<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev dorastencov a dorasteniek

Trnava (6. 10. 2018)

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 6.10.2018 - 15:35) official Vietor: -2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 99 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 23.55 0.157 11.00
2 106 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.80 0.167 9.00
3 43 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 23.91 0.152 8.00
4 72 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 24.03 0.250 7.00
5 74 Ručka PhilippRučka Philipp 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 24.24 0.165 5.00
6 32 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 24.56 0.153 4.00
7 48 Kršiak JánKršiak Ján 01 01 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 24.60 0.164 3.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 6.10.2018 - 15:35) official Vietor: -2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 279 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 24.16 0.147 6.00
2 44 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 24.73 0.161 2.00
3 124 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 24.87 0.175 1.00
4 40 Laca MatejLaca Matej 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 25.49 0.148
5 54 Špak FilipŠpak Filip 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 25.65 0.156
6 2 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 26.12 0.191
7 274 Moosch TomášMoosch Tomáš 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 27.57 0.224
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 99 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 23.55 0.157 11.00
2 106 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.80 0.167 9.00
3 43 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 23.91 0.152 8.00
4 72 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 24.03 0.250 7.00
5 279 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 24.16 0.147 6.00
6 74 Ručka PhilippRučka Philipp 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 24.24 0.165 5.00
7 32 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 24.56 0.153 4.00
8 48 Kršiak JánKršiak Ján 01 01 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 24.60 0.164 3.00
9 44 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 24.73 0.161 2.00
10 124 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 24.87 0.175 1.00
11 40 Laca MatejLaca Matej 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 25.49 0.148
12 54 Špak FilipŠpak Filip 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 25.65 0.156
13 2 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 26.12 0.191
14 274 Moosch TomášMoosch Tomáš 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 27.57 0.224

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 6.10.2018 - 15:20) official Vietor: -2.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 197 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.96 0.174 11.00
2 225 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 26.60 0.167 9.00
3 253 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 26.92 0.163 7.00
4 141 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 27.19 0.198 6.00
5 185 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 27.55 0.137 3.00
6 260 Kuczik MáriaKuczik Mária 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 27.84 0.174 1.00
7 224 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 28.73 0.171
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 6.10.2018 - 15:20) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 200 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 27.47 0.141 5.00
2 207 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 27.51 0.177 4.00
3 137 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 27.61 0.165 2.00
4 209 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 28.90 0.196
5 162 Kočišová ErikaKočišová Erika 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 29.63 0.177
6 205 Nochtová BiankaNochtová Bianka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 30.06 0.150
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 6.10.2018 - 15:20) official Vietor: -2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 211 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 26.91 0.150 8.00
2 216 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 27.90 0.154
3 250 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 28.40 0.144
4 208 Simová PetraSimová Petra 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 30.06 0.156
236 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
201 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 197 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.96 0.174 11.00
2 225 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 26.60 0.167 9.00
3 211 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 26.91 0.150 8.00
4 253 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 26.92 0.163 7.00
5 141 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 27.19 0.198 6.00
6 200 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 27.47 0.141 5.00
7 207 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 27.51 0.177 4.00
8 185 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 27.55 0.137 3.00
9 137 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 27.61 0.165 2.00
10 260 Kuczik MáriaKuczik Mária 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 27.84 0.174 1.00
11 216 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 27.90 0.154
12 250 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 28.40 0.144
13 224 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 28.73 0.171
14 209 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 28.90 0.196
15 162 Kočišová ErikaKočišová Erika 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 29.63 0.177
16 205 Nochtová BiankaNochtová Bianka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 30.06 0.150
16 208 Simová PetraSimová Petra 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 30.06 0.156
236 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
201 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 DNS