<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ jednotlivcov ml. žiactva a najml. žiactva

Trnava (25. 9. 2021)

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 25.9.2021 - 13:30) official Vietor: -0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 18.70
2 119 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 19.67
3 Paúk MartinPaúk Martin 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 PB 19.71
4 Rapand AlexRapand Alex 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 21.04
5 118 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 21.56
6 Bakay ŠimonBakay Šimon 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 PB 21.67
7 103 Laho SamkoLaho Samko 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 PB 21.95
8 102 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 22.51
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 25.9.2021 - 13:30) official Vietor: -1.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Zeman ŠimonZeman Šimon 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 22.88
2 Venglík JakubVenglík Jakub 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 23.02
3 Lancz SebastiánLancz Sebastián 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 23.62
4 Surový JakubSurový Jakub 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 24.03
5 Beke ÁronBeke Áron 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 24.55
6 Mistrík ŠimonMistrík Šimon 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 26.52
Remiš JakubRemiš Jakub 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 18.70
2 119 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 19.67
3 Paúk MartinPaúk Martin 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 PB 19.71
4 Rapand AlexRapand Alex 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 21.04
5 118 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 21.56
6 Bakay ŠimonBakay Šimon 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 PB 21.67
7 103 Laho SamkoLaho Samko 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 PB 21.95
8 102 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 22.51
9 Zeman ŠimonZeman Šimon 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 22.88
10 Venglík JakubVenglík Jakub 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 23.02
11 Lancz SebastiánLancz Sebastián 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 23.62
12 Surový JakubSurový Jakub 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 24.03
13 Beke ÁronBeke Áron 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 24.55
14 Mistrík ŠimonMistrík Šimon 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 26.52
Remiš JakubRemiš Jakub 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 DNS

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 25.9.2021 - 13:45) official Vietor: -2.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 20.17
2 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 20.81
3 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 20.94
4 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 21.09
5 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 21.29
6 Hrotková NatáliaHrotková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 21.84
7 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 21.89
8 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 21.97
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 25.9.2021 - 13:45) official Vietor: -1.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 21.74
2 Tóthová TimeaTóthová Timea 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 21.76
3 302 Stopová NinaStopová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 22.40
4 114 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 22.56
5 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 22.65
6 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 22.86
7 Pečenková Maja AngelinaPečenková Maja Angelina 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 22.93
8 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 23.02
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 25.9.2021 - 13:45) official Vietor: -2.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gereková NatáliaGereková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 22.00
2 117 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 PB 22.92
3 Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 23.31
4 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 23.35
5 Zigová EmaZigová Ema 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 23.54
6 Kováčová ZuzannaKováčová Zuzanna 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 23.63
7 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 24.23
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 25.9.2021 - 13:45) official Vietor: -1.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ontkocová VeronikaOntkocová Veronika 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 23.89
2 Dujsíková SofieDujsíková Sofie 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 PB 24.16
3 Repová AlexandraRepová Alexandra 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 24.21
4 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 24.23
5 Marcinátová VanesaMarcinátová Vanesa 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 24.42
6 Kojšová AnnaKojšová Anna 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 24.57
Elliott Sophia RoseElliott Sophia Rose 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DQ
Poznámky:
DQ podľa TP 17.3.1 dráha č. 3
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (so, 25.9.2021 - 13:45) official Vietor: -2.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mičková DianaMičková Diana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 23.81
2 Kimerlingová TerazaKimerlingová Teraza 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 24.01
3 Dobrovodská SimonaDobrovodská Simona 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 PB 24.54
4 Kuželová RebekaKuželová Rebeka 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 25.13
5 Majerčíková PaulínaMajerčíková Paulína 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 25.15
6 Halabrínová PatríciaHalabrínová Patrícia 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 25.21
7 559 Balková TeréziaBalková Terézia 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 25.54
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (so, 25.9.2021 - 13:45) official Vietor: -2.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 115 Antolíková AlžbetaAntolíková Alžbeta 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 25.14
2 Toráčová VanesaToráčová Vanesa 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 PB 25.24
3 Šantavá OlíviaŠantavá Olívia 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 27.11
4 Šebestová KornéliaŠebestová Kornélia 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 27.30
5 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 27.41
6 Pivarčiová HanaPivarčiová Hana 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 28.03
Barháčová SofiaBarháčová Sofia 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 07 (so, 25.9.2021 - 13:45) official Vietor: -2.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Fazekašová SáraFazekašová Sára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 23.06
2 Ondrejičková IvanaOndrejičková Ivana 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 23.87
3 Macková AnetaMacková Aneta 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 25.24
4 Dravecká LenkaDravecká Lenka 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 26.29
5 Pivková NinaPivková Nina 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 26.40
6 116 Kiralová ViktóriaKiralová Viktória 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 28.16
Herudová DenisaHerudová Denisa 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 20.17
2 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 20.81
3 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 20.94
4 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 21.09
5 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 21.29
6 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 21.74
7 Tóthová TimeaTóthová Timea 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 21.76
8 Hrotková NatáliaHrotková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 21.84
9 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 21.89
10 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 21.97
11 Gereková NatáliaGereková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 22.00
12 302 Stopová NinaStopová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 22.40
13 114 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 22.56
14 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 22.65
15 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 22.86
16 117 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 PB 22.92
17 Pečenková Maja AngelinaPečenková Maja Angelina 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 22.93
18 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 23.02
19 Fazekašová SáraFazekašová Sára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 23.06
20 Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 23.31
21 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 23.35
22 Zigová EmaZigová Ema 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 23.54
23 Kováčová ZuzannaKováčová Zuzanna 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 23.63
24 Mičková DianaMičková Diana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 23.81
25 Ondrejičková IvanaOndrejičková Ivana 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 23.87
26 Ontkocová VeronikaOntkocová Veronika 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 23.89
27 Kimerlingová TerazaKimerlingová Teraza 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 24.01
28 Dujsíková SofieDujsíková Sofie 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 PB 24.16
29 Repová AlexandraRepová Alexandra 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 24.21
30 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 24.23
30 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 24.23
32 Marcinátová VanesaMarcinátová Vanesa 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 24.42
33 Dobrovodská SimonaDobrovodská Simona 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 PB 24.54
34 Kojšová AnnaKojšová Anna 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 24.57
35 Kuželová RebekaKuželová Rebeka 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 25.13
36 115 Antolíková AlžbetaAntolíková Alžbeta 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 25.14
37 Majerčíková PaulínaMajerčíková Paulína 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 25.15
38 Halabrínová PatríciaHalabrínová Patrícia 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 25.21
39 Toráčová VanesaToráčová Vanesa 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 PB 25.24
39 Macková AnetaMacková Aneta 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 25.24
41 559 Balková TeréziaBalková Terézia 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 25.54
42 Dravecká LenkaDravecká Lenka 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 26.29
43 Pivková NinaPivková Nina 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 26.40
44 Šantavá OlíviaŠantavá Olívia 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 27.11
45 Šebestová KornéliaŠebestová Kornélia 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 27.30
46 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 27.41
47 Pivarčiová HanaPivarčiová Hana 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 28.03
48 116 Kiralová ViktóriaKiralová Viktória 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 28.16
Elliott Sophia RoseElliott Sophia Rose 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DQ
Barháčová SofiaBarháčová Sofia 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 DNS
Herudová DenisaHerudová Denisa 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 DNS

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 25.9.2021 - 14:00) official Vietor: +0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Štiak ŠimonŠtiak Šimon 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 PB 21.06
2 Bougdar OmarBougdar Omar 10 10 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 21.55
3 Martiš PeterMartiš Peter 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 PB 21.76
4 82 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 21.91
5 Bojda FilipBojda Filip 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 22.70
Polák MatúšPolák Matúš 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 DNS
Kriška MichalKriška Michal 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 25.9.2021 - 14:00) official Vietor: +0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pecho OliverPecho Oliver 10 10 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 3 PB 22.71
2 Matejov AlexMatejov Alex 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 22.84
3 Štarke FedorŠtarke Fedor 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 23.03
4 314 Talian BranislavTalian Branislav 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 PB 23.81
5 315 Murgaš MatejMurgaš Matej 10 10 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 23.95
6 Harnúšek GabrielHarnúšek Gabriel 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 24.08
7 Čahoj GabrielČahoj Gabriel 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 PB 24.20
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 25.9.2021 - 14:00) official Vietor: -2.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bočkay MartinBočkay Martin 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 24.66
2 Kletečka MichalKletečka Michal 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.38
3 Drengubiak DanielDrengubiak Daniel 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 PB 25.42
4 Zápražný TadeášZápražný Tadeáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 25.69
5 Komora AdamKomora Adam 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 25.96
6 Šafranko MatyásŠafranko Matyás 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 26.09
7 Ondrejka MilanOndrejka Milan 10 10 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 6 26.12
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 25.9.2021 - 14:00) official Vietor: -1.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gabula MichalGabula Michal 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 25.83
2 Rábara BartolomejRábara Bartolomej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 26.12
3 Šebo MaximiliánŠebo Maximilián 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 PB 27.55
4 Ontkoc MatúšOntkoc Matúš 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 27.59
5 Kuva JozefKuva Jozef 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 27.80
6 Svorad SimonSvorad Simon 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 28.66
7 Mitošinka MatejMitošinka Matej 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 PB 29.21
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (so, 25.9.2021 - 14:00) official Vietor: -0.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 112 Nagy DominikNagy Dominik 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 PB 24.85
2 Psota DavidPsota David 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 25.65
3 622 Krajč JakubKrajč Jakub 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 25.91
4 Harnúšek DavidHarnúšek David 13 13 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 26.04
5 98 Hvozdík JurajHvozdík Juraj 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 27.50
6 Ostrčil AdriánOstrčil Adrián 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 27.81
7 Antala MatejAntala Matej 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 28.59
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (so, 25.9.2021 - 14:00) official Vietor: -0.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Cibulka RichardCibulka Richard 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 5 23.48
2 Fialka RichardFialka Richard 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 25.50
3 Móča IvanMóča Ivan 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 26.99
4 Cibulka MarkoCibulka Marko 14 14 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 27.00
5 Bošnák FilipBošnák Filip 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 27.34
6 Halinár MichalHalinár Michal 14 14 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 2 27.48
7 Móča MatejMóča Matej 13 13 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 7 28.89
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Štiak ŠimonŠtiak Šimon 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 PB 21.06
2 Bougdar OmarBougdar Omar 10 10 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 21.55
3 Martiš PeterMartiš Peter 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 PB 21.76
4 82 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 21.91
5 Bojda FilipBojda Filip 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 22.70
6 Pecho OliverPecho Oliver 10 10 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 3 PB 22.71
7 Matejov AlexMatejov Alex 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 22.84
8 Štarke FedorŠtarke Fedor 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 23.03
9 Cibulka RichardCibulka Richard 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 5 23.48
10 314 Talian BranislavTalian Branislav 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 PB 23.81
11 315 Murgaš MatejMurgaš Matej 10 10 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 23.95
12 Harnúšek GabrielHarnúšek Gabriel 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 24.08
13 Čahoj GabrielČahoj Gabriel 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 PB 24.20
14 Bočkay MartinBočkay Martin 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 24.66
15 112 Nagy DominikNagy Dominik 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 PB 24.85
16 Kletečka MichalKletečka Michal 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.38
17 Drengubiak DanielDrengubiak Daniel 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 PB 25.42
18 Fialka RichardFialka Richard 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 25.50
19 Psota DavidPsota David 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 25.65
20 Zápražný TadeášZápražný Tadeáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 25.69
21 Gabula MichalGabula Michal 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 25.83
22 622 Krajč JakubKrajč Jakub 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 25.91
23 Komora AdamKomora Adam 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 25.96
24 Harnúšek DavidHarnúšek David 13 13 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 26.04
25 Šafranko MatyásŠafranko Matyás 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 26.09
26 Ondrejka MilanOndrejka Milan 10 10 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 6 26.12
26 Rábara BartolomejRábara Bartolomej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 26.12
28 Móča IvanMóča Ivan 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 26.99
29 Cibulka MarkoCibulka Marko 14 14 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 27.00
30 Bošnák FilipBošnák Filip 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 27.34
31 Halinár MichalHalinár Michal 14 14 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 2 27.48
32 98 Hvozdík JurajHvozdík Juraj 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 27.50
33 Šebo MaximiliánŠebo Maximilián 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 PB 27.55
34 Ontkoc MatúšOntkoc Matúš 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 27.59
35 Kuva JozefKuva Jozef 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 27.80
36 Ostrčil AdriánOstrčil Adrián 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 27.81
37 Antala MatejAntala Matej 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 28.59
38 Svorad SimonSvorad Simon 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 28.66
39 Móča MatejMóča Matej 13 13 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 7 28.89
40 Mitošinka MatejMitošinka Matej 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 PB 29.21
Polák MatúšPolák Matúš 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 DNS
Kriška MichalKriška Michal 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 DNS

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 25.9.2021 - 14:15) official Vietor: +0.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Halásová NatáliaHalásová Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 PB 21.89
2 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 PB 21.89
3 108 Segešová AgátaSegešová Agáta 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 22.43
4 Bíliková AnnaBíliková Anna 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 PB 22.77
5 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 22.96
6 Knotková MichaelaKnotková Michaela 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 PB 23.92
7 Michalcová MichaelaMichalcová Michaela 10 10 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 PB 24.09
8 Gáliková LauraGáliková Laura 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 PB 24.58
Poznámky:
4. dráha 21,884 2. dráha 21,890
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 25.9.2021 - 14:15) official Vietor: -1.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Holešová KarolínaHolešová Karolína 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 25.01
2 Bachárová NikolaBachárová Nikola 13 13 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 4 25.04
3 102 Horná SimonaHorná Simona 11 11 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 PB 25.11
4 Svoradová Sofia MichaelaSvoradová Sofia Michaela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.18
5 Plevková ValentínaPlevková Valentína 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 PB 25.61
6 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 26.33
7 Sádovská RebekaSádovská Rebeka 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 26.79
Masaryková MartinaMasaryková Martina 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 25.9.2021 - 14:15) official Vietor: +0.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Paščáková SimonaPaščáková Simona 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 24.73
2 Sárazová BarboraSárazová Barbora 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 PB 26.07
3 Valek Sára AlicaValek Sára Alica 12 12 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 PB 26.55
4 Staňová DominikaStaňová Dominika 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 PB 26.60
5 Bukvová MartinaBukvová Martina 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 PB 26.62
6 Macková HanaMacková Hana 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 27.01
7 Blanářová NelaBlanářová Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 27.96
8 Szalayová LauraSzalayová Laura 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 28.40
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 25.9.2021 - 14:15) official Vietor: -0.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kováčová NelaKováčová Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 27.14
2 Sprušanská LujzaSprušanská Lujza 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 27.57
3 Kozolková LianaKozolková Liana 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 PB 27.59
4 Antalová ViktóriaAntalová Viktória 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 PB 28.13
5 Šimončičová NelaŠimončičová Nela 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 28.26
6 111 Chobotová NatáliaChobotová Natália 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 28.43
7 104 Pikálková GabrielaPikálková Gabriela 12 12 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 PB 28.69
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (so, 25.9.2021 - 14:15) official Vietor: -0.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bakayová EmaBakayová Ema 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 25.70
2 Hlavnová TatianaHlavnová Tatiana 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 26.17
3 Hudecová ViktóriaHudecová Viktória 14 14 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 1 26.86
4 Ranostajová NicolRanostajová Nicol 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 PB 27.26
5 Pavelková HanaPavelková Hana 14 14 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 PB 30.47
6 Šprochová EmaŠprochová Ema 14 14 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 PB 30.92
7 Salíni AdelaSalíni Adela 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 PB 35.38
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (so, 25.9.2021 - 14:15) official Vietor: -1.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tóthová LauraTóthová Laura 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 PB 24.03
2 Holková NatáliaHolková Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 PB 24.37
3 Fábiková SofiaFábiková Sofia 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 25.92
4 Gáliková AnetkaGáliková Anetka 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 27.86
5 100 Wirth KarinWirth Karin 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 28.77
6 Staňová BibianaStaňová Bibiana 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 32.33
7 Jamrichová TerezkaJamrichová Terezka 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 33.16
Celkom 7 pretekárov
Beh 07 (so, 25.9.2021 - 14:15) official Vietor: -0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Škultétyová NelaŠkultétyová Nela 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 PB 23.04
2 Wardle CatherineWardle Catherine 12 12 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 25.43
3 Havranová SimonaHavranová Simona 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 26.12
4 Šándorová KarolínaŠándorová Karolína 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 26.22
5 Fialková ZojaFialková Zoja 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 27.42
6 Srnáneková EllaSrnáneková Ella 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 27.94
7 Gašperanová LindaGašperanová Linda 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 28.38
Celkom 7 pretekárov
Beh 08 (so, 25.9.2021 - 14:15) official Vietor: -1.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 24.89
2 Bubáková SofiaBubáková Sofia 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 25.28
3 316 Vrbovská SimonaVrbovská Simona 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 25.92
4 Trnovcová JúliaTrnovcová Júlia 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 26.54
5 Vŕbiková AgátaVŕbiková Agáta 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 27.41
6 Zemanová KarolínaZemanová Karolína 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 28.76
7 Ležatková LilienLežatková Lilien 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 31.45
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Halásová NatáliaHalásová Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 PB 21.89
1 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 PB 21.89
3 108 Segešová AgátaSegešová Agáta 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 22.43
4 Bíliková AnnaBíliková Anna 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 PB 22.77
5 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 22.96
6 Škultétyová NelaŠkultétyová Nela 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 PB 23.04
7 Knotková MichaelaKnotková Michaela 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 PB 23.92
8 Tóthová LauraTóthová Laura 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 PB 24.03
9 Michalcová MichaelaMichalcová Michaela 10 10 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 PB 24.09
10 Holková NatáliaHolková Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 PB 24.37
11 Gáliková LauraGáliková Laura 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 PB 24.58
12 Paščáková SimonaPaščáková Simona 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 24.73
13 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 24.89
14 Holešová KarolínaHolešová Karolína 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 25.01
15 Bachárová NikolaBachárová Nikola 13 13 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 4 25.04
16 102 Horná SimonaHorná Simona 11 11 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 PB 25.11
17 Svoradová Sofia MichaelaSvoradová Sofia Michaela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.18
18 Bubáková SofiaBubáková Sofia 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 25.28
19 Wardle CatherineWardle Catherine 12 12 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 25.43
20 Plevková ValentínaPlevková Valentína 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 PB 25.61
21 Bakayová EmaBakayová Ema 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 25.70
22 Fábiková SofiaFábiková Sofia 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 25.92
22 316 Vrbovská SimonaVrbovská Simona 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 25.92
24 Sárazová BarboraSárazová Barbora 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 PB 26.07
25 Havranová SimonaHavranová Simona 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 26.12
26 Hlavnová TatianaHlavnová Tatiana 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 26.17
27 Šándorová KarolínaŠándorová Karolína 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 26.22
28 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 26.33
29 Trnovcová JúliaTrnovcová Júlia 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 26.54
30 Valek Sára AlicaValek Sára Alica 12 12 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 PB 26.55
31 Staňová DominikaStaňová Dominika 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 PB 26.60
32 Bukvová MartinaBukvová Martina 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 PB 26.62
33 Sádovská RebekaSádovská Rebeka 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 26.79
34 Hudecová ViktóriaHudecová Viktória 14 14 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 1 26.86
35 Macková HanaMacková Hana 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 27.01
36 Kováčová NelaKováčová Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 27.14
37 Ranostajová NicolRanostajová Nicol 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 PB 27.26
38 Vŕbiková AgátaVŕbiková Agáta 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 27.41
39 Fialková ZojaFialková Zoja 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 27.42
40 Sprušanská LujzaSprušanská Lujza 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 27.57
41 Kozolková LianaKozolková Liana 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 PB 27.59
42 Gáliková AnetkaGáliková Anetka 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 27.86
43 Srnáneková EllaSrnáneková Ella 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 27.94
44 Blanářová NelaBlanářová Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 27.96
45 Antalová ViktóriaAntalová Viktória 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 PB 28.13
46 Šimončičová NelaŠimončičová Nela 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 28.26
47 Gašperanová LindaGašperanová Linda 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 28.38
48 Szalayová LauraSzalayová Laura 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 28.40
49 111 Chobotová NatáliaChobotová Natália 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 28.43
50 104 Pikálková GabrielaPikálková Gabriela 12 12 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 PB 28.69
51 Zemanová KarolínaZemanová Karolína 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 28.76
52 100 Wirth KarinWirth Karin 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 28.77
53 Pavelková HanaPavelková Hana 14 14 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 PB 30.47
54 Šprochová EmaŠprochová Ema 14 14 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 PB 30.92
55 Ležatková LilienLežatková Lilien 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 31.45
56 Staňová BibianaStaňová Bibiana 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 32.33
57 Jamrichová TerezkaJamrichová Terezka 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 33.16
58 Salíni AdelaSalíni Adela 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 PB 35.38
Masaryková MartinaMasaryková Martina 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 DNS