<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, st. žiakov, st. žiačok

Banská Bystrica (12. - 13. 5. 2018)

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 18 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
02 02 1 10.53 10,18 10,53 10,13 10.53 564.00
2 23 Kováčová CarolinaKováčová Carolina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 4 09.69 09,69 x 08,41 9.69 509.00
3 22 Ondrejková MonikaOndrejková Monika
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 6 09.60 x 09,60 08,98 9.60 503.00
4 21 Hádeková SabinaHádeková Sabina
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
01 01 3 09.34 08,76 08,51 09,34 9.34 486.00
5 19 Miklová MariettaMiklová Marietta
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 5 08.58 08,06 07,16 08,58 8.58 437.00
6 20 Géciová DominikaGéciová Dominika
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
02 02 2 08.49 08,00 08,49 x 8.49 431.00
7 24 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 7 08.34 x 07,67 08,34 8.34 421.00
Celkom 7 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 5 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 7 09.36 09,36 08,98 x 9.36 488.00
2 6 Švecová AndreaŠvecová Andrea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 9 09.21 08,30 09,21 08,93 9.21 478.00
3 9 Valachová SaraValachová Sara
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
03 03 11 08.72 08,36 08,72 08,42 8.72 446.00
4 17 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 8 08.39 07,99 08,39 x 8.39 425.00
5 12 Masárová LauraMasárová Laura
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 6 08.24 07,76 08,24 07,81 8.24 415.00
6 11 Veselská SandraVeselská Sandra
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 13 07.42 07,42 06,82 07,00 7.42 362.00
7 15 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 10 07.33 x 07,33 06,79 7.33 356.00
8 13 Galušková KristínaGalušková Kristína
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
03 03 4 07.29 x 07,29 07,18 7.29 354.00
9 7 Diňová JarmilaDiňová Jarmila
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 2 07.14 07,14 x 06,87 7.14 344.00
10 16 Fotulová MiaFotulová Mia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 3 06.52 06,52 06,40 06,09 6.52 304.00
11 14 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 12 06.37 06,37 05,61 06,26 6.37 295.00
12 8 Kočišová ErikaKočišová Erika
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
03 03 5 06.29 06,09 06,29 x 6.29 290.00
13 10 Čederlová ElaČederlová Ela
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 1 05.65 05,65 x 05,08 5.65 249.00
Celkom 13 pretekárov