<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, st. žiakov, st. žiačok

Banská Bystrica (12. - 13. 5. 2018)

Skok do výšky - Juniori (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 151154157160163166169172175178 Body
1 29 Benda JakubBenda Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
00 00 1 169 - o o o o xo o xxx 536.00
2 28 Fabián MartinFabián Martin
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
00 00 2 169 - o o o xxo o xo xxx 536.00
3 27 Kišš MátéKišš Máté
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
99 99 3 163 - o o xo xxo xxx 488.00
4 26 Žiak AdrianŽiak Adrian
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 4 160 o o o xo xxx 464.00
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 145148151154157160163166169172175178181184187 Body
1 33 Straška LukášStraška Lukáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 3 184 - - - - - o - o - o o xo xxo xxo xxx 661.00
2 32 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
02 02 1 181 - - - - - - xo xo o o xo xo o xx- 636.00
3 31 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 2 160 o - o - o xo xxx 464.00
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci (Finále)

Finále (ne, 13.5.2018 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Body
1 37 Vánovský MariánVánovský Marián
ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince
03 03 1 150 389.00
2 25 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 3 138 303.00
35 Chodelka JakubChodelka Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 2 DNF 0.00
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Juniorky (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 140143146149152155158161164 Body
1 1 Ďuricová KatarínaĎuricová Katarína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
00 00 1 161 o - o o xo xo xo o xxx 747.00
2 3 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 2 158 - o o o o o o xxx 712.00
3 2 Lehocká NatáliaLehocká Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 3 158 o o - o xxo xo xo xxx 712.00
4 4 Rudzanová TerezaRudzanová Tereza
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 4 152 o o o xo xo xxx 644.00
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 128131134137140143146149152155 Body
1 22 Ondrejková MonikaOndrejková Monika
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 6 152 - o o o o o xo o o xx 644.00
2 18 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
02 02 1 149 - - o o o o o xxo xxx 610.00
3 20 Géciová DominikaGéciová Dominika
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
02 02 2 149 o o o o o xxo xo xxo xxx 610.00
4 24 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 7 146 - o o o xxo xo xo xxx 577.00
5 23 Kováčová CarolinaKováčová Carolina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 4 143 - - o o o o xxx 544.00
6 21 Hádeková SabinaHádeková Sabina
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
01 01 3 137 - - o xo xxx 481.00
7 19 Miklová MariettaMiklová Marietta
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 5 128 o xxx 389.00
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 120123126129132135138141144147150153 Body
1 13 Galušková KristínaGalušková Kristína
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
03 03 4 150 - - - - - - o o o o xo xxx 621.00
2 11 Veselská SandraVeselská Sandra
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 13 150 - - - xo o o o o o o xxo xxx 621.00
3 15 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 10 147 - - - - - o o o o o xxx 588.00
4 17 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 8 144 - - o o o o o o o xxx 555.00
5= 5 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 7 144 - - o o o o o xo o xxx 555.00
5= 10 Čederlová ElaČederlová Ela
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 1 144 o o o o o o o xo o xxx 555.00
7 8 Kočišová ErikaKočišová Erika
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
03 03 5 144 o o o o o o o xo xxo xxx 555.00
8 16 Fotulová MiaFotulová Mia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 3 141 o o o o o o xxo o xxx 523.00
9 9 Valachová SaraValachová Sara
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
03 03 11 138 o o o o o o xxo xxx 491.00
10 6 Švecová AndreaŠvecová Andrea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 9 138 o o o o xo o xxo xxx 491.00
11 7 Diňová JarmilaDiňová Jarmila
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 2 132 o xo o o xo xxx 429.00
12 12 Masárová LauraMasárová Laura
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 6 129 o xo o xxo xx- 399.00
13 14 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 12 126 o xo o xxx 369.00
Celkom 13 pretekárov