<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev dorastencov a dorasteniek

Trnava (6. 10. 2018)

Skok do výšky - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 6.10.2018 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 160165170175180185190194198201204207210213216219 Body
1 111 Tóth GergelyTóth Gergely
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
01 01 8 185 --oooxoxxx 11.00
2 276 Sabo MilanSabo Milan
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 7 185 o-o-xoxoxxx 9.00
3= 63 Danek PatrikDanek Patrik
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
01 01 6 175 oooxoxxx 7.50
3= 9 Gondžala DenisGondžala Denis
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 9 175 --oxoxxx 7.50
5 76 Sopúch MichalSopúch Michal
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
02 02 3 170 xooxoxx 6.00
6 56 Žilka FilipŽilka Filip
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
01 01 5 165 xoxoxxx 5.00
7 117 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
01 01 1 165 xxoxoxxx 4.00
22 Pavuk TimoPavuk Timo
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 4 NM xxx
94 Piaček MatúšPiaček Matúš
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 2 NM xxx
Celkom 9 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 6.10.2018 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 140145150155160164168171174177180 Body
1 244 Tichá SimonaTichá Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 12 160 ooooxoxxx 11.00
2 172 Vilhanová WandaVilhanová Wanda
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 9 155 ooxooxxx 9.00
3 136 Kukučková ElenaKukučková Elena
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 11 155 ooxxoxoxxx 8.00
4 177 Broďániová BarboraBroďániová Barbora
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 1 155 oooxxoxxx 7.00
5 165 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 13 150 oxooxxx 6.00
6 235 Zavřelová EmaZavřelová Ema
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 10 150 oxoxoxxx 5.00
7 265 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 8 150 oxoxxoxxx 4.00
8= 148 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 7 145 oxo-xxx 2.50
8= 149 Vargová MargaretVargová Margaret
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 5 145 oxoxxx 2.50
10 179 Duchoňová EmaDuchoňová Ema
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 6 145 xoxoxxx 1.00
167 Sarvašová SimonaSarvašová Simona
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
03 03 3 NM xxx
184 Iglárová TamaraIglárová Tamara
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
02 02 2 NM xxx
230 Šujanová EllaŠujanová Ella
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 4 NM xxx
Celkom 13 pretekárov