<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, st. žiakov, st. žiačok

Banská Bystrica (12. - 13. 5. 2018)

60 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (ne, 13.5.2018 - 08:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 25 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 07.87 598.00
2 37 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 7 08.33 468.00
35 Chodelka JakubChodelka Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 DNF
Celkom 3 pretekári

100 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 12.5.2018 - 09:15) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 27 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.90 883.00
2 28 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.44 765.00
3 29 Benda JakubBenda Jakub 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.47 759.00
4 26 Žiak AdrianŽiak Adrian 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 11.83 685.00
Celkom 4 pretekári

100 m - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 12.5.2018 - 09:15) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 31 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 11.96 659.00
2 33 Straška LukášStraška Lukáš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 12.15 622.00
3 32 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 02 02 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 13.02 464.00
Celkom 3 pretekári

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 12.5.2018 - 13:15) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 6 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 18.70 935.00
2 16 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 19.51 835.00
3 5 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 19.78 802.00
4 17 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 20.07 768.00
5 15 Tináková EmmaTináková Emma 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 20.59 709.00
6 11 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 20.73 693.00
7 9 Valachová SaraValachová Sara 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 22.29 529.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 12.5.2018 - 13:15) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 10 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 19.60 824.00
2 13 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 20.31 740.00
3 7 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 20.53 715.00
4 14 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 20.67 700.00
5 12 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 20.72 694.00
6 8 Kočišová ErikaKočišová Erika 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 21.17 645.00
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 6 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 18.70 935.00
2 16 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 19.51 835.00
3 10 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 19.60 824.00
4 5 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 19.78 802.00
5 17 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 20.07 768.00
6 13 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 20.31 740.00
7 7 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 20.53 715.00
8 15 Tináková EmmaTináková Emma 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 20.59 709.00
9 14 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 20.67 700.00
10 12 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 20.72 694.00
11 11 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 20.73 693.00
12 8 Kočišová ErikaKočišová Erika 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 21.17 645.00
13 9 Valachová SaraValachová Sara 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 22.29 529.00

200 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 12.5.2018 - 14:15) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 2 Lehocká NatáliaLehocká Natália 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.13 786.00
2 4 Rudzanová TerezaRudzanová Tereza 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 26.74 734.00
3 3 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 27.72 653.00
4 1 Ďuricová KatarínaĎuricová Katarína 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 29.40 525.00
Celkom 4 pretekári

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 12.5.2018 - 14:15) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 22 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 26.34 768.00
2 20 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 27.33 685.00
3 19 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 27.55 667.00
4 23 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 27.66 658.00
5 21 Hádeková SabinaHádeková Sabina 01 01 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 7 28.30 607.00
6 18 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 28.48 594.00
7 24 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 29.46 520.00
Celkom 7 pretekárov

400 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 12.5.2018 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 27 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 0:51.94 727.00
2 29 Benda JakubBenda Jakub 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 0:53.16 675.00
3 28 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 0:55.79 567.00
4 26 Žiak AdrianŽiak Adrian 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 0:57.76 493.00
Celkom 4 pretekári

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 12.5.2018 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 31 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 0:56.13 554.00
2 33 Straška LukášStraška Lukáš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:56.18 552.00
3 32 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 02 02 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 0:59.85 418.00
Celkom 3 pretekári

800 m - Juniorky (Beh)

Beh (ne, 13.5.2018 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 2 Lehocká NatáliaLehocká Natália 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:33.75 647.00
2 3 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:36.92 609.00
3 4 Rudzanová TerezaRudzanová Tereza 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:49.46 469.00
4 1 Ďuricová KatarínaĎuricová Katarína 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2:56.05 403.00
Celkom 4 pretekári

800 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 13.5.2018 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 23 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:31.08 679.00
2 24 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:31.52 674.00
3 20 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:40.59 566.00
4 18 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2:44.95 517.00
5 19 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2:48.21 482.00
6 22 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:51.40 449.00
21 Hádeková SabinaHádeková Sabina 01 01 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany NM
Celkom 7 pretekárov

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (ne, 13.5.2018 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 6 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:24.21 767.00
2 16 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:28.74 709.00
3 17 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:35.38 627.00
4 13 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2:39.51 578.00
5 5 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:43.51 533.00
6 8 Kočišová ErikaKočišová Erika 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2:45.37 513.00
7 7 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:48.34 481.00
8 10 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2:51.02 453.00
9 12 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2:51.59 447.00
10 15 Tináková EmmaTináková Emma 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:53.64 426.00
11 9 Valachová SaraValachová Sara 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3:10.55 273.00
12 14 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3:14.19 245.00
13 11 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3:14.54 242.00
Celkom 13 pretekárov

1000 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (ne, 13.5.2018 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 25 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 3:19.05 490.00
2 37 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 1 3:22.63 460.00
35 Chodelka JakubChodelka Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 DNF
Celkom 3 pretekári

1500 m - Juniori (Beh)

Beh (ne, 13.5.2018 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 27 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4:55.93 583.00
2 29 Benda JakubBenda Jakub 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5:20.69 446.00
3 28 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5:31.13 394.00
4 26 Žiak AdrianŽiak Adrian 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6:03.09 252.00
Celkom 4 pretekári

1500 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 13.5.2018 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 33 Straška LukášStraška Lukáš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5:17.37 464.00
2 31 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5:25.29 423.00
3 32 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 02 02 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5:45.99 324.00
Celkom 3 pretekári

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 12.5.2018 - 10:10) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 37 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 6 14.97 706.00
2 25 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 15.04 698.00
3 35 Chodelka JakubChodelka Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 17.03 484.00
Celkom 3 pretekári

100 m prekážok [83,8cm] - Juniorky (Beh)

Beh (so, 12.5.2018 - 10:00) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 2 Lehocká NatáliaLehocká Natália 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 16.10 702.00
2 3 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 16.25 684.00
3 4 Rudzanová TerezaRudzanová Tereza 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 17.31 562.00
4 1 Ďuricová KatarínaĎuricová Katarína 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 17.92 497.00
Celkom 4 pretekári

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 12.5.2018 - 09:50) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 20 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 15.34 797.00
2 18 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 15.41 788.00
3 21 Hádeková SabinaHádeková Sabina 01 01 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 15.83 735.00
4 19 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 15.99 715.00
5 24 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 16.16 695.00
6 22 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 16.25 684.00
7 23 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 16.83 616.00
Celkom 7 pretekárov

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 12.5.2018 - 09:30) official Vietor: +2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 6 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 14.67 886.00
2 16 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 15.08 831.00
3 5 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 15.58 767.00
4 17 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 15.69 753.00
5 15 Tináková EmmaTináková Emma 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 16.51 653.00
6 7 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 18.20 468.00
7 10 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 18.70 419.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 12.5.2018 - 09:30) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 11 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 18.40 448.00
2 9 Valachová SaraValachová Sara 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 18.81 408.00
3 12 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 18.96 394.00
4 14 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 19.32 361.00
5 8 Kočišová ErikaKočišová Erika 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 20.07 296.00
6 13 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 20.85 236.00
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 6 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 14.67 886.00
2 16 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 15.08 831.00
3 5 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 15.58 767.00
4 17 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 15.69 753.00
5 15 Tináková EmmaTináková Emma 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 16.51 653.00
6 7 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 18.20 468.00
7 11 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 18.40 448.00
8 10 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 18.70 419.00
9 9 Valachová SaraValachová Sara 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 18.81 408.00
10 12 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 18.96 394.00
11 14 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 19.32 361.00
12 8 Kočišová ErikaKočišová Erika 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 20.07 296.00
13 13 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 20.85 236.00

110 m prekážok [99,1 cm] - Juniori (Beh)

Beh (ne, 13.5.2018 - 08:10) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 27 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 16.81 644.00
2 29 Benda JakubBenda Jakub 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 17.38 585.00
3 28 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 19.82 364.00
4 26 Žiak AdrianŽiak Adrian 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 19.87 360.00
Celkom 4 pretekári

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 13.5.2018 - 08:00) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 33 Straška LukášStraška Lukáš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 17.12 612.00
2 32 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 02 02 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 17.81 543.00
3 31 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 18.35 491.00
Celkom 3 pretekári

Skok do výšky - Juniori (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 151154157160163166169172175178 Body
1 29 Benda JakubBenda Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
00 00 1 169 - o o o o xo o xxx 536.00
2 28 Fabián MartinFabián Martin
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
00 00 2 169 - o o o xxo o xo xxx 536.00
3 27 Kišš MátéKišš Máté
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
99 99 3 163 - o o xo xxo xxx 488.00
4 26 Žiak AdrianŽiak Adrian
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 4 160 o o o xo xxx 464.00
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 145148151154157160163166169172175178181184187 Body
1 33 Straška LukášStraška Lukáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 3 184 - - - - - o - o - o o xo xxo xxo xxx 661.00
2 32 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
02 02 1 181 - - - - - - xo xo o o xo xo o xx- 636.00
3 31 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 2 160 o - o - o xo xxx 464.00
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci (Finále)

Finále (ne, 13.5.2018 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Body
1 37 Vánovský MariánVánovský Marián
ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince
03 03 1 150 389.00
2 25 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 3 138 303.00
35 Chodelka JakubChodelka Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 2 DNF 0.00
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Juniorky (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 140143146149152155158161164 Body
1 1 Ďuricová KatarínaĎuricová Katarína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
00 00 1 161 o - o o xo xo xo o xxx 747.00
2 3 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 2 158 - o o o o o o xxx 712.00
3 2 Lehocká NatáliaLehocká Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 3 158 o o - o xxo xo xo xxx 712.00
4 4 Rudzanová TerezaRudzanová Tereza
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 4 152 o o o xo xo xxx 644.00
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 128131134137140143146149152155 Body
1 22 Ondrejková MonikaOndrejková Monika
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 6 152 - o o o o o xo o o xx 644.00
2 18 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
02 02 1 149 - - o o o o o xxo xxx 610.00
3 20 Géciová DominikaGéciová Dominika
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
02 02 2 149 o o o o o xxo xo xxo xxx 610.00
4 24 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 7 146 - o o o xxo xo xo xxx 577.00
5 23 Kováčová CarolinaKováčová Carolina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 4 143 - - o o o o xxx 544.00
6 21 Hádeková SabinaHádeková Sabina
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
01 01 3 137 - - o xo xxx 481.00
7 19 Miklová MariettaMiklová Marietta
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 5 128 o xxx 389.00
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 120123126129132135138141144147150153 Body
1 13 Galušková KristínaGalušková Kristína
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
03 03 4 150 - - - - - - o o o o xo xxx 621.00
2 11 Veselská SandraVeselská Sandra
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 13 150 - - - xo o o o o o o xxo xxx 621.00
3 15 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 10 147 - - - - - o o o o o xxx 588.00
4 17 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 8 144 - - o o o o o o o xxx 555.00
5= 5 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 7 144 - - o o o o o xo o xxx 555.00
5= 10 Čederlová ElaČederlová Ela
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 1 144 o o o o o o o xo o xxx 555.00
7 8 Kočišová ErikaKočišová Erika
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
03 03 5 144 o o o o o o o xo xxo xxx 555.00
8 16 Fotulová MiaFotulová Mia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 3 141 o o o o o o xxo o xxx 523.00
9 9 Valachová SaraValachová Sara
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
03 03 11 138 o o o o o o xxo xxx 491.00
10 6 Švecová AndreaŠvecová Andrea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 9 138 o o o o xo o xxo xxx 491.00
11 7 Diňová JarmilaDiňová Jarmila
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 2 132 o xo o o xo xxx 429.00
12 12 Masárová LauraMasárová Laura
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 6 129 o xo o xxo xx- 399.00
13 14 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 12 126 o xo o xxx 369.00
Celkom 13 pretekárov

Skok o žrdi - Juniori (Finále)

Finále (ne, 13.5.2018 - 09:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Body
1 29 Benda JakubBenda Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
00 00 4 245 231.00
2 26 Žiak AdrianŽiak Adrian
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 1 235 210.00
28 Fabián MartinFabián Martin
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
00 00 2 NM 0.00
27 Kišš MátéKišš Máté
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
99 99 3 NM 0.00
Celkom 4 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenci (Finále)

Finále (ne, 13.5.2018 - 09:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Body
1 31 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 2 385 576.00
2 33 Straška LukášStraška Lukáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 3 335 444.00
3 32 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
02 02 1 255 253.00
Celkom 3 pretekárov

Skok o žrdi - Starší žiaci (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 165175185195205215225235245255265275285295305 Body
1 35 Chodelka JakubChodelka Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 1 245 - - - - - - - - o xxx 231.00
2 37 Vánovský MariánVánovský Marián
ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince
03 03 3 215 xo o xo o o xo xxx 169.00
25 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 2 NM - - - - - - - - - - - - - - xxx 0.00
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Juniori (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 09:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 29 Benda JakubBenda Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
00 00 1 671 +1.1 m/s 633  -0,30 665  1,10 671  1,10 671 746.00
2 26 Žiak AdrianŽiak Adrian
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 4 595 +0.1 m/s 490  0,70 466  -0,50 595  0,10 595 576.00
3 27 Kišš MátéKišš Máté
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
99 99 3 594 +1.3 m/s 594  1,30 554  1,10 585  0,10 594 574.00
4 28 Fabián MartinFabián Martin
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
00 00 2 577 -0.1 m/s 540  -1,00 577  -0,10 570  0,60 577 537.00
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 09:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 33 Straška LukášStraška Lukáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 3 675 +0.0 m/s 652  -0,10 675  0,00 660  -0,30 675 755.00
2 31 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 2 615 +0.0 m/s x 615  0,00 x 615 619.00
3 32 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
02 02 1 554 +1.2 m/s 460  1,40 547  1,10 554  1,20 554 490.00
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci (Finále)

Finále (ne, 13.5.2018 - 09:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 25 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 3 555 +1.4 m/s 555  1,40 555 492.00
2 37 Vánovský MariánVánovský Marián
ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince
03 03 1 470 +0.0 m/s 470  0,00 470 326.00
35 Chodelka JakubChodelka Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 2 DNF - 0.00
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 13.5.2018 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 4 Rudzanová TerezaRudzanová Tereza
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 1 555 -0.1 m/s 555  -0,10 555 715.00
2 3 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 4 536 +0.0 m/s 536  0,00 536 660.00
3 2 Lehocká NatáliaLehocká Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 3 507 +0.1 m/s 507  0,10 507 578.00
4 1 Ďuricová KatarínaĎuricová Katarína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
00 00 2 468 +0.0 m/s 468  0,00 468 474.00
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky (Finále)

Finále (ne, 13.5.2018 - 09:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 23 Kováčová CarolinaKováčová Carolina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 4 525 +0.8 m/s 525  0,80 525 628.00
2 18 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
02 02 6 500 +0.0 m/s 500  0,00 500 559.00
3 22 Ondrejková MonikaOndrejková Monika
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 7 495 +0.0 m/s 495  0,00 495 546.00
4 19 Miklová MariettaMiklová Marietta
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 1 476 -0.6 m/s 476  -0,60 476 495.00
5 21 Hádeková SabinaHádeková Sabina
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
01 01 3 467 -0.2 m/s 467  -0,20 467 472.00
6 20 Géciová DominikaGéciová Dominika
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
02 02 5 460 +0.0 m/s 460  0,00 460 454.00
7 24 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 2 455 -1.1 m/s 455  -1,10 455 441.00
Celkom 7 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky (Finále)

Finále (ne, 13.5.2018 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 5 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 12 525 +0.0 m/s 525  0,00 525 628.00
2 6 Švecová AndreaŠvecová Andrea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 13 515 +0.0 m/s 515  0,00 515 601.00
3 17 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 11 510 +0.0 m/s 510  0,00 510 587.00
4 10 Čederlová ElaČederlová Ela
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 7 485 +0.0 m/s 485  0,00 485 519.00
5= 8 Kočišová ErikaKočišová Erika
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
03 03 2 474 +0.0 m/s 474  0,00 474 490.00
5= 7 Diňová JarmilaDiňová Jarmila
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 6 474 +0.0 m/s 474  0,00 474 490.00
7 14 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 1 467 +0.0 m/s 467  0,00 467 472.00
8 15 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 9 460 +0.0 m/s 460  0,00 460 454.00
9 9 Valachová SaraValachová Sara
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
03 03 3 430 +0.0 m/s 430  0,00 430 379.00
10 13 Galušková KristínaGalušková Kristína
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
03 03 5 426 +0.0 m/s 426  0,00 426 369.00
11 12 Masárová LauraMasárová Laura
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 4 416 -0.8 m/s 416  -0,80 416 345.00
16 Fotulová MiaFotulová Mia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 10 NM 000 - 0.00
11 Veselská SandraVeselská Sandra
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 8 NM 000 - 0.00
Celkom 13 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 18 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
02 02 1 10.53 10,18 10,53 10,13 10.53 564.00
2 23 Kováčová CarolinaKováčová Carolina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 4 09.69 09,69 x 08,41 9.69 509.00
3 22 Ondrejková MonikaOndrejková Monika
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 6 09.60 x 09,60 08,98 9.60 503.00
4 21 Hádeková SabinaHádeková Sabina
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
01 01 3 09.34 08,76 08,51 09,34 9.34 486.00
5 19 Miklová MariettaMiklová Marietta
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 5 08.58 08,06 07,16 08,58 8.58 437.00
6 20 Géciová DominikaGéciová Dominika
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
02 02 2 08.49 08,00 08,49 x 8.49 431.00
7 24 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 7 08.34 x 07,67 08,34 8.34 421.00
Celkom 7 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 5 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 7 09.36 09,36 08,98 x 9.36 488.00
2 6 Švecová AndreaŠvecová Andrea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 9 09.21 08,30 09,21 08,93 9.21 478.00
3 9 Valachová SaraValachová Sara
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
03 03 11 08.72 08,36 08,72 08,42 8.72 446.00
4 17 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 8 08.39 07,99 08,39 x 8.39 425.00
5 12 Masárová LauraMasárová Laura
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 6 08.24 07,76 08,24 07,81 8.24 415.00
6 11 Veselská SandraVeselská Sandra
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 13 07.42 07,42 06,82 07,00 7.42 362.00
7 15 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 10 07.33 x 07,33 06,79 7.33 356.00
8 13 Galušková KristínaGalušková Kristína
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
03 03 4 07.29 x 07,29 07,18 7.29 354.00
9 7 Diňová JarmilaDiňová Jarmila
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 2 07.14 07,14 x 06,87 7.14 344.00
10 16 Fotulová MiaFotulová Mia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 3 06.52 06,52 06,40 06,09 6.52 304.00
11 14 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 12 06.37 06,37 05,61 06,26 6.37 295.00
12 8 Kočišová ErikaKočišová Erika
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
03 03 5 06.29 06,09 06,29 x 6.29 290.00
13 10 Čederlová ElaČederlová Ela
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 1 05.65 05,65 x 05,08 5.65 249.00
Celkom 13 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci (Finále)

Finále (ne, 13.5.2018 - 09:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 25 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 3 10.33 0.0 505.00
2 37 Vánovský MariánVánovský Marián
ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince
03 03 1 08.45 0.0 393.00
35 Chodelka JakubChodelka Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 2 DNF 0.0 0.00
Celkom 3 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 4 Rudzanová TerezaRudzanová Tereza
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 4 08.62 08,62 x 07,59 8.62 440.00
2 3 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 2 08.54 07,97 08,54 08,41 8.54 434.00
3 1 Ďuricová KatarínaĎuricová Katarína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
00 00 1 08.08 07,25 07,91 08,08 8.08 405.00
4 2 Lehocká NatáliaLehocká Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 3 07.77 07,69 x 07,77 7.77 385.00
Celkom 4 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 31 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 2 12.59 12,59 x x 12.59 642.00
2 33 Straška LukášStraška Lukáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 3 11.51 10,99 11,51 11,36 11.51 577.00
3 32 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
02 02 1 11.15 11,15 10,71 10,76 11.15 555.00
Celkom 3 pretekárov

Vrh guľou 6 kg - Juniori (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 28 Fabián MartinFabián Martin
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
00 00 2 11.38 10,80 11,30 11,38 11.38 569.00
2 26 Žiak AdrianŽiak Adrian
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 4 11.10 11,10 x x 11.10 552.00
3 29 Benda JakubBenda Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
00 00 1 08.11 08,11 x 08,00 8.11 373.00
4 27 Kišš MátéKišš Máté
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
99 99 3 07.16 07,16 07,10 x 7.16 317.00
Celkom 4 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 25 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 32.31 x 31,91 32,31 32.31 510.00
2 37 Vánovský MariánVánovský Marián
ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince
03 03 28.83 28,83 25,42 x 28.83 441.00
3 35 Chodelka JakubChodelka Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 19.08 18,60 17,28 19,08 19.08 255.00
Celkom 3 pretekárov

Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci (Finále)

Finále (ne, 13.5.2018 - 08:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 33 Straška LukášStraška Lukáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 3 35.13 0.0 566.00
2 31 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 2 29.41 0.0 453.00
3 32 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
02 02 1 26.50 0.0 396.00
Celkom 3 pretekárov

Hod diskom 1,75 kg - Juniori (Finále)

Finále (ne, 13.5.2018 - 08:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 26 Žiak AdrianŽiak Adrian
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 1 31.92 0.0 502.00
2 28 Fabián MartinFabián Martin
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
00 00 2 20.54 0.0 282.00
3 29 Benda JakubBenda Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
00 00 4 20.50 0.0 281.00
4 27 Kišš MátéKišš Máté
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
99 99 17.91 0.0 233.00
Celkom 4 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Dorastenky (Finále)

Finále (ne, 13.5.2018 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 18 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
02 02 6 26.00 0.0 401.00
2 21 Hádeková SabinaHádeková Sabina
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
01 01 3 25.71 0.0 396.00
3 24 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 2 25.34 0.0 389.00
4 23 Kováčová CarolinaKováčová Carolina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 4 23.91 0.0 362.00
5 22 Ondrejková MonikaOndrejková Monika
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 7 21.88 0.0 324.00
6 20 Géciová DominikaGéciová Dominika
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
02 02 5 19.24 0.0 275.00
7 19 Miklová MariettaMiklová Marietta
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 1 18.65 0.0 264.00
Celkom 7 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky (Finále)

Finále (ne, 13.5.2018 - 09:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 6 Švecová AndreaŠvecová Andrea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 13 34.00 0.0 553.00
2 5 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 12 21.29 0.0 313.00
3 11 Veselská SandraVeselská Sandra
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 8 20.48 0.0 298.00
4 15 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 9 19.48 0.0 279.00
5 8 Kočišová ErikaKočišová Erika
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
03 03 2 19.17 0.0 273.00
6 17 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 11 17.71 0.0 246.00
7 9 Valachová SaraValachová Sara
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
03 03 3 17.38 0.0 240.00
8 12 Masárová LauraMasárová Laura
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 4 16.47 0.0 224.00
9 13 Galušková KristínaGalušková Kristína
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
03 03 5 16.06 0.0 216.00
10 16 Fotulová MiaFotulová Mia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 10 13.75 0.0 174.00
11 7 Diňová JarmilaDiňová Jarmila
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 6 13.22 0.0 164.00
12 10 Čederlová ElaČederlová Ela
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 7 10.90 0.0 122.00
13 14 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 1 09.36 0.0 95.00
Celkom 13 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Starší žiaci (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 25 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 2 33.22 28,65 33,22 32,76 33.22 345.00
2 35 Chodelka JakubChodelka Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 1 29.06 25,70 25,02 29,06 29.06 286.00
3 37 Vánovský MariánVánovský Marián
ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince
03 03 3 20.74 20,74 15,55 19,77 20.74 171.00
Celkom 3 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 13.5.2018 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1 Ďuricová KatarínaĎuricová Katarína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
00 00 1 28.52 0.0 449.00
2 3 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 4 28.33 0.0 445.00
3 4 Rudzanová TerezaRudzanová Tereza
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 2 22.81 0.0 341.00
4 2 Lehocká NatáliaLehocká Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 3 17.63 0.0 245.00
Celkom 4 pretekárov

Hod oštepom 700 g - Dorastenci (Finále)

Finále (ne, 13.5.2018 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 31 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 2 46.71 0.0 540.00
2 32 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
02 02 1 33.84 0.0 354.00
3 33 Straška LukášStraška Lukáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 3 33.66 0.0 351.00
Celkom 3 pretekárov

Hod oštepom 800 g - Juniori (Finále)

Finále (ne, 13.5.2018 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 28 Fabián MartinFabián Martin
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
00 00 2 37.14 0.0 401.00
2 26 Žiak AdrianŽiak Adrian
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 1 29.77 0.0 296.00
3 29 Benda JakubBenda Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
00 00 4 22.53 0.0 196.00
4 27 Kišš MátéKišš Máté
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
99 99 3 21.74 0.0 185.00
Celkom 4 pretekárov
Sedemboj - Juniorky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4197
2 Lehocká NatáliaLehocká Natália 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4055
3 Rudzanová TerezaRudzanová Tereza 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3905
4 Ďuricová KatarínaĎuricová Katarína 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3500
Poznámky:
Priebežný bodový stav po prvom dni.
Celkom 4 pretekári
Sedemboj - Dorastenky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4033
2 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3996
3 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3918
4 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3818
5 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3717
6 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3449
7 Hádeková SabinaHádeková Sabina 01 01 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3177
Poznámky:
Priebežný bodový stav po prvom dni.
Celkom 7 pretekárov
Sedemboj - Staršie žiačky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4711
2 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4086
3 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3961
4 Tináková EmmaTináková Emma 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3465
5 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3376
6 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3141
7 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 3114
8 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3091
9 Kočišová ErikaKočišová Erika 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3062
10 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2918
11 Valachová SaraValachová Sara 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2766
12 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2664
13 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2537
Poznámky:
Priebežný bodový stav po prvom dni.
Celkom 13 pretekárov
Deväťboj - Starší žiaci
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3950
2 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 3532
Chodelka JakubChodelka Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra DQ
Poznámky:
Priebežný bodový stav po prvom dni.
Celkom 3 pretekári
Desaťboj - Juniori
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Benda JakubBenda Jakub 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4828
2 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4634
3 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4415
4 Žiak AdrianŽiak Adrian 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4390
Poznámky:
Priebežný bodový stav po prvom dni.
Celkom 4 pretekári
Desaťboj - Dorastenci
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Straška LukášStraška Lukáš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5604
2 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5421
3 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 02 02 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4433
Poznámky:
Priebežný bodový stav po prvom dni.
Celkom 3 pretekári