<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, st. žiakov, st. žiačok

Banská Bystrica (12. - 13. 5. 2018)

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 12.5.2018 - 13:15) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 6 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 18.70 935.00
2 16 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 19.51 835.00
3 5 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 19.78 802.00
4 17 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 20.07 768.00
5 15 Tináková EmmaTináková Emma 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 20.59 709.00
6 11 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 20.73 693.00
7 9 Valachová SaraValachová Sara 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 22.29 529.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 12.5.2018 - 13:15) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 10 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 19.60 824.00
2 13 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 20.31 740.00
3 7 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 20.53 715.00
4 14 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 20.67 700.00
5 12 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 20.72 694.00
6 8 Kočišová ErikaKočišová Erika 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 21.17 645.00
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 6 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 18.70 935.00
2 16 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 19.51 835.00
3 10 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 19.60 824.00
4 5 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 19.78 802.00
5 17 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 20.07 768.00
6 13 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 20.31 740.00
7 7 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 20.53 715.00
8 15 Tináková EmmaTináková Emma 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 20.59 709.00
9 14 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 20.67 700.00
10 12 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 20.72 694.00
11 11 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 20.73 693.00
12 8 Kočišová ErikaKočišová Erika 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 21.17 645.00
13 9 Valachová SaraValachová Sara 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 22.29 529.00