<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, st. žiakov, st. žiačok

Banská Bystrica (12. - 13. 5. 2018)

Hod oštepom 500 g - Dorastenky (Finále)

Finále (ne, 13.5.2018 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 18 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
02 02 6 26.00 0.0 401.00
2 21 Hádeková SabinaHádeková Sabina
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
01 01 3 25.71 0.0 396.00
3 24 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 2 25.34 0.0 389.00
4 23 Kováčová CarolinaKováčová Carolina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 4 23.91 0.0 362.00
5 22 Ondrejková MonikaOndrejková Monika
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 7 21.88 0.0 324.00
6 20 Géciová DominikaGéciová Dominika
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
02 02 5 19.24 0.0 275.00
7 19 Miklová MariettaMiklová Marietta
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 1 18.65 0.0 264.00
Celkom 7 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky (Finále)

Finále (ne, 13.5.2018 - 09:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 6 Švecová AndreaŠvecová Andrea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 13 34.00 0.0 553.00
2 5 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 12 21.29 0.0 313.00
3 11 Veselská SandraVeselská Sandra
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 8 20.48 0.0 298.00
4 15 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 9 19.48 0.0 279.00
5 8 Kočišová ErikaKočišová Erika
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
03 03 2 19.17 0.0 273.00
6 17 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 11 17.71 0.0 246.00
7 9 Valachová SaraValachová Sara
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
03 03 3 17.38 0.0 240.00
8 12 Masárová LauraMasárová Laura
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 4 16.47 0.0 224.00
9 13 Galušková KristínaGalušková Kristína
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
03 03 5 16.06 0.0 216.00
10 16 Fotulová MiaFotulová Mia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 10 13.75 0.0 174.00
11 7 Diňová JarmilaDiňová Jarmila
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 6 13.22 0.0 164.00
12 10 Čederlová ElaČederlová Ela
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 7 10.90 0.0 122.00
13 14 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 1 09.36 0.0 95.00
Celkom 13 pretekárov