<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ dorastu a st. žiactva

Trnava (27. 5. 2018)

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 27.5.2018 - 12:40) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 165 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 17.53
2 122 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 17.83
3 23 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 17.98
4 88 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 18.08
5 106 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 18.21
6 14 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 18.72
7 3 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 18.89
48 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 27.5.2018 - 12:40) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 74 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 19.34
2 36 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 19.38
3 149 Čmelka MarkoČmelka Marko 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 19.87
4 64 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 20.06
5 132 Kováč EduardKováč Eduard 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 20.81
6 2 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 22.26
52 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 DNS
80 Varo MatúšVaro Matúš 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 27.5.2018 - 12:40) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 25 Fiala ŠimonFiala Šimon 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 19.19
2 107 Žilinka MartinŽilinka Martin 03 03 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 19.40
3 147 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 19.45
4 20 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 19.66
5 30 Chodelka JakubChodelka Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 20.35
6 303 Mráz MárioMráz Mário 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 20.51
7 53 Čulák TomášČulák Tomáš 04 04 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 21.26
8 302 Chen JackChen Jack 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 21.34
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 165 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 17.53
2 122 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 17.83
3 23 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 17.98
4 88 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 18.08
5 106 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 18.21
6 14 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 18.72
7 3 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 18.89
8 25 Fiala ŠimonFiala Šimon 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 19.19
9 74 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 19.34
10 36 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 19.38
11 107 Žilinka MartinŽilinka Martin 03 03 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 19.40
12 147 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 19.45
13 20 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 19.66
14 149 Čmelka MarkoČmelka Marko 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 19.87
15 64 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 20.06
16 30 Chodelka JakubChodelka Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 20.35
17 303 Mráz MárioMráz Mário 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 20.51
18 132 Kováč EduardKováč Eduard 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 20.81
19 53 Čulák TomášČulák Tomáš 04 04 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 21.26
20 302 Chen JackChen Jack 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 21.34
21 2 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 22.26
48 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 DNS
52 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 DNS
80 Varo MatúšVaro Matúš 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 27.5.2018 - 12:50) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 184 Farkas LeaFarkas Lea 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 19.23
2 344 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 19.46
3 363 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 19.47
4 189 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 19.54
5 214 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 19.59
6 284 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 19.96
7 246 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 20.10
8 369 Tináková EmmaTináková Emma 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 20.79
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 27.5.2018 - 12:50) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 347 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 20.25
2 350 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 20.53
3 193 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 20.71
4 348 Čudaiová EmaČudaiová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 20.74
5 212 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 20.97
6 197 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 21.64
7 199 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 21.80
221 Danková KatarínaDanková Katarína 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 27.5.2018 - 12:50) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 331 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 22.05
2 183 Černá NinaČerná Nina 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 22.17
3 191 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 22.17
4 209 Šreyerová TamaraŠreyerová Tamara 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 22.19
5 210 Štrbová BarboraŠtrbová Barbora 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 22.34
6 222 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 23.16
7 270 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 23.56
8 206 Lipovská SofiaLipovská Sofia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 23.58
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 27.5.2018 - 12:50) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 159 Lukáčova MichaelaLukáčova Michaela 04 04 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 21.74
2 223 Tešíková IvanaTešíková Ivana 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 22.01
3 332 Znášiková PetraZnášiková Petra 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 22.04
4 301 Valová NinaValová Nina 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 22.24
5 252 Hrkeľová EliškaHrkeľová Eliška 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.71
6 274 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 23.79
7 249 Hamerlíková PatríciaHamerlíková Patrícia 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 24.33
8 271 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.16
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 184 Farkas LeaFarkas Lea 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 19.23
2 344 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 19.46
3 363 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 19.47
4 189 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 19.54
5 214 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 19.59
6 284 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 19.96
7 246 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 20.10
8 347 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 20.25
9 350 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 20.53
10 193 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 20.71
11 348 Čudaiová EmaČudaiová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 20.74
12 369 Tináková EmmaTináková Emma 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 20.79
13 212 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 20.97
14 197 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 21.64
15 159 Lukáčova MichaelaLukáčova Michaela 04 04 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 21.74
16 199 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 21.80
17 223 Tešíková IvanaTešíková Ivana 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 22.01
18 332 Znášiková PetraZnášiková Petra 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 22.04
19 331 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 22.05
20 183 Černá NinaČerná Nina 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 22.17
20 191 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 22.17
22 209 Šreyerová TamaraŠreyerová Tamara 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 22.19
23 301 Valová NinaValová Nina 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 22.24
24 210 Štrbová BarboraŠtrbová Barbora 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 22.34
25 222 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 23.16
26 270 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 23.56
27 206 Lipovská SofiaLipovská Sofia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 23.58
28 252 Hrkeľová EliškaHrkeľová Eliška 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.71
29 274 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 23.79
30 249 Hamerlíková PatríciaHamerlíková Patrícia 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 24.33
31 271 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.16
221 Danková KatarínaDanková Katarína 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 DNS