<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev dorastencov a dorasteniek

Trnava (6. 10. 2018)

3000 m - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 6.10.2018 - 16:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 71 Mihalička AlexMihalička Alex 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11:41.59 11.00
2 24 Poracký LiborPoracký Libor 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 11:42.34 9.00
3 89 Harant AndrejHarant Andrej 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 11:47.39 8.00
4 31 Valent TadeášValent Tadeáš 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 11:48.16 7.00
5 16 Kuruc MárioKuruc Mário 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 12:05.30 6.00
6 62 Čvirik MarkoČvirik Marko 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12:43.41 5.00
7 115 Gonda RóbertGonda Róbert 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 13:17.19 4.00
Celkom 7 pretekárov

3000 m - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 6.10.2018 - 15:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 202 Kotianová LenkaKotianová Lenka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 11:21.77 11.00
2 240 Klepková EliškaKlepková Eliška 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11:22.92 9.00
3 245 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12:42.33 8.00
4 163 Kočová LenkaKočová Lenka 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 13:04.85 7.00
5 147 Tonkovičová PaulínaTonkovičová Paulína 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 9 13:09.72 6.00
6 191 Majzlíková KristínaMajzlíková Kristína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 13:44.39 5.00
7 259 Krotká KarolínaKrotká Karolína 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13:55.52 4.00
8 215 Bučeková RáchelBučeková Ráchel 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 15:21.75 3.00
9 174 Batyková SofiaBatyková Sofia 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 16:42.35 2.00
Celkom 9 pretekárov