<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev dorastencov a dorasteniek

Trnava (6. 10. 2018)

Skok do diaľky - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 6.10.2018 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 117 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
01 01 18 652 +1.8 m/s 652  +1.8641  +2.3 +1.0652629  +3.4 +2.9 +2.6 11.00
2 86 Franek MichalFranek Michal
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
01 01 16 603 +2.3 m/s 601 +0.9 m/s 598  +1.1584  +1.1570  +3.8598598  +1.8603  +2.3601  +0.9 9.00
3 63 Danek PatrikDanek Patrik
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
01 01 1 585 +3.4 m/s 583 +2.0 m/s 554  +2.1566  +2.4583  +2.0583559  +2.8585  +3.4560  +2.5 8.00
4 90 Harant PatrikHarant Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
01 01 17 572 +1.9 m/s 572  +1.9 +0.9562  +3.2572564  +2.6 +2.2 +1.5 7.00
5 20 Očkay BranislavOčkay Branislav
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 13 571 +2.1 m/s 565  +2.9568  +2.7557  +3.3568571  +2.1 +1.5526  +3.8 6.00
6 40 Laca MatejLaca Matej
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 14 565 +1.9 m/s 561  +3.2523  +1.3547  +2.4561565  +1.9-- 5.00
7 120 Martončík PatrikMartončík Patrik
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
01 01 8 557 +4.2 m/s 539 +1.0 m/s 519  +0.9438  +1.4557  +4.2557531  +2.6530  +1.5539  +1.0 4.00
8 70 Larsen MagnusLarsen Magnus
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
02 02 15 551 +2.3 m/s 551  +2.3 +2.7 +2.8551 +4.6-- 3.00
9 56 Žilka FilipŽilka Filip
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
01 01 12 544 +2.7 m/s 513 +1.5 m/s  +0.9544  +2.7513  +1.5544 2.00
10 65 Jano PeterJano Peter
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 4 539 +1.9 m/s  +3.0539  +1.9522  +2.4539 1.00
11 22 Pavuk TimoPavuk Timo
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 10 536 +3.3 m/s 491 +0.9 m/s 491  +0.9512  +3.7536  +3.3536
12 76 Sopúch MichalSopúch Michal
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
02 02 11 530 +2.7 m/s 516 +1.5 m/s 516  +1.5530  +2.7500  +2.6530
13 50 Majkút MiroslavMajkút Miroslav
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 9 508 +5.1 m/s 502 +0.2 m/s 488  +2.3502  +0.2508  +5.1508
14 115 Gonda RóbertGonda Róbert
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 2 496 +3.6 m/s 489  +2.3482  +3.4496  +3.6496
15 122 Novitzky SamuelNovitzky Samuel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 3 490 +2.6 m/s 465 +1.8 m/s 465  +1.8490  +2.6484  +2.1490
16 46 Golian ŠimonGolian Šimon
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 5 489 +3.5 m/s 483 +1.6 m/s 450  +2.6483  +1.6489  +3.5489
17 113 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 6 480 +2.3 m/s 468 +1.7 m/s 468  +1.7480  +2.3477  +3.2480
18 275 Horváth AdrianHorváth Adrian
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
04 04 19 477 +3.5 m/s 476 +1.4 m/s 477  +3.5471  +2.9476  +1.4477
19 116 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 7 454 +1.8 m/s 454  +1.8446  +3.4 +1.9454
Celkom 19 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 6.10.2018 - 12:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 211 Balajová TamaraBalajová Tamara
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
04 04 13 542 +3.4 m/s  +1.1523  +2.6542  +3.4542--- 11.00
2 265 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 17 535 +3.0 m/s 528  +4.2 +1.9535  +3.0535525  +4.1530  +4.7530  +3.8 9.00
3 200 Comová MichaelaComová Michaela
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
01 01 16 520 +2.7 m/s 458  +3.7467  +5.5491  +2.8491481  +4.2520  +2.7507  +3.3 8.00
4 231 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 15 520 +1.0 m/s 489  +2.4520  +1.0 +3.8520--- 7.00
5 137 Lehenová MonikaLehenová Monika
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
02 02 14 518 +3.3 m/s 498  +3.4509  +2.7515  +3.6515518  +3.3504  +2.7516  +3.6 6.00
6 250 Devaldová DianaDevaldová Diana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 8 502 +2.4 m/s  +3.6 +3.9502  +2.4502 +4.0482  +2.9495  +3.7 5.00
7 203 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
03 03 10 479 +3.9 m/s 472  +2.8446  +4.2479  +3.9479477  +4.0479  +2.9 +4.0 4.00
8 162 Kočišová ErikaKočišová Erika
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
03 03 11 476 +5.1 m/s 463 +1.6 m/s 476  +5.1 +3.0463  +1.6476450  +1.0471  +3.0 +0.8 3.00
9 252 Diňová JarmilaDiňová Jarmila
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 9 469 +2.4 m/s 456 +1.6 m/s 427  +2.5469  +2.4456  +1.6469 2.00
10 132 Janeková ŠárkaJaneková Šárka
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 12 468 +2.7 m/s 468  +2.7453  +3.3461  +2.7468 1.00
11 238 Jenčová NelaJenčová Nela
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 1 460 +3.2 m/s 460  +3.2445  +2.5440  +4.1460
12 138 Mačaiová PetraMačaiová Petra
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
02 02 7 459 +4.4 m/s 453 +2.0 m/s 459  +4.4453  +2.0438  +4.7459
13 168 Sásová KristínaSásová Kristína
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
04 04 6 450 +1.6 m/s  +2.8450  +1.6 +3.4450
14 179 Duchoňová EmaDuchoňová Ema
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 5 437 +3.0 m/s 379  +2.8359  +3.0437  +3.0437
15 283 Bódiková JanaBódiková Jana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 3 412 +2.4 m/s 412 +1.7 m/s  +3.4412  +2.4412  +1.7412
16 175 Bédiová EmaBédiová Ema
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
01 01 4 411 +2.4 m/s 407 +1.9 m/s 392  +2.6411  +2.4407  +1.9411
17 285 Doroková NikoletaDoroková Nikoleta
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 2 398 +4.6 m/s 383 +1.8 m/s 398  +4.6388  +3.1383  +1.8398
Celkom 17 pretekárov