<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ dorastu a st. žiactva

Trnava (27. 5. 2018)

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 10:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 371 Vrecková MichaelaVrecková Michaela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 6 14.10 12,5013,7713,2613,77x14,0814,10
2 238 Váleková NatáliaVáleková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
01 01 7 14.04 12,1613,6814,0414,0413,9513,87x
3 354 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
02 02 5 11.54 11,54x11,0711,5411,4211,3411,54
4 231 Nemcová AdrianaNemcová Adriana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
02 02 4 09.41 09,1108,0109,1809,1807,8609,4108,85
5 325 Reptíková RadoslavaReptíková Radoslava
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
02 02 1 08.72 08,6008,0908,2808,6008,1408,7208,42
6 286 Ochabová GabrielaOchabová Gabriela
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
02 02 3 08.34 08,2908,1208,1008,2908,1607,8708,34
372 Weigertová VeronikaWeigertová Veronika
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 2 DNS 0.0
Celkom 7 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 10:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 203 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 9 12.70 11,7012,7011,6112,70x12,5512,69
2 229 Mixová RadkaMixová Radka
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
03 03 7 11.21 09,6210,9110,2510,9109,5011,21x
3 275 Dulinová ValériaDulinová Valéria
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 8 11.00 10,2010,39x10,3911,0010,41x
4 230 Náterová KarinNáterová Karin
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 6 09.49 08,7609,2409,4909,4908,7308,7709,21
5 224 Hacajova KatarinaHacajova Katarina
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 4 09.33 07,3909,1709,0109,1708,4908,6209,33
6 327 Sochová LauraSochová Laura
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 3 08.74 08,0408,7407,8908,7407,48--
7 245 Danielová ChiaraDanielová Chiara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 5 08.43 08,3408,43x08,4308,35x08,31
8 264 Pecková AnetaPecková Aneta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 1 07.86 07,8606,5106,8507,86x07,04
9 216 Malíková DankaMalíková Danka
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
03 03 2 00.00 0.0
Celkom 9 pretekárov