<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ jednotlivcov ml. žiactva a najml. žiactva

Trnava (25. 9. 2021)

4 x 60 m kluby - Mladší žiaci (Beh)

Beh (so, 25.9.2021 - 14:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Baráth, Plavý, Takáč, Rapand Baráth, Plavý, Takáč, Rapand TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 33.46
2 Hencz, Beke, Kóvagó, Laho Hencz, Beke, Kóvagó, Laho Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 34.51
Celkom 2 pretekári

4 x 60 m kluby - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 25.9.2021 - 14:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Harantová, Bőhmová, Kajanovičová, Králová Harantová, Bőhmová, Kajanovičová, Králová Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 32.78
2 Gereková, Stopová, Tóthová, Jarošová Gereková, Stopová, Tóthová, Jarošová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 33.33
3 314 Čontofalská, Pereslény, Stanová, Karhanová Čontofalská, Pereslény, Stanová, Karhanová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 33.80
4 Beňová, Hranáková, Uhráková, Galánková Beňová, Hranáková, Uhráková, Galánková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 35.01
5 Vytisková, Sandtnerová, Gáliková, Zigová Vytisková, Sandtnerová, Gáliková, Zigová Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 35.56
6 Halienková, Poláková, Némethová, Goriláková Halienková, Poláková, Némethová, Goriláková Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 35.81
7 108 Bukovská, Majerčinová, Repová, Krásna Bukovská, Majerčinová, Repová, Krásna TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 36.23
Macková, Čerešňová, Juríková, Pečenková Macková, Čerešňová, Juríková, Pečenková AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 25.9.2021 - 14:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Báčiková, Mičková, Hrotková, Ontkocová Báčiková, Mičková, Hrotková, Ontkocová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 36.21
2 Šedlbauerová, Šebestová, Kocianová, Príkazská Šedlbauerová, Šebestová, Kocianová, Príkazská Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 36.29
3 305 Halabrínová, Sládečková, Marcinátová, Hlaváčová Halabrínová, Sládečková, Marcinátová, Hlaváčová Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 37.07
4 Majerčíková, Elliott, Kováčová, Balková Majerčíková, Elliott, Kováčová, Balková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 38.98
5 117 Kočišková, Volobueva, Kimerlingová, Antolíková Kočišková, Volobueva, Kimerlingová, Antolíková Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 39.04
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Harantová, Bőhmová, Kajanovičová, Králová Harantová, Bőhmová, Kajanovičová, Králová Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 32.78
2 Gereková, Stopová, Tóthová, Jarošová Gereková, Stopová, Tóthová, Jarošová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 33.33
3 314 Čontofalská, Pereslény, Stanová, Karhanová Čontofalská, Pereslény, Stanová, Karhanová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 33.80
4 Beňová, Hranáková, Uhráková, Galánková Beňová, Hranáková, Uhráková, Galánková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 35.01
5 Vytisková, Sandtnerová, Gáliková, Zigová Vytisková, Sandtnerová, Gáliková, Zigová Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 35.56
6 Halienková, Poláková, Némethová, Goriláková Halienková, Poláková, Némethová, Goriláková Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 35.81
7 Báčiková, Mičková, Hrotková, Ontkocová Báčiková, Mičková, Hrotková, Ontkocová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 36.21
8 108 Bukovská, Majerčinová, Repová, Krásna Bukovská, Majerčinová, Repová, Krásna TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 36.23
9 Šedlbauerová, Šebestová, Kocianová, Príkazská Šedlbauerová, Šebestová, Kocianová, Príkazská Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 36.29
10 305 Halabrínová, Sládečková, Marcinátová, Hlaváčová Halabrínová, Sládečková, Marcinátová, Hlaváčová Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 37.07
11 Majerčíková, Elliott, Kováčová, Balková Majerčíková, Elliott, Kováčová, Balková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 38.98
12 117 Kočišková, Volobueva, Kimerlingová, Antolíková Kočišková, Volobueva, Kimerlingová, Antolíková Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 39.04
Macková, Čerešňová, Juríková, Pečenková Macková, Čerešňová, Juríková, Pečenková AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 DNS

4 x 60 m kluby - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 25.9.2021 - 15:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Zápražný, Moravčík, Ontkoc, Hlavatovič Zápražný, Moravčík, Ontkoc, Hlavatovič AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 36.93
2 Grúber, Žúrek, Hájnik, Gajda Grúber, Žúrek, Hájnik, Gajda Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 36.96
3 Štarke, Kletečka, Čápek, Bojda Štarke, Kletečka, Čápek, Bojda ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 37.33
4 Martiš, Harnúšek, Chalúpka, Matejov Martiš, Harnúšek, Chalúpka, Matejov ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 38.32
5 Drengubiak, Čahoj, Talian, Murgaš Drengubiak, Čahoj, Talian, Murgaš Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 39.03
Štiak, Lackovič, Bočkay, Fialka Štiak, Lackovič, Bočkay, Fialka Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 DQ
Poznámky:
DQ podľa TP 24.7 dráha č. 4
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 25.9.2021 - 15:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 116 Buday, Hvozdík, Gabula, Nagy Buday, Hvozdík, Gabula, Nagy AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 38.89
2 622 Krajč, Olšovský, Harnúšek, Barcaj Krajč, Olšovský, Harnúšek, Barcaj ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 40.77
3 Bošnák, Porubčin, Ontkoc, Rábara Bošnák, Porubčin, Ontkoc, Rábara AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 41.68
621 Madluška, Janec, Kukliš, Cibulka Madluška, Janec, Kukliš, Cibulka AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 DNS
Pecho, Lukáč, Ondrejka, Kadlec Pecho, Lukáč, Ondrejka, Kadlec Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 4 DQ
Poznámky:
DQ podľa TP 24.7 dráha č. 4
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Zápražný, Moravčík, Ontkoc, Hlavatovič Zápražný, Moravčík, Ontkoc, Hlavatovič AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 36.93
2 Grúber, Žúrek, Hájnik, Gajda Grúber, Žúrek, Hájnik, Gajda Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 36.96
3 Štarke, Kletečka, Čápek, Bojda Štarke, Kletečka, Čápek, Bojda ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 37.33
4 Martiš, Harnúšek, Chalúpka, Matejov Martiš, Harnúšek, Chalúpka, Matejov ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 38.32
5 116 Buday, Hvozdík, Gabula, Nagy Buday, Hvozdík, Gabula, Nagy AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 38.89
6 Drengubiak, Čahoj, Talian, Murgaš Drengubiak, Čahoj, Talian, Murgaš Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 39.03
7 622 Krajč, Olšovský, Harnúšek, Barcaj Krajč, Olšovský, Harnúšek, Barcaj ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 40.77
8 Bošnák, Porubčin, Ontkoc, Rábara Bošnák, Porubčin, Ontkoc, Rábara AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 41.68
Štiak, Lackovič, Bočkay, Fialka Štiak, Lackovič, Bočkay, Fialka Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 DQ
621 Madluška, Janec, Kukliš, Cibulka Madluška, Janec, Kukliš, Cibulka AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 DNS
Pecho, Lukáč, Ondrejka, Kadlec Pecho, Lukáč, Ondrejka, Kadlec Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 4 DQ

4 x 60 m kluby - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 25.9.2021 - 15:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 87 Krchňáková, Libich, Susková, Budaiová Krchňáková, Libich, Susková, Budaiová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 36.94
2 293 Szarvasová, Blaškovičová, Podbehlá, Dániel Szarvasová, Blaškovičová, Podbehlá, Dániel Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 37.71
3 Knotková, Gbelcová, Poláčková, Králiková Knotková, Gbelcová, Poláčková, Králiková ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 38.34
4 Kocianová, Flajžíková, Bubáková, Hanusová Kocianová, Flajžíková, Bubáková, Hanusová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 38.58
5 Blanářová, Šándorová, Adámeková, Paščáková Blanářová, Šándorová, Adámeková, Paščáková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 39.51
6 111 Chobotová, Chobotová, Michaličková, Gáliková Chobotová, Chobotová, Michaličková, Gáliková AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 39.56
7 Kubišová, Velikova, Plevková, Nemcová Kubišová, Velikova, Plevková, Nemcová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 39.86
8 Bachárová, Šumáková, Zgurišová, Miklánková Bachárová, Šumáková, Zgurišová, Miklánková Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 5 44.28
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 25.9.2021 - 15:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Komendová, Tokošová, Hartmanová, Blahová Komendová, Tokošová, Hartmanová, Blahová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 38.56
2 316 Vrbovská, Urbanová, Michalcová, Bilická Vrbovská, Urbanová, Michalcová, Bilická Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 39.37
3 114 Stará, Halmešová, Šimončičová, Bakayová Stará, Halmešová, Šimončičová, Bakayová AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 40.19
4 306 Uhnáková, Gašperanová, Srnáneková, Svoradová Uhnáková, Gašperanová, Srnáneková, Svoradová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 41.09
5 Antalová, Staňová, Sprušanská, Fábiková Antalová, Staňová, Sprušanská, Fábiková Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 41.83
6 Sláviková, Jamrichová, Dosoudilová, Sládková Sláviková, Jamrichová, Dosoudilová, Sládková ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 42.95
Bíliková, Trnovcová, Tóthová, Gáliková Bíliková, Trnovcová, Tóthová, Gáliková Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 DQ
Poznámky:
DQ podľa TP 24.7 dráha č. 3
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 87 Krchňáková, Libich, Susková, Budaiová Krchňáková, Libich, Susková, Budaiová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 36.94
2 293 Szarvasová, Blaškovičová, Podbehlá, Dániel Szarvasová, Blaškovičová, Podbehlá, Dániel Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 37.71
3 Knotková, Gbelcová, Poláčková, Králiková Knotková, Gbelcová, Poláčková, Králiková ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 38.34
4 Komendová, Tokošová, Hartmanová, Blahová Komendová, Tokošová, Hartmanová, Blahová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 38.56
5 Kocianová, Flajžíková, Bubáková, Hanusová Kocianová, Flajžíková, Bubáková, Hanusová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 38.58
6 316 Vrbovská, Urbanová, Michalcová, Bilická Vrbovská, Urbanová, Michalcová, Bilická Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 39.37
7 Blanářová, Šándorová, Adámeková, Paščáková Blanářová, Šándorová, Adámeková, Paščáková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 39.51
8 111 Chobotová, Chobotová, Michaličková, Gáliková Chobotová, Chobotová, Michaličková, Gáliková AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 39.56
9 Kubišová, Velikova, Plevková, Nemcová Kubišová, Velikova, Plevková, Nemcová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 39.86
10 114 Stará, Halmešová, Šimončičová, Bakayová Stará, Halmešová, Šimončičová, Bakayová AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 40.19
11 306 Uhnáková, Gašperanová, Srnáneková, Svoradová Uhnáková, Gašperanová, Srnáneková, Svoradová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 41.09
12 Antalová, Staňová, Sprušanská, Fábiková Antalová, Staňová, Sprušanská, Fábiková Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 41.83
13 Sláviková, Jamrichová, Dosoudilová, Sládková Sláviková, Jamrichová, Dosoudilová, Sládková ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 42.95
14 Bachárová, Šumáková, Zgurišová, Miklánková Bachárová, Šumáková, Zgurišová, Miklánková Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 5 44.28
Bíliková, Trnovcová, Tóthová, Gáliková Bíliková, Trnovcová, Tóthová, Gáliková Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 DQ