<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ dorastu a st. žiactva

Trnava (27. 5. 2018)

Skok do výšky - Muži (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 10:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 180185190195200
1 111 Votruba AdamVotruba Adam
AK Junior HoličAK Junior Holič
95 95 1 195 oooxoxxx
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 10:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 150155160165170175178
1 109 Šefčík OliverŠefčík Oliver
AK Junior HoličAK Junior Holič
02 02 175 oooooxxoxxx
2 114 Riečicky Pavol VendelRiečicky Pavol Vendel
AK Junior HoličAK Junior Holič
02 02 2 170 oooooxxx
3 58 Bleščák TomášBleščák Tomáš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 1 170 oooxoxoxxx
4 15 Pavuk TimoPavuk Timo
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 3 165 oooxxoxxx
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 09:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130135140145148153158163168173176179181
1 167 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 6 163 --xooooxooxxx
2= 13 Očkay BranislavOčkay Branislav
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 3 153 oooooxoxxx
2= 124 Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
04 04 5 153 --oooxoxxx
4 95 Jobb JakubJobb Jakub
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
04 04 2 145 -oxoxxoxxx
5 148 Vanko MarekVanko Marek
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 4 140 -ooxxx
6 160 Aštáry SamuelAštáry Samuel
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
04 04 1 135 oxoxxx
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130135140145150155160163166169172175178181
1= 328 Bošková KristínaBošková Kristína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
99 99 1 166 -----ooxoxxoxxx
1= 131 Zavilinská MonikaZavilinská Monika
AK Junior HoličAK Junior Holič
99 99 173 ooooxoxx
2 310 Bírová NinaBírová Nina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 2 140 -ooxxx
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130135140145150155160163166169172175178
1 263 Lafeková MartinaLafeková Martina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
01 01 1 145 -oooxxx
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 08:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 120125130135140145150155158160
MS 179 Juríčková GabrielaJuríčková Gabriela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
03 03 19 155 ----ooxoo-xxx
2 373 Zavřelová EmaZavřelová Ema
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 18 155 -oxooooxoxoxxx
3 289 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 14 150 oooooooxxx
4 280 Kukučková ElenaKukučková Elena
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 16 150 -ooooxooxxx
5 369 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 17 145 --oooxoxxx
6 367 Šujanová EllaŠujanová Ella
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 12 140 ooxxooxxoxxx
7 337 Chovancová TerezaChovancová Tereza
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
04 04 1 135 ooooxx
8= 272 Urminská EmaUrminská Ema
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 6 135 -ooxoxxx
8= 229 Mixová RadkaMixová Radka
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
03 03 11 135 oooxoxxx
8= 350 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 7 135 -ooxoxxx
11= 342 Suchopová NikolSuchopová Nikol
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
04 04 5 130 oooxxx
11= 361 Krištofová LauraKrištofová Laura
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 2 130 oooxxx
13= 356 Havjerová JúliaHavjerová Júlia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
04 04 8 130 ooxoxxx
13= 277 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 13 130 ooxoxxx
15 346 Brezanová NatáliaBrezanová Natália
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 15 130 ooxxoxxx
16= 339 Laurová ViktóriaLaurová Viktória
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
04 04 9 125 ooxxx
16= 359 Janíková LuciaJaníková Lucia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
04 04 10 125 -oxxx
18 259 Kramárová ZuzanaKramárová Zuzana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 4 125 xooxxx
19 237 Rybáriková NatáliaRybáriková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 3 125 xoxoxxx
Celkom 19 pretekárov