<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR juniorov a junioriek

Dubnica nad Váhom (9. - 10. 7. 2022)

1500 m - Juniori

(so, 9.7.2022 - 14:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 122 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 4:13.39
2 200 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 1 4:14.35
3 259 Patúc JakubPatúc Jakub 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 4:14.70
4 14 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 4:14.80
5 96 Krajč AdamKrajč Adam 04 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 4:17.16
6 142 Vajda MartinVajda Martin 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 PB 4:26.15
7 143 Vajda MichalVajda Michal 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 11 4:27.05
8 202 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 9 4:31.07
9 400 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 4:35.06
10 168 Baran PeterBaran Peter 03 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 10 4:42.72
214 Jakubík TomášJakubík Tomáš 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNF
Celkom 11 pretekárov

1500 m - Juniorky

(so, 9.7.2022 - 14:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 103 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 4:55.31
2 269 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 4:57.49
3 41 Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 4:59.73
4 161 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 5:02.96
5 26 Zahradníčková HanaZahradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 SB 5:07.75
6 135 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 9 PB 5:09.41
7 172 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 12 5:10.36
8 186 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 5:11.38
9 24 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 5:27.41
10 80 Bohunická MáriaBohunická Mária 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 10 PB 5:29.14
11 191 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 11 PB 5:32.19
12 110 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 5:38.34
Celkom 12 pretekárov