<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR juniorov a junioriek

Dubnica nad Váhom (9. - 10. 7. 2022)

100 m - Juniori (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 9.7.2022 - 14:15) official Vietor: +0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 32 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 10.78 Q 0.189
2 157 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 11.24 q 0.177
3 210 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 SB 11.28 0.169
4 265 Staš SebastiánStaš Sebastián 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 11.88 0.198
5 233 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 11.96 0.175
6 33 Danko MartinDanko Martin 05 05 ŠK Olympia – SŠŠ KošiceŠK Olympia – SŠŠ Košice 1 12.80 0.198
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 9.7.2022 - 14:15) official Vietor: -0.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 136 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 11.05 Q 0.176
2 63 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 PB 11.21 q 0.198
3 205 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 11.60 0.177
4 173 Mikolaj MatúšMikolaj Matúš 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 12.00 0.178
5 4 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 12.12 0.195
6 37 Jedinák PeterJedinák Peter 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 12.81 0.155
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 9.7.2022 - 14:15) official Vietor: -2.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 263 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 11.26 Q 0.178
2 211 Pacanovský TomášPacanovský Tomáš 03 03 AK Steeple PopradAK Steeple Poprad 3 11.27 0.198
3 52 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.72 0.144
4 53 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.73 0.201
5 39 Mišura TomášMišura Tomáš 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 12.28 0.203
6 5 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 12.43 0.178
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 9.7.2022 - 14:15) official Vietor: -1.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 47 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.45 Q 0.178
2 108 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 SB 11.49 0.204
3 75 Pučko KristiánPučko Kristián 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 11.85 0.174
4 180 Polhorský JakubPolhorský Jakub 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 12.30 0.205
5 66 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 12.60 0.189
181 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 DNF 0.199
Poznámky:
ŠČ 181 - Žltá karta 18.5
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 32 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 10.78 Q 0.189
2 136 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 11.05 Q 0.176
3 63 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 PB 11.21 q 0.198
4 157 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 11.24 q 0.177
5 263 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 11.26 Q 0.178
6 211 Pacanovský TomášPacanovský Tomáš 03 03 AK Steeple PopradAK Steeple Poprad 3 11.27 0.198
7 210 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 SB 11.28 0.169
8 47 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.45 Q 0.178
9 108 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 SB 11.49 0.204
10 205 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 11.60 0.177
11 52 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.72 0.144
12 53 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.73 0.201
13 75 Pučko KristiánPučko Kristián 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 11.85 0.174
14 265 Staš SebastiánStaš Sebastián 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 11.88 0.198
15 233 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 11.96 0.175
16 173 Mikolaj MatúšMikolaj Matúš 03 03 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 12.00 0.178
17 4 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 12.12 0.195
18 39 Mišura TomášMišura Tomáš 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 12.28 0.203
19 180 Polhorský JakubPolhorský Jakub 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 12.30 0.205
20 5 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 12.43 0.178
21 66 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 12.60 0.189
22 33 Danko MartinDanko Martin 05 05 ŠK Olympia – SŠŠ KošiceŠK Olympia – SŠŠ Košice 1 12.80 0.198
23 37 Jedinák PeterJedinák Peter 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 12.81 0.155
181 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 DNF 0.199

100 m - Juniori (Finále)

Finále (so, 9.7.2022 - 15:10) official Vietor: +1.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 32 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 SB 10.76 0.177
2 136 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 SB 10.89 0.177
3 263 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 SB 11.01 0.138
4 157 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 SB 11.22 0.173
5 47 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 SB 11.22 0.160
6 63 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 11.23 0.186
Celkom 6 pretekárov

100 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 9.7.2022 - 15:00) official Vietor: +0.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 27 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 SB 11.93 0.192
2 250 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 SB 12.27 0.192
3 185 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 SB 12.28 0.171
4 144 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 SB 12.44 0.160
5 151 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 SB 12.46 0.155
6 239 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 12.57 0.208
Celkom 6 pretekárov

100 m - Juniorky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 9.7.2022 - 14:00) official Vietor: +0.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 27 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 12.07 Q 0.178
2 185 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 SB 12.38 q 0.198
3 7 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 13.06 0.174
4 227 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 SB 13.14 0.178
5 239 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 13.72 0.188
6 221 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 14.08 0.159
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 9.7.2022 - 14:00) official Vietor: -2.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 151 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 12.65 Q 0.222
2 194 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 12.66 0.178
3 57 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.90 0.201
4 130 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 2 13.64 0.198
5 247 Maršalová PetraMaršalová Petra 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 13.94 0.165
6 71 Midová LaraMidová Lara 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 PB 14.67 0.178
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 9.7.2022 - 14:00) official Vietor: -0.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 239 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 12.52 Q 0.197
2 21 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 12.55 0.199
3 189 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 12.96 0.168
4 146 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 13.00 0.202
5 69 Krešáková ErikaKrešáková Erika 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 13.52 0.234
6 72 Nemcová TerezaNemcová Tereza 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 14.10 0.187
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 9.7.2022 - 14:00) official Vietor: +1.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 250 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 12.41 Q 0.198
2 144 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 12.45 q 0.188
3 95 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 PB 13.18 0.200
4 114 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 13.22 0.204
5 29 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 13.26 0.245
6 187 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 14.08 0.198
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 27 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 12.07 Q 0.178
2 185 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 SB 12.38 q 0.198
3 250 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 12.41 Q 0.198
4 144 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 12.45 q 0.188
5 239 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 12.52 Q 0.197
6 21 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 12.55 0.199
7 151 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 12.65 Q 0.222
8 194 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 12.66 0.178
9 57 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.90 0.201
10 189 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 12.96 0.168
11 146 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 13.00 0.202
12 7 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 13.06 0.174
13 227 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 SB 13.14 0.178
14 95 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 PB 13.18 0.200
15 114 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 13.22 0.204
16 29 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 13.26 0.245
17 69 Krešáková ErikaKrešáková Erika 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 13.52 0.234
18 130 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 2 13.64 0.198
19 239 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 13.72 0.188
20 247 Maršalová PetraMaršalová Petra 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 13.94 0.165
21 221 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 14.08 0.159
21 187 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 14.08 0.198
23 72 Nemcová TerezaNemcová Tereza 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 14.10 0.187
24 71 Midová LaraMidová Lara 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 PB 14.67 0.178

200 m - Juniori (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 10.7.2022 - 11:15) official Vietor: -4.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 32 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 22.79 Q 0.245
2 53 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 23.72 0.222
3 52 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.84 0.236
4 107 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 24.15 0.214
5 216 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 24.44 0.265
6 66 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 26.99 0.201
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 10.7.2022 - 11:15) official Vietor: -2.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 136 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 22.75 Q 0.201
2 263 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 23.21 q 0.205
3 176 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 23.82 0.222
4 210 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 23.93 0.236
5 106 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 24.14 0.247
6 17 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 24.98 0.247
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 10.7.2022 - 11:15) official Vietor: -4.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 183 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 23.34 Q 0.248
2 124 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 23.99 0.222
3 220 Valo MarekValo Marek 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 SB 24.03 0.223
4 47 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 24.21 0.210
5 179 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 24.36 0.247
6 219 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 24.90 0.298
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 10.7.2022 - 11:15) official Vietor: -3.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 177 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 23.40 Q 0.214
2 157 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.63 q 0.232
3 19 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 24.01 0.230
4 75 Pučko KristiánPučko Kristián 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 24.05 0.224
5 108 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 24.18 0.280
6 39 Mišura TomášMišura Tomáš 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 25.22 0.245
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 136 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 22.75 Q 0.201
2 32 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 22.79 Q 0.245
3 263 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 23.21 q 0.205
4 183 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 23.34 Q 0.248
5 177 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 23.40 Q 0.214
6 157 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 23.63 q 0.232
7 53 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 23.72 0.222
8 176 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 23.82 0.222
9 52 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.84 0.236
10 210 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 23.93 0.236
11 124 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 23.99 0.222
12 19 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 24.01 0.230
13 220 Valo MarekValo Marek 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 SB 24.03 0.223
14 75 Pučko KristiánPučko Kristián 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 24.05 0.224
15 106 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 24.14 0.247
16 107 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 24.15 0.214
17 108 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 24.18 0.280
18 47 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 24.21 0.210
19 179 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 24.36 0.247
20 216 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 24.44 0.265
21 219 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 24.90 0.298
22 17 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 24.98 0.247
23 39 Mišura TomášMišura Tomáš 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 25.22 0.245
24 66 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 26.99 0.201

200 m - Juniori (Finále)

Finále (ne, 10.7.2022 - 12:55) official Vietor: -0.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 32 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 SB 21.59 0.214
2 136 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 SB 21.93 0.246
3 263 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 SB 22.54 0.265
4 183 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 SB 22.59 0.222
5 157 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 SB 22.89 0.285
6 177 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 SB 22.99 0.234
Celkom 6 pretekárov

200 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 10.7.2022 - 12:45) official Vietor: +0.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 8 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 SB 24.81 0.223
2 104 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 SB 25.21 0.205
3 239 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 SB 25.80 0.278
4 194 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 SB 25.81 0.247
5 57 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 SB 26.59 0.199
6 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 DQ 0.245
Poznámky:
DQ - nedovolená pomoc 6.3.6
Celkom 6 pretekárov

200 m - Juniorky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 10.7.2022 - 11:00) official Vietor: -0.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 6 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 26.44 Q 0.235
2 227 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 27.55 0.222
3 222 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 27.97 0.256
4 240 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 28.07 0.200
189 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 DQ 0.241
Poznámky:
DQ - skrátenie trate 17.3.2
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 10.7.2022 - 11:00) official Vietor: -1.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 8 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 26.06 Q 0.177
2 57 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 26.88 q 0.198
3 28 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 28.17 0.204
4 130 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 5 28.21 0.196
5 226 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 28.63 0.200
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 10.7.2022 - 11:00) official Vietor: -3.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 194 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 26.45 Q 0.199
2 123 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 28.61 0.200
3 225 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 28.99 0.241
187 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 DNS
151 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 DNS
71 Midová LaraMidová Lara 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 10.7.2022 - 11:00) official Vietor: -4.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 104 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 26.47 Q 0.223
2 239 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 26.75 q 0.245
3 29 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 28.15 0.209
4 70 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 28.71 0.214
5 22 Juhásová IvanaJuhásová Ivana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 29.89 0.246
6 221 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 30.68 0.145
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 8 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 26.06 Q 0.177
2 6 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 26.44 Q 0.235
3 194 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 26.45 Q 0.199
4 104 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 26.47 Q 0.223
5 239 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 26.75 q 0.245
6 57 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 26.88 q 0.198
7 227 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 27.55 0.222
8 222 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 27.97 0.256
9 240 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 28.07 0.200
10 29 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 28.15 0.209
11 28 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 28.17 0.204
12 130 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 5 28.21 0.196
13 123 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 28.61 0.200
14 226 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 28.63 0.200
15 70 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 28.71 0.214
16 225 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 28.99 0.241
17 22 Juhásová IvanaJuhásová Ivana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 29.89 0.246
18 221 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 30.68 0.145
189 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 DQ 0.241
187 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 DNS
151 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 DNS
71 Midová LaraMidová Lara 05 05 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 DNS

400 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (so, 9.7.2022 - 16:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 138 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 0:48.20 0.265
2 45 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:48.46 0.248
3 97 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:48.56 0.241
4 137 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 0:49.33 0.235
5 258 Michalek JurajMichalek Juraj 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 0:51.01 0.300
6 220 Valo MarekValo Marek 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 0:52.58 0.222
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 9.7.2022 - 16:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 169 Körtvélyessy Samuel ŠtefanKörtvélyessy Samuel Štefan 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 4 0:51.89 0.213
2 19 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 0:52.29 0.224
3 234 Jackanič ŠimonJackanič Šimon 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:53.17 0.222
4 216 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:53.71 0.268
5 176 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 0:54.30 0.235
6 179 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 0:54.98 0.265
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 9.7.2022 - 16:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 219 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 0:53.22 0.200
2 17 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 SB 0:53.66 0.246
3 109 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 0:53.94 0.249
4 107 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 0:54.58 0.212
5 67 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 0:55.05 0.213
6 5 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 0:55.34 0.258
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 9.7.2022 - 16:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 152 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 0:54.35 0.265
3 206 Hojdík BorisHojdík Boris 04 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 PB 0:55.30 0.264
4 92 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 0:56.37 0.234
5 93 Massalkhi AdamMassalkhi Adam 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 0:58.67 0.211
64 Apalovič OndrejApalovič Ondrej 03 03 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 DQ 0.222
Poznámky:
DQ - skrátenie trate 17.3.2
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 138 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 0:48.20 0.265
2 45 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:48.46 0.248
3 97 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:48.56 0.241
4 137 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 0:49.33 0.235
5 258 Michalek JurajMichalek Juraj 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 0:51.01 0.300
6 169 Körtvélyessy Samuel ŠtefanKörtvélyessy Samuel Štefan 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 4 0:51.89 0.213
7 19 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 0:52.29 0.224
8 220 Valo MarekValo Marek 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 0:52.58 0.222
9 234 Jackanič ŠimonJackanič Šimon 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:53.17 0.222
10 219 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 0:53.22 0.200
11 17 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 SB 0:53.66 0.246
12 216 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:53.71 0.268
13 109 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 0:53.94 0.249
14 176 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 0:54.30 0.235
15 152 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 0:54.35 0.265
16 107 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 0:54.58 0.212
17 179 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 0:54.98 0.265
18 67 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 0:55.05 0.213
19 206 Hojdík BorisHojdík Boris 04 04 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 PB 0:55.30 0.264
20 5 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 0:55.34 0.258
21 92 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 0:56.37 0.234
22 93 Massalkhi AdamMassalkhi Adam 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 0:58.67 0.211
64 Apalovič OndrejApalovič Ondrej 03 03 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 DQ 0.222

400 m - Juniorky (Beh)

Beh 01 (so, 9.7.2022 - 16:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 239 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 0:57.33 0.222
2 184 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 0:58.27 0.241
3 21 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 0:58.97 0.202
4 148 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 1:00.34 0.214
5 248 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:02.32 0.231
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 9.7.2022 - 16:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 70 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 1:01.83 0.219
2 225 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 1:02.29 0.200
3 224 Kodnárová KlaudiaKodnárová Klaudia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:03.99 0.198
4 268 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 1:04.31 0.236
5 123 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 1:04.43 0.222
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 9.7.2022 - 16:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 23 Kršková LuciaKršková Lucia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 1:02.12 0.225
2 222 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 SB 1:02.55 0.236
3 162 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 SB 1:03.54 0.247
4 221 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 1:05.03 0.200
5 270 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 1:05.32 0.265
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (so, 9.7.2022 - 16:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 42 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 1:02.05 0.222
2 226 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 1:05.13 0.234
3 81 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 SB 1:05.33 0.263
4 72 Nemcová TerezaNemcová Tereza 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 1:05.92 0.255
5 228 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 SB 1:07.14 0.199
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 239 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 0:57.33 0.222
2 184 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 0:58.27 0.241
3 21 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 0:58.97 0.202
4 148 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 1:00.34 0.214
5 70 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 1:01.83 0.219
6 42 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 1:02.05 0.222
7 23 Kršková LuciaKršková Lucia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 1:02.12 0.225
8 225 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 1:02.29 0.200
9 248 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:02.32 0.231
10 222 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 SB 1:02.55 0.236
11 162 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 SB 1:03.54 0.247
12 224 Kodnárová KlaudiaKodnárová Klaudia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:03.99 0.198
13 268 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 1:04.31 0.236
14 123 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 1:04.43 0.222
15 221 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 1:05.03 0.200
16 226 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 1:05.13 0.234
17 270 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 1:05.32 0.265
18 81 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 SB 1:05.33 0.263
19 72 Nemcová TerezaNemcová Tereza 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 1:05.92 0.255
20 228 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 SB 1:07.14 0.199

800 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (ne, 10.7.2022 - 11:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 122 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 1:55.62
2 264 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 1:56.79
3 212 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 1:57.11
4 10 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:01.25
5 14 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 2:01.71
6 234 Jackanič ŠimonJackanič Šimon 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 2:02.40
7 132 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 2:03.32
8 200 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 5 2:03.86
9 168 Baran PeterBaran Peter 03 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 5 2:05.33
Celkom 9 pretekárov
Beh 02 (ne, 10.7.2022 - 11:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 38 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 2:06.68
2 152 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:07.29
3 142 Vajda MartinVajda Martin 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 2:07.65
4 218 Púchy GregorPúchy Gregor 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 2:07.76
5 143 Vajda MichalVajda Michal 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 2:07.83
6 400 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:07.93
7 202 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 2:08.92
8 67 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 2:13.12
9 272 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 2:16.74
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 122 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 1:55.62
2 264 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 1:56.79
3 212 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 1:57.11
4 10 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:01.25
5 14 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 2:01.71
6 234 Jackanič ŠimonJackanič Šimon 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 2:02.40
7 132 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 2:03.32
8 200 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 5 2:03.86
9 168 Baran PeterBaran Peter 03 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 5 2:05.33
10 38 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 2:06.68
11 152 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:07.29
12 142 Vajda MartinVajda Martin 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 2:07.65
13 218 Púchy GregorPúchy Gregor 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 2:07.76
14 143 Vajda MichalVajda Michal 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 2:07.83
15 400 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:07.93
16 202 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 2:08.92
17 67 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 2:13.12
18 272 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 2:16.74

800 m - Juniorky

(ne, 10.7.2022 - 11:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 103 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 2:16.16
2 171 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 SB 2:18.69
3 269 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 2:19.29
4 23 Kršková LuciaKršková Lucia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 2:20.22
5 126 Babinská ZinaBabinská Zina 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 PB 2:23.87
6 105 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 2:24.13
7 223 Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 2:38.46
Celkom 7 pretekárov

1500 m - Juniori

(so, 9.7.2022 - 14:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 122 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 4:13.39
2 200 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 1 4:14.35
3 259 Patúc JakubPatúc Jakub 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 4:14.70
4 14 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 4:14.80
5 96 Krajč AdamKrajč Adam 04 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 4:17.16
6 142 Vajda MartinVajda Martin 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 PB 4:26.15
7 143 Vajda MichalVajda Michal 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 11 4:27.05
8 202 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 9 4:31.07
9 400 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 4:35.06
10 168 Baran PeterBaran Peter 03 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 10 4:42.72
214 Jakubík TomášJakubík Tomáš 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNF
Celkom 11 pretekárov

1500 m - Juniorky

(so, 9.7.2022 - 14:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 103 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 4:55.31
2 269 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 4:57.49
3 41 Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 4:59.73
4 161 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 5:02.96
5 26 Zahradníčková HanaZahradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 SB 5:07.75
6 135 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 9 PB 5:09.41
7 172 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 12 5:10.36
8 186 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 5:11.38
9 24 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 5:27.41
10 80 Bohunická MáriaBohunická Mária 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 10 PB 5:29.14
11 191 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 11 PB 5:32.19
12 110 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 5:38.34
Celkom 12 pretekárov

5000 m - Juniori

(so, 9.7.2022 - 16:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 214 Jakubík TomášJakubík Tomáš 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 16:42.70
2 2 Sadloň MichalSadloň Michal 04 04 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 5 17:11.75
3 167 Baran MatúšBaran Matúš 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 4 18:22.37
4 55 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 18:40.20
5 56 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 18:56.65
Celkom 5 pretekárov

5000 m - Juniorky

(so, 9.7.2022 - 16:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 174 Kotianová LenkaKotianová Lenka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 PB 18:27.10
2 260 Mesárošová MartinaMesárošová Martina 03 03 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 5 19:32.38
3 170 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 19:39.86
4 273 Muráriková AnetaMuráriková Aneta 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 21:55.33
261 Selecká TerezaSelecká Tereza 05 05 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 6 DNS
Celkom 5 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Juniorky (Finále)

Finále (so, 9.7.2022 - 15:25) official Vietor: -3.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 104 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 14.48 0.182
2 195 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 15.12 0.158
3 30 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 15.31 0.206
4 229 Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 16.02 0.189
5 255 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 17.00 0.183
6 91 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 18.55 0.364
Celkom 6 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Juniorky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 9.7.2022 - 13:30) official Vietor: +1.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 195 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 14.89 Q 0.156
2 229 Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 15.85 Q 0.165
31 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 DNF 0.189
Poznámky:
ŠČ 31 - Žltá karta 18.5
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 02 (so, 9.7.2022 - 13:30) official Vietor: +0.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 104 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 PB 14.35 Q 0.178
2 30 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 15.03 Q 0.165
3 255 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 16.02 q 0.189
4 91 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 PB 17.59 q 0.174
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 104 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 PB 14.35 Q 0.178
2 195 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 14.89 Q 0.156
3 30 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 15.03 Q 0.165
4 229 Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 15.85 Q 0.165
5 255 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 16.02 q 0.189
6 91 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 PB 17.59 q 0.174
31 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 DNF 0.189

110 m prekážok [99,1 cm] - Juniori (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 9.7.2022 - 13:45) official Vietor: -2.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 181 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 14.27 Q 0.178
2 85 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 PB 15.56 Q 0.189
3 3 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 15.84 q 0.189
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 02 (so, 9.7.2022 - 13:45) official Vietor: -3.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 16 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 14.39 Q 0.167
2 49 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 15.39 Q 0.194
3 84 Kopček MichalKopček Michal 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 17.19 q 0.187
4 1 Haramia NicolasHaramia Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 18.92 0.199
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 181 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 14.27 Q 0.178
2 16 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 14.39 Q 0.167
3 49 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 15.39 Q 0.194
4 85 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 PB 15.56 Q 0.189
5 3 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 15.84 q 0.189
6 84 Kopček MichalKopček Michal 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 17.19 q 0.187
7 1 Haramia NicolasHaramia Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 18.92 0.199

110 m prekážok [99,1 cm] - Juniori (Finále)

Finále (so, 9.7.2022 - 15:35) official Vietor: -1.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 181 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 14.37 0.163
2 16 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 14.41 0.167
3 49 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 SB 15.06 0.168
4 85 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 15.61 0.163
5 3 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 15.89 0.205
6 84 Kopček MichalKopček Michal 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 17.31 0.253
Celkom 6 pretekárov

400 m prekážok [91,4 cm] - Juniori (Beh)

Beh 01 (ne, 10.7.2022 - 12:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 43 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:54.23 0.214
2 85 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 PB 0:57.84 0.200
3 3 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 0:58.23 0.278
4 84 Kopček MichalKopček Michal 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 PB 0:59.55 0.264
5 1 Haramia NicolasHaramia Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 1:01.70 0.223
6 4 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 1:04.41 0.241
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 10.7.2022 - 12:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 178 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 1:01.21
2 5 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 1:04.52
2 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 DNS
111 Köteles OndrejKöteles Ondrej 04 04 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 DNS
9 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 43 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:54.23 0.214
2 85 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 PB 0:57.84 0.200
3 3 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 0:58.23 0.278
4 84 Kopček MichalKopček Michal 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 PB 0:59.55 0.264
5 178 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 1:01.21
6 1 Haramia NicolasHaramia Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 1:01.70 0.223
7 4 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 1:04.41 0.241
8 5 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 1:04.52
2 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 DNS
111 Köteles OndrejKöteles Ondrej 04 04 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 DNS
9 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS

400 m prekážok [76,2 cm] - Juniorky (Beh)

Beh 01 (ne, 10.7.2022 - 12:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 163 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:02.26 0.245
2 199 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 1:05.53 0.244
3 61 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 1:06.93 0.231
4 159 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:09.08 0.222
5 31 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 1:10.10 0.231
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 10.7.2022 - 12:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 40 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 1:10.39 0.241
2 228 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:13.39 0.222
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 163 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:02.26 0.245
2 199 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 1:05.53 0.244
3 61 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 1:06.93 0.231
4 159 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:09.08 0.222
5 31 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 1:10.10 0.231
6 40 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 1:10.39 0.241
7 228 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:13.39 0.222

3000 m prekážok [91,4 cm] - Juniori

(ne, 10.7.2022 - 13:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 11 Szarka GergöSzarka Gergö 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 SB 09:58.96
2 18 Novák ErikNovák Erik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10:23.19
3 46 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 11:22.17
Celkom 3 pretekári

3000 m prekážok [76,2 cm] - Juniorky

(ne, 10.7.2022 - 13:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 161 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 12:07.92
2 26 Zahradníčková HanaZahradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 SB 12:10.73
159 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 DNF
Celkom 3 pretekári

Skok do výšky - Juniori

(ne, 10.7.2022 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 165 170 175 180 185 190 193 196 199 202
1 235 Kovalčin ŠimonKovalčin Šimon
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 6 193 - - o xo o - xo - - xxx
2= 215 Juráček JulianJuráček Julian
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 7 180 - - o o xxx
2= 120 Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
04 04 5 180 o o o o xxx
4 231 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 4 175 o o o xxx
5= 265 Staš SebastiánStaš Sebastián
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 2 PB 175 o o xo xxx
5= 1 Haramia NicolasHaramia Nicolas
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 3 175 o o xo xxx
7 50 Miko DominikMiko Dominik
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 1 PB 175 o o xxo xxx
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Juniorky

(ne, 10.7.2022 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 150 155 160 165 170 173 176
1 36 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
03 03 6 PB 170 - o xxo o xxo xxx
2 230 Tichá SimonaTichá Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 9 165 o o o o xxx
3 257 Hlavatá DianaHlavatá Diana
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
06 06 3 PB 165 o o xo xxo xxx
4= 253 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 5 160 o o o xxx
4= 195 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 8 160 - o o xxx
6= 229 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 4 160 o xo o xxx
6= 133 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 2 160 o xo o xxx
8 83 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 7 155 xo o xxx
58 Fáberová NatašaFáberová Nataša
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 1 NM xxx
Celkom 9 pretekárov

Skok o žrdi - Juniori

(so, 9.7.2022 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 280 300 320 340 360 380 400 420 430 440
1 206 Hojdík BorisHojdík Boris
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
04 04 5 430 - - - - - - xxo o o xxx
2 153 Černý AlanČerný Alan
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 4 420 - - - - o o o o xxx
3 256 Kmeť PatrikKmeť Patrik
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 3 PB 400 - - o o xo xo o xxx
4 179 Niko AdrianNiko Adrian
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 2 PB 400 - - - - xo xo xo xxx
5 155 Poláček DávidPoláček Dávid
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 6 PB 380 - - xo o xxo xo xxx
6 231 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 1 280 xo xxx
Celkom 6 pretekárov

Skok o žrdi - Juniorky

(so, 9.7.2022 - 14:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 200 220 240 260 280 300 310 320 330 340 350 360 370 380 386
1 76 Šimková AnnaŠimková Anna
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
06 06 10 370 - - - - - o - - - o - - xo - xxx
2 25 Záborská DianaZáborská Diana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
05 05 9 PB 330 - - - - o o o xo xxo xxx
3 190 Havjerová JúliaHavjerová Júlia
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 7 PB 320 - - - o o o o o xxx
4 164 Vargová MargaretVargová Margaret
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 5 PB 310 - - o o o o o xxx
5 196 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
06 06 8 280 - - - o o xxx
6 59 Hudeková AgathaHudeková Agatha
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 6 280 - o o xo o xxx
7= 209 Ježíková KatarínaJežíková Katarína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
03 03 1 PB 280 - - o o xo xxx
7= 165 Žitná AdelaŽitná Adela
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 4 280 - - o o xo xxx
9 20 Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 3 260 - - o xxo xxx
10 22 Juhásová IvanaJuhásová Ivana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 2 240 - o o xxx
Celkom 10 pretekárov

Skok do diaľky - Juniori

(so, 9.7.2022 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 44 Blšták MatúšBlšták Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 15 713 -1.0 m/s 680  -1,00 713  -1,00 692  -0,30 713 527  -0,40 708  -1,30 x
2 73 Kiráľ DanielKiráľ Daniel
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
04 04 12 623 -0.2 m/s 590  -3,30 584  -1,60 x 590 598  -0,80 623  -0,20 x
3 210 Kuľka JakubKuľka Jakub
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 9 PB 614 -0.1 m/s 567  -0,40 x 594  0,00 594 516  -0,80 614  -0,10 614  0,80
4 175 Hletko MartinHletko Martin
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 11 612 +0.6 m/s 612  0,60 597  -1,20 x 612 603  2,10 x x
5 1 Haramia NicolasHaramia Nicolas
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 5 PB 601 -0.1 m/s 573  -0,70 601  -0,10 550  0,10 601 581  -0,50 527  0,80 547  -2,50
6 233 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 13 599 -0.6 m/s 599  -0,60 x x 599 592  -2,30 x x
7 129 Tóth BenceTóth Bence
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
05 05 8 583 -0.8 m/s x 557  -1,50 579  -2,00 579 583  -0,80 x 581  0,80
8 65 Balog MilanBalog Milan
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
04 04 7 576 -1.7 m/s 561  -1,80 548  -0,80 576  -1,70 576 560  -0,80 571  -1,20 556  0,60
9 201 Kuzmický LukášKuzmický Lukáš
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 3 558 -1.3 m/s 546  -2,20 558  -1,30 503  0,10 558
10 74 Olenič FilipOlenič Filip
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
06 06 6 537 -4.5 m/s 537  -4,50 536  0,40 521  -0,40 537
11 178 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
05 05 4 516 -1.8 m/s 510  -2,50 516  -1,80 x 516
12 182 Šutý ŠtefanŠutý Štefan
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 10 513 -1.6 m/s 513  -1,60 x x 513
13 33 Danko MartinDanko Martin
ŠK Olympia – SŠŠ KošiceŠK Olympia – SŠŠ Košice
05 05 1 PB 510 +0.8 m/s 496  -0,50 382  -2,00 510  0,80 510
14 236 Polák MarošPolák Maroš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 2 491 -2.7 m/s 475  -1,20 491  -2,70 487  -0,30 491
35 Bačík MichalBačík Michal
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
05 05 14 NM x x x -
Celkom 15 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky

(so, 9.7.2022 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 131 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
04 04 19 598 +0.0 m/s x 545  -0,50 598  0,00 598 x x 575  -2,30
2 250 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 18 558 -0.4 m/s 535  -2,30 548  0,00 x 548 558  -0,40 - 555  -1,90
3 192 Hübschová LíviaHübschová Lívia
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 15 552 -0.4 m/s x 540  -1,20 534  1,80 540 x x 552  -0,40
4 144 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
07 07 17 544 -1.6 m/s 543  -0,60 - 483  0,10 543 537  0,10 544  -1,60 -
5 104 Segečová MartinaSegečová Martina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 14 534 +0.0 m/s 522  -3,10 x - 522 x x 534  0,00
6 151 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 16 531 -2.6 m/s 531  -2,60 503  -2,70 513  -0,80 531 518  -2,00 481  -1,60 -
7 146 Čederlová ElaČederlová Ela
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 13 522 +1.0 m/s 510  -1,90 494  -1,50 512  -2,00 512 506  -0,40 520  -0,70 522  1,00
8 28 Čanecká NinaČanecká Nina
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 7 PB 516 -1.6 m/s 514  0,30 x 501  0,00 514 516  -1,60 494  -1,80 485  -1,00
9= 229 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 12 498 x x 498 498
9= 29 Salášková DorotheaSalášková Dorothea
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
05 05 11 498 -1.1 m/s x x 498  -1,10 498
11 68 Hubayová LeaHubayová Lea
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
06 06 8 484 -0.7 m/s 477  -0,70 475  0,10 484  -0,70 484
12 95 Krupová ZoraKrupová Zora
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
08 08 10 483 +0.2 m/s x 483  0,20 480  -1,50 483
13 114 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 5 PB 480 -0.4 m/s 480  -0,40 479  0,00 464  -1,70 480
14 271 Vanková KristínaVanková Kristína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 9 458 -0.4 m/s x 458  -0,40 x 458
15 241 Gállová DanielaGállová Daniela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 3 454 -2.4 m/s 445  0,10 454  -2,40 449  -0,50 454
16 69 Krešáková ErikaKrešáková Erika
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 4 452 -0.8 m/s x 452  -0,80 432  -0,80 452
17 71 Midová LaraMidová Lara
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
05 05 1 PB 443 -0.2 m/s 443  -0,20 x 402  -2,20 443  -2,20
18 7 Grígelová KarenGrígelová Karen
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 6 440 -1.1 m/s x x 440  -1,10 440
19 113 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 2 395 -1.2 m/s x x 395  -1,20 395
Celkom 19 pretekárov

Trojskok - Juniori

(ne, 10.7.2022 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 44 Blšták MatúšBlšták Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 8 PB 14.51 14.26 14.51 - 14.51 - - -
2 233 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 7 12.86 12.52 x x 12.52 12.86 x x
3 175 Hletko MartinHletko Martin
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 3 SB 12.84 12.68 x x 12.68 x 12.84 x
4 65 Balog MilanBalog Milan
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
04 04 4 12.73 12.44 12.62 12.06 12.62 12.73 12.68 12.42
5 73 Kiráľ DanielKiráľ Daniel
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
04 04 6 12.62 x 12.34 x 12.34 12.58 12.62 x
6 231 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 5 12.42 12.27 12.36 x 12.36 12.42 12.10 x
7 125 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 1 12.13 x 11.84 11.82 11.84 12.13 x 11.49
8 74 Olenič FilipOlenič Filip
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
06 06 2 12.10 11.74 11.93 11.66 11.93 12.10 x 11.91
Celkom 8 pretekárov

Trojskok - Juniorky

(ne, 10.7.2022 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 250 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 11 11.57 -1.9 m/s 11.23  -0,10 11.36  0,20 x 11.36 x 11.57  -1,90 x
2 192 Hübschová LíviaHübschová Lívia
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 10 11.35 -0.6 m/s x 11.35  -0,60 10.99  -1,50 11.35 10.94  -0,60 10.91  -1,60 x
3 198 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
03 03 9 11.32 -3.5 m/s 11.19  -1,50 x 11.28  -0,30 11.28 x 11.32  -3,50 11.14  -2,70
4 203 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 8 10.78 -1.9 m/s 10.46  -2,90 10.78  -1,90 x 10.78 10.65  -2,80 x -
5 252 Stolárová NinaStolárová Nina
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 5 PB 10.70 -0.5 m/s 09.88  -0,80 x 10.27  -1,70 10.27 10.58  -1,60 10.70  -0,50 10.40  -0,40
6 114 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 7 10.60 -1.2 m/s 09.98  -2,10 10.19  -0,50 10.32  0,00 10.32 09.85  -2,50 10.60  -1,20 10.58  -3,40
7 82 Slobodová DianaSlobodová Diana
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 6 10.51 -1.2 m/s 10.42  -2,10 10.51  -1,20 09.97  -1,70 10.51 x 10.49  -1,30 10.24  -1,70
8 68 Hubayová LeaHubayová Lea
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
06 06 4 PB 10.34 -2.9 m/s 09.83  -2,00 09.12  -2,80 10.05  -0,30 10.05 10.21  0,00 09.77  -0,30 10.34  -2,90
9 127 Bačová LeaBačová Lea
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 12 PB 09.88 -0.4 m/s 09.88  -0,40 09.32  -3,00 09.64  -0,70 9.88
10 121 Magulová LuciaMagulová Lucia
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
03 03 2 SB 09.69 -1.7 m/s x x 09.69  -1,70 9.69
11 128 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 1 PB 09.68 -0.4 m/s 09.52  -0,20 09.68  -0,40 x 9.68
12 249 Olejárová EllaOlejárová Ella
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 3 09.33 -1.7 m/s x 09.33  -1,70 x 9.33
Celkom 12 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Juniorky

(ne, 10.7.2022 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 101 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 10 12.96 12.66 11.81 12.82 12.82 12.53 12.96 x
2 134 Marjová MonikaMarjová Monika
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
04 04 9 PB 12.93 10.68 12.61 12.79 12.79 11.52 x 12.93
3 166 Martincová LuciaMartincová Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 7 10.98 10.17 10.98 10.42 10.98 09.50 10.57 10.85
4 243 Kiselová ZuzanaKiselová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 8 10.25 09.71 10.25 09.49 10.25 x x x
5 204 Okoyeocha Ema IjeomaOkoyeocha Ema Ijeoma
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 1 PB 09.78 09.78 09.75 x 9.78 x 09.75 09.75
6 34 Olejníková ĽuboslavaOlejníková Ľuboslava
ŠK Olympia – SŠŠ KošiceŠK Olympia – SŠŠ Košice
04 04 6 09.69 09.51 09.69 x 9.69 x 09.69 x
7 150 Mikuličková InaMikuličková Ina
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 4 PB 09.23 08.20 08.38 08.63 8.63 09.23 09.03 x
8 193 Kudlová MichaelaKudlová Michaela
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 5 07.76 07.41 07.76 07.66 7.76 07.42 07.67 x
9 147 Gallová KarolínaGallová Karolína
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 3 SB 07.65 07.65 07.57 07.50 7.65
10 267 Grznárová AlexandraGrznárová Alexandra
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 2 PB 07.53 07.53 07.03 07.43 7.53
Celkom 10 pretekárov

Vrh guľou 6 kg - Juniori

(ne, 10.7.2022 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 77 Šula KarelŠula Karel
BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava
03 03 8 19.01 18.18 19.01 x 19.01 x 18.69 x
2 78 Prochác FilipProchác Filip
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 3 PB 13.97 13.97 13.55 12.75 13.97 13.46 x 13.86
3 262 Drabina MatejDrabina Matej
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
03 03 7 13.40 x 13.08 12.72 13.08 13.40 x x
4 15 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 6 13.16 12.99 12.46 12.56 12.99 12.11 12.87 13.16
5 237 Šima SamuelŠima Samuel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 4 PB 13.11 x x x - 13.11 x x
6 232 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 1 PB 12.89 12.21 12.89 x 12.89 x 11.65 x
7 94 Müller PavolMüller Pavol
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
05 05 2 PB 12.25 11.84 12.25 11.82 12.25 x 11.98 12.07
8 141 Štefan OliverŠtefan Oliver
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
03 03 5 10.42 10.17 10.09 09.79 10.17 10.42 10.23 09.68
Celkom 8 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Juniorky

(so, 9.7.2022 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 101 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 13 SB 35.74 x 24.89 23.80 24.89 35.74 33.09 31.68
2 243 Kiselová ZuzanaKiselová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 14 35.68 x 34.78 35.68 35.68 x x x
3 197 Sýkorová VanesaSýkorová Vanesa
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 12 PB 33.57 30.77 x 31.76 31.76 x x 33.57
4 166 Martincová LuciaMartincová Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 11 30.58 24.52 24.44 x 24.52 30.27 30.58 x
5 160 Grňová KláraGrňová Klára
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 15 30.57 x 29.23 x 29.23 30.57 x x
6 242 Jašeková LenkaJašeková Lenka
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 7 28.52 25.42 24.70 x 25.42 28.52 x 26.55
7 238 Čupeľová PetraČupeľová Petra
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 10 28.19 22.54 28.19 26.46 28.19 x 25.35 26.29
8 90 Jančová AndreaJančová Andrea
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
04 04 5 PB 27.70 25.13 x 23.94 25.13 25.83 27.70 x
9 204 Okoyeocha Ema IjeomaOkoyeocha Ema Ijeoma
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 9 24.46 24.46 x x 24.46
10 251 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 4 23.53 21.83 23.20 23.53 23.53
11 267 Grznárová AlexandraGrznárová Alexandra
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 3 21.65 20.46 x 21.65 21.65
12 193 Kudlová MichaelaKudlová Michaela
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 2 PB 21.25 20.71 21.25 20.81 21.25
13 134 Marjová MonikaMarjová Monika
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
04 04 8 19.00 19.00 x x 19.00
14 113 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 1 SB 17.02 15.31 15.19 17.02 17.02
116 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 6 DNS
Celkom 15 pretekárov

Hod diskom 1,75 kg - Juniori

(so, 9.7.2022 - 16:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 237 Šima SamuelŠima Samuel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 3 PB 47.59 x 47.59 x 47.59 44.62 45.65 43.89
2 78 Prochác FilipProchác Filip
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 5 45.45 44.72 44.72 x 44.72 x 45.45 44.02
3 15 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 4 PB 39.60 37.81 x 36.02 37.81 39.60 37.36 36.94
4 232 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 1 PB 37.67 36.29 x x 36.29 37.67 x 37.51
5 94 Müller PavolMüller Pavol
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
05 05 2 PB 36.16 29.58 x 31.67 31.67 34.59 30.62 36.16
Celkom 5 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Juniorky

(so, 9.7.2022 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 100 Danielová ChiaraDanielová Chiara
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 8 41.89 27.71 39.10 39.77 39.77 41.35 41.46 41.89
2 197 Sýkorová VanesaSýkorová Vanesa
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 7 40.19 38.31 x 38.64 38.64 40.19 x x
3 62 Pecková AnetaPecková Aneta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 6 37.09 34.80 36.70 33.51 36.70 x 37.09 35.72
4 117 Baloghová LesiaBaloghová Lesia
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 5 36.43 35.15 36.43 34.21 36.43 x 33.94 x
5 242 Jašeková LenkaJašeková Lenka
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 3 PB 34.59 30.28 x x 30.28 29.63 34.59 x
6 251 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 2 PB 29.93 28.24 29.93 28.11 29.93 29.28 29.67 28.35
7 118 Škulcová PetraŠkulcová Petra
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 1 PB 27.58 x x 27.10 27.10 26.18 27.58 x
116 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 4 NM x x x - x x x
Celkom 8 pretekárov

Hod kladivom 6 kg - Juniori

(so, 9.7.2022 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 98 Sanitra DominikSanitra Dominik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 3 52.16 50.60 52.16 x 52.16 51.32 x 51.86
2 232 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 1 PB 45.57 32.63 x x 32.63 x x 45.57
3 207 Hucan PeterHucan Peter
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
05 05 2 PB 38.38 37.64 x x 37.64 x 38.38 x
Celkom 3 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Juniorky

(ne, 10.7.2022 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 266 Brnová DominikaBrnová Dominika
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 13 PB 43.81 40.70 39.30 41.32 41.32 x 43.81 43.52
2 12 Melíšková LianaMelíšková Liana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 12 38.96 37.61 - 36.91 37.61 - 38.96 38.90
3 245 Kočerhová KatarínaKočerhová Katarína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 11 PB 38.12 31.00 33.30 35.93 35.93 31.72 34.26 38.12
4 60 Matulová NatáliaMatulová Natália
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 8 PB 36.48 30.24 29.94 34.07 34.07 30.04 35.63 36.48
5 244 Knišová JanaKnišová Jana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 7 PB 34.95 32.51 x 34.95 34.95 34.80 30.62 31.86
6 166 Martincová LuciaMartincová Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 6 PB 32.08 29.25 28.91 32.08 32.08 27.69 - -
7 203 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 1 SB 31.87 29.71 30.73 29.16 30.73 27.41 x 31.87
8 158 Bartoňová VivienBartoňová Vivien
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 9 30.92 30.92 30.59 29.02 30.92 29.87 x 27.99
9 102 Murgašová AlžbetaMurgašová Alžbeta
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
06 06 10 30.69 29.86 x 30.69 30.69
10 150 Mikuličková InaMikuličková Ina
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 4 27.90 27.14 27.24 27.90 27.90
11 241 Gállová DanielaGállová Daniela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 3 PB 27.30 22.79 23.23 27.30 27.30
12 147 Gallová KarolínaGallová Karolína
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 5 25.53 25.53 x 24.84 25.53
13 113 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 2 SB 25.08 x 25.08 x 25.08
Celkom 13 pretekárov

Hod oštepom 800 g - Juniori

(ne, 10.7.2022 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 99 Tkáč AdamTkáč Adam
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
04 04 8 PB 58.11 50.97 52.48 57.47 57.47 58.11 55.19 52.10
2 213 Debnár ŠimonDebnár Šimon
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 7 PB 51.63 46.73 44.84 45.97 46.73 51.21 51.36 51.63
3 139 Jursa FilipJursa Filip
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
03 03 9 51.60 45.13 51.60 x 51.60 46.51 45.06 44.30
4 173 Mikolaj MatúšMikolaj Matúš
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
03 03 4 PB 44.73 40.04 44.73 x 44.73 40.54 40.45 37.86
5 54 Remiš OndrejRemiš Ondrej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 5 PB 43.66 34.58 43.66 39.32 43.66 40.32 36.76 40.08
6 85 Revaj TomášRevaj Tomáš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
03 03 1 PB 39.03 x 36.36 38.65 38.65 39.03 x -
7 141 Štefan OliverŠtefan Oliver
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
03 03 6 37.99 x 37.99 x 37.99 33.94 36.44 35.86
8 51 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 3 36.30 34.96 32.26 36.30 36.30 34.58 35.93 36.16
9 119 Dvořák MariánDvořák Marián
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
04 04 2 34.42 33.90 34.42 34.36 34.42
Celkom 9 pretekárov

4 x 100 m kluby - Juniori (Beh)

Beh 01 (so, 9.7.2022 - 17:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS 86 Mika, Raška, Soukal, Ondráček Mika, Raška, Soukal, Ondráček Česká republikaČeská republika 4 0:40.63 0.256
2 47 Hrubala, Pecko, Pobjecký, Kročka Hrubala, Pecko, Pobjecký, Kročka AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 0:43.76 0.222
3 138 Kľuska, Haraslin, Jursa, Federič Kľuska, Haraslin, Jursa, Federič Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 0:43.97 0.241
4 5 Volek, Sedlák, Nehyba, Haramia Volek, Sedlák, Nehyba, Haramia Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 0:46.77 0.235
152 Rojka, Broďáni, Dávid, Špak Rojka, Broďáni, Dávid, Špak ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 DNF 0.265
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 9.7.2022 - 17:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 109 Orlej, Kislan, Basoš, Basoš Orlej, Kislan, Basoš, Basoš 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 0:45.07 0.235
233 Polák, Haják, Bracho, Jackanič Polák, Haják, Bracho, Jackanič AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DNF 0.244
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 86 Mika, Raška, Soukal, Ondráček Mika, Raška, Soukal, Ondráček Česká republikaČeská republika 4 0:40.63 0.256
2 47 Hrubala, Pecko, Pobjecký, Kročka Hrubala, Pecko, Pobjecký, Kročka AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 0:43.76 0.222
3 138 Kľuska, Haraslin, Jursa, Federič Kľuska, Haraslin, Jursa, Federič Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 0:43.97 0.241
4 109 Orlej, Kislan, Basoš, Basoš Orlej, Kislan, Basoš, Basoš 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 0:45.07 0.235
5 5 Volek, Sedlák, Nehyba, Haramia Volek, Sedlák, Nehyba, Haramia Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 0:46.77 0.235
152 Rojka, Broďáni, Dávid, Špak