<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ dorastu a st. žiactva

Trnava (27. 5. 2018)

100 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 27.5.2018 - 08:45) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 140 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.00
2 62 Filin JakubFilin Jakub 97 97 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.32
3 143 Schnek RichardSchnek Richard 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.54
4 141 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.54
Celkom 4 pretekári

100 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 10:05) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 140 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.98
2 62 Filin JakubFilin Jakub 97 97 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.23
3 116 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 11.34
4 55 Mečíř AdamMečíř Adam 99 99 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 11.55
5 141 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 11.55
6 143 Schnek RichardSchnek Richard 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.55
7 49 Hanic MárioHanic Mário 99 99 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 11.71
8 150 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 11.97
Celkom 8 pretekárov

100 m - Juniori (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 27.5.2018 - 08:45) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 116 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 11.21
2 55 Mečíř AdamMečíř Adam 99 99 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 11.46
3 49 Hanic MárioHanic Mário 99 99 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 11.50
4 150 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 11.82
5 70 Masaryk KristiánMasaryk Kristián 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.36
Celkom 5 pretekárov

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 27.5.2018 - 08:45) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 118 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 11.25
2 110 Šima PatrikŠima Patrik 01 01 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 4 11.86
3 113 Csáky AndreasCsáky Andreas 01 01 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 12.22
4 84 Gruchalák FilipGruchalák Filip 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 12.24
5 21 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 12.42
6 58 Bleščák TomášBleščák Tomáš 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.44
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 27.5.2018 - 08:45) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 41 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.59
2 82 Borčány AdamBorčány Adam 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 11.77
3 135 Larsen MagnusLarsen Magnus 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.03
4 35 Laca MatejLaca Matej 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 12.30
5 68 Krkoška FilipKrkoška Filip 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.70
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 118 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 11.25
2 41 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.59
3 82 Borčány AdamBorčány Adam 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 11.77
4 110 Šima PatrikŠima Patrik 01 01 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 4 11.86
5 135 Larsen MagnusLarsen Magnus 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.03
6 113 Csáky AndreasCsáky Andreas 01 01 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 12.22
7 84 Gruchalák FilipGruchalák Filip 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 12.24
8 35 Laca MatejLaca Matej 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 12.30
9 21 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 12.42
10 58 Bleščák TomášBleščák Tomáš 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.44
11 68 Krkoška FilipKrkoška Filip 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.70

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále A (ne, 27.5.2018 - 10:05) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 41 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 11.65
2 110 Šima PatrikŠima Patrik 01 01 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 3 11.73
3 82 Borčány AdamBorčány Adam 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 12.06
4 135 Larsen MagnusLarsen Magnus 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 12.18
5 84 Gruchalák FilipGruchalák Filip 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 12.20
6 113 Csáky AndreasCsáky Andreas 01 01 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 12.38
7 21 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 12.55
8 35 Laca MatejLaca Matej 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 12.62
Celkom 8 pretekárov

100 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 27.5.2018 - 08:55) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 330 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 12.55
Celkom 1 pretekári

100 m - Juniorky (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 27.5.2018 - 08:55) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 250 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.98
2 182 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 13.04
3 204 Hulínová AlžbetaHulínová Alžbeta 99 99 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 13.62
Celkom 3 pretekári

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 27.5.2018 - 08:55) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 314 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.89
2 260 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.02
3 228 Mikulová EmmaMikulová Emma 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 13.67
4 291 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 14.36
5 241 Adámková JohanaAdámková Johana 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 15.10
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 27.5.2018 - 08:55) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 364 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 12.99
2 235 Ptáčková PatríciaPtáčková Patrícia 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 13.52
3 257 Kovácsová ViktóriaKovácsová Viktória 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 14.18
4 281 Mačaiová PetraMačaiová Petra 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 14.31
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 314 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.89
2 364 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 12.99
3 260 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.02
4 235 Ptáčková PatríciaPtáčková Patrícia 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 13.52
5 228 Mikulová EmmaMikulová Emma 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 13.67
6 257 Kovácsová ViktóriaKovácsová Viktória 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 14.18
7 281 Mačaiová PetraMačaiová Petra 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 14.31
8 291 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 14.36
9 241 Adámková JohanaAdámková Johana 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 15.10

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále A (ne, 27.5.2018 - 10:10) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 364 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 12.84
2 314 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.88
3 260 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.98
4 235 Ptáčková PatríciaPtáčková Patrícia 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 13.51
5 228 Mikulová EmmaMikulová Emma 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 13.71
6 291 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 14.55
7 281 Mačaiová PetraMačaiová Petra 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 14.81
257 Kovácsová ViktóriaKovácsová Viktória 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 DNS
Celkom 8 pretekárov