<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ jednotlivcov ml. žiactva a najml. žiactva

Trnava (25. 9. 2021)

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(so, 25.9.2021 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Svorad OliverSvorad Oliver
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 20 PB 528 +0.0 m/s 528  0,00 512  -2,00 491  -2,10 528 488  -1,50 496  -1,60 x
2 Bakay ŠimonBakay Šimon
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 17 PB 458 -0.7 m/s 418  -1,80 422  -1,10 412  0,00 422 427  -2,10 442  -1,10 458  -0,70
3 Šinkovič MaxŠinkovič Max
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 18 439 -1.7 m/s 439  -1,70 435  -0,60 r 439
4 Záležák ŠimonZáležák Šimon
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
08 08 19 436 -1.9 m/s 419  -0,70 414  -3,10 431  -1,90 431 419  -2,70 405  -2,00 436  -1,90
5 Kóvagó DamiánKóvagó Damián
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 16 426 -1.1 m/s 416  -2,00 424  -0,70 402  -1,10 424 338  -2,00 410  -2,30 426  -1,10
6 Urbán JakubUrbán Jakub
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
09 09 15 402 -1.3 m/s 383  -3,20 381  -1,20 402  -1,30 402 370  -2,50 374  0,00 387  -1,00
7 Petráš RolandPetráš Roland
AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava
09 09 13 PB 390 -2.4 m/s 389  -1,90 389  -2,50 371  -0,70 389 373  -1,30 386  -1,10 390  -2,40
8 Boroš PatrikBoroš Patrik
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 12 384 -3.0 m/s 368  -0,90 384  -3,00 359  -0,90 384 368  -1,50 x 365  -2,60
9 Bíró SzebasztiánBíró Szebasztián
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
09 09 1 PB 377 -1.6 m/s 321  -0,50 377  -1,60 306  -0,50 377
10 Lancz SebastiánLancz Sebastián
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
09 09 7 PB 376 +0.0 m/s 376  0,00 343  -2,10 326  -1,50 376
11 Valášek JakubValášek Jakub
ŠK JablonicaŠK Jablonica
08 08 8 PB 368 +0.0 m/s 330  0,00 334  -2,20 368  0,00 368
12 294 Dohnálek AlexanderDohnálek Alexander
AK Junior HoličAK Junior Holič
08 08 3 PB 364 -0.4 m/s 364  -0,40 318  -1,30 353  -0,70 364
13 295 Dohnálek MaximilánDohnálek Maximilán
AK Junior HoličAK Junior Holič
08 08 4 PB 355 -1.3 m/s 355  -1,30 330  0,00 339  -1,00 355
14 Buček AlexBuček Alex
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
09 09 2 PB 346 -1.1 m/s 346  -1,10 243  -0,60 328  -1,70 346
15 110 Valent LeoValent Leo
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
09 09 14 344 -3.3 m/s 344  -3,30 x x 344
16 Procházka TimotejProcházka Timotej
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
08 08 10 343 -0.6 m/s 343  -0,60 284  -0,80 332  0,00 343
17 296 Ivan DušanIvan Dušan
AK Junior HoličAK Junior Holič
08 08 6 PB 332 -0.8 m/s x 332  -0,80 302  -2,20 332
18 Gajdoš MichalGajdoš Michal
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
09 09 5 PB 325 -1.3 m/s 325  -1,30 309  0,00 301  -1,30 325
19 111 Jančo PeterJančo Peter
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
09 09 9 PB 300 -1.2 m/s 300  -1,20 x 245  -1,30 300
Celkom 19 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(so, 25.9.2021 - 11:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Krupová ZoraKrupová Zora
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
08 08 29 PB 485 +0.0 m/s x 435  -2,00 474  -1,60 474 - x 485  0,00
2 Galánková NinaGalánková Nina
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 26 PB 439 -1.3 m/s 408  -2,10 417  -1,80 428  -1,90 428 - 432  -2,00 439  -1,30
3 Mičániová KatkaMičániová Katka
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 28 437 -1.2 m/s 437  -1,20 411  -1,00 424  -1,00 437 426  -1,90 431  -1,50 432  -1,60
4 Hranáková PaulínaHranáková Paulína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
08 08 23 PB 436 -0.9 m/s x 432  -1,40 416  -0,90 432 436  -0,90 403  -2,00 x
5 Beňová EmaBeňová Ema
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 24 PB 435 -1.9 m/s 419  -1,70 x 345  -1,20 419 x 435  -1,90 427  -2,50
6 304 Azari DorotaAzari Dorota
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
09 09 25 PB 435 -1.6 m/s 400  -2,60 435  -1,60 400  -2,00 435 - 406  -1,40 413  -1,20
7 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
08 08 27 425 -2.0 m/s 419  -1,90 408  -1,80 405  -3,10 419 385  -1,20 404  -3,00 425  -2,00
8 Fazekašová SáraFazekašová Sára
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
09 09 3 PB 405 -1.6 m/s 375  -0,90 352  -1,40 395  -1,60 395 x 367  -1,60 405  -1,60
9 Ondrejičková IvanaOndrejičková Ivana
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
08 08 5 PB 395 -0.5 m/s x 369  -0,80 395  -0,50 395
10 Hutárová SáraHutárová Sára
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 20 PB 388 -1.6 m/s 361  -1,40 344  -0,70 388  -1,60 388
11 Sviteková TimeaSviteková Timea
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 13 PB 374 -1.8 m/s 360  0,00 374  -1,80 x 374
12 Pereslény EmmaPereslény Emma
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 22 371 -0.6 m/s 368  -1,90 371  -0,60 x 371
13 Bőhmová RebekaBőhmová Rebeka
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
09 09 18 369 -2.2 m/s 349  -2,30 350  -0,80 369  -2,20 369
14 319 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
09 09 21 361 -1.4 m/s 356  -2,00 336  -2,10 361  -1,40 361
15 Dekanová NelaDekanová Nela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 1 PB 361 -1.4 m/s x x 361  -1,40 361
16 Orgoňová MichaelaOrgoňová Michaela
Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš
08 08 6 PB 356 -0.4 m/s 335  -1,30 346  -0,80 356  -0,40 356
17 Hlaváčová KarolínaHlaváčová Karolína
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
08 08 17 355 -2.2 m/s 354  -0,70 344  -0,90 355  -2,20 355
18 Krásna AlexandraKrásna Alexandra
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 10 PB 346 -0.3 m/s 309  -1,10 305  -1,30 346  -0,30 346
19 318 Balážová ViktóriaBalážová Viktória
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 19 341 +0.0 m/s 323  -1,80 341  0,00 330  -2,70 341
20 Toráčová VanesaToráčová Vanesa
AK Junior HoličAK Junior Holič
09 09 9 PB 340 -2.3 m/s 340  -2,30 309  -1,10 325  -1,30 340
21 Šebestová KornéliaŠebestová Kornélia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
08 08 12 PB 340 -0.7 m/s 300  -0,20 299  -0,90 340  -0,70 340
22 112 Čaladiková DianaČaladiková Diana
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
09 09 15 334 -1.4 m/s 334  -1,40 315  -0,70 315  -2,10 334
23 320 Kajanová Laura LilianaKajanová Laura Liliana
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
09 09 16 330 -2.1 m/s 330  -2,10 309  -2,00 326  -2,70 330
24 Hagarová ViktóriaHagarová Viktória
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 4 PB 318 -1.0 m/s x x 318  -1,00 318
25 Pečenková Maja AngelinaPečenková Maja Angelina
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 14 316 -1.5 m/s 308  0,00 316  -1,50 300  -1,90 316
26 Vrždiakova VictoriaVrždiakova Victoria
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 8 PB 297 -1.4 m/s 297  -1,40 285  -1,90 283  0,00 297
27 Dravecká LenkaDravecká Lenka
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 2 PB 296 -0.6 m/s 283  -1,30 248  -1,50 296  -0,60 296
28 297 Pikálková AnetaPikálková Aneta
AK Junior HoličAK Junior Holič
08 08 7 PB 284 -1.7 m/s 265  -1,60 284  -1,70 258  -1,20 284
Dujsíková SofieDujsíková Sofie
AK Junior HoličAK Junior Holič
08 08 11 NM x x x -
Celkom 29 pretekárov