<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR juniorov a junioriek

Dubnica nad Váhom (9. - 10. 7. 2022)

800 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (ne, 10.7.2022 - 11:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 122 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 1:55.62
2 264 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 1:56.79
3 212 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 1:57.11
4 10 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:01.25
5 14 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 2:01.71
6 234 Jackanič ŠimonJackanič Šimon 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 2:02.40
7 132 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 2:03.32
8 200 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 5 2:03.86
9 168 Baran PeterBaran Peter 03 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 5 2:05.33
Celkom 9 pretekárov
Beh 02 (ne, 10.7.2022 - 11:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 38 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 2:06.68
2 152 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:07.29
3 142 Vajda MartinVajda Martin 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 2:07.65
4 218 Púchy GregorPúchy Gregor 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 2:07.76
5 143 Vajda MichalVajda Michal 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 2:07.83
6 400 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:07.93
7 202 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 2:08.92
8 67 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 2:13.12
9 272 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 2:16.74
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 122 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 1:55.62
2 264 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 1:56.79
3 212 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 1:57.11
4 10 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:01.25
5 14 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 2:01.71
6 234 Jackanič ŠimonJackanič Šimon 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 2:02.40
7 132 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 2:03.32
8 200 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 5 2:03.86
9 168 Baran PeterBaran Peter 03 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 5 2:05.33
10 38 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 2:06.68
11 152 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:07.29
12 142 Vajda MartinVajda Martin 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 2:07.65
13 218 Púchy GregorPúchy Gregor 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 2:07.76
14 143 Vajda MichalVajda Michal 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 2:07.83
15 400 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:07.93
16 202 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 2:08.92
17 67 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 2:13.12
18 272 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 2:16.74

800 m - Juniorky

(ne, 10.7.2022 - 11:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 103 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 2:16.16
2 171 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 SB 2:18.69
3 269 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 2:19.29
4 23 Kršková LuciaKršková Lucia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 2:20.22
5 126 Babinská ZinaBabinská Zina 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 PB 2:23.87
6 105 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 2:24.13
7 223 Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 2:38.46
Celkom 7 pretekárov