<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ jednotlivcov ml. žiactva a najml. žiactva

Trnava (25. 9. 2021)

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (so, 25.9.2021 - 12:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 119 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 1:40.60
2 107 Plavý FilipPlavý Filip 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 1:47.66
3 103 Laho SamkoLaho Samko 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 1:48.29
4 118 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 1:53.54
5 300 Fúska JakubFúska Jakub 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 PB 1:54.87
6 102 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 1:54.97
7 100 Klištinec JakubKlištinec Jakub 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 1:57.53
8 110 Valent LeoValent Leo 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 2:13.32
9 111 Jančo PeterJančo Peter 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 9 2:13.80
95 Dušanič SebastiánDušanič Sebastián 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 DNF
Celkom 10 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (so, 25.9.2021 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 114 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 1:48.61
2 304 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 1:49.27
3 302 Stopová NinaStopová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 1:50.93
4 112 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 PB 1:53.62
5 314 Čontofalská ElaČontofalská Ela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 1:55.68
6 117 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 1:56.17
7 120 Kocianová LauraKocianová Laura 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 PB 1:56.34
8 319 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 1:58.69
9 312 Boledovičová OlíviaBoledovičová Olívia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 PB 2:03.39
10 90 Dominiková VanesaDominiková Vanesa 08 08 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 15 2:03.51
11 320 Kajanová Laura LilianaKajanová Laura Liliana 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 10 2:12.40
12 559 Balková TeréziaBalková Terézia 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 14 PB 2:13.90
13 108 Majerčinová LenkaMajerčinová Lenka 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 17 PB 2:15.15
14 115 Antolíková AlžbetaAntolíková Alžbeta 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 12 PB 2:16.35
15 315 Gymerská VeronikaGymerská Veronika 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 2:16.52
16 116 Kiralová ViktóriaKiralová Viktória 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 16 2:28.07
17 313 Zuzčáková NelaZuzčáková Nela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13 PB 2:41.78
Celkom 17 pretekárov

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (so, 25.9.2021 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 82 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 1:49.79
2 83 Ontkoc JakubOntkoc Jakub 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 1:55.81
3 119 Madluška MarošMadluška Maroš 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 17 1:59.46
4 315 Murgaš MatejMurgaš Matej 10 10 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 2:01.67
5 291 Greguš LadislavGreguš Ladislav 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 PB 2:02.72
6 304 Čápek MaximiliánČápek Maximilián 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:05.73
7 319 Kubala JakubKubala Jakub 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 16 2:07.17
8 81 Porubčin OndrejPorubčin Ondrej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 19 PB 2:08.60
9 295 Feranec MatejFeranec Matej 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 2:09.07
10 317 Ternóczky TobiasTernóczky Tobias 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 2:10.41
11 112 Nagy DominikNagy Dominik 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 2:12.20
12 308 Sýkora DenisSýkora Denis 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 11 PB 2:13.52
13 314 Talian BranislavTalian Branislav 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 2:17.11
14 305 Michalík MarkoMichalík Marko 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 14 PB 2:18.86
15 85 Bergmann DavidBergmann David 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15 2:19.72
16 84 Kolarik MatejKolarik Matej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 2:20.03
17 98 Hvozdík JurajHvozdík Juraj 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 12 2:21.17
18 93 Vailing TeodorVailing Teodor 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 13 PB 2:21.44
19 290 Novota MatejNovota Matej 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 18 2:26.39
Celkom 19 pretekárov

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh (so, 25.9.2021 - 12:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 303 Ďurovská MiriamĎurovská Miriam 10 10 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 1:58.39
2 87 Krchňáková EliškaKrchňáková Eliška 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:01.24
3 307 Adámeková NelaAdámeková Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 2:05.90
4 294 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 13 PB 2:11.84
5 110 Chobotová LindaChobotová Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 2:12.21
6 301 Jančová RobertaJančová Roberta 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 14 PB 2:13.37
7 88 Libich RomanaLibich Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 2:13.82
8 102 Horná SimonaHorná Simona 11 11 AK Junior HoličAK Junior Holič 10 PB 2:13.91
9 109 Halmešová NellyHalmešová Nelly 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 2:16.15
10 302 Klučiarová LuciaKlučiarová Lucia 12 12 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 2:18.61
11 293 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 12 PB 2:19.76
12 318 Hanakovičová NelaHanakovičová Nela 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 9 PB 2:20.04
13 99 Matus LiliMatus Lili 12 12 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 16 PB 2:25.66
14 306 Uhnáková ZitaUhnáková Zita 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 20 2:26.70
15 86 Gračková Liliana MáriaGračková Liliana Mária 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 17 PB 2:27.79
16 Masaryková MartinaMasaryková Martina 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 19 2:28.51
17 111 Chobotová NatáliaChobotová Natália 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 11 2:34.55
18 103 Mačeková DominikaMačeková Dominika 11 11 AK Junior HoličAK Junior Holič 15 2:35.05
19 309 Haberernová GrétaHaberernová Gréta 13 13 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 18 2:36.89
20 100 Wirth KarinWirth Karin 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 21 2:37.20
Celkom 20 pretekárov