<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ jednotlivcov ml. žiactva a najml. žiactva

Trnava (25. 9. 2021)

Diaľka z miesta odrazu - Najmladší žiaci

(so, 25.9.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martiš PeterMartiš Peter
ŠK JablonicaŠK Jablonica
10 10 28 PB 422 -0.8 m/s 402  -1,10 394  -0,50 407  0,00 407 418  -1,70 414  -2,10 422  -0,80
2 Grúber RichardGrúber Richard
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
10 10 27 379 -0.5 m/s 356  -1,10 350  0,00 379  -0,50 379 355  -1,40 x 355  -1,00
3 Gajda MichalGajda Michal
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
10 10 26 378 -1.9 m/s 378  -1,90 362  -0,20 358  -0,40 378 374  -1,30 376  -1,60 370  -1,60
4 Matejov AlexMatejov Alex
ŠK JablonicaŠK Jablonica
11 11 25 373 -0.3 m/s 344  -1,30 351  0,00 341  -0,60 351 351  -0,80 356  -0,50 373  -0,30
5 116 Buday KristiánBuday Kristián
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
10 10 13 PB 367 -1.2 m/s 367  -1,20 361  -0,50 334  -1,30 367 340  -1,00 347  -1,40 361  -0,90
6 Čahoj GabrielČahoj Gabriel
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
11 11 23 361 -1.7 m/s 361  -1,70 345  -0,10 319  -0,20 361 310  -1,30 313  -1,70 x
7 Hájnik JurajHájnik Juraj
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
11 11 24 356 -2.3 m/s 329  -0,80 350  -0,80 338  -0,10 350 342  -1,30 339  -1,40 356  -2,30
8 Móča IvanMóča Ivan
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
11 11 14 PB 349 -0.1 m/s 345  -1,10 325  0,00 316  -0,80 345 349  -0,10 323  -0,40 310  -2,00
9 91 Brežný MatejBrežný Matej
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
10 10 22 339 -0.8 m/s 336  -1,10 318  -1,50 339  -0,80 339
10 79 Česnek DávidČesnek Dávid
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 12 PB 338 +0.0 m/s 338  0,00 316  -1,00 310  -1,10 338
11 304 Čápek MaximiliánČápek Maximilián
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
10 10 3 PB 330 +0.0 m/s 324  -1,20 319  0,00 330  0,00 330
12 84 Kolarik MatejKolarik Matej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 6 PB 326 +0.0 m/s 324  -1,30 310  -0,70 326  0,00 326
13 106 Volek-Mičo JurajVolek-Mičo Juraj
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
10 10 17 326 -1.0 m/s 305  -0,90 326  -1,00 322  -1,50 326
14 Ondrejka MilanOndrejka Milan
Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti...
10 10 18 326 -0.7 m/s 326  -0,70 x 315  -1,40 326
15 Fančovič SamuelFančovič Samuel
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 19 324 +0.0 m/s 320  -0,60 298  -1,10 324  0,00 324
16 308 Sýkora DenisSýkora Denis
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
10 10 15 320 -1.4 m/s 310  -0,10 315  -0,80 320  -1,40 320
17 Kováč SamuelKováč Samuel
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
11 11 20 317 -1.3 m/s 317  -1,30 308  0,00 312  -0,80 317
18 Édel NorbertÉdel Norbert
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
10 10 21 315 -1.1 m/s 315  -1,10 312  -1,00 293  -0,30 315
19 Pecho OliverPecho Oliver
Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti...
10 10 9 PB 314 -1.6 m/s 309  -1,00 314  -1,60 305  0,00 314
20 Žúrek RichardŽúrek Richard
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
12 12 16 313 -1.4 m/s 307  0,00 290  -1,40 313  -1,40 313
21 Psota DavidPsota David
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
14 14 10 PB 309 -1.3 m/s 284  -1,20 308  -0,90 309  -1,30 309
22 Barcaj JakubBarcaj Jakub
ŠK JablonicaŠK Jablonica
12 12 1 PB 308 -0.1 m/s 308  -0,10 292  -1,30 301  0,00 308
23 85 Bergmann DavidBergmann David
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 2 PB 302 +0.0 m/s 302  0,00 302  0,00 280  0,00 302
24 319 Kubala JakubKubala Jakub
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
11 11 7 PB 288 +0.0 m/s 275  -0,60 255  -2,10 288  0,00 288
25 Móča MatejMóča Matej
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
13 13 8 PB 282 +0.0 m/s 264  -0,30 266  -1,90 282  0,00 282
26 Chalúpka JánChalúpka Ján
ŠK JablonicaŠK Jablonica
12 12 11 262 -0.9 m/s 256  -0,60 262  -0,90 253  -1,20 262
27 Halinár MichalHalinár Michal
Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti...
14 14 5 PB 254 +0.0 m/s 209  -0,80 202  -0,40 254  0,00 254
Celkom 27 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky

(so, 25.9.2021 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Bezáková ZojaBezáková Zoja
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
10 10 48 PB 415 -1.5 m/s 338  -0,80 401  -0,10 - 401 406  -1,60 x 415  -1,50
2 Halásová NatáliaHalásová Natália
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
10 10 57 413 -0.8 m/s 290  -1,40 413  -0,80 - 413 387  0,00 383  -1,00 405  0,00
3 Krepopová NatáliaKrepopová Natália
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
10 10 54 PB 408 +0.0 m/s 405  -1,30 406  -1,30 - 406 393  -1,10 408  0,00 403  -1,40
4 Bíliková AnnaBíliková Anna
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
10 10 56 394 -0.3 m/s 380  -1,50 381  -1,40 - 381 394  -0,30 x 391  -0,90
5 Tóthová LauraTóthová Laura
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
10 10 52 PB 388 -1.9 m/s 382  -1,20 371  -2,20 - 382 384  -1,00 388  -1,90 377  -1,20
6 Foltínová NinaFoltínová Nina
AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava
11 11 39 PB 388 -0.1 m/s 362  -1,80 376  -0,90 - 376 378  -0,50 276  0,00 388  -0,10
7 Hanusová EllaHanusová Ella
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
12 12 53 385 -1.7 m/s x 385  -1,70 - 385 379  -0,90 376  -1,00 383  -1,10
8 303 Ďurovská MiriamĎurovská Miriam
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
10 10 55 384 -0.7 m/s 363  -0,50 383  -1,20 - 383 384  -0,70 362  -0,80 368  -1,40
9 Miklánková MarianaMiklánková Mariana
Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti...
10 10 35 PB 373 -1.5 m/s 373  -1,50 351  -2,60 373
10 Decsiová LianaDecsiová Liana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
10 10 50 365 -0.3 m/s 365  -0,30 365  0,00 365
11 Plevková ValentínaPlevková Valentína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
13 13 46 PB 358 -0.5 m/s 353  -1,80 358  -0,50 358
12 294 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
10 10 47 PB 357 -1.4 m/s 357  -1,40 345  0,00 357
13 Velikova KarolínaVelikova Karolína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
11 11 16 PB 357 -1.7 m/s 333  -1,50 357  -1,70 357
14 Blahová NellaBlahová Nella
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
10 10 36 PB 355 -2.2 m/s 330  -0,60 355  -2,20 355
15 Svoradová Sofia MichaelaSvoradová Sofia Michaela
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
10 10 13 PB 349 -1.7 m/s 349  -1,70 348  -1,50 349
16 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa
ŠK JablonicaŠK Jablonica
11 11 49 346 -0.3 m/s 316  0,00 346  -0,30 346
17 Bubáková SofiaBubáková Sofia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
11 11 3 PB 344 -1.6 m/s 321  -1,30 344  -1,60 344
18 Holková NatáliaHolková Natália
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
10 10 8 PB 342 -0.5 m/s 342  -0,50 x 342
19 Majerníková TamaraMajerníková Tamara
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
10 10 34 PB 341 -0.8 m/s 341  -0,80 312  -2,30 341
20 Račeková MalvínaRačeková Malvína
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
11 11 45 340 -1.1 m/s 340  -1,10 325  0,00 340
21 Kubišová BiankaKubišová Bianka
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
12 12 37 PB 339 -1.7 m/s 338  -2,20 339  -1,70 339
22 Bilická Alica IzabelaBilická Alica Izabela
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
10 10 51 339 -1.7 m/s 331  -0,60 339  -1,70 339
23 Komendová ViktoriaKomendová Viktoria
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
11 11 30 PB 335 +0.0 m/s 335  0,00 282  -2,00 335
24 Pašková AlexandraPašková Alexandra
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
10 10 42 334 +0.0 m/s 310  -2,00 334  0,00 334
25 Holešová KarolínaHolešová Karolína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
11 11 7 PB 333 -1.4 m/s 333  -1,40 330  -0,30 333
26 Havranová SimonaHavranová Simona
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
11 11 40 331 +0.0 m/s 329  -2,60 331  0,00 331
27 Sárazová BarboraSárazová Barbora
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
11 11 41 329 -2.3 m/s 329  -2,30 x 329
28 Dvořáková RadmilaDvořáková Radmila
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
11 11 33 326 -0.9 m/s 326  -0,90 318  -1,20 326
29 Bukvová MartinaBukvová Martina
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
10 10 32 323 -1.5 m/s 318  -0,30 323  -1,50 323
30 Flajžíková ZojaFlajžíková Zoja
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
10 10 5 PB 321 -1.2 m/s 321  -1,20 x 321
31 80 Tesárova SabínaTesárova Sabína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 43 315 -1.8 m/s 315  -1,80 299  0,00 315
32 Wardle CatherineWardle Catherine
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
12 12 44 315 +0.0 m/s 288  -1,40 315  0,00 315
33 301 Jančová RobertaJančová Roberta
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
11 11 24 PB 308 -1.0 m/s 299  -1,30 308  -1,00 308
34 Valek Sára AlicaValek Sára Alica
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
12 12 31 306 -1.2 m/s 306  -1,20 280  -1,50 306
35 Pongrácz AnnaPongrácz Anna
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
12 12 11 PB 300 -0.1 m/s 255  -1,90 300  -0,10 300
36 Zemanová KarolínaZemanová Karolína
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
12 12 18 PB 298 -0.7 m/s 267  -1,90 298  -0,70 298
37 Fialková ZojaFialková Zoja
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
13 13 4 PB 294 -1.4 m/s 294  -1,40 268  0,00 294
38 103 Mačeková DominikaMačeková Dominika
AK Junior HoličAK Junior Holič
11 11 38 293 -0.9 m/s 276  -2,60 293  -0,90 293
39 302 Klučiarová LuciaKlučiarová Lucia
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
12 12 27 284 -1.3 m/s 273  -1,30 284  -1,30 284
40 Hasáková KristínaHasáková Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 6 PB 281 -1.2 m/s 281  -1,20 x 281
41 Dosoudilová SáraDosoudilová Sára
ŠK JablonicaŠK Jablonica
13 13 29 279 -1.7 m/s 224  -0,90 279  -1,70 279
42= Gbelcová AgátaGbelcová Agáta
ŠK JablonicaŠK Jablonica
11 11 22 PB 278 -1.5 m/s 278  -1,50 275  -1,30 278
42= 105 Kepáková EmmaKepáková Emma
AK Junior HoličAK Junior Holič
10 10 28 278 +0.0 m/s 278  0,00 275  -1,50 278
44 99 Matus LiliMatus Lili
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
12 12 25 278 +0.0 m/s 278  0,00 274  -1,30 278
45 104 Pikálková GabrielaPikálková Gabriela
AK Junior HoličAK Junior Holič
12 12 10 PB 267 -1.3 m/s 267  -1,30 231  -1,50 267
46 86 Gračková Liliana MáriaGračková Liliana Mária
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 26 267 -1.2 m/s 226  -0,30 267  -1,20 267
47 Vŕbiková AgátaVŕbiková Agáta
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
13 13 17 PB 266 -2.1 m/s 261  -3,00 266  -2,10 266
48 Sládková RadkaSládková Radka
ŠK JablonicaŠK Jablonica
11 11 12 PB 255 -1.3 m/s 255  -1,30 x 255
49 Bakošová AnetaBakošová Aneta
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
12 12 1 PB 248 -1.1 m/s 248  -1,10 224  0,00 248
50 Šprochová EmaŠprochová Ema
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
14 14 21 PB 247 -1.5 m/s 247  -1,50 213  -0,70 247
51 Jamrichová SofiaJamrichová Sofia
ŠK JablonicaŠK Jablonica
12 12 20 PB 244 -1.2 m/s 244  -1,20 218  -0,80 244
52 Mičková ViktóriaMičková Viktória
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 9 PB 240 -1.0 m/s 237  -0,70 240  -1,00 240
53 Zgurišová DominikaZgurišová Dominika
Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti...
12 12 19 PB 238 -1.6 m/s 238  -1,60 238  -1,00 238
54 Blažková EmmaBlažková Emma
ŠK JablonicaŠK Jablonica
13 13 2 PB 228 +0.0 m/s 228  0,00 219  -1,40 228
55 Pavelková HanaPavelková Hana
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
14 14 23 223 -0.3 m/s 215  -2,20 223  -0,30 223
56 Šimlovičová SabinaŠimlovičová Sabina
Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti...
15 15 14 PB 178 -1.0 m/s 170  -1,40 178  -1,00 178
Šumáková ElaŠumáková Ela
Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti...
14 14 15 PB DNS
Celkom 57 pretekárov