<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev dorastencov a dorasteniek

Trnava (6. 10. 2018)

Skok do výšky - Dorastenci (sobota, 6.10.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 111 Tóth GergelyTóth Gergely 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 185
2 276 Sabo MilanSabo Milan 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 185
3= 63 Danek PatrikDanek Patrik 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 175
3= 9 Gondžala DenisGondžala Denis 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 175

Skok do výšky - Dorastenky (sobota, 6.10.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 244 Tichá SimonaTichá Simona 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 160
2 172 Vilhanová WandaVilhanová Wanda 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 155
3 136 Kukučková ElenaKukučková Elena 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 155

Skok o žrdi - Dorastenci (sobota, 6.10.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 39 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 350
2 38 Chodelka JakubChodelka Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 310
3 89 Harant AndrejHarant Andrej 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 250

Skok o žrdi - Dorastenky (sobota, 6.10.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 212 Balážová EmaBalážová Ema 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 240
3 184 Iglárová TamaraIglárová Tamara 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 200

Skok do diaľky - Dorastenci (sobota, 6.10.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 117 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 652
2 86 Franek MichalFranek Michal 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 603
3 63 Danek PatrikDanek Patrik 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 585

Skok do diaľky - Dorastenky (sobota, 6.10.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 211 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 542
2 265 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 535
3 200 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 520

Trojskok - Dorastenci (sobota, 6.10.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 68 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11.92
2 22 Pavuk TimoPavuk Timo 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11.88
3 276 Sabo MilanSabo Milan 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 11.77

Trojskok - Dorastenky (sobota, 6.10.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 225 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 10.63
2 165 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 10.48
3 137 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 10.30

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (sobota, 6.10.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 219 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 12.39
2 195 Šlosiarová SofiaŠlosiarová Sofia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11.37
3 287 Hamrózyová KarolínaHamrózyová Karolína 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 10.31

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci (sobota, 6.10.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 37 Greguš JaroslavGreguš Jaroslav 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 17.75
2 10 Haborák MilanHaborák Milan 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 15.43
3 58 Boócz MartinBoócz Martin 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 13.13

Hod diskom 1 kg - Dorastenky (sobota, 6.10.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 219 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 28.02
2 223 Kačányová VanesaKačányová Vanesa 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 26.52
3 287 Hamrózyová KarolínaHamrózyová Karolína 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 24.90

Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci (sobota, 6.10.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 37 Greguš JaroslavGreguš Jaroslav 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 53.93
2 10 Haborák MilanHaborák Milan 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 45.35
3 97 Šujanský BorisŠujanský Boris 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 31.36

Hod kladivom 3 kg - Dorastenky (sobota, 6.10.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 223 Kačányová VanesaKačányová Vanesa 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 30.90
2 152 Žiaková ViktóriaŽiaková Viktória 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 29.13
3 287 Hamrózyová KarolínaHamrózyová Karolína 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 27.48

Hod kladivom 5 kg - Dorastenci (sobota, 6.10.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 14 Konopka MiloslavKonopka Miloslav 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 68.39
2 97 Šujanský BorisŠujanský Boris 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 30.99
3 88 Habáň PatrikHabáň Patrik 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 25.15

Hod oštepom 500 g - Dorastenky (sobota, 6.10.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 219 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 45.32
2 212 Balážová EmaBalážová Ema 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 27.87
3 220 Harceková MáriaHarceková Mária 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 27.87

Hod oštepom 700 g - Dorastenci (sobota, 6.10.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 89 Harant AndrejHarant Andrej 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 47.14
2 49 Majkút MarekMajkút Marek 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 45.21
3 105 Hromada JakubHromada Jakub 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 43.47