<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR juniorov a junioriek

Dubnica nad Váhom (9. - 10. 7. 2022)

400 m prekážok [91,4 cm] - Juniori (Beh)

Beh 01 (ne, 10.7.2022 - 12:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 43 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:54.23 0.214
2 85 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 PB 0:57.84 0.200
3 3 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 0:58.23 0.278
4 84 Kopček MichalKopček Michal 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 PB 0:59.55 0.264
5 1 Haramia NicolasHaramia Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 1:01.70 0.223
6 4 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 1:04.41 0.241
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 10.7.2022 - 12:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 178 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 1:01.21
2 5 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 1:04.52
2 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 DNS
111 Köteles OndrejKöteles Ondrej 04 04 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 DNS
9 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 43 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 0:54.23 0.214
2 85 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 PB 0:57.84 0.200
3 3 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 0:58.23 0.278
4 84 Kopček MichalKopček Michal 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 PB 0:59.55 0.264
5 178 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 1:01.21
6 1 Haramia NicolasHaramia Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 1:01.70 0.223
7 4 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 1:04.41 0.241
8 5 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 1:04.52
2 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 DNS
111 Köteles OndrejKöteles Ondrej 04 04 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 DNS
9 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS