<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev dorastencov a dorasteniek

Trnava (6. 10. 2018)

1500 m - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 6.10.2018 - 12:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 314 Urban OliverUrban Oliver 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10 4:30.23
2 75 Slivka PavolSlivka Pavol 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 4:47.40 11.00
3 109 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 9 4:49.76 9.00
4 8 Gonczol Dominik AlexGonczol Dominik Alex 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 5:01.27 8.00
5 86 Franek MichalFranek Michal 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 5:08.84 7.00
6 80 Žilka SamuelŽilka Samuel 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 5:22.23 6.00
7 81 Boško DenisBoško Denis 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 5:24.30 5.00
8 61 Čepilek LukášČepilek Lukáš 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 5:27.90 4.00
9 114 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 5:32.81 3.00
10 119 Kusek EmanuelKusek Emanuel 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 5:34.33 2.00
11 1 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 5:35.83 1.00
Celkom 11 pretekárov

1500 m - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 6.10.2018 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 229 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 4:46.68 11.00
2 220 Harceková MáriaHarceková Mária 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 5:31.61 9.00
3 145 Štrpková LuciaŠtrpková Lucia 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 5:36.76 8.00
4 194 Seidlová SimonaSeidlová Simona 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 5:41.63 7.00
5 237 Čermáková AdelaČermáková Adela 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 5:46.92 6.00
6 198 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 5:58.97 5.00
7 134 Karabová VeronikaKarabová Veronika 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 6:03.20 4.00
8 268 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 9 6:03.69 3.00
9 234 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 6:12.94 2.00
10 264 Radráková EmaRadráková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10 7:26.74 1.00
Celkom 10 pretekárov