<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ jednotlivcov ml. žiactva a najml. žiactva

Trnava (25. 9. 2021)

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 25.9.2021 - 10:30) official Vietor: -1.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 07.96 Q
2 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.06
3 Urbán JakubUrbán Jakub 09 09 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 3 09.31
4 Procházka TimotejProcházka Timotej 08 08 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 6 09.71
5 110 Valent LeoValent Leo 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 09.75
6 303 Flóriš AdamFlóriš Adam 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 10.17
7 95 Dušanič SebastiánDušanič Sebastián 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.27
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 25.9.2021 - 10:30) official Vietor: -1.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rapand AlexRapand Alex 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 08.33 Q
2 118 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 08.92 q
3 Zeman ŠimonZeman Šimon 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 09.17
4 Lancz SebastiánLancz Sebastián 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 PB 09.71
5 Surový JakubSurový Jakub 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.85
6 Mistrík ŠimonMistrík Šimon 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 10.32
7 111 Jančo PeterJančo Peter 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 PB 10.53
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 25.9.2021 - 10:30) official Vietor: -1.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Paúk MartinPaúk Martin 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 08.28 Q
2 Baráth JurajBaráth Juraj 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 PB 08.75 q
3 Bíró SzebasztiánBíró Szebasztián 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 3 PB 08.99
4 Valášek JakubValášek Jakub 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 09.20
5 Beke ÁronBeke Áron 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.95
6 Remiš JakubRemiš Jakub 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.07
7 Gajdoš MichalGajdoš Michal 09 09 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 10.39
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 25.9.2021 - 10:30) official Vietor: -2.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 560 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 08.74 Q
2 107 Plavý FilipPlavý Filip 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 08.77 q
3 Takáč BenjamínTakáč Benjamín 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 PB 08.91 q
4 Petráš RolandPetráš Roland 09 09 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 7 PB 09.43
5 Venglík JakubVenglík Jakub 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 09.46
6 Lánik AdamLánik Adam 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 09.94
Kiss AlexKiss Alex 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 07.96 Q
2 Paúk MartinPaúk Martin 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 08.28 Q
3 Rapand AlexRapand Alex 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 08.33 Q
4 560 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 08.74 Q
5 Baráth JurajBaráth Juraj 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 PB 08.75 q
6 107 Plavý FilipPlavý Filip 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 08.77 q
7 Takáč BenjamínTakáč Benjamín 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 PB 08.91 q
8 118 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 08.92 q
9 Bíró SzebasztiánBíró Szebasztián 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 3 PB 08.99
10 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.06
11 Zeman ŠimonZeman Šimon 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 09.17
12 Valášek JakubValášek Jakub 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 09.20
13 Urbán JakubUrbán Jakub 09 09 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 3 09.31
14 Petráš RolandPetráš Roland 09 09 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 7 PB 09.43
15 Venglík JakubVenglík Jakub 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 09.46
16 Procházka TimotejProcházka Timotej 08 08 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 6 09.71
16 Lancz SebastiánLancz Sebastián 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 PB 09.71
18 110 Valent LeoValent Leo 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 09.75
19 Surový JakubSurový Jakub 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.85
20 Lánik AdamLánik Adam 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 09.94
21 Beke ÁronBeke Áron 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.95
22 Remiš JakubRemiš Jakub 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.07
23 303 Flóriš AdamFlóriš Adam 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 10.17
24 95 Dušanič SebastiánDušanič Sebastián 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.27
25 Mistrík ŠimonMistrík Šimon 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 10.32
26 Gajdoš MichalGajdoš Michal 09 09 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 10.39
27 111 Jančo PeterJančo Peter 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 PB 10.53
Kiss AlexKiss Alex 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 DNS

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále (so, 25.9.2021 - 11:45) official Vietor: -1.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 SB 07.96
2 Rapand AlexRapand Alex 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 SB 08.26
3 Paúk MartinPaúk Martin 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 SB 08.26
4 560 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 SB 08.66
5 Baráth JurajBaráth Juraj 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 08.85
6 Takáč BenjamínTakáč Benjamín 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 SB 08.91
7 107 Plavý FilipPlavý Filip 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 08.91
8 118 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 09.72
Poznámky:
3. dráha 8,254 s 5. dráha 8,259 s
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (so, 25.9.2021 - 11:48) official Vietor: +0.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 SB 08.46
2 304 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 SB 08.52
3 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 08.60
4 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 SB 08.69
5 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 SB 08.70
6 Galánková NinaGalánková Nina 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 SB 08.81
7 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 SB 08.94
8 Tóthová TimeaTóthová Timea 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 SB 09.01
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 25.9.2021 - 10:40) official Vietor: -2.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 08.51 q
2 Hutárová SáraHutárová Sára 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 09.14
3 Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 09.26
4 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 09.81
5 Kuželová RebekaKuželová Rebeka 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.01
6 Czafiková Vanessza EllaCzafiková Vanessza Ella 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 10.70
7 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.71
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 25.9.2021 - 10:40) official Vietor: -1.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 304 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 08.55 q
2 Krásna AlexandraKrásna Alexandra 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 09.30
3 Zigová EmaZigová Ema 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 09.40
4 Klempová MelániaKlempová Melánia 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 PB 09.62
5 Némethová LuciaNémethová Lucia 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 09.70
6 Dujsíková SofieDujsíková Sofie 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 10.29
7 313 Zuzčáková NelaZuzčáková Nela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 10.33
8 Vrždiakova VictoriaVrždiakova Victoria 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 10.34
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 25.9.2021 - 10:40) official Vietor: -0.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 08.71 q
2 Gereková NatáliaGereková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 09.14
3 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.49
4 Elliott Sophia RoseElliott Sophia Rose 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 09.64
5 Hagarová ViktóriaHagarová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.81
6 Marcinátová VanesaMarcinátová Vanesa 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 09.91
7 Pukkaiová NelaPukkaiová Nela 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 10.31
8 Pivarčiová HanaPivarčiová Hana 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 10.66
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 25.9.2021 - 10:40) official Vietor: +1.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 08.59 q
2 Pečenková Maja AngelinaPečenková Maja Angelina 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 09.11
3 Ondrejičková IvanaOndrejičková Ivana 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 09.36
4 Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 09.44
5 Šedlbauerová NellaŠedlbauerová Nella 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 PB 09.63
6 318 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 09.73
7 Ďurišová RebekaĎurišová Rebeka 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 10.09
8 Dravecká LenkaDravecká Lenka 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 10.53
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 25.9.2021 - 10:40) official Vietor: -1.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.00 q
2 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.41
3 Mičková DianaMičková Diana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.66
4 Orgoňová MichaelaOrgoňová Michaela 08 08 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 8 09.75
5 Ontkocová VeronikaOntkocová Veronika 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.75
6 320 Kajanová Laura LilianaKajanová Laura Liliana 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 10.09
7 Heldesová KarolínaHeldesová Karolína 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 11.21
Herudová DenisaHerudová Denisa 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 25.9.2021 - 10:40) official Vietor: -1.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tóthová TimeaTóthová Timea 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.08 q
2 319 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 09.13
3 Fazekašová SáraFazekašová Sára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 09.36
4 112 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 PB 09.40
5 Kováčová ZuzannaKováčová Zuzanna 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 09.61
6 Dobrovodská SimonaDobrovodská Simona 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 PB 09.92
7 Majerčíková PaulínaMajerčíková Paulína 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.01
8 Tóthová TamaraTóthová Tamara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 11.50
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 07 (so, 25.9.2021 - 10:40) official Vietor: -2.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Galánková NinaGalánková Nina 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 09.02 q
2 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 09.31
3 293 Sláviková LeaSláviková Lea 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 3 PB 09.32
4 108 Majerčinová LenkaMajerčinová Lenka 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 PB 09.44
5 Jergušová AlexandraJergušová Alexandra 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.72
6 Kojšová AnnaKojšová Anna 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 09.91
7 Kimerlingová TerazaKimerlingová Teraza 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 PB 09.97
8 297 Pikálková AnetaPikálková Aneta 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 PB 10.47
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 08 (so, 25.9.2021 - 10:40) official Vietor: -1.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 09.00 q
2 Zíšková TatianaZíšková Tatiana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 09.21
3 90 Dominiková VanesaDominiková Vanesa 08 08 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 8 09.45
4 Repová AlexandraRepová Alexandra 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 PB 09.53
5 Hlaváčová KarolínaHlaváčová Karolína 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 09.70
6 Toráčová VanesaToráčová Vanesa 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 PB 09.77
7 Macková AnetaMacková Aneta 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 10.05
8 Barháčová SofiaBarháčová Sofia 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 10.62
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 08.51 q
2 304 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 08.55 q
3 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 08.59 q
4 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 08.71 q
5 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.00 q
5 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 09.00 q
7 Galánková NinaGalánková Nina 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 09.02 q
8 Tóthová TimeaTóthová Timea 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.08 q
9 Pečenková Maja AngelinaPečenková Maja Angelina 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 09.11
10 319 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 09.13
11 Hutárová SáraHutárová Sára 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 09.14
11 Gereková NatáliaGereková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 09.14
13 Zíšková TatianaZíšková Tatiana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 09.21
14 Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 09.26
15 Krásna AlexandraKrásna Alexandra 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 09.30
16 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 09.31
17 293 Sláviková LeaSláviková Lea 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 3 PB 09.32
18 Ondrejičková IvanaOndrejičková Ivana 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 09.36
18 Fazekašová SáraFazekašová Sára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 09.36
20 Zigová EmaZigová Ema 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 09.40
20 112 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 PB 09.40
22 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.41
23 Zavadilová NinaZavadilová Nina 09 09 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 09.44
23 108 Majerčinová LenkaMajerčinová Lenka 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 PB 09.44
25 90 Dominiková VanesaDominiková Vanesa 08 08 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 8 09.45
26 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.49
27 Repová AlexandraRepová Alexandra 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 PB 09.53
28 Kováčová ZuzannaKováčová Zuzanna 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 09.61
29 Klempová MelániaKlempová Melánia 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 PB 09.62
30 Šedlbauerová NellaŠedlbauerová Nella 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 PB 09.63
31 Elliott Sophia RoseElliott Sophia Rose 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 09.64
32 Mičková DianaMičková Diana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.66
33 Némethová LuciaNémethová Lucia 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 09.70
33 Hlaváčová KarolínaHlaváčová Karolína 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 09.70
35 Jergušová AlexandraJergušová Alexandra 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.72
36 318 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 09.73
37 Orgoňová MichaelaOrgoňová Michaela 08 08 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 8 09.75
37 Ontkocová VeronikaOntkocová Veronika 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.75
39 Toráčová VanesaToráčová Vanesa 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 PB 09.77
40 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 09.81
40 Hagarová ViktóriaHagarová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.81
42 Marcinátová VanesaMarcinátová Vanesa 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 09.91
42 Kojšová AnnaKojšová Anna 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 09.91
44 Dobrovodská SimonaDobrovodská Simona 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 PB 09.92
45 Kimerlingová TerazaKimerlingová Teraza 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 PB 09.97
46 Kuželová RebekaKuželová Rebeka 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.01
46 Majerčíková PaulínaMajerčíková Paulína 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.01
48 Macková AnetaMacková Aneta 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 10.05
49 Ďurišová RebekaĎurišová Rebeka 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 10.09
49 320 Kajanová Laura LilianaKajanová Laura Liliana 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 10.09
51 Dujsíková SofieDujsíková Sofie 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 10.29
52 Pukkaiová NelaPukkaiová Nela 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 10.31
53 313 Zuzčáková NelaZuzčáková Nela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 10.33
54 Vrždiakova VictoriaVrždiakova Victoria 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 10.34
55 297 Pikálková AnetaPikálková Aneta 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 PB 10.47
56 Dravecká LenkaDravecká Lenka 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 10.53
57 Barháčová SofiaBarháčová Sofia 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 10.62
58 Pivarčiová HanaPivarčiová Hana 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 10.66
59 Czafiková Vanessza EllaCzafiková Vanessza Ella 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 10.70
60 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.71
61 Heldesová KarolínaHeldesová Karolína 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 11.21
62 Tóthová TamaraTóthová Tamara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 11.50
Herudová DenisaHerudová Denisa 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 DNS

60 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 25.9.2021 - 10:55) official Vietor: -0.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Štiak ŠimonŠtiak Šimon 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 08.57 q
2 Nagy SamuelNagy Samuel 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 PB 09.65
3 Hájnik JurajHájnik Juraj 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 09.87
4 290 Novota MatejNovota Matej 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 PB 09.94
5 Bošnák FilipBošnák Filip 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.57
6 Ontkoc MatúšOntkoc Matúš 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 10.79
7 Svorad SimonSvorad Simon 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 11.57
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 25.9.2021 - 10:55) official Vietor: -0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kováč SamuelKováč Samuel 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 09.88
2 288 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 09.97
3 Édel NorbertÉdel Norbert 10 10 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 6 PB 10.12
4 Móča IvanMóča Ivan 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 PB 10.13
5 Mitošinka MatejMitošinka Matej 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 PB 11.09
6 Ostrčil AdriánOstrčil Adrián 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 11.40
Dušanič CypriánDušanič Cyprián 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 DNS
Kriška MichalKriška Michal 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 25.9.2021 - 10:55) official Vietor: -2.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bougdar OmarBougdar Omar 10 10 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 09.01 q
2 Grúber RichardGrúber Richard 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 09.58 q
3 Drengubiak DanielDrengubiak Daniel 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 PB 09.97
4 Moravčík MatúšMoravčík Matúš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.16
5 Kuva JozefKuva Jozef 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 SB 11.10
6 81 Porubčin OndrejPorubčin Ondrej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.12
7 Móča MatejMóča Matej 13 13 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 8 11.62
8 Setnický SebastiánSetnický Sebastián 15 15 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 1 12.44
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 25.9.2021 - 10:55) official Vietor: -2.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bojda FilipBojda Filip 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.09 q
2 Harnúšek GabrielHarnúšek Gabriel 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 09.90
3 291 Greguš LadislavGreguš Ladislav 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 10.02
4 Zápražný TadeášZápražný Tadeáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.31
5 Gabula MichalGabula Michal 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.56
6 Lamoš JakubLamoš Jakub 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 11.02
7 Antala MatejAntala Matej 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 11.36
8 Peciar TeoPeciar Teo 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 12.51
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 25.9.2021 - 10:55) official Vietor: -1.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gajda MichalGajda Michal 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.30 q
2 Štarke FedorŠtarke Fedor 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.51 q
3 Kletečka MichalKletečka Michal 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.06
4 Lukáč AdamLukáč Adam 11 11 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 6 10.23
5 Psota DavidPsota David 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 10.39
6 Cibulka MarkoCibulka Marko 14 14 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 7 PB 10.68
7 Šafranko MatyásŠafranko Matyás 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.71
8 305 Michalík MarkoMichalík Marko 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.20
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 25.9.2021 - 10:55) official Vietor: -1.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 317 Ternóczky TobiasTernóczky Tobias 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 09.28 q
2 Cibulka RichardCibulka Richard 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 5 09.34 q
3 Bočkay MartinBočkay Martin 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 09.98
4 Komora AdamKomora Adam 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 10.10
5 Kukliš TomášKukliš Tomáš 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 2 PB 10.32
6 Fialka RichardFialka Richard 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 10.43
7 Harnúšek DavidHarnúšek David 13 13 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 10.62
8 Kadlec JakubKadlec Jakub 13 13 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 7 11.07
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Štiak ŠimonŠtiak Šimon 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 08.57 q
2 Bougdar OmarBougdar Omar 10 10 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 09.01 q
3 Bojda FilipBojda Filip 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.09 q
4 317 Ternóczky TobiasTernóczky Tobias 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 09.28 q
5 Gajda MichalGajda Michal 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.30 q
6 Cibulka RichardCibulka Richard 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 5 09.34 q
7 Štarke FedorŠtarke Fedor 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.51 q
8 Grúber RichardGrúber Richard 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 09.58 q
9 Nagy SamuelNagy Samuel 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 PB 09.65
10 Hájnik JurajHájnik Juraj 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 09.87
11 Kováč SamuelKováč Samuel 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 09.88
12 Harnúšek GabrielHarnúšek Gabriel 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 09.90
13 290 Novota MatejNovota Matej 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 PB 09.94
14 288 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 09.97
14 Drengubiak DanielDrengubiak Daniel 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 PB 09.97
16 Bočkay MartinBočkay Martin 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 09.98
17 291 Greguš LadislavGreguš Ladislav 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 10.02
18 Kletečka MichalKletečka Michal 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.06
19 Komora AdamKomora Adam 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 10.10
20 Édel NorbertÉdel Norbert 10 10 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 6 PB 10.12
21 Móča IvanMóča Ivan 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 PB 10.13
22 Moravčík MatúšMoravčík Matúš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.16
23 Lukáč AdamLukáč Adam 11 11 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 6 10.23
24 Zápražný TadeášZápražný Tadeáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.31
25 Kukliš TomášKukliš Tomáš 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 2 PB 10.32
26 Psota DavidPsota David 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 10.39
27 Fialka RichardFialka Richard 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 10.43
28 Gabula MichalGabula Michal 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.56
29 Bošnák FilipBošnák Filip 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.57
30 Harnúšek DavidHarnúšek David 13 13 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 10.62
31 Cibulka MarkoCibulka Marko 14 14 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 7 PB 10.68
32 Šafranko MatyásŠafranko Matyás 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.71
33 Ontkoc MatúšOntkoc Matúš 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 10.79
34 Lamoš JakubLamoš Jakub 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 11.02
35 Kadlec JakubKadlec Jakub 13 13 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 7 11.07
36 Mitošinka MatejMitošinka Matej 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 PB 11.09
37 Kuva JozefKuva Jozef 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 SB 11.10
38 81 Porubčin OndrejPorubčin Ondrej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.12
39 305 Michalík MarkoMichalík Marko 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.20
40 Antala MatejAntala Matej 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 11.36
41 Ostrčil AdriánOstrčil Adrián 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 11.40
42 Svorad SimonSvorad Simon 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 11.57
43 Móča MatejMóča Matej 13 13 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 8 11.62
44 Setnický SebastiánSetnický Sebastián 15 15 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 1 12.44
45 Peciar TeoPeciar Teo 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 12.51
Dušanič CypriánDušanič Cyprián 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 DNS
Kriška MichalKriška Michal 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 DNS

60 m - Najmladší žiaci (Finále)

Finále (so, 25.9.2021 - 11:51) official Vietor: -1.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Štiak ŠimonŠtiak Šimon 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 SB 08.54
2 Bougdar OmarBougdar Omar 10 10 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 SB 08.79
3 Bojda FilipBojda Filip 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 SB 08.91
4 317 Ternóczky TobiasTernóczky Tobias 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 SB 09.15
5 Gajda MichalGajda Michal 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 SB 09.22
6 Cibulka RichardCibulka Richard 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 7 09.36
7 Štarke FedorŠtarke Fedor 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 SB 09.45
8 Grúber RichardGrúber Richard 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 09.64
Celkom 8 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále (so, 25.9.2021 - 11:55) official Vietor: -2.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 SB 09.03
2 Halásová NatáliaHalásová Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 SB 09.09
3 Škultétyová NelaŠkultétyová Nela 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 SB 09.14
4 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 SB 09.29
5 303 Ďurovská MiriamĎurovská Miriam 10 10 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 SB 09.34
6 307 Adámeková NelaAdámeková Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 SB 09.35
7 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 SB 09.42
8 Ševčíková LauraŠevčíková Laura 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 SB 09.49
Celkom 8 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 25.9.2021 - 11:05) official Vietor: -2.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.34 q
2 Paščáková SimonaPaščáková Simona 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 09.96
3 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 10.34
4 306 Uhnáková ZitaUhnáková Zita 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 10.89
5 Szalayová LauraSzalayová Laura 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.18
6 Blažková EmmaBlažková Emma 13 13 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 12.38
7 Jamrichová TerezkaJamrichová Terezka 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 12.42
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 25.9.2021 - 11:05) official Vietor: -0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 PB 09.06 q
2 Wardle CatherineWardle Catherine 12 12 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 PB 09.99
3 120 Dugová DominikaDugová Dominika 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 PB 10.04
4 Gáliková AnetkaGáliková Anetka 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 10.80
5 297 Nemcová EvaNemcová Eva 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 PB 10.87
6 103 Mačeková DominikaMačeková Dominika 11 11 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 PB 10.97
7 Staňová BibianaStaňová Bibiana 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 12.08
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 25.9.2021 - 11:05) official Vietor: -3.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Halásová NatáliaHalásová Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 PB 09.17 q
2 Hanusová EllaHanusová Ella 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.82
3 89 Susková HanaSusková Hana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 10.13
4 Fábiková SofiaFábiková Sofia 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 10.37
5 109 Halmešová NellyHalmešová Nelly 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.42
6 Valek Sára AlicaValek Sára Alica 12 12 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 10.62
7 Ranostajová NicolRanostajová Nicol 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 11.12
8 Blanářová NelaBlanářová Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.25
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 25.9.2021 - 11:05) official Vietor: -3.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Škultétyová NelaŠkultétyová Nela 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 09.41 q
2 80 Tesárova SabínaTesárova Sabína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 10.07
3 115 Michaličková NinaMichaličková Nina 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.57
4 Hlavnová TatianaHlavnová Tatiana 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 10.60
5 Fialková ZojaFialková Zoja 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 10.61
6 Kozolková LianaKozolková Liana 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 11.21
7 Antalová ViktóriaAntalová Viktória 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 11.31
8 Ležatková LilienLežatková Lilien 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 12.34
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 25.9.2021 - 11:05) official Vietor: -3.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.57 q
2 Havranová SimonaHavranová Simona 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 10.56
3 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 10.70
4 Majerníková TamaraMajerníková Tamara 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 10.93
5 Vŕbiková AgátaVŕbiková Agáta 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 11.01
6 Hasáková KristínaHasáková Kristína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.42
7 Gašperanová LindaGašperanová Linda 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 11.66
8 Mičková ViktóriaMičková Viktória 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.75
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 25.9.2021 - 11:05) official Vietor: -1.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ševčíková LauraŠevčíková Laura 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 09.53 q
2 Kubišová BiankaKubišová Bianka 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 10.11
3 Trnovcová JúliaTrnovcová Júlia 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 10.54
4 Hudecová ViktóriaHudecová Viktória 14 14 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 7 10.73
5 Macková HanaMacková Hana 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 10.85
6 Račeková MalvínaRačeková Malvína 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 10.89
7 Srnáneková EllaSrnáneková Ella 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.91
8 Sprušanská LujzaSprušanská Lujza 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 11.00
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 07 (so, 25.9.2021 - 11:05) official Vietor: -2.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 303 Ďurovská MiriamĎurovská Miriam 10 10 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 09.56 q
2 Sádovská RebekaSádovská Rebeka 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 10.32
3 Šándorová KarolínaŠándorová Karolína 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.60
4 Staňová DominikaStaňová Dominika 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 10.66
5 Šimončičová NelaŠimončičová Nela 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 11.23
6 Dosoudilová SáraDosoudilová Sára 13 13 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 11.50
7 Šimlovičová SabinaŠimlovičová Sabina 15 15 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 7 PB 12.20
8 Zgurišová DominikaZgurišová Dominika 12 12 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 8 13.80
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 08 (so, 25.9.2021 - 11:05) official Vietor: -1.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Miklánková MarianaMiklánková Mariana 10 10 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 4 09.76
2 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 10.08
3 Sárazová BarboraSárazová Barbora 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 10.38
4 316 Vrbovská SimonaVrbovská Simona 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 10.47
5 Bakayová EmaBakayová Ema 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 10.54
6 Kováčová NelaKováčová Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.96
7 86 Gračková Liliana MáriaGračková Liliana Mária 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 11.17
8 Salíni AdelaSalíni Adela 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 PB 13.16
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 09 (so, 25.9.2021 - 11:05) official Vietor: -0.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 307 Adámeková NelaAdámeková Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 09.62 q
2 Holešová KarolínaHolešová Karolína 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 09.88
3 Foltínová NinaFoltínová Nina 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 5 PB 09.93
4 Flajžíková ZojaFlajžíková Zoja 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 10.10
5 Sláviková PaulínaSláviková Paulína 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 10.65
6 Bukvová MartinaBukvová Martina 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 10.84
7 100 Wirth KarinWirth Karin 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 11.18
8 Šumáková ElaŠumáková Ela 14 14 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 7 13.40
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 10 (so, 25.9.2021 - 11:05) official Vietor: -1.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Knotková MichaelaKnotková Michaela 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 09.64
2 292 Podbehlá DorkaPodbehlá Dorka 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.99
3 Pongrácz AnnaPongrácz Anna 12 12 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 1 10.63
4 Komendová ViktoriaKomendová Viktoria 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 PB 10.64
5 301 Jančová RobertaJančová Roberta 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 10.75
6 Zemanová KarolínaZemanová Karolína 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 10.76
7 Bakošová AnetaBakošová Aneta 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 PB 11.34
8 Šprochová EmaŠprochová Ema 14 14 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 PB 12.26
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 11 (so, 25.9.2021 - 11:05) official Vietor: -2.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 293 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 09.78
2 88 Libich RomanaLibich Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.47
3 302 Klučiarová LuciaKlučiarová Lucia 12 12 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 PB 10.47
4 Masaryková MartinaMasaryková Martina 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 10.66
5 318 Hanakovičová NelaHanakovičová Nela 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 10.69
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 12 (so, 25.9.2021 - 11:05) official Vietor: -2.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hubinová ViktóriaHubinová Viktória 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 6 11.08
2 Sládková RadkaSládková Radka 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 PB 11.41
3 96 Bieliková AnnaBieliková Anna 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 PB 11.66
4 Pavelková HanaPavelková Hana 14 14 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 PB 11.67
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 PB 09.06 q
2 Halásová NatáliaHalásová Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 PB 09.17 q
3 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.34 q
4 Škultétyová NelaŠkultétyová Nela 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 09.41 q
5 Ševčíková LauraŠevčíková Laura 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 09.53 q
6 303 Ďurovská MiriamĎurovská Miriam 10 10 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 09.56 q
7 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.57 q
8 307 Adámeková NelaAdámeková Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 09.62 q
9 Knotková MichaelaKnotková Michaela 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 09.64
10 Miklánková MarianaMiklánková Mariana 10 10 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 4 09.76
11 293 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 09.78
12 Hanusová EllaHanusová Ella 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.82
13 Holešová KarolínaHolešová Karolína 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 09.88
14 Foltínová NinaFoltínová Nina 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 5 PB 09.93
15 Paščáková SimonaPaščáková Simona 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 09.96
16 Wardle CatherineWardle Catherine 12 12 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 PB 09.99
16 292 Podbehlá DorkaPodbehlá Dorka 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.99
18 120 Dugová DominikaDugová Dominika 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 PB 10.04
19 80 Tesárova SabínaTesárova Sabína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 10.07
20 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 10.08
21 Flajžíková ZojaFlajžíková Zoja 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 10.10
22 Kubišová BiankaKubišová Bianka 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 10.11
23 89 Susková HanaSusková Hana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 10.13
24 Sádovská RebekaSádovská Rebeka 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 10.32
25 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 10.34
26 Fábiková SofiaFábiková Sofia 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 10.37
27 Sárazová BarboraSárazová Barbora 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 10.38
28 109 Halmešová NellyHalmešová Nelly 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.42
29 316 Vrbovská SimonaVrbovská Simona 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 10.47
29 88 Libich RomanaLibich Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.47
29 302 Klučiarová LuciaKlučiarová Lucia 12 12 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 PB 10.47
32 Trnovcová JúliaTrnovcová Júlia 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 10.54
32 Bakayová EmaBakayová Ema 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 10.54
34 Havranová SimonaHavranová Simona 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 10.56
35 115 Michaličková NinaMichaličková Nina 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 10.57
36 Hlavnová TatianaHlavnová Tatiana 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 10.60
36 Šándorová KarolínaŠándorová Karolína 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.60
38 Fialková ZojaFialková Zoja 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 10.61
39 Valek Sára AlicaValek Sára Alica 12 12 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 10.62
40 Pongrácz AnnaPongrácz Anna 12 12 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 1 10.63
41 Komendová ViktoriaKomendová Viktoria 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 PB 10.64
42 Sláviková PaulínaSláviková Paulína 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 10.65
43 Staňová DominikaStaňová Dominika 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 10.66
43 Masaryková MartinaMasaryková Martina 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 10.66
45 318 Hanakovičová NelaHanakovičová Nela 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 10.69
46 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 10.70
47 Hudecová ViktóriaHudecová Viktória 14 14 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 7 10.73
48 301 Jančová RobertaJančová Roberta 11 11 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 10.75
49 Zemanová KarolínaZemanová Karolína 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 10.76
50 Gáliková AnetkaGáliková Anetka 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 10.80
51 Bukvová MartinaBukvová Martina 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 10.84
52 Macková HanaMacková Hana 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 10.85
53 297 Nemcová EvaNemcová Eva 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 PB 10.87
54 306 Uhnáková ZitaUhnáková Zita 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 10.89
54 Račeková MalvínaRačeková Malvína 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 10.89
56 Srnáneková EllaSrnáneková Ella 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.91
57 Majerníková TamaraMajerníková Tamara 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 10.93
58 Kováčová NelaKováčová Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.96
59 103 Mačeková DominikaMačeková Dominika 11 11 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 PB 10.97
60 Sprušanská LujzaSprušanská Lujza 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 11.00
61 Vŕbiková AgátaVŕbiková Agáta 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 11.01
62 Hubinová ViktóriaHubinová Viktória 11 11 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 6 11.08
63 Ranostajová NicolRanostajová Nicol 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 11.12
64 86 Gračková Liliana MáriaGračková Liliana Mária 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 11.17
65 Szalayová LauraSzalayová Laura 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.18
65 100 Wirth KarinWirth Karin 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 11.18
67 Kozolková LianaKozolková Liana 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 11.21
68 Šimončičová NelaŠimončičová Nela 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 11.23
69 Blanářová NelaBlanářová Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.25
70 Antalová ViktóriaAntalová Viktória 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 11.31
71 Bakošová AnetaBakošová Aneta 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 PB 11.34
72 Sládková RadkaSládková Radka 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 PB 11.41
73 Hasáková KristínaHasáková Kristína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.42
74 Dosoudilová SáraDosoudilová Sára 13 13 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 11.50
75 Gašperanová LindaGašperanová Linda 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 11.66
75 96 Bieliková AnnaBieliková Anna 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 PB 11.66
77 Pavelková HanaPavelková Hana 14 14 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 PB 11.67
78 Mičková ViktóriaMičková Viktória 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.75
79 Staňová BibianaStaňová Bibiana 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 12.08
80 Šimlovičová SabinaŠimlovičová Sabina 15 15 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 7 PB 12.20
81 Šprochová EmaŠprochová Ema 14 14 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 PB 12.26
82 Ležatková LilienLežatková Lilien 12 12 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 12.34
83 Blažková EmmaBlažková Emma 13 13 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 12.38
84 Jamrichová TerezkaJamrichová Terezka 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 12.42
85 Salíni AdelaSalíni Adela 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 PB 13.16
86 Šumáková ElaŠumáková Ela 14 14 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 7 13.40
87 Zgurišová DominikaZgurišová Dominika 12 12 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 8 13.80