<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ dorastu a st. žiactva

Trnava (27. 5. 2018)

Skok do diaľky - Muži (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 44 Šuba JánŠuba Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
94 94 2 661 -1.2 m/s 618  -1.2635  +0.2x635657  -0.1661  -1.2x
2 45 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
97 97 1 651 -1.7 m/s 473  -0.4xx473x477  +0.0651  -1.7
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Juniori (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
MS 1 Žilavý MarcelŽilavý Marcel
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
00 00 1 614 -0.6 m/s 519  -1.3605  -1.1614  -0.6614614  +0.6612  -0.5477  -1.8
2 73 Nguyen MichalNguyen Michal
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 2 609 -0.2 m/s 563  -0.5609  -0.2594  -0.4609-607  -1.4564  -0.3
3 130 Brath RichardBrath Richard
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 3 583 +0.4 m/s 581  -0.4x583  +0.4583557  -0.3579  -0.1583  -1.0
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 169 Richtárech MartinRichtárech Martin
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 6 594 -0.5 m/s 588  -0.7x594  -0.5594583  +0.8592  +0.2593  -0.6
2 84 Gruchalák FilipGruchalák Filip
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
01 01 5 587 -0.7 m/s 524  +0.1570  -0.6571  -0.7571577  +0.9x587  -0.7
3 135 Larsen MagnusLarsen Magnus
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
02 02 4 569 +0.9 m/s xx526  +0.4526499  +0.6569  +0.9x
4 15 Pavuk TimoPavuk Timo
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 3 540 +1.5 m/s 533  -0.8534  -0.9529  +0.5534534  +0.3520  +0.6540  +1.5
5 120 Cvik JakubCvik Jakub
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
02 02 1 522 +1.1 m/s 519  -0.8457  -0.4x519xx522  +1.1
6 109 Šefčík OliverŠefčík Oliver
AK Junior HoličAK Junior Holič
02 02 2 495 +0.9 m/s 435  -1.0356  -0.2479  -0.2479x457  +0.1495  +0.9
Celkom 6 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 47 Dvoran MatejDvoran Matej
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
04 04 12 580 +0.5 m/s x560  -1.3551  +0.9560x566  +0.2580  +0.5
2 75 Pobjecký MatejPobjecký Matej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 10 551 +1.8 m/s 540  -0.7xx540543  +0.0551  +1.8525  +1.9
3 122 Hozlár MatejHozlár Matej
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
03 03 13 551 +0.1 m/s 488  +0.0487  -1.6532  +0.8532523  -0.3501  -0.8551  +0.1
4 167 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 11 544 -0.3 m/s 490  -1.3510  -1.2536  -0.2536530  -0.7544  -0.3540  +2.2
5 13 Očkay BranislavOčkay Branislav
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 5 537 -0.2 m/s 507  -1.2537  -0.2528  -1.3537x526  +0.4515  +0.7
6 54 Hruška PeterHruška Peter
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
03 03 9 520 +0.2 m/s 429  -0.1473  -1.5492  -0.4492492  -0.8520  +0.2513  +0.2
7 124 Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
04 04 8 509 +0.4 m/s 477  -0.6505  +0.1492  +0.3505509  +0.4xx
8 16 Peregrín MartinPeregrín Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 6 468 -0.4 m/s 468  -0.4460  -0.1451  -0.3468448  -0.5460  -0.1440  +0.5
9 65 Kocian JakubKocian Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 7 444 -1.1 m/s 444  -1.1442  -0.5440  -0.5444
10 40 Nduka SamuelNduka Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 3 438 -1.7 m/s 432  -1.0x438  -1.7438
11 102 Truban MatúšTruban Matúš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 4 422 +0.1 m/s 407  -1.4422  +0.1410  -1.1422
12 34 Laca JakubLaca Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 2 401 -0.5 m/s x395  -0.4401  -0.5401
Celkom 12 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 09:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 318 Lehocká NatáliaLehocká Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 3 538 -0.5 m/s 513  -1.4538  -0.5506  -1.5538508  -2.6516  -1.8-
2 322 Merčáková NatáliaMerčáková Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 1 479 -1.1 m/s 458  -1.4419  -0.9397  -0.7458466  +0.2470  -1.7479  -1.1
3 204 Hulínová AlžbetaHulínová Alžbeta
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
99 99 2 467 -2.3 m/s 440  -2.2x467  -2.3467xxx
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 09:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 320 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
02 02 4 469 +0.4 m/s 460  -13.0456  -1.6450  -0.9460469  +0.4448  -0.9460  -0.3
2 256 Koláriková LesanaKoláriková Lesana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
01 01 3 469 +0.3 m/s 447  -0.1457  -1.5456  -0.4457444  +0.4424  -1.2469  +0.3
3 281 Mačaiová PetraMačaiová Petra
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
02 02 2 432 +0.0 m/s 432  +0.0x400  -0.5432410  +0.4x432  -0.1
4 241 Adámková JohanaAdámková Johana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 1 414 -0.9 m/s xx404  +0.6404307  -0.5403  -1.8414  -0.9
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 309 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
04 04 29 561 +0.7 m/s 544  +0.2x535  -1.1544532  -1.3561  +0.7523  -0.9
2 200 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 28 504 +0.4 m/s x272  +0.2473  -0.8473499  -0.2498  +1.1504  +0.4
3 279 Janeková ŠárkaJaneková Šárka
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 24 497 +0.9 m/s 444  -1.4424  -1.3405  -0.9444x473  +0.0497  +0.9
MS 180 Šimeková MáriaŠimeková Mária
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
03 03 27 488 -0.8 m/s 488  -0.8476  -0.4x488488  -1.7482  -0.3484  -1.8
5 186 Horváth EszterHorváth Eszter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 18 485 -0.4 m/s 485  -0.4450  -0.8466  +0.6485454  -1.7485  +0.0477  -1.5
6 244 Beťková JúliaBeťková Júlia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 17 462 -0.2 m/s x442  -0.6x442x462  -0.2x
7 307 Batky JázminBatky Jázmin
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
05 05 25 455 +0.4 m/s 455  +0.4442  -0.5451  +0.3455441  -1.3xx
8 159 Lukáčova MichaelaLukáčova Michaela
AK Junior HoličAK Junior Holič
04 04 4 441 -1.8 m/s 432  -3.1441  -1.8425  -0.6441x428  -0.9x
9 234 Poláčková SabínaPoláčková Sabína
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
03 03 22 438 -1.2 m/s 438  -1.2x426  -0.3438
10 335 Díteová NikoletaDíteová Nikoleta
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
03 03 13 431 +0.4 m/s x327  -0.2431  +0.4431
MS 178 Brandisová NicolaBrandisová Nicola
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 23 427 -0.1 m/s 409  -0.8407  -2.2427  -0.1427
12 367 Šujanová EllaŠujanová Ella
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 8 427 -0.3 m/s 389  -0.7427  -0.3403  -0.6427
13 239 Vašková AdriánaVašková Adriána
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 26 425 -0.5 m/s 410  -0.9418  -1.0425  -0.5425
14 356 Havjerová JúliaHavjerová Júlia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
04 04 20 422 -0.1 m/s 408  -1.7414  +0.0422  -0.1422
15 366 Štefáneková EmaŠtefáneková Ema
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 7 419 -0.2 m/s 378  -0.8365  -0.2419  -0.2419
16 343 Šišoláková PetraŠišoláková Petra
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
04 04 19 417 -1.0 m/s 408  -2.2417  -1.0x417
17 341 Repová KristínaRepová Kristína
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
05 05 5 414 -0.9 m/s 359  -1.5414  -0.9411  -0.2414
18 237 Rybáriková NatáliaRybáriková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 21 411 +0.3 m/s 404  -2.1393  -0.7411  +0.3411
19 227 Macháčková DianaMacháčková Diana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
03 03 15 407 -0.6 m/s 401  +0.3407  -0.6x407
20 233 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 12 402 -1.4 m/s 402  -1.4385  -0.5402  +0.1402
MS 181 Šimková LenkaŠimková Lenka
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 6 401 +0.1 m/s x401  +0.1x401
22 223 Tešíková IvanaTešíková Ivana
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
03 03 9 396 -0.5 m/s 380  -1.6370  +0.4396  -0.5396
23 373 Zavřelová EmaZavřelová Ema
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 16 391 +1.3 m/s x360  -1.1391  +1.3391
MS 177 Apparicio AndreaApparicio Andrea
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 1 386 +0.9 m/s 371  -1.3377  -0.6386  +0.9386
25 258 Krajčovičová AlexandraKrajčovičová Alexandra
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 3 381 -0.4 m/s 378  -2.1381  -0.4x381
26 220 Valíková ViktóriaValíková Viktória
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
04 04 11 380 +0.2 m/s 353  -1.3357  -0.4380  +0.2380
27 211 Záborská DianaZáborská Diana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
05 05 14 377 +0.1 m/s 377  +0.1xx377
28 221 Danková KatarínaDanková Katarína
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
03 03 2 375 -0.2 m/s 375  -0.2358  +0.3340  -0.4375
29 308 Sidó FranciskaSidó Franciska
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
04 04 10 350 +0.3 m/s 318  -1.4x350  +0.3350
Celkom 29 pretekárov