<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, st. žiakov, st. žiačok

Banská Bystrica (12. - 13. 5. 2018)
Sedemboj - Juniorky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4197
2 Lehocká NatáliaLehocká Natália 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4055
3 Rudzanová TerezaRudzanová Tereza 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3905
4 Ďuricová KatarínaĎuricová Katarína 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3500
Poznámky:
Priebežný bodový stav po prvom dni.
Celkom 4 pretekári
Sedemboj - Dorastenky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4033
2 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3996
3 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3918
4 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3818
5 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3717
6 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3449
7 Hádeková SabinaHádeková Sabina 01 01 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3177
Poznámky:
Priebežný bodový stav po prvom dni.
Celkom 7 pretekárov
Sedemboj - Staršie žiačky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4711
2 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4086
3 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3961
4 Tináková EmmaTináková Emma 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3465
5 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3376
6 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3141
7 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3114
8 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3091
9 Kočišová ErikaKočišová Erika 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3062
10 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2918
11 Valachová SaraValachová Sara 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2766
12 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2664
13 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2537
Poznámky:
Priebežný bodový stav po prvom dni.
Celkom 13 pretekárov
Deväťboj - Starší žiaci
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3950
2 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 3532
Chodelka JakubChodelka Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra DQ
Poznámky:
Priebežný bodový stav po prvom dni.
Celkom 3 pretekári
Desaťboj - Juniori
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Benda JakubBenda Jakub 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4828
2 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4634
3 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4415
4 Žiak AdrianŽiak Adrian 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4390
Poznámky:
Priebežný bodový stav po prvom dni.
Celkom 4 pretekári
Desaťboj - Dorastenci
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Straška LukášStraška Lukáš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5604
2 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5421
3 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 02 02 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4433
Poznámky:
Priebežný bodový stav po prvom dni.
Celkom 3 pretekári