<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR juniorov a junioriek

Dubnica nad Váhom (9. - 10. 7. 2022)

Trojskok - Juniori

(ne, 10.7.2022 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 44 Blšták MatúšBlšták Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 8 PB 14.51 14.26 14.51 - 14.51 - - -
2 233 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 7 12.86 12.52 x x 12.52 12.86 x x
3 175 Hletko MartinHletko Martin
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 3 SB 12.84 12.68 x x 12.68 x 12.84 x
4 65 Balog MilanBalog Milan
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
04 04 4 12.73 12.44 12.62 12.06 12.62 12.73 12.68 12.42
5 73 Kiráľ DanielKiráľ Daniel
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
04 04 6 12.62 x 12.34 x 12.34 12.58 12.62 x
6 231 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 5 12.42 12.27 12.36 x 12.36 12.42 12.10 x
7 125 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 1 12.13 x 11.84 11.82 11.84 12.13 x 11.49
8 74 Olenič FilipOlenič Filip
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
06 06 2 12.10 11.74 11.93 11.66 11.93 12.10 x 11.91
Celkom 8 pretekárov

Trojskok - Juniorky

(ne, 10.7.2022 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 250 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 11 11.57 -1.9 m/s 11.23  -0,10 11.36  0,20 x 11.36 x 11.57  -1,90 x
2 192 Hübschová LíviaHübschová Lívia
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 10 11.35 -0.6 m/s x 11.35  -0,60 10.99  -1,50 11.35 10.94  -0,60 10.91  -1,60 x
3 198 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
03 03 9 11.32 -3.5 m/s 11.19  -1,50 x 11.28  -0,30 11.28 x 11.32  -3,50 11.14  -2,70
4 203 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 8 10.78 -1.9 m/s 10.46  -2,90 10.78  -1,90 x 10.78 10.65  -2,80 x -
5 252 Stolárová NinaStolárová Nina
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 5 PB 10.70 -0.5 m/s 09.88  -0,80 x 10.27  -1,70 10.27 10.58  -1,60 10.70  -0,50 10.40  -0,40
6 114 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 7 10.60 -1.2 m/s 09.98  -2,10 10.19  -0,50 10.32  0,00 10.32 09.85  -2,50 10.60  -1,20 10.58  -3,40
7 82 Slobodová DianaSlobodová Diana
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 6 10.51 -1.2 m/s 10.42  -2,10 10.51  -1,20 09.97  -1,70 10.51 x 10.49  -1,30 10.24  -1,70
8 68 Hubayová LeaHubayová Lea
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
06 06 4 PB 10.34 -2.9 m/s 09.83  -2,00 09.12  -2,80 10.05  -0,30 10.05 10.21  0,00 09.77  -0,30 10.34  -2,90
9 127 Bačová LeaBačová Lea
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 12 PB 09.88 -0.4 m/s 09.88  -0,40 09.32  -3,00 09.64  -0,70 9.88
10 121 Magulová LuciaMagulová Lucia
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
03 03 2 SB 09.69 -1.7 m/s x x 09.69  -1,70 9.69
11 128 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 1 PB 09.68 -0.4 m/s 09.52  -0,20 09.68  -0,40 x 9.68
12 249 Olejárová EllaOlejárová Ella
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 3 09.33 -1.7 m/s x 09.33  -1,70 x 9.33
Celkom 12 pretekárov