<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ jednotlivcov ml. žiactva a najml. žiactva

Trnava (25. 9. 2021)

1000 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (so, 25.9.2021 - 11:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 91 Brežný MatejBrežný Matej 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 PB 3:24.73
2 116 Buday KristiánBuday Kristián 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 3:42.61
3 92 Haberern DanielHaberern Daniel 11 11 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 PB 3:43.25
4 299 Lehocký LeonardLehocký Leonard 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 PB 3:56.97
5 117 Košarišťan DávidKošarišťan Dávid 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 4:00.61
6 622 Krajč JakubKrajč Jakub 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 4:03.69
7 79 Česnek DávidČesnek Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 4:03.79
8 106 Volek-Mičo JurajVolek-Mičo Juraj 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 PB 4:15.60
Celkom 8 pretekárov

1000 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh (so, 25.9.2021 - 11:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 108 Segešová AgátaSegešová Agáta 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 PB 3:33.04
2 310 Urbanová TimeaUrbanová Timea 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 3:43.63
3 300 Tumová HanaTumová Hana 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 PB 3:46.02
4 620 Dugová SimonaDugová Simona 10 10 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 11 3:53.35
5 120 Dugová DominikaDugová Dominika 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 12 3:54.65
6 114 Stará LindaStará Linda 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 4:04.03
7 292 Podbehlá DorkaPodbehlá Dorka 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 PB 4:09.68
8 312 Chudá TerezaChudá Tereza 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 9 PB 4:10.66
9 313 Škúciová DominikaŠkúciová Dominika 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 PB 4:11.88
10 115 Michaličková NinaMichaličková Nina 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 4:16.60
11 311 Šupicová PetraŠupicová Petra 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 4:25.02
12 80 Tesárova SabínaTesárova Sabína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 PB 4:32.86
Celkom 12 pretekárov