanaKrajniková Hana 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 56.84 5.00
255 Fiľová BarboraFiľová Barbora 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 28.4.2018 - 11:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 231 Devaldová KarinDevaldová Karin 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 51.08 9.00
2 262 Frivaldská PetraFrivaldská Petra 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 52.41 8.00
260 Ivančová TamaraIvančová Tamara 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 DNS
256 Fiľová TamaraFiľová Tamara 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 DNS
Celkom 4 pretekári

300 m - Staršie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (so, 28.4.2018 - 11:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 172 Sučková TimeaSučková Timea 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 50.99
2 231 Devaldová KarinDevaldová Karin 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 51.08
3 262 Frivaldská PetraFrivaldská Petra 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 52.41
4 258 Cipková EmaCipková Ema 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 52.64
5 250 Zuštinová MartinaZuštinová Martina 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 53.91
6 257 Krajniková HanaKrajniková Hana 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 56.84
256 Fiľová TamaraFiľová Tamara 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné DNS
260 Ivančová TamaraIvančová Tamara 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné DNS
255 Fiľová BarboraFiľová Barbora 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné DNS
Celkom 9 pretekárov