<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR juniorov a junioriek

Dubnica nad Váhom (9. - 10. 7. 2022)

Skok do diaľky - Juniori

(so, 9.7.2022 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 44 Blšták MatúšBlšták Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 15 713 -1.0 m/s 680  -1,00 713  -1,00 692  -0,30 713 527  -0,40 708  -1,30 x
2 73 Kiráľ DanielKiráľ Daniel
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
04 04 12 623 -0.2 m/s 590  -3,30 584  -1,60 x 590 598  -0,80 623  -0,20 x
3 210 Kuľka JakubKuľka Jakub
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 9 PB 614 -0.1 m/s 567  -0,40 x 594  0,00 594 516  -0,80 614  -0,10 614  0,80
4 175 Hletko MartinHletko Martin
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 11 612 +0.6 m/s 612  0,60 597  -1,20 x 612 603  2,10 x x
5 1 Haramia NicolasHaramia Nicolas
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 5 PB 601 -0.1 m/s 573  -0,70 601  -0,10 550  0,10 601 581  -0,50 527  0,80 547  -2,50
6 233 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 13 599 -0.6 m/s 599  -0,60 x x 599 592  -2,30 x x
7 129 Tóth BenceTóth Bence
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
05 05 8 583 -0.8 m/s x 557  -1,50 579  -2,00 579 583  -0,80 x 581  0,80
8 65 Balog MilanBalog Milan
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
04 04 7 576 -1.7 m/s 561  -1,80 548  -0,80 576  -1,70 576 560  -0,80 571  -1,20 556  0,60
9 201 Kuzmický LukášKuzmický Lukáš
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 3 558 -1.3 m/s 546  -2,20 558  -1,30 503  0,10 558
10 74 Olenič FilipOlenič Filip
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
06 06 6 537 -4.5 m/s 537  -4,50 536  0,40 521  -0,40 537
11 178 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
05 05 4 516 -1.8 m/s 510  -2,50 516  -1,80 x 516
12 182 Šutý ŠtefanŠutý Štefan
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 10 513 -1.6 m/s 513  -1,60 x x 513
13 33 Danko MartinDanko Martin
ŠK Olympia – SŠŠ KošiceŠK Olympia – SŠŠ Košice
05 05 1 PB 510 +0.8 m/s 496  -0,50 382  -2,00 510  0,80 510
14 236 Polák MarošPolák Maroš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 2 491 -2.7 m/s 475  -1,20 491  -2,70 487  -0,30 491
35 Bačík MichalBačík Michal
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
05 05 14 NM x x x -
Celkom 15 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky

(so, 9.7.2022 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 131 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
04 04 19 598 +0.0 m/s x 545  -0,50 598  0,00 598 x x 575  -2,30
2 250 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 18 558 -0.4 m/s 535  -2,30 548  0,00 x 548 558  -0,40 - 555  -1,90
3 192 Hübschová LíviaHübschová Lívia
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 15 552 -0.4 m/s x 540  -1,20 534  1,80 540 x x 552  -0,40
4 144 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
07 07 17 544 -1.6 m/s 543  -0,60 - 483  0,10 543 537  0,10 544  -1,60 -
5 104 Segečová MartinaSegečová Martina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 14 534 +0.0 m/s 522  -3,10 x - 522 x x 534  0,00
6 151 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 16 531 -2.6 m/s 531  -2,60 503  -2,70 513  -0,80 531 518  -2,00 481  -1,60 -
7 146 Čederlová ElaČederlová Ela
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 13 522 +1.0 m/s 510  -1,90 494  -1,50 512  -2,00 512 506  -0,40 520  -0,70 522  1,00
8 28 Čanecká NinaČanecká Nina
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 7 PB 516 -1.6 m/s 514  0,30 x 501  0,00 514 516  -1,60 494  -1,80 485  -1,00
9= 229 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 12 498 x x 498 498
9= 29 Salášková DorotheaSalášková Dorothea
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
05 05 11 498 -1.1 m/s x x 498  -1,10 498
11 68 Hubayová LeaHubayová Lea
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
06 06 8 484 -0.7 m/s 477  -0,70 475  0,10 484  -0,70 484
12 95 Krupová ZoraKrupová Zora
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
08 08 10 483 +0.2 m/s x 483  0,20 480  -1,50 483
13 114 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 5 PB 480 -0.4 m/s 480  -0,40 479  0,00 464  -1,70 480
14 271 Vanková KristínaVanková Kristína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 9 458 -0.4 m/s x 458  -0,40 x 458
15 241 Gállová DanielaGállová Daniela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 3 454 -2.4 m/s 445  0,10 454  -2,40 449  -0,50 454
16 69 Krešáková ErikaKrešáková Erika
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 4 452 -0.8 m/s x 452  -0,80 432  -0,80 452
17 71 Midová LaraMidová Lara
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
05 05 1 PB 443 -0.2 m/s 443  -0,20 x 402  -2,20 443  -2,20
18 7 Grígelová KarenGrígelová Karen
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 6 440 -1.1 m/s x x 440  -1,10 440
19 113 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 2 395 -1.2 m/s x x 395  -1,20 395
Celkom 19 pretekárov