<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev dorastencov a dorasteniek

Trnava (6. 10. 2018)

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 6.10.2018 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 43 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:52.28 0.180 11.00
2 32 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:52.78 0.217 9.00
3 6 Dráfi KarolDráfi Karol 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 0:53.02 0.200 8.00
4 74 Ručka PhilippRučka Philipp 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:53.34 0.155 7.00
5 48 Kršiak JánKršiak Ján 01 01 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 0:54.87 0.195 6.00
6 124 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 0:54.89 0.196 5.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 6.10.2018 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 123 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 0:57.92 0.163 4.00
2 104 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:59.07 0.158 3.00
3 36 Fiala ŠimonFiala Šimon 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 0:59.76 0.181 2.00
4 120 Martončík PatrikMartončík Patrik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 0:59.93 0.157 1.00
5 122 Novitzky SamuelNovitzky Samuel 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 1:01.48 0.160
6 72 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:01.77 0.212
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 43 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:52.28 0.180 11.00
2 32 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:52.78 0.217 9.00
3 6 Dráfi KarolDráfi Karol 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 0:53.02 0.200 8.00
4 74 Ručka PhilippRučka Philipp 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:53.34 0.155 7.00
5 48 Kršiak JánKršiak Ján 01 01 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 0:54.87 0.195 6.00
6 124 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 0:54.89 0.196 5.00
7 123 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 0:57.92 0.163 4.00
8 104 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:59.07 0.158 3.00
9 36 Fiala ŠimonFiala Šimon 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 0:59.76 0.181 2.00
10 120 Martončík PatrikMartončík Patrik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 0:59.93 0.157 1.00
11 122 Novitzky SamuelNovitzky Samuel 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 1:01.48 0.160
12 72 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:01.77 0.212

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 6.10.2018 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 197 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:00.20 0.148 11.00
2 207 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 1:00.67 0.153 9.00
3 229 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 1:01.28 0.199 8.00
4 185 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:02.43 0.164 7.00
5 222 Hubschová LíviaHubschová Lívia 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 1:06.16 0.176 4.00
6 209 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 1:06.39 0.194 3.00
7 208 Simová PetraSimová Petra 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 1:08.62 0.147
8 205 Nochtová BiankaNochtová Bianka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 1:10.34 0.178
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 6.10.2018 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 228 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 1:04.61 0.170 6.00
2 242 Potocká ElaPotocká Ela 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 1:05.42 0.208 5.00
3 130 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 1:06.41 0.213 2.00
4 230 Šujanová EllaŠujanová Ella 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 1:06.93 0.173 1.00
5 165 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 1:07.53 0.227
6 261 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:07.69 0.178
7 164 Krúteková MichaelaKrúteková Michaela 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 1:17.67 0.192
8 248 Benčeková TatianaBenčeková Tatiana 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 1:20.77 0.156
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 197 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:00.20 0.148 11.00
2 207 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 1:00.67 0.153 9.00
3 229 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 1:01.28 0.199 8.00
4 185 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:02.43 0.164 7.00
5 228 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 1:04.61 0.170 6.00
6 242 Potocká ElaPotocká Ela 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 1:05.42 0.208 5.00
7 222 Hubschová LíviaHubschová Lívia 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 1:06.16 0.176 4.00
8 209 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 1:06.39 0.194 3.00
9 130 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 1:06.41 0.213 2.00
10 230 Šujanová EllaŠujanová Ella 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 1:06.93 0.173 1.00
11 165 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 1:07.53 0.227
12 261 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:07.69 0.178
13 208 Simová PetraSimová Petra 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 1:08.62 0.147
14 205 Nochtová BiankaNochtová Bianka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 1:10.34 0.178
15 164 Krúteková MichaelaKrúteková Michaela 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 1:17.67 0.192
16 248 Benčeková TatianaBenčeková Tatiana 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 1:20.77 0.156