<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ dorastu a st. žiactva

Trnava (27. 5. 2018)

800 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 10:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
MS 119 Polák MichalPolák Michal 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 2:12.09
2 6 Fulop IstvánFulop István 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:19.58
3 90 Vila - Olah MateoVila - Olah Mateo 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:25.51
4 81 Ambruš OndrejAmbruš Ondrej 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 2:25.79
Celkom 4 pretekári

800 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 10:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 19 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:18.89
2 85 Kováč AdamKováč Adam 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:19.89
3 57 Hrušecký FilipHrušecký Filip 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 11 2:20.30
4 164 Lobotka MatúšLobotka Matúš 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 2:20.30
5 115 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 10 2:23.05
6 54 Hruška PeterHruška Peter 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 9 2:24.22
7 86 Paška KristiánPaška Kristián 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 2:24.27
8 25 Fiala ŠimonFiala Šimon 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 2:24.90
9 160 Aštáry SamuelAštáry Samuel 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 2:28.00
10 95 Jobb JakubJobb Jakub 04 04 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6 2:29.18
11 76 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:29.60
12 305 Obrtlík DominikObrtlík Dominik 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 12 2:30.69
Celkom 12 pretekárov

800 m - Juniorky (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 10:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 317 Lackovičová SimonaLackovičová Simona 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:41.53
Celkom 1 pretekári

800 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 10:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 300 Urbanová NaďaUrbanová Naďa 02 02 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 2:30.68
Celkom 1 pretekári

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 27.5.2018 - 10:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 225 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 2:31.41
2 226 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 2:32.30
3 276 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:33.24
4 196 Šranková AngelikaŠranková Angelika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:40.82
5 215 Hornáková SimonaHornáková Simona 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 2:45.87
6 240 Zmeková KristínaZmeková Kristína 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 2:58.57
7 222 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 2:59.45
195 Szabó AbigelSzabó Abigel 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 27.5.2018 - 10:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 296 Danková TerezkaDanková Terezka 03 03 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 2:47.36
2 312 Cibuľová KarinCibuľová Karin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:48.04
3 293 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 2:49.77
4 331 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:55.40
5 154 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 2:58.63
6 155 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 3:08.42
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 225 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 2:31.41
2 226 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 2:32.30
3 276 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:33.24
4 196 Šranková AngelikaŠranková Angelika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:40.82
5 215 Hornáková SimonaHornáková Simona 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 2:45.87
6 296 Danková TerezkaDanková Terezka 03 03 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 2:47.36
7 312 Cibuľová KarinCibuľová Karin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:48.04
8 293 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 2:49.77
9 331 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:55.40
10 240 Zmeková KristínaZmeková Kristína 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 2:58.57
11 154 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 2:58.63
12 222 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 2:59.45
13 155 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 3:08.42
195 Szabó AbigelSzabó Abigel 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 DNS