<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ jednotlivcov ml. žiactva a najml. žiactva

Trnava (25. 9. 2021)

Vrh guľou 2 kg - Mladšie žiačky

(so, 25.9.2021 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filipová SofiaFilipová Sofia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 16 PB 10.68 07.72 09.65 09.56 9.65 10.24 09.06 10.68
2 Mičániová KatkaMičániová Katka
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 15 PB 10.56 09.01 09.88 09.83 9.88 10.11 10.19 10.56
3 Karhanová EmmaKarhanová Emma
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 17 PB 10.23 08.67 09.58 10.23 10.23 10.12 x x
4 Stanová SoňaStanová Soňa
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 13 PB 09.54 09.25 08.67 08.68 9.25 09.29 09.54 09.29
5 Zavadilová NinaZavadilová Nina
ŠK JablonicaŠK Jablonica
09 09 14 PB 09.48 07.68 09.02 08.72 9.02 08.96 09.28 09.48
6 Tubonemi LaylaTubonemi Layla
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 12 PB 08.87 07.06 07.96 08.46 8.46 07.17 07.48 08.87
7 Uhráková ViktóriaUhráková Viktória
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 10 08.04 08.04 07.98 07.88 8.04 07.63 07.03 07.71
8 Halabrínová PatríciaHalabrínová Patrícia
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
08 08 8 PB 07.86 07.56 07.37 07.86 7.86 07.07 07.27 07.40
9 Repková LenkaRepková Lenka
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 11 07.80 07.17 07.80 07.60 7.80
10 Orgoňová MichaelaOrgoňová Michaela
Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš
08 08 1 PB 07.58 07.06 07.03 07.58 7.58
11 Laurová RomanaLaurová Romana
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
08 08 9 07.54 07.54 07.44 06.02 7.54
12 292 Cintulová AgátaCintulová Agáta
Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš
09 09 6 PB 06.99 06.65 06.99 x 6.99
13 Pajtinková AlexandraPajtinková Alexandra
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 7 06.89 06.48 06.51 06.89 6.89
14 Dekanová NelaDekanová Nela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 5 PB 06.77 06.70 06.50 06.77 6.77
15 Vdoviaková SoňaVdoviaková Soňa
AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava
09 09 3 PB 06.70 05.99 06.70 06.26 6.70
16 Sidorová NikitaSidorová Nikita
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 4 06.18 06.18 05.89 05.94 6.18
17 Šimlingerová MartinaŠimlingerová Martina
ŠK JablonicaŠK Jablonica
08 08 2 PB 04.64 04.44 04.64 03.59 4.64
Celkom 17 pretekárov

Vrh guľou 2 kg - Najmladší žiaci

(so, 25.9.2021 - 10:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lackovič PeterLackovič Peter
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
10 10 12 09.90 08.60 09.16 08.70 9.16 09.20 09.90 09.58
2 Šinkovič RichardŠinkovič Richard
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
11 11 11 PB 08.70 08.70 06.88 x 8.70 08.32 07.24 07.80
3 Jaroš MichalJaroš Michal
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
10 10 3 PB 08.18 07.58 07.14 06.88 7.58 07.65 08.08 08.18
4 Válek Daniel FrantišekVálek Daniel František
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
10 10 10 PB 07.88 06.60 07.40 06.98 7.40 07.88 07.77 x
5 Hlava SamuelHlava Samuel
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
10 10 9 PB 07.02 06.70 06.95 07.02 7.02 06.69 06.98 05.73
6 Hyll FilipHyll Filip
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
10 10 2 PB 06.80 06.80 06.20 06.39 6.80 05.87 06.32 06.16
7 79 Česnek DávidČesnek Dávid
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 8 PB 06.37 04.53 06.11 05.71 6.11 06.37 05.81 05.96
8 Olšovský DominikOlšovský Dominik
ŠK JablonicaŠK Jablonica
10 10 6 PB 06.33 05.48 05.73 06.25 6.25 05.38 05.90 06.33
9 Kukliš TomášKukliš Tomáš
AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava
11 11 5 PB 06.10 06.01 05.70 06.10 6.10
10 Pecko SamuelPecko Samuel
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 4 PB 05.92 05.92 x 05.72 5.92
11 621 Janec AlexJanec Alex
AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava
11 11 7 05.63 05.60 05.63 x 5.63
12 Antala MatejAntala Matej
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
12 12 1 PB 05.20 04.95 x 05.20 5.20
Celkom 12 pretekárov

Vrh guľou 2 kg - Najmladšie žiačky

(so, 25.9.2021 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Králiková DominikaKráliková Dominika
ŠK JablonicaŠK Jablonica
10 10 13 08.06 07.57 07.13 07.51 7.57 08.06 x 08.03
2 Ševčíková LauraŠevčíková Laura
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
10 10 12 PB 07.23 07.23 06.71 06.91 7.23 07.08 06.86 06.67
3 Blahová NellaBlahová Nella
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
10 10 11 PB 06.76 06.76 x 06.31 6.76 06.69 06.63 06.33
4 Hartmanová SofiaHartmanová Sofia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
10 10 2 PB 06.68 06.25 06.42 05.69 6.42 06.03 06.68 05.79
5 Kocianová TamaraKocianová Tamara
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
11 11 10 PB 06.26 06.01 06.26 06.15 6.26 06.09 05.85 06.06
6 Ostrčilová AnetaOstrčilová Aneta
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
10 10 7 PB 06.05 05.40 05.92 05.53 5.92 05.32 05.67 06.05
7 Bilická Alica IzabelaBilická Alica Izabela
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
10 10 9 PB 05.92 05.19 05.27 05.04 5.27 04.33 05.19 05.92
8 Foltínová NinaFoltínová Nina
AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava
11 11 1 PB 05.43 03.40 03.77 05.25 5.25 05.43 04.83 05.38
9 Macharová LuciaMacharová Lucia
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
11 11 8 05.11 04.95 04.76 05.11 5.11
10 312 Chudá TerezaChudá Tereza
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
11 11 5 PB 05.10 05.10 04.81 04.80 5.10
11 Hubinová ViktóriaHubinová Viktória
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
11 11 3 PB 04.53 04.53 04.23 04.12 4.53
12 Pašková AlexandraPašková Alexandra
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
10 10 6 04.30 04.30 03.72 03.93 4.30
13 Staňová BibianaStaňová Bibiana
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
10 10 4 PB 03.88 03.88 03.67 03.73 3.88
Celkom 13 pretekárov