<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ dorastu a st. žiactva

Trnava (27. 5. 2018)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 27.5.2018 - 09:05) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 165 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 07.67
2 139 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 07.75
3 162 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 07.80
4 39 Müller PatrikMüller Patrik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 07.96
5 75 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.10
6 53 Čulák TomášČulák Tomáš 04 04 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 08.84
7 302 Chen JackChen Jack 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 08.92
65 Kocian JakubKocian Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DQ
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 27.5.2018 - 09:05) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 23 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 07.64
2 69 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.83
3 74 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.08
4 303 Mráz MárioMráz Mário 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 08.19
5 164 Lobotka MatúšLobotka Matúš 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 08.33
6 72 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.50
7 52 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 08.93
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 27.5.2018 - 09:05) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 172 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 07.70
2 47 Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 07.78
3 88 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 07.81
4 64 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.20
5 149 Čmelka MarkoČmelka Marko 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 08.30
6 157 Škodák FilipŠkodák Filip 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 08.42
7 40 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 08.66
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 27.5.2018 - 09:05) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 122 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 07.60
2 151 Klement BranislavKlement Branislav 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 07.83
3 147 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.03
4 36 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.17
5 115 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 08.40
6 16 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.48
7 34 Laca JakubLaca Jakub 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.01
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 122 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 07.60
2 23 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 07.64
3 165 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 07.67
4 172 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 07.70
5 139 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 07.75
6 47 Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 07.78
7 162 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 07.80
8 88 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 07.81
9 69 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.83
9 151 Klement BranislavKlement Branislav 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 07.83
11 39 Müller PatrikMüller Patrik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 07.96
12 147 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.03
13 74 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.08
14 75 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.10
15 36 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.17
16 303 Mráz MárioMráz Mário 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 08.19
17 64 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.20
18 149 Čmelka MarkoČmelka Marko 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 08.30
19 164 Lobotka MatúšLobotka Matúš 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 08.33
20 115 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 08.40
21 157 Škodák FilipŠkodák Filip 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 08.42
22 16 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.48
23 72 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.50
24 40 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 08.66
25 53 Čulák TomášČulák Tomáš 04 04 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 08.84
26 302 Chen JackChen Jack 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 08.92
27 52 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 08.93
28 34 Laca JakubLaca Jakub 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 09.01
65 Kocian JakubKocian Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DQ

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále A (ne, 27.5.2018 - 10:15) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 165 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 07.40
2 122 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 07.53
3 23 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 07.57
4 172 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 07.61
5 139 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 07.66
6 162 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 07.73
7 88 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 07.77
8 47 Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 07.79
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 27.5.2018 - 09:15) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 344 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 08.16
2 246 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.28
3 261 Krokvicová HanaKrokvicová Hana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.66
4 192 Melíšková LianaMelíšková Liana 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 08.93
5 198 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.98
6 244 Beťková JúliaBeťková Júlia 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.14
7 191 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.33
8 249 Hamerlíková PatríciaHamerlíková Patrícia 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.77
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 27.5.2018 - 09:15) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 214 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 08.27
2 227 Macháčková DianaMacháčková Diana 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 08.73
3 348 Čudaiová EmaČudaiová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 08.88
4 366 Štefáneková EmaŠtefáneková Ema 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 08.89
5 186 Horváth EszterHorváth Eszter 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.91
6 193 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 08.92
7 362 Laiferová AdelaLaiferová Adela 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 09.25
274 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 27.5.2018 - 09:15) official Vietor: -2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 363 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 08.20
2 358 Hubschová LíviaHubschová Lívia 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 08.88
3 219 Ščepková EmmaŠčepková Emma 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 09.02
4 199 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.17
5 253 Hudeková AgathaHudeková Agatha 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.20
6 301 Valová NinaValová Nina 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 8 09.27
MS 181 Šimková LenkaŠimková Lenka 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.31
251 Haydenová HanaHaydenová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 27.5.2018 - 09:15) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 347 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 08.30
2 184 Farkas LeaFarkas Lea 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.30
MS 179 Juríčková GabrielaJuríčková Gabriela 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.67
4 233 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 08.86
5 159 Lukáčova MichaelaLukáčova Michaela 04 04 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 09.00
6 357 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 09.06
7 222 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 09.70
8 252 Hrkeľová EliškaHrkeľová Eliška 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.88
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 27.5.2018 - 09:15) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 178 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.37
2 223 Tešíková IvanaTešíková Ivana 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 08.90
3 332 Znášiková PetraZnášiková Petra 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.01
4 266 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.34
5 183 Černá NinaČerná Nina 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.36
6 220 Valíková ViktóriaValíková Viktória 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 09.70
7 155 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 10.30
211 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 DQ
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 06 (ne, 27.5.2018 - 09:15) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 341 Repová KristínaRepová Kristína 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 08.44
MS 180 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.64
3 221 Danková KatarínaDanková Katarína 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 09.02
4 217 Miškovičová NinaMiškovičová Nina 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 09.08
5 258 Krajčovičová AlexandraKrajčovičová Alexandra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.10
6 312 Cibuľová KarinCibuľová Karin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.12
MS 177 Apparicio AndreaApparicio Andrea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.25
8 154 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 10.05
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 344 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 08.16
2 363 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 08.20
3 214 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 08.27
4 246 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.28
5 347 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 08.30
5 184 Farkas LeaFarkas Lea 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.30
7 178 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.37
8 341 Repová KristínaRepová Kristína 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 08.44
9 180 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.64
10 261 Krokvicová HanaKrokvicová Hana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.66
11 179 Juríčková GabrielaJuríčková Gabriela 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.67
12 227 Macháčková DianaMacháčková Diana 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 08.73
13 233 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 08.86
14 348 Čudaiová EmaČudaiová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 08.88
14 358 Hubschová LíviaHubschová Lívia 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 08.88
16 366 Štefáneková EmaŠtefáneková Ema 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 08.89
17 223 Tešíková IvanaTešíková Ivana 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 08.90
18 186 Horváth EszterHorváth Eszter 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.91
19 193 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 08.92
20 192 Melíšková LianaMelíšková Liana 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 08.93
21 198 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.98
22 159 Lukáčova MichaelaLukáčova Michaela 04 04 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 09.00
23 332 Znášiková PetraZnášiková Petra 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.01
24 219 Ščepková EmmaŠčepková Emma 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 09.02
24 221 Danková KatarínaDanková Katarína 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 09.02
26 357 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 09.06
27 217 Miškovičová NinaMiškovičová Nina 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 09.08
28 258 Krajčovičová AlexandraKrajčovičová Alexandra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.10
29 312 Cibuľová KarinCibuľová Karin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.12
30 244 Beťková JúliaBeťková Júlia 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.14
31 199 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.17
32 253 Hudeková AgathaHudeková Agatha 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.20
33 362 Laiferová AdelaLaiferová Adela 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 09.25
33 177 Apparicio AndreaApparicio Andrea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.25
35 301 Valová NinaValová Nina 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 8 09.27
36 181 Šimková LenkaŠimková Lenka 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.31
37 191 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.33
38 266 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.34
39 183 Černá NinaČerná Nina 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.36
40 222 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 09.70
40 220 Valíková ViktóriaValíková Viktória 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 09.70
42 249 Hamerlíková PatríciaHamerlíková Patrícia 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.77
43 252 Hrkeľová EliškaHrkeľová Eliška 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.88
44 154 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 10.05
45 155 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 10.30
274 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 DNS
251 Haydenová HanaHaydenová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 DNS
211 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 DQ

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále A (ne, 27.5.2018 - 10:20) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 363 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 08.02
2 344 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 08.10
3 184 Farkas LeaFarkas Lea 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 08.12
4 214 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 08.18
5 246 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.20
6 347 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 08.21
7 341 Repová KristínaRepová Kristína 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 08.49
8 261 Krokvicová HanaKrokvicová Hana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.84
Celkom 8 pretekárov

100 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 27.5.2018 - 08:45) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 140 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.00
2 62 Filin JakubFilin Jakub 97 97 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.32
3 143 Schnek RichardSchnek Richard 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.54
4 141 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.54
Celkom 4 pretekári

100 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 10:05) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 140 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.98
2 62 Filin JakubFilin Jakub 97 97 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.23
3 116 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 11.34
4 55 Mečíř AdamMečíř Adam 99 99 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 11.55
5 141 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 11.55
6 143 Schnek RichardSchnek Richard 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.55
7 49 Hanic MárioHanic Mário 99 99 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 11.71
8 150 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 11.97
Celkom 8 pretekárov

100 m - Juniori (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 27.5.2018 - 08:45) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 116 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 11.21
2 55 Mečíř AdamMečíř Adam 99 99 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 11.46
3 49 Hanic MárioHanic Mário 99 99 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 11.50
4 150 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 11.82
5 70 Masaryk KristiánMasaryk Kristián 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.36
Celkom 5 pretekárov

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 27.5.2018 - 08:45) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 118 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 11.25
2 110 Šima PatrikŠima Patrik 01 01 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 4 11.86
3 113 Csáky AndreasCsáky Andreas 01 01 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 12.22
4 84 Gruchalák FilipGruchalák Filip 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 12.24
5 21 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 12.42
6 58 Bleščák TomášBleščák Tomáš 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.44
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 27.5.2018 - 08:45) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 41 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.59
2 82 Borčány AdamBorčány Adam 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 11.77
3 135 Larsen MagnusLarsen Magnus 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.03
4 35 Laca MatejLaca Matej 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 12.30
5 68 Krkoška FilipKrkoška Filip 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.70
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 118 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 11.25
2 41 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.59
3 82 Borčány AdamBorčány Adam 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 11.77
4 110 Šima PatrikŠima Patrik 01 01 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 4 11.86
5 135 Larsen MagnusLarsen Magnus 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.03
6 113 Csáky AndreasCsáky Andreas 01 01 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 12.22
7 84 Gruchalák FilipGruchalák Filip 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 12.24
8 35 Laca MatejLaca Matej 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 12.30
9 21 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 12.42
10 58 Bleščák TomášBleščák Tomáš 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.44
11 68 Krkoška FilipKrkoška Filip 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.70

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále A (ne, 27.5.2018 - 10:05) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 41 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 11.65
2 110 Šima PatrikŠima Patrik 01 01 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 3 11.73
3 82 Borčány AdamBorčány Adam 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 12.06
4 135 Larsen MagnusLarsen Magnus 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 12.18
5 84 Gruchalák FilipGruchalák Filip 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 12.20
6 113 Csáky AndreasCsáky Andreas 01 01 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 12.38
7 21 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 12.55
8 35 Laca MatejLaca Matej 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 12.62
Celkom 8 pretekárov

100 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 27.5.2018 - 08:55) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 330 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 12.55
Celkom 1 pretekári

100 m - Juniorky (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 27.5.2018 - 08:55) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 250 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.98
2 182 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 13.04
3 204 Hulínová AlžbetaHulínová Alžbeta 99 99 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 13.62
Celkom 3 pretekári

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 27.5.2018 - 08:55) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 314 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.89
2 260 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.02
3 228 Mikulová EmmaMikulová Emma 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 13.67
4 291 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 14.36
5 241 Adámková JohanaAdámková Johana 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 15.10
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 27.5.2018 - 08:55) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 364 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 12.99
2 235 Ptáčková PatríciaPtáčková Patrícia 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 13.52
3 257 Kovácsová ViktóriaKovácsová Viktória 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 14.18
4 281 Mačaiová PetraMačaiová Petra 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 14.31
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 314 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.89
2 364 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 12.99
3 260 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.02
4 235 Ptáčková PatríciaPtáčková Patrícia 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 13.52
5 228 Mikulová EmmaMikulová Emma 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 13.67
6 257 Kovácsová ViktóriaKovácsová Viktória 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 14.18
7 281 Mačaiová PetraMačaiová Petra 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 14.31
8 291 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 14.36
9 241 Adámková JohanaAdámková Johana 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 15.10

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále A (ne, 27.5.2018 - 10:10) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 364 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 12.84
2 314 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.88
3 260 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.98
4 235 Ptáčková PatríciaPtáčková Patrícia 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 13.51
5 228 Mikulová EmmaMikulová Emma 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 13.71
6 291 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 14.55
7 281 Mačaiová PetraMačaiová Petra 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 14.81
257 Kovácsová ViktóriaKovácsová Viktória 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 DNS
Celkom 8 pretekárov

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 27.5.2018 - 12:40) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 165 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 17.53
2 122 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 17.83
3 23 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 17.98
4 88 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 18.08
5 106 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 18.21
6 14 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 18.72
7 3 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 18.89
48 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 27.5.2018 - 12:40) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 74 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 19.34
2 36 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 19.38
3 149 Čmelka MarkoČmelka Marko 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 19.87
4 64 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 20.06
5 132 Kováč EduardKováč Eduard 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 20.81
6 2 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 22.26
52 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 DNS
80 Varo MatúšVaro Matúš 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 27.5.2018 - 12:40) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 25 Fiala ŠimonFiala Šimon 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 19.19
2 107 Žilinka MartinŽilinka Martin 03 03 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 19.40
3 147 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 19.45
4 20 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 19.66
5 30 Chodelka JakubChodelka Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 20.35
6 303 Mráz MárioMráz Mário 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 20.51
7 53 Čulák TomášČulák Tomáš 04 04 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 21.26
8 302 Chen JackChen Jack 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 21.34
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 165 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 17.53
2 122 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 17.83
3 23 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 17.98
4 88 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 18.08
5 106 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 18.21
6 14 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 18.72
7 3 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 18.89
8 25 Fiala ŠimonFiala Šimon 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 19.19
9 74 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 19.34
10 36 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 19.38
11 107 Žilinka MartinŽilinka Martin 03 03 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 19.40
12 147 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 19.45
13 20 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 19.66
14 149 Čmelka MarkoČmelka Marko 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 19.87
15 64 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 20.06
16 30 Chodelka JakubChodelka Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 20.35
17 303 Mráz MárioMráz Mário 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 20.51
18 132 Kováč EduardKováč Eduard 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 20.81
19 53 Čulák TomášČulák Tomáš 04 04 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 21.26
20 302 Chen JackChen Jack 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 21.34
21 2 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 22.26
48 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 DNS
52 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 DNS
80 Varo MatúšVaro Matúš 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 27.5.2018 - 12:50) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 184 Farkas LeaFarkas Lea 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 19.23
2 344 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 19.46
3 363 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 19.47
4 189 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 19.54
5 214 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 19.59
6 284 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 19.96
7 246 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 20.10
8 369 Tináková EmmaTináková Emma 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 20.79
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 27.5.2018 - 12:50) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 347 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 20.25
2 350 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 20.53
3 193 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 20.71
4 348 Čudaiová EmaČudaiová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 20.74
5 212 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 20.97
6 197 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 21.64
7 199 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 21.80
221 Danková KatarínaDanková Katarína 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 27.5.2018 - 12:50) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 331 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 22.05
2 183 Černá NinaČerná Nina 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 22.17
3 191 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 22.17
4 209 Šreyerová TamaraŠreyerová Tamara 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 22.19
5 210 Štrbová BarboraŠtrbová Barbora 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 22.34
6 222 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 23.16
7 270 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 23.56
8 206 Lipovská SofiaLipovská Sofia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 23.58
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 27.5.2018 - 12:50) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 159 Lukáčova MichaelaLukáčova Michaela 04 04 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 21.74
2 223 Tešíková IvanaTešíková Ivana 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 22.01
3 332 Znášiková PetraZnášiková Petra 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 22.04
4 301 Valová NinaValová Nina 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 22.24
5 252 Hrkeľová EliškaHrkeľová Eliška 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.71
6 274 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 23.79
7 249 Hamerlíková PatríciaHamerlíková Patrícia 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 24.33
8 271 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.16
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 184 Farkas LeaFarkas Lea 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 19.23
2 344 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 19.46
3 363 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 19.47
4 189 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 19.54
5 214 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 19.59
6 284 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 19.96
7 246 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 20.10
8 347 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 20.25
9 350 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 20.53
10 193 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 20.71
11 348 Čudaiová EmaČudaiová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 20.74
12 369 Tináková EmmaTináková Emma 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 20.79
13 212 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 20.97
14 197 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 21.64
15 159 Lukáčova MichaelaLukáčova Michaela 04 04 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 21.74
16 199 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 21.80
17 223 Tešíková IvanaTešíková Ivana 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 22.01
18 332 Znášiková PetraZnášiková Petra 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 22.04
19 331 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 22.05
20 183 Černá NinaČerná Nina 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 22.17
20 191 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 22.17
22 209 Šreyerová TamaraŠreyerová Tamara 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 22.19
23 301 Valová NinaValová Nina 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 22.24
24 210 Štrbová BarboraŠtrbová Barbora 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 22.34
25 222 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 23.16
26 270 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 23.56
27 206 Lipovská SofiaLipovská Sofia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 23.58
28 252 Hrkeľová EliškaHrkeľová Eliška 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.71
29 274 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 23.79
30 249 Hamerlíková PatríciaHamerlíková Patrícia 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 24.33
31 271 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.16
221 Danková KatarínaDanková Katarína 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 DNS

200 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 12:20) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 62 Filin JakubFilin Jakub 97 97 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 22.40
MS 108 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 22.71
3 141 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.16
4 143 Schnek RichardSchnek Richard 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 23.20
5 138 Mrva StanislavMrva Stanislav 95 95 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 23.92
MS 173 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 24.25
140 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 DQ
Celkom 7 pretekárov

200 m - Juniori (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 12:20) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 116 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 22.27
2 150 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 23.04
3 73 Nguyen MichalNguyen Michal 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.86
4 171 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 24.07
5 70 Masaryk KristiánMasaryk Kristián 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 25.05
6 79 Valent OndrejValent Ondrej 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 25.35
Celkom 6 pretekárov

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 27.5.2018 - 12:20) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 118 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 22.00
2 110 Šima PatrikŠima Patrik 01 01 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5 23.31
3 71 Moravčík JakubMoravčík Jakub 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 23.80
4 82 Borčány AdamBorčány Adam 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 23.82
5 142 Ručka PhilippRučka Philipp 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.86
21 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 DNF
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 27.5.2018 - 12:20) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 113 Csáky AndreasCsáky Andreas 01 01 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 25.14
2 68 Krkoška FilipKrkoška Filip 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 25.78
3 35 Laca MatejLaca Matej 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 26.18
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 118 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 22.00
2 110 Šima PatrikŠima Patrik 01 01 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5 23.31
3 71 Moravčík JakubMoravčík Jakub 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 23.80
4 82 Borčány AdamBorčány Adam 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 23.82
5 142 Ručka PhilippRučka Philipp 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.86
6 113 Csáky AndreasCsáky Andreas 01 01 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 25.14
7 68 Krkoška FilipKrkoška Filip 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 25.78
8 35 Laca MatejLaca Matej 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 26.18
21 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 DNF

200 m - Juniorky (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 12:30) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 265 Pomajbova PaulinaPomajbova Paulina 99 99 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 25.20
2 182 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 26.70
3 288 Trnková ViktóriaTrnková Viktória 00 00 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 27.67
Celkom 3 pretekári

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 12:30) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 314 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.92
2 260 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 26.52
3 315 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.64
4 207 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 26.97
5 257 Kovácsová ViktóriaKovácsová Viktória 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 29.49
6 291 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 30.27
7 295 Ábelová ErikaÁbelová Erika 01 01 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 30.78
Celkom 7 pretekárov

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 27.5.2018 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 48 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 37.20
2 106 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 37.94
3 88 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 39.01
4 83 Fáber RenéFáber René 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 39.62
5 14 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 39.83
6 87 Prochác FilipProchác Filip 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 40.43
7 3 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 42.38
52 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 27.5.2018 - 09:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 139 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 38.95
2 107 Žilinka MartinŽilinka Martin 03 03 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 42.03
3 162 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 43.02
4 157 Škodák FilipŠkodák Filip 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 44.47
5 132 Kováč EduardKováč Eduard 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 45.00
6 16 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 45.92
7 2 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 47.34
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 48 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 37.20
2 106 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 37.94
3 139 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 38.95
4 88 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 39.01
5 83 Fáber RenéFáber René 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 39.62
6 14 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 39.83
7 87 Prochác FilipProchác Filip 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 40.43
8 107 Žilinka MartinŽilinka Martin 03 03 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 42.03
9 3 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 42.38
10 162 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 43.02
11 157 Škodák FilipŠkodák Filip 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 44.47
12 132 Kováč EduardKováč Eduard 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 45.00
13 16 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 45.92
14 2 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 47.34
52 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 8 DNS

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 27.5.2018 - 09:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 189 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 42.65
2 284 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 44.95
3 358 Hubschová LíviaHubschová Lívia 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 46.56
4 251 Haydenová HanaHaydenová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 48.33
5 243 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 49.79
6 219 Ščepková EmmaŠčepková Emma 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 49.94
7 217 Miškovičová NinaMiškovičová Nina 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 50.37
8 266 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 50.62
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 27.5.2018 - 09:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 197 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 47.10
2 297 Mesáková NatáliaMesáková Natália 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 47.99
3 210 Štrbová BarboraŠtrbová Barbora 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 48.78
4 362 Laiferová AdelaLaiferová Adela 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 50.06
5 273 Zápražná TamaraZápražná Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 50.81
195 Szabó AbigelSzabó Abigel 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 189 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 42.65
2 284 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 44.95
3 358 Hubschová LíviaHubschová Lívia 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 46.56
4 197 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 47.10
5 297 Mesáková NatáliaMesáková Natália 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 47.99
6 251 Haydenová HanaHaydenová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 48.33
7 210 Štrbová BarboraŠtrbová Barbora 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 48.78
8 243 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 49.79
9 219 Ščepková EmmaŠčepková Emma 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 49.94
10 362 Laiferová AdelaLaiferová Adela 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 50.06
11 217 Miškovičová NinaMiškovičová Nina 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 50.37
12 266 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 50.62
13 273 Zápražná TamaraZápražná Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 50.81
195 Szabó AbigelSzabó Abigel 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS

400 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 108 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:50.48
MS 173 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 0:52.44
3 138 Mrva StanislavMrva Stanislav 95 95 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:55.49
Celkom 3 pretekári

400 m - Juniori (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 49 Hanic MárioHanic Mário 99 99 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 0:50.45
MS 175 Kvasnica MatejKvasnica Matej 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 0:51.99
3 141 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 0:53.37
Celkom 3 pretekári

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 41 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 0:51.99
2 5 Dráfi KarolDráfi Karol 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 0:52.78
3 82 Borčány AdamBorčány Adam 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 0:52.85
4 71 Moravčík JakubMoravčík Jakub 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:53.07
5 142 Ručka PhilippRučka Philipp 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:54.12
Celkom 5 pretekárov

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 09:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 262 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:59.94
2 315 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:01.86
3 298 Pločeková NatáliaPločeková Natália 01 01 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 1:09.13
38 Privalincová SoňaPrivalincová Soňa 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 DQ
Celkom 4 pretekári

800 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 10:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
MS 119 Polák MichalPolák Michal 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 2:12.09
2 6 Fulop IstvánFulop István 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:19.58
3 90 Vila - Olah MateoVila - Olah Mateo 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:25.51
4 81 Ambruš OndrejAmbruš Ondrej 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 2:25.79
Celkom 4 pretekári

800 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 10:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 19 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:18.89
2 85 Kováč AdamKováč Adam 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:19.89
3 57 Hrušecký FilipHrušecký Filip 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 11 2:20.30
4 164 Lobotka MatúšLobotka Matúš 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 2:20.30
5 115 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 10 2:23.05
6 54 Hruška PeterHruška Peter 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 9 2:24.22
7 86 Paška KristiánPaška Kristián 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 2:24.27
8 25 Fiala ŠimonFiala Šimon 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 2:24.90
9 160 Aštáry SamuelAštáry Samuel 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 2:28.00
10 95 Jobb JakubJobb Jakub 04 04 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6 2:29.18
11 76 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:29.60
12 305 Obrtlík DominikObrtlík Dominik 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 12 2:30.69
Celkom 12 pretekárov

800 m - Juniorky (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 10:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 317 Lackovičová SimonaLackovičová Simona 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:41.53
Celkom 1 pretekári

800 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 10:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 300 Urbanová NaďaUrbanová Naďa 02 02 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 2:30.68
Celkom 1 pretekári

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 27.5.2018 - 10:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 225 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 2:31.41
2 226 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 2:32.30
3 276 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:33.24
4 196 Šranková AngelikaŠranková Angelika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:40.82
5 215 Hornáková SimonaHornáková Simona 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 2:45.87
6 240 Zmeková KristínaZmeková Kristína 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 2:58.57
7 222 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 2:59.45
195 Szabó AbigelSzabó Abigel 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 27.5.2018 - 10:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 296 Danková TerezkaDanková Terezka 03 03 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 2:47.36
2 312 Cibuľová KarinCibuľová Karin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:48.04
3 293 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 2:49.77
4 331 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:55.40
5 154 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 2:58.63
6 155 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 3:08.42
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 225 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 2:31.41
2 226 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 2:32.30
3 276 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:33.24
4 196 Šranková AngelikaŠranková Angelika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:40.82
5 215 Hornáková SimonaHornáková Simona 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 2:45.87
6 296 Danková TerezkaDanková Terezka 03 03 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 2:47.36
7 312 Cibuľová KarinCibuľová Karin 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:48.04
8 293 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 2:49.77
9 331 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:55.40
10 240 Zmeková KristínaZmeková Kristína 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 2:58.57
11 154 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 2:58.63
12 222 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 2:59.45
13 155 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 3:08.42
195 Szabó AbigelSzabó Abigel 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 DNS

1500 m - Juniori (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 112 Búzek FilipBúzek Filip 00 00 AK Junior HoličAK Junior Holič 5:20.63
Celkom 1 pretekári

1500 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 5 Dráfi KarolDráfi Karol 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 4:33.97
2 144 Slivka PavolSlivka Pavol 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 4:46.08
3 114 Riečicky Pavol VendelRiečicky Pavol Vendel 02 02 AK Junior HoličAK Junior Holič 4:50.63
Celkom 3 pretekári

1500 m - Juniorky (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 205 Kuchtová DominikaKuchtová Dominika 99 99 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 5:08.99
Celkom 1 pretekári

1500 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 287 Štrpková LuciaŠtrpková Lucia 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 5:18.80
2 299 Šišková AndreaŠišková Andrea 01 01 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 5:27.12
3 355 Harceková MáriaHarceková Mária 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 5:37.32
4 202 Dudášová PetronelaDudášová Petronela 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 5:45.43
Celkom 4 pretekári

2000 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 212 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 7:02.47
2 236 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 7:28.78
3 267 Sedgwick NinaSedgwick Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 7:31.19
4 326 Seidlová SimonaSeidlová Simona 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 7:33.60
5 206 Lipovská SofiaLipovská Sofia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 7:43.96
6 294 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6 9:28.66
Celkom 6 pretekárov

3000 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 50 Hiadlovský TadeášHiadlovský Tadeáš 03 03 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 10:27.93
2 105 Zubák AdamZubák Adam 04 04 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 10:30.24
3 4 Poracký LiborPoracký Libor 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 10:31.10
4 137 Mihalička AlexMihalička Alex 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10:31.17
5 96 Krahulec TomášKrahulec Tomáš 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 7 11:10.24
6 61 Emanuel RadovanEmanuel Radovan 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11:13.84
7 42 Sauer TimurSauer Timur 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 11:17.03
Celkom 7 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 27.5.2018 - 08:15) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 33 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 14.67
MS 129 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 7 15.31
3 30 Chodelka JakubChodelka Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 16.19
4 93 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 16.21
5 54 Hruška PeterHruška Peter 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 17.69
6 124 Prusák JurajPrusák Juraj 04 04 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 17.71
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 27.5.2018 - 08:15) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 128 Paterek TomášPaterek Tomáš 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 6 16.11
2 69 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 16.17
MS 126 Hajdu MarekHajdu Marek 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 5 18.68
4 80 Varo MatúšVaro Matúš 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 18.95
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 33 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 14.67
2 129 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 7 15.31
3 128 Paterek TomášPaterek Tomáš 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 6 16.11
4 69 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 16.17
5 30 Chodelka JakubChodelka Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 16.19
6 93 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 16.21
7 54 Hruška PeterHruška Peter 03 03 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 17.69
8 124 Prusák JurajPrusák Juraj 04 04 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 17.71
9 126 Hajdu MarekHajdu Marek 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 5 18.68
10 80 Varo MatúšVaro Matúš 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 18.95

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 08:25) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 330 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 14.38
2 319 Lukáčová SimonaLukáčová Simona 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 17.03
Celkom 2 pretekári

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 08:25) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 207 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 16.00
2 320 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 16.13
3 256 Koláriková LesanaKoláriková Lesana 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 16.89
4 268 Solčanyová ĽudmilaSolčanyová Ľudmila 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 19.11
Celkom 4 pretekári

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 27.5.2018 - 08:35) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 329 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 14.51
2 311 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 15.35
3 368 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 15.58
4 316 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 16.33
5 350 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 16.37
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 27.5.2018 - 08:35) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 200 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 16.46
2 253 Hudeková AgathaHudeková Agatha 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 17.89
3 192 Melíšková LianaMelíšková Liana 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 18.07
4 186 Horváth EszterHorváth Eszter 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 19.26
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 329 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 14.51
2 311 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 15.35
3 368 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 15.58
4 316 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 16.33
5 350 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 16.37
6 200 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 16.46
7 253 Hudeková AgathaHudeková Agatha 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 17.89
8 192 Melíšková LianaMelíšková Liana 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 18.07
9 186 Horváth EszterHorváth Eszter 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 19.26

110 m prekážok [99,1 cm] - Juniori (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 08:00) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 150 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 15.28
MS 1 Žilavý MarcelŽilavý Marcel 00 00 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 15.98
Celkom 2 pretekári

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 08:00) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 117 Lukáč MartinLukáč Martin 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 16.93
2 133 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 18.45
MS 127 Kajtor RichardKajtor Richard 02 02 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 4 19.98
146 Šimune KristiánŠimune Kristián 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 DNF
Celkom 4 pretekári

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 27.5.2018 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 56 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:42.15
2 93 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 0:44.97
3 20 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:46.79
4 161 Červený SamuelČervený Samuel 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 0:48.01
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 27.5.2018 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 129 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 2 0:42.40
2 172 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 0:46.20
MS 128 Paterek TomášPaterek Tomáš 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 6 0:47.80
MS 126 Hajdu MarekHajdu Marek 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 4 0:48.22
5 148 Vanko MarekVanko Marek 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:56.63
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 56 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:42.15
2 129 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 2 0:42.40
3 93 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 0:44.97
4 172 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 0:46.20
5 20 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:46.79
6 128 Paterek TomášPaterek Tomáš 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 6 0:47.80
7 161 Červený SamuelČervený Samuel 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 0:48.01
8 126 Hajdu MarekHajdu Marek 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 4 0:48.22
9 148 Vanko MarekVanko Marek 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:56.63

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 27.5.2018 - 12:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 329 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:44.59
2 311 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 0:45.96
3 201 Bezáková LenkaBezáková Lenka 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 0:46.00
4 368 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 0:47.29
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 27.5.2018 - 12:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 254 Hulíková TamaraHulíková Tamara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:51.62
2 272 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 0:54.64
3 209 Šreyerová TamaraŠreyerová Tamara 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 0:55.02
4 248 Frimmerová SarahFrimmerová Sarah 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:56.01
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 329 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:44.59
2 311 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 0:45.96
3 201 Bezáková LenkaBezáková Lenka 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 0:46.00
4 368 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 0:47.29
5 254 Hulíková TamaraHulíková Tamara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:51.62
6 272 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 0:54.64
7 209 Šreyerová TamaraŠreyerová Tamara 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 0:55.02
8 248 Frimmerová SarahFrimmerová Sarah 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:56.01

400 m prekážok [91,4 cm] - Juniori (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 176 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 0:58.41
2 171 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 1:00.86
Celkom 2 pretekári

400 m prekážok [83,8 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 28 Halvoň PavolHalvoň Pavol 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 0:58.35
2 146 Šimune KristiánŠimune Kristián 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:59.11
MS 117 Lukáč MartinLukáč Martin 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 1:01.22
4 133 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:02.66
127 Kajtor RichardKajtor Richard 02 02 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 6 DNS
Celkom 5 pretekárov

400 m prekážok [76,2 cm] - Juniorky (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 250 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 1:11.63
Celkom 1 pretekári

400 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 365 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 1:08.75
Celkom 1 pretekári

1500 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 161 Červený SamuelČervený Samuel 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 5:20.73
2 66 Kravárik OliverKravárik Oliver 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 5:31.58
3 60 Černiansky PeterČerniansky Peter 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 5:34.26
4 92 Gašpar Ján JurajGašpar Ján Juraj 04 04 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6 6:22.45
5 98 Marťák ErikMarťák Erik 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 6:57.62
Celkom 5 pretekárov

1500 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 239 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 5:48.23
2 198 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 5:58.24
3 370 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 6:25.45
4 346 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 6:51.76
5 359 Janíková LuciaJaníková Lucia 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 6:56.25
6 357 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 6:58.43
7 356 Havjerová JúliaHavjerová Júlia 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 7:07.25
Celkom 7 pretekárov

2000 m prekážok [91,4 cm] - Muži (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 323 Kompas MatúšKompas Matúš 92 92 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 6:19.56
Celkom 1 pretekári

2000 m prekážok [91,4 cm] - Juniori (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 145 Šajter RomanŠajter Roman 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 6:37.32
2 333 Kačina SebastiánKačina Sebastián 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6:52.83
Celkom 2 pretekári

2000 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 78 Šimlaštík MiroslavŠimlaštík Miroslav 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 6:59.38
2 77 Surový SamuelSurový Samuel 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 7:11.42
3 134 Laktiš JakubLaktiš Jakub 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 7:21.88
4 11 Kecskés MartinKecskés Martin 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 7:31.72
5 28 Halvoň PavolHalvoň Pavol 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 7:37.55
Celkom 5 pretekárov

2000 m prekážok [76,2 cm] - Juniorky (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 324 Ondrušová RomanaOndrušová Romana 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 9:28.17
Celkom 1 pretekári

2000 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 27.5.2018 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 313 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10:30.62
Poznámky:
10:30,22
Celkom 1 pretekári

Skok do výšky - Muži (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 10:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 180185190195200
1 111 Votruba AdamVotruba Adam
AK Junior HoličAK Junior Holič
95 95 1 195 oooxoxxx
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 10:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 150155160165170175178
1 109 Šefčík OliverŠefčík Oliver
AK Junior HoličAK Junior Holič
02 02 175 oooooxxoxxx
2 114 Riečicky Pavol VendelRiečicky Pavol Vendel
AK Junior HoličAK Junior Holič
02 02 2 170 oooooxxx
3 58 Bleščák TomášBleščák Tomáš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 1 170 oooxoxoxxx
4 15 Pavuk TimoPavuk Timo
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 3 165 oooxxoxxx
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 09:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130135140145148153158163168173176179181
1 167 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 6 163 --xooooxooxxx
2= 13 Očkay BranislavOčkay Branislav
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 3 153 oooooxoxxx
2= 124 Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
04 04 5 153 --oooxoxxx
4 95 Jobb JakubJobb Jakub
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
04 04 2 145 -oxoxxoxxx
5 148 Vanko MarekVanko Marek
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 4 140 -ooxxx
6 160 Aštáry SamuelAštáry Samuel
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
04 04 1 135 oxoxxx
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130135140145150155160163166169172175178181
1= 328 Bošková KristínaBošková Kristína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
99 99 1 166 -----ooxoxxoxxx
1= 131 Zavilinská MonikaZavilinská Monika
AK Junior HoličAK Junior Holič
99 99 173 ooooxoxx
2 310 Bírová NinaBírová Nina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 2 140 -ooxxx
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130135140145150155160163166169172175178
1 263 Lafeková MartinaLafeková Martina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
01 01 1 145 -oooxxx
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 08:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 120125130135140145150155158160
MS 179 Juríčková GabrielaJuríčková Gabriela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
03 03 19 155 ----ooxoo-xxx
2 373 Zavřelová EmaZavřelová Ema
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 18 155 -oxooooxoxoxxx
3 289 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 14 150 oooooooxxx
4 280 Kukučková ElenaKukučková Elena
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 16 150 -ooooxooxxx
5 369 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 17 145 --oooxoxxx
6 367 Šujanová EllaŠujanová Ella
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 12 140 ooxxooxxoxxx
7 337 Chovancová TerezaChovancová Tereza
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
04 04 1 135 ooooxx
8= 272 Urminská EmaUrminská Ema
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 6 135 -ooxoxxx
8= 229 Mixová RadkaMixová Radka
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
03 03 11 135 oooxoxxx
8= 350 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 7 135 -ooxoxxx
11= 342 Suchopová NikolSuchopová Nikol
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
04 04 5 130 oooxxx
11= 361 Krištofová LauraKrištofová Laura
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 2 130 oooxxx
13= 356 Havjerová JúliaHavjerová Júlia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
04 04 8 130 ooxoxxx
13= 277 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 13 130 ooxoxxx
15 346 Brezanová NatáliaBrezanová Natália
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 15 130 ooxxoxxx
16= 339 Laurová ViktóriaLaurová Viktória
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
04 04 9 125 ooxxx
16= 359 Janíková LuciaJaníková Lucia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
04 04 10 125 -oxxx
18 259 Kramárová ZuzanaKramárová Zuzana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 4 125 xooxxx
19 237 Rybáriková NatáliaRybáriková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 3 125 xoxoxxx
Celkom 19 pretekárov

Skok o žrdi - Muži (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 07:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 280290300310320330340350360370380
1 37 Mclennan StephenMclennan Stephen
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
78 78 370 -------oooxxx
2 46 Vašina JozefVašina Jozef
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
66 66 350 -------oxxx
3 Burda JiříBurda Jiří
Česká republikaČeská republika
67 67 350 -------xxoxxx
4 22 Bajner MiroslavBajner Miroslav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
57 57 320 xoo-oo-xx-x
MS 174 Pažák PeterPažák Peter
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
57 57 310 xoxoooxxx
Celkom 5 pretekárov

Skok o žrdi - Starší žiaci (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 07:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 180200220230240250260270280290300310320330340350360
1 33 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 350 --------o-o-o-xooxxx
2 30 Chodelka JakubChodelka Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 310 ------o-ooxxoxoxxx
3 43 Seko JakubSeko Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 220 oxoxxoxxx
Celkom 3 pretekárov

Skok o žrdi - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 09:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 180200220240
1 310 Bírová NinaBírová Nina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 1 220 -ooxxx
Celkom 1 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenky (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 09:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 180200220240260280290300311321
MS 374 Paliderová LujzaPaliderová Lujza
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
02 02 4 311 ----oooxooxxx
2 207 Miklová MariettaMiklová Marietta
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 3 290 ---ooxxoxoxxx
3 202 Dudášová PetronelaDudášová Petronela
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 2 220 oooxxx
4 325 Reptíková RadoslavaReptíková Radoslava
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
02 02 1 180 xoxxx
Celkom 4 pretekárov

Skok o žrdi - Staršie žiačky (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 09:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 160180200210220230240
1 208 Rampašeková ZojaRampašeková Zoja
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 2 230 -ooooxoxxx
2 211 Záborská DianaZáborská Diana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
05 05 1 200 -xooxxx
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Muži (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 44 Šuba JánŠuba Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
94 94 2 661 -1.2 m/s 618  -1.2635  +0.2x635657  -0.1661  -1.2x
2 45 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
97 97 1 651 -1.7 m/s 473  -0.4xx473x477  +0.0651  -1.7
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Juniori (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
MS 1 Žilavý MarcelŽilavý Marcel
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
00 00 1 614 -0.6 m/s 519  -1.3605  -1.1614  -0.6614614  +0.6612  -0.5477  -1.8
2 73 Nguyen MichalNguyen Michal
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 2 609 -0.2 m/s 563  -0.5609  -0.2594  -0.4609-607  -1.4564  -0.3
3 130 Brath RichardBrath Richard
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 3 583 +0.4 m/s 581  -0.4x583  +0.4583557  -0.3579  -0.1583  -1.0
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 169 Richtárech MartinRichtárech Martin
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 6 594 -0.5 m/s 588  -0.7x594  -0.5594583  +0.8592  +0.2593  -0.6
2 84 Gruchalák FilipGruchalák Filip
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
01 01 5 587 -0.7 m/s 524  +0.1570  -0.6571  -0.7571577  +0.9x587  -0.7
3 135 Larsen MagnusLarsen Magnus
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
02 02 4 569 +0.9 m/s xx526  +0.4526499  +0.6569  +0.9x
4 15 Pavuk TimoPavuk Timo
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 3 540 +1.5 m/s 533  -0.8534  -0.9529  +0.5534534  +0.3520  +0.6540  +1.5
5 120 Cvik JakubCvik Jakub
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
02 02 1 522 +1.1 m/s 519  -0.8457  -0.4x519xx522  +1.1
6 109 Šefčík OliverŠefčík Oliver
AK Junior HoličAK Junior Holič
02 02 2 495 +0.9 m/s 435  -1.0356  -0.2479  -0.2479x457  +0.1495  +0.9
Celkom 6 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 47 Dvoran MatejDvoran Matej
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
04 04 12 580 +0.5 m/s x560  -1.3551  +0.9560x566  +0.2580  +0.5
2 75 Pobjecký MatejPobjecký Matej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 10 551 +1.8 m/s 540  -0.7xx540543  +0.0551  +1.8525  +1.9
3 122 Hozlár MatejHozlár Matej
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
03 03 13 551 +0.1 m/s 488  +0.0487  -1.6532  +0.8532523  -0.3501  -0.8551  +0.1
4 167 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 11 544 -0.3 m/s 490  -1.3510  -1.2536  -0.2536530  -0.7544  -0.3540  +2.2
5 13 Očkay BranislavOčkay Branislav
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 5 537 -0.2 m/s 507  -1.2537  -0.2528  -1.3537x526  +0.4515  +0.7
6 54 Hruška PeterHruška Peter
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
03 03 9 520 +0.2 m/s 429  -0.1473  -1.5492  -0.4492492  -0.8520  +0.2513  +0.2
7 124 Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
04 04 8 509 +0.4 m/s 477  -0.6505  +0.1492  +0.3505509  +0.4xx
8 16 Peregrín MartinPeregrín Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 6 468 -0.4 m/s 468  -0.4460  -0.1451  -0.3468448  -0.5460  -0.1440  +0.5
9 65 Kocian JakubKocian Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 7 444 -1.1 m/s 444  -1.1442  -0.5440  -0.5444
10 40 Nduka SamuelNduka Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 3 438 -1.7 m/s 432  -1.0x438  -1.7438
11 102 Truban MatúšTruban Matúš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 4 422 +0.1 m/s 407  -1.4422  +0.1410  -1.1422
12 34 Laca JakubLaca Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 2 401 -0.5 m/s x395  -0.4401  -0.5401
Celkom 12 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 09:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 318 Lehocká NatáliaLehocká Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 3 538 -0.5 m/s 513  -1.4538  -0.5506  -1.5538508  -2.6516  -1.8-
2 322 Merčáková NatáliaMerčáková Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 1 479 -1.1 m/s 458  -1.4419  -0.9397  -0.7458466  +0.2470  -1.7479  -1.1
3 204 Hulínová AlžbetaHulínová Alžbeta
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
99 99 2 467 -2.3 m/s 440  -2.2x467  -2.3467xxx
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 09:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 320 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
02 02 4 469 +0.4 m/s 460  -13.0456  -1.6450  -0.9460469  +0.4448  -0.9460  -0.3
2 256 Koláriková LesanaKoláriková Lesana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
01 01 3 469 +0.3 m/s 447  -0.1457  -1.5456  -0.4457444  +0.4424  -1.2469  +0.3
3 281 Mačaiová PetraMačaiová Petra
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
02 02 2 432 +0.0 m/s 432  +0.0x400  -0.5432410  +0.4x432  -0.1
4 241 Adámková JohanaAdámková Johana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 1 414 -0.9 m/s xx404  +0.6404307  -0.5403  -1.8414  -0.9
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon