<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, st. žiakov, st. žiačok

Banská Bystrica (12. - 13. 5. 2018)

Skok do diaľky - Juniori (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 09:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 29 Benda JakubBenda Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
00 00 1 671 +1.1 m/s 633  -0,30 665  1,10 671  1,10 671 746.00
2 26 Žiak AdrianŽiak Adrian
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 4 595 +0.1 m/s 490  0,70 466  -0,50 595  0,10 595 576.00
3 27 Kišš MátéKišš Máté
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
99 99 3 594 +1.3 m/s 594  1,30 554  1,10 585  0,10 594 574.00
4 28 Fabián MartinFabián Martin
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
00 00 2 577 -0.1 m/s 540  -1,00 577  -0,10 570  0,60 577 537.00
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 09:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 33 Straška LukášStraška Lukáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 3 675 +0.0 m/s 652  -0,10 675  0,00 660  -0,30 675 755.00
2 31 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 2 615 +0.0 m/s x 615  0,00 x 615 619.00
3 32 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
02 02 1 554 +1.2 m/s 460  1,40 547  1,10 554  1,20 554 490.00
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci (Finále)

Finále (ne, 13.5.2018 - 09:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 25 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 3 555 +1.4 m/s 555  1,40 555 492.00
2 37 Vánovský MariánVánovský Marián
ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince
03 03 1 470 +0.0 m/s 470  0,00 470 326.00
35 Chodelka JakubChodelka Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 2 DNF - 0.00
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 13.5.2018 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 4 Rudzanová TerezaRudzanová Tereza
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 1 555 -0.1 m/s 555  -0,10 555 715.00
2 3 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 4 536 +0.0 m/s 536  0,00 536 660.00
3 2 Lehocká NatáliaLehocká Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 3 507 +0.1 m/s 507  0,10 507 578.00
4 1 Ďuricová KatarínaĎuricová Katarína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
00 00 2 468 +0.0 m/s 468  0,00 468 474.00
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky (Finále)

Finále (ne, 13.5.2018 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 23 Kováčová CarolinaKováčová Carolina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 4 525 +0.8 m/s 525  0,80 525 628.00
2 18 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
02 02 6 500 +0.0 m/s 500  0,00 500 559.00
3 22 Ondrejková MonikaOndrejková Monika
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 7 495 +0.0 m/s 495  0,00 495 546.00
4 19 Miklová MariettaMiklová Marietta
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 1 476 -0.6 m/s 476  -0,60 476 495.00
5 21 Hádeková SabinaHádeková Sabina
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
01 01 3 467 -0.2 m/s 467  -0,20 467 472.00
6 20 Géciová DominikaGéciová Dominika
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
02 02 5 460 +0.0 m/s 460  0,00 460 454.00
7 24 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 2 455 -1.1 m/s 455  -1,10 455 441.00
Celkom 7 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky (Finále)

Finále (ne, 13.5.2018 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 5 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 12 525 +0.0 m/s 525  0,00 525 628.00
2 6 Švecová AndreaŠvecová Andrea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 13 515 +0.0 m/s 515  0,00 515 601.00
3 17 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 11 510 +0.0 m/s 510  0,00 510 587.00
4 10 Čederlová ElaČederlová Ela
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 7 485 +0.0 m/s 485  0,00 485 519.00
5= 8 Kočišová ErikaKočišová Erika
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
03 03 2 474 +0.0 m/s 474  0,00 474 490.00
5= 7 Diňová JarmilaDiňová Jarmila
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 6 474 +0.0 m/s 474  0,00 474 490.00
7 14 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 1 467 +0.0 m/s 467  0,00 467 472.00
8 15 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 9 460 +0.0 m/s 460  0,00 460 454.00
9 9 Valachová SaraValachová Sara
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
03 03 3 430 +0.0 m/s 430  0,00 430 379.00
10 13 Galušková KristínaGalušková Kristína
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
03 03 5 426 +0.0 m/s 426  0,00 426 369.00
11 12 Masárová LauraMasárová Laura
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 4 416 -0.8 m/s 416  -0,80 416 345.00
16 Fotulová MiaFotulová Mia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 10 NM 000 - 0.00
11 Veselská SandraVeselská Sandra
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 8 NM 000 - 0.00
Celkom 13 pretekárov