<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ 1. kolo starších a najmladších žiakov

Košice (28. 4. 2018)

Skok do výšky - Starší žiaci

(so, 28.4.2018 - 09:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 135140145150155160 Body
1 90 Draganovský JónášDraganovský Jónáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 160 --oxooxo 11.00
2 104 Majda GabrielMajda Gabriel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 155 --oooxxx 9.00
3 101 Kovalčiín ŠimonKovalčiín Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 155 -ooxxoxoxxx 8.00
4 77 Mezei MarcoMezei Marco
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
04 04 150 oooxoxxx 7.00
5 76 Laporčák LukášLaporčák Lukáš
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
03 03 150 ooxoxoxxx 6.00
6 121 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 145 xxoooxxx 5.00
7 268 Bilšák PeterBilšák Peter
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
03 03 145 xooxxoxxx 4.00
8 72 Balog MilanBalog Milan
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
04 04 140 oxoxxx 3.00
9 118 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 140 oxxoxxx 2.00
10 88 Beňa TimotejBeňa Timotej
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 135 oxxx 1.00
267 Tovarňák MariánTovarňák Marián
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
04 04 NM xxx
124 Novitzky SamuelNovitzky Samuel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 NM xxx
Celkom 12 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(so, 28.4.2018 - 08:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 120125130135140143146 Body
1 150 Sedláková SonjaSedláková Sonja
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
05 05 140 oooooxxx 11.00
2 172 Sučková TimeaSučková Timea
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
04 04 135 oooxoxxx 9.00
3 262 Frivaldská PetraFrivaldská Petra
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
03 03 135 ooxxoxxoxxx 8.00
4= 202 Pilníková DianaPilníková Diana
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
03 03 130 oooxxx 6.50
4= 257 Krajniková HanaKrajniková Hana
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
04 04 130 oooxxx 6.50
6 217 Laktičová DominikaLaktičová Dominika
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 130 oxoxoxxx 5.00
7= 232 Diňová JarmilaDiňová Jarmila
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 125 ooxxx 3.50
7= 239 Lauffová NinaLauffová Nina
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 125 ooxxx 3.50
9 151 Sedláková SophiaSedláková Sophia
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
04 04 125 oxxoxxx 2.00
10= 229 Azariová KlaudiaAzariová Klaudia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 120 oxxx 0.50
10= 152 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
04 04 120 oxxx 0.50
MS 166 Naďová NatáliaNaďová Natália
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
02 02 143 ---ooxoxxx
244 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 NM xxx
Celkom 13 pretekárov

Skok do výšky - Najmladšie žiačky

(so, 28.4.2018 - 10:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 100105110113116 Body
1 190 Šaradínová SimonaŠaradínová Simona
AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča
07 07 113 ooooxxx 11.00
2 183 Matalíková NinaMatalíková Nina
AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča
07 07 113 ooxxooxxx 9.00
3 243 Semančíková HanaSemančíková Hana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 105 oxoxxx 8.00
Celkom 3 pretekárov