<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, st. žiakov, st. žiačok

Banská Bystrica (12. - 13. 5. 2018)

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 12.5.2018 - 09:50) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 20 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 15.34 797.00
2 18 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 15.41 788.00
3 21 Hádeková SabinaHádeková Sabina 01 01 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 15.83 735.00
4 19 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 15.99 715.00
5 24 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 16.16 695.00
6 22 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 16.25 684.00
7 23 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 16.83 616.00
Celkom 7 pretekárov

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 12.5.2018 - 09:30) official Vietor: +2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 6 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 14.67 886.00
2 16 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 15.08 831.00
3 5 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 15.58 767.00
4 17 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 15.69 753.00
5 15 Tináková EmmaTináková Emma 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 16.51 653.00
6 7 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 18.20 468.00
7 10 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 18.70 419.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 12.5.2018 - 09:30) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 11 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 18.40 448.00
2 9 Valachová SaraValachová Sara 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 18.81 408.00
3 12 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 18.96 394.00
4 14 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 19.32 361.00
5 8 Kočišová ErikaKočišová Erika 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 20.07 296.00
6 13 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 20.85 236.00
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 6 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 14.67 886.00
2 16 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 15.08 831.00
3 5 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 15.58 767.00
4 17 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 15.69 753.00
5 15 Tináková EmmaTináková Emma 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 16.51 653.00
6 7 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 18.20 468.00
7 11 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 18.40 448.00
8 10 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 18.70 419.00
9 9 Valachová SaraValachová Sara 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 18.81 408.00
10 12 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 18.96 394.00
11 14 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 19.32 361.00
12 8 Kočišová ErikaKočišová Erika 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 20.07 296.00
13 13 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 20.85 236.00