<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ dorastu a st. žiactva

Trnava (27. 5. 2018)

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 27.5.2018 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 48 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 37.20
2 106 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 37.94
3 88 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 39.01
4 83 Fáber RenéFáber René 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 39.62
5 14 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 39.83
6 87 Prochác FilipProchác Filip 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 40.43
7 3 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 42.38
52 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 27.5.2018 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 139 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 38.95
2 107 Žilinka MartinŽilinka Martin 03 03 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 42.03
3 162 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 43.02
4 157 Škodák FilipŠkodák Filip 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 44.47
5 132 Kováč EduardKováč Eduard 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 45.00
6 16 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 45.92
7 2 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 47.34
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 48 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 37.20
2 106 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 37.94
3 139 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 38.95
4 88 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 39.01
5 83 Fáber RenéFáber René 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 39.62
6 14 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 39.83
7 87 Prochác FilipProchác Filip 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 40.43
8 107 Žilinka MartinŽilinka Martin 03 03 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 42.03
9 3 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 42.38
10 162 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 43.02
11 157 Škodák FilipŠkodák Filip 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 44.47
12 132 Kováč EduardKováč Eduard 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 45.00
13 16 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 45.92
14 2 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 47.34
52 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 8 DNS

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 27.5.2018 - 09:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 189 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 42.65
2 284 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 44.95
3 358 Hubschová LíviaHubschová Lívia 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 46.56
4 251 Haydenová HanaHaydenová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 48.33
5 243 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 49.79
6 219 Ščepková EmmaŠčepková Emma 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 49.94
7 217 Miškovičová NinaMiškovičová Nina 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 50.37
8 266 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 50.62
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 27.5.2018 - 09:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 197 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 47.10
2 297 Mesáková NatáliaMesáková Natália 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 47.99
3 210 Štrbová BarboraŠtrbová Barbora 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 48.78
4 362 Laiferová AdelaLaiferová Adela 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 50.06
5 273 Zápražná TamaraZápražná Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 50.81
195 Szabó AbigelSzabó Abigel 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 189 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 42.65
2 284 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 44.95
3 358 Hubschová LíviaHubschová Lívia 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 46.56
4 197 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 47.10
5 297 Mesáková NatáliaMesáková Natália 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 47.99
6 251 Haydenová HanaHaydenová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 48.33
7 210 Štrbová BarboraŠtrbová Barbora 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 48.78
8 243 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 49.79
9 219 Ščepková EmmaŠčepková Emma 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 49.94
10 362 Laiferová AdelaLaiferová Adela 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 50.06
11 217 Miškovičová NinaMiškovičová Nina 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 50.37
12 266 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 50.62
13 273 Zápražná TamaraZápražná Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 50.81
195 Szabó AbigelSzabó Abigel 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS